Page 584 of 588 FirstFirst ... 84484534574582583584585586 ... LastLast
Results 11,661 to 11,680 of 11752

Thread: КК Црвена звезда

Saša Ilić немусПФК's Avatar

Default Re: КК Црвена звезда

Kaze Covic da necete igrati veceras...

Regular Коста's Avatar

Svakako je izgubljeno ovo, ne treba im pricinjavati zadovoljstvo veceras da napune halu i izivljavaju se sa sve sudijama.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Onda će ispasti veće ****e nego što sam mislio da jesu.

4. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Super Star Pejko's Avatar

Ako to uradi,samo cemo dokazati da smo kukavice...nista drugo...da je bilo kradje,bilo je...ali nismo jedini,sramota je kako pokusavaju da sacuvaju posao onom mulcu.

Regular Коста's Avatar

Pa direktno su juce sudije prelomile seriju, vecerasnja utakmica je cista formalnost. Verovatno cemo psihicki da padnemo, i da slucajno otvorimo dobro, opet ce na svakom koraku da kradu da odrze Buducnost dok ne pogodi par suteva. Ovako mozda ovo odjekne vise, nego da izadjemo, da nas opet pokradu, pa da se zalimo. A ima elemenata, nije da ih nema, za nesto ovako.

Quote Originally Posted by Коста View Post
    Pa direktno su juce sudije prelomile seriju, vecerasnja utakmica je cista formalnost.Verovatno cemo psihicki da padnemo, i da slucajno otvorimo dobro, opet ce na svakom koraku da kradu da odrze Buducnost dok ne pogodi par suteva. Ovako mozda ovo odjekne vise, nego da izadjemo, da nas opet pokradu, pa da se zalimo. A ima elemenata, nije da ih nema, za nesto ovako.
    A ko je kriv zbog toga,da nisam mozda ja? Krivac glumi velicinu,umesto da izadje na teren,i pokusa da napravi preokret,svi bi zaboravili ovu losu sezonu...ali nema balls za to.

Default Odg: КК Црвена звезда

Bilo je gresaka ali ni manje ni vise nego prethodnih ko zna koliko godina unazad, tako da ta prica ne pije vodu. Od pet duela ove sezone Zvezda dobije jedan i pricaju o kradji.. Kontaju da je bolje da se ne pojave veras pa mogu da se zale na sudije.

Regular Коста's Avatar

Ma kakve greske. Ne blamiraj se. Sudije u par trenutka nece ni da gledaju snimak, jer da su pogledale, bilo bi previse glupo da opet kradu. Ono je tendenciozno navlacenje. Bukvalno smo juce bili bolji za nekih 20-ak razlike, ali su to sudije "ispeglale". Smem da se kladim sa tobom da nigde neces da nadjes ovoliko kradju u skorije vreme u ovako vaznom mecu. To sto smo mi takvi kakvi smo ove sezone i dobili su nas 2x u regularno delu, opet ne znaci da oni treba da imaju neki kriterijum kakav imaju. Opet kazem, juce je trebalo da bude 1:2 u seriji i da osvojimo ponovo, da li u Podgorici, ili u Beogradu, nije vazno.

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Ma kakve greske. Ne blamiraj se. Sudije u par trenutka nece ni da gledaju snimak, jer da su pogledale, bilo bi previse glupo da opet kradu. Ono je tendenciozno navlacenje. Bukvalno smo juce bili bolji za nekih 20-ak razlike, ali su to sudije "ispeglale". Smem da se kladim sa tobom da nigde neces da nadjes ovoliko kradju u skorije vreme u ovako vaznom mecu. To sto smo mi takvi kakvi smo ove sezone i dobili su nas 2x u regularno delu, opet ne znaci da oni treba da imaju neki kriterijum kakav imaju. Opet kazem, juce je trebalo da bude 1:2 u seriji i da osvojimo ponovo, da li u Podgorici, ili u Beogradu, nije vazno.
    Ma vazi druze, trebalo je juce da zatvorite seriju titulom.. Tek ste pri kraju lige dosli na prvo mesto, Buducnost vas dobila obe tekme, Cedevita i Mornar po jednu, da ne pricam kako su vas Borac i Partizan nadigrali u KRK.. Krivce trazite u klubu a ne u sudijama (ponovo kazem da je bilo gresaka ali nista na sta nismo navikli u ovom cirkusu gde zivimo ma koliko ti pokusao to da negiras).
    Inace ako se ne secas, pogledaj derbi 7.6.2016. (mozes i samo poslednja 3-4 minuta pa da se kladimo)

Regular Коста's Avatar

Default Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Ma vazi druze, trebalo je juce da zatvorite seriju titulom.. Tek ste pri kraju lige dosli na prvo mesto, Buducnost vas dobila obe tekme, Cedevita i Mornar po jednu, da ne pricam kako su vas Borac i Partizan nadigrali u KRK.. Krivce trazite u klubu a ne u sudijama (ponovo kazem da je bilo gresaka ali nista na sta nismo navikli u ovom cirkusu gde zivimo ma koliko ti pokusao to da negiras).
    Inace ako se ne secas, pogledaj derbi 7.6.2016. (mozes i samo poslednja 3-4 minuta pa da se kladimo)
    Znaci 2,3 odluke u zavrsnici derbija = nesvirana nesportska Sehovicu na faulu nad Feldinom, cisto izbijanje lopte Feldina Lendriju okarakterisano kao faul, Rocestiju umesto 3p upisana 2p, Enisu izmisljen istek napada kod suta, Omicu ponistena 2p posle ofanzivnog skoka zbog navodnog faula u napadu nad Barovicem, 2 bacanja za Buducnost, ponistena trojka Feldina zbog navodnog faula u napadu Omica, nesviranje nesportske Popovicu posle udaranje pesnicom u ledja Enisa, bez tehnicke na prodor Enisa i polaganje i floping Popovica, prodor Feldina i udaranje po rukama od strane igraca Buducnosti, samo lopta ispod kosa, bez faula...

Mislim da sam bio dovoljno jasan, eto za dobitak opklade, zamolio bih te da ne pises ovde ovakve stvari i uporedjujes nesto sto nije ni priblizno.

Default Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Znaci 2,3 odluke u zavrsnici derbija = nesvirana nesportska Sehovicu na faulu nad Feldinom, cisto izbijanje lopte Feldina Lendriju okarakterisano kao faul, Rocestiju umesto 3p upisana 2p, Enisu izmisljen istek napada kod suta, Omicu ponistena 2p posle ofanzivnog skoka zbog navodnog faula u napadu nad Barovicem, 2 bacanja za Buducnost, ponistena trojka Feldina zbog navodnog faula u napadu Omica, nesviranje nesportske Popovicu posle udaranje pesnicom u ledja Enisa, bez tehnicke na prodor Enisa i polaganje i floping Popovica, prodor Feldina i udaranje po rukama od strane igraca Buducnosti, samo lopta ispod kosa, bez faula...

Mislim da sam bio dovoljno jasan, eto za dobitak opklade, zamolio bih te da ne pises ovde ovakve stvari i uporedjujes nesto sto nije ni priblizno.
    Hahahahahahah, no comment...

Moje mišljenje je da je krajnje licemerna jučerašnja izjava Čovića. Da je bilo krađe, jeste, ne sporim, ali kako se Čović nije bunio kad se igralo 3-5, kada je Belošević imao svoj šou na terenu itd. Tada je sve bilo regularno.. Još mu je argument bio ''oni su godinama krali, a sad se žale''. A sad kad njega neko pokrade on odmah izdaje saopštenja i priča o tome kako regionalna liga više ne bi trebala da se igra (iako je on bio glavni zagovornik iste, a pritom uništavnja nacionalnog šampionata). A i iskreno ako on kao predsednik ABA lige ove sezone, ne može da spreči taj navodni pritisak na sudije, pa onda i treba da ga pokradu. Bez obzira na sve, njegova najveća greška ove sezone Alimpijević i trebalo bi da zajedno sa njim snosi odgovornost.

14. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Hahahahahahah, no comment...
    Znaci u pravu sam, cim to pises. Smesno je stvarno sto nemas nikakav argument.

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Moje mišljenje je da je krajnje licemerna jučerašnja izjava Čovića. Da je bilo krađe, jeste, ne sporim, ali kako se Čović nije bunio kad se igralo 3-5, kada je Belošević imao svoj šou na terenu itd. Tada je sve bilo regularno.. Još mu je argument bio ''oni su godinama krali, a sad se žale''. A sad kad njega neko pokrade on odmah izdaje saopštenja i priča o tome kako regionalna liga više ne bi trebala da se igra (iako je on bio glavni zagovornik iste, a pritom uništavnja nacionalnog šampionata). A i iskreno ako on kao predsednik ABA lige ove sezone, ne može da spreči taj navodni pritisak na sudije, pa onda i treba da ga pokradu. Bez obzira na sve, njegova najveća greška ove sezone Alimpijević i trebalo bi da zajedno sa njim snosi odgovornost.
    Postoje ljudi ovde koji to razumeju, ali su bas retki, dok ostali posmatraju situaciju iz samo jednog ugla (kako im se servira).
    Sve je posteno dok neko njih ne pokrade. Jel posteno da jedan covek bude predsednik lige i dva kluba u toj ligi?
    Ne lozite se ljudi, manguparija trosi pare i radi sta hoce gledajuci samo svoje interese i boli ih tuki i za klub i za ligu i za kosarku.

17. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Znaci u pravu sam, cim to pises. Smesno je stvarno sto nemas nikakav argument.
    Ja da napisem bilo sta, ti ces da teras po svom. Ispran mozak slusajuci price Terze i Covica, gledajuci pink tv i parove i naravno pun stomak sns sendvica.. Ne vredi takvima pricati.
    Vidi se ovde ko je pravi Zvezdas a ko bot, i to vrlo dobro.

Sve dok RSB i slicni forumi informisu javnost,o tome ko je koliko pokraden,desavace se ovakve stvari...ja ne zelim da me prave budalu,i da pored ocigledne slike gde je doveo lika kojeg placa minimalno,koji je uzgred debil,on prica o tome kako je jedini problem ovde sto smo mi bili pokradeni...a ne spominje da mu ekipa igra divlju i bezvoljnu kosarku.

20. The Following 3 Users Say Thank You to Pejko For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Ja da napisem bilo sta, ti ces da teras po svom. Ispran mozak slusajuci price Terze i Covica, gledajuci pink tv i parove i naravno pun stomak sns sendvica.. Ne vredi takvima pricati.
    Vidi se ovde ko je pravi Zvezdas a ko bot, i to vrlo dobro.
    Za ovakva pisanja se dobijao ban u neka srecnija vremena. Ja sam ti lepo naveo situacije sve, posle toga sledi tvoj odgovor "hahahaha" i licno vredjanje mene. I kako onda da ne pomisli covek da si obicna debilcina, hoces da se raspravljas, ja ti napisem koje su situacije bile, ti i dalje nemas odgovor. Bas me briga sto tebe nervira Covic i sto ne mozes da ga podneses, to nije razlog da te neko onako krade kao oni nas juce.

Quote Originally Posted by Pejko View Post
    Sve dok RSB i slicni forumi informisu javnost,o tome ko je koliko pokraden,desavace se ovakve stvari...ja ne zelim da me prave budalu,i da pored ocigledne slike gde je doveo lika kojeg placa minimalno,koji je uzgred debil,on prica o tome kako je jedini problem ovde sto smo mi bili pokradeni...a ne spominje da mu ekipa igra divlju i bezvoljnu kosarku.
    Znas i sam da uopste ne volim Alimpijevica. Ali ne sme on da bude izgovor i da prelazimo preko one kradje sinoc.

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Druze, kao prvo ja sam ti dao da pogledas tekmu na kojoj je bila slicna kradja ako ne i veca a takodje sam ti dao i argumenat zasto necu da se raspravljam. Ako sam ne kapiras poentu ne bih te vise zadrzavao.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Eto, opljačkani smo, novitet za utakmice u Titogradu.
    To je nešto što se samo nama desilo.
    I pored toga mi smo imali ovu utakmicu, mogli smo da je rešimo u zadnjem napadu, mogli smo i pre toga.
    Međutim, umesto da se razmišlja o tome zašto se šutira za 3 poena 17 sekundi pre isteka napada, zašto se srlja 1 na 3 kad se lomi utakmica, gde trener nije JEDNU utakmicu cele sezone protiv direktnog rivala za titulu znao da postavi, mi imamo situaciju da možda ni ne odigramo utakmicu.
    Strašno sta se razmatra.

24. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Znas i sam da uopste ne volim Alimpijevica. Ali ne sme on da bude izgovor i da prelazimo preko one kradje sinoc.

Nadam se da si svestan sta moze da se desi ako odbijemo da igramo? I mislis li da nekog boli tuki sto se busamo ceo dan? Kradje je bilo,i to velike...ali ako se povuces,postajes mali klub,kao sto je Partizan odradio jednom prilikom,kad je Dule izveo igrace...to zna svaki zdravorazuman navijac...Izadji na teren,pofajtaj se za pobedu,pa sta bog da....veruj mi da bi ga mnogi vise cenili zbog toga.

26. The Following User Says Thank You to Pejko For This Useful Post: