Page 561 of 593 FirstFirst ... 61461511551559560561562563571 ... LastLast
Results 11,201 to 11,220 of 11842

Thread: КК Црвена звезда

Default Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Pomažem u pečevima View Post
    Odgovarao vam je kad je cepao mrežice na derbiju...
    Meni sinak nikada. Ser*m ti se ja na derbi, odigra jednu dobru utakmicu u mesec dana. Odbranu igra kao baba, dozvoljava ofanzivne skokove, zicer da postigne je pojam. Lik igra na poziciji 4, a ima vise izgubljenih lopti od pleja. Klasican bogalj.

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: КК Црвена звезда

Претерујеш брате. Носио нас је Бјелица сам на леђима једно месец дана кад нисмо играли ништа, а што се тиче одбране Бјелица улази ускоро у 34. годину, нема он првенствено снаге и енергије да игра добру одбрану. Баш те године су нам и највећи проблем ове сезоне, нама главни играчи имају 29, 35,32 и 33 година.

Banned

Nisam za tebe pojedinačno mislio,tako misli većina zvezdaške javnosti (mislim da druge javnosti ni nema)

A niko da pohvali Perinu i Lesorovu odbranu ? Pero smekerski kao na basketu sa spustenim rukama 3 metra od igraca u fazonu aj sutni, ovaj sutne da bez koske. Izgubljni su nam svi centri kad se vrti pik, trce ko muve bez glave.

Banned

To je problem u čitavoj Srbiji...
    Individualna glupost donosi veliki broj poena protivnicima.

Imam pitanje...Šta će vama Kešelj?

Super Star Amokachi's Avatar

Vidjecemo kako ce ove godine ovo biti bez prednosti domaceg terena. Jos Buducnost dovodi jednog visokog da se ojaca.

Super Star Pejko's Avatar

Nije problem Bjelica,problem je sto igramo NBA stil,run and shoot...nikakvo postavljanje odbrane,igra se na fazon da ubacis protivniku vise poena,nego on tebi,a nije bitno sto ti ubace 90 poena za utakmicu,trener je totalno nebitan faktor,mogo je i Daba da bude na njegovom mestu,nikakav autoritet...sve vise i vise kapiram deju zasto je stalno potencirao odbranu,ova divlja igra nikuda ne vodi...na stranu sto je Buducnost ubacila sto nece ubaciti u sledecih 350 meceva,neki sutevi su bili skroz otvoreni,losa komunikacija...Rocesti je madjionicar i majstor ove igre,Bjelica je dobar tokom sezona,ali ima par bas bas bledih partija,mada iskreno,ne mislim da je njegova krivica,te lopte koje gubi su uglavnom u zadnjim sekundama,kad mora da forsira na kos,jer mu se niko ne otvara...

Ja iskreno ne verujem da mozemo da uzmemo ove godine aba ligu,bez bar jednog pojacanja 4/5...po mogucnosti da ima malo vise mozga od limitiranog Lesora.

8. The Following User Says Thank You to Pejko For This Useful Post:

Banned

Ko vam je konkurencija za ABA Ligu?FMP?

Buducnost je jedina prava konkurencija,s tim sto ove sezone igraju za klasu bolje nego prethodnih sezona.

Super Star Šilja's Avatar

Default Odg: КК Црвена звезда

Imaju trenera ove sezone

Banned

Po meni je najjača druga ABA liga...tamo je pravi basket.

"Trener" - Igra nam se zasvina na odbrani.

:Primimo 104 poena lagano:

Jedan je Radonja. Realno Zvezdina najveća boljka ove sezone jeste trener, neiskusan i pretanak čak i za ABA ligu, a pogotovo Evroligu.

15. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Nista novo,mi i kad pobedimo primimo 80 kosa po utakmici,sto je velika sramota za jedan evroligaski klub.

Ubedljivo ekipa koja mi se najmanje svidja od nastanka Zvezde,kao da gledam onaj raspali Makabi...

17. The Following User Says Thank You to Pejko For This Useful Post:

Rossonero biancorosso's Avatar
    PSN ID:
    biancorosso_

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Xavi Maestro View Post
    "Trener" - Igra nam se zasvina na odbrani.

:Primimo 104 poena lagano:
    Pa i sa Radonjom su nas lagano naduvali dva'es razlike tamo i stprali 100p..a ove sezone smo i mi njima u Pioniru nabili isto tolko.

Mnogo bitnija utakmica je u nedelju, zato smo i čuvali Peru danas.

Cuvamo ga da bi on sutnuo 5 trojki i jednom fintirao i isao na kos. Desavalo se i kod Radonje neka losa odbramnena utakmica ali ovde se desava nekad dobra, ostale sve ocajno. Igramo stil Vlade Vukoicica, dajte vise nego sto primite, nema veze sto primite 104, vi dajte 105, e pa tako se titula ne osvaja.
    Draze mi je bilo gledati Zvezdu kad se bez sponzora i pola tima mucila, nego ovo sad. Mene podsecamo na Himki.

Super Star Amokachi's Avatar

Ne avetaj.

Lose se igra, to je cinjenica, losa je selekcija. Ali ne moze biti dobra odbrana kad u ekipi imas dva dobra defanzivca i jednog solidnog..za EL nivo.
    Slazem se sa dosta toga sve do poslednje dvije recenice.

21. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Ne kazem ja da bih voleo opet to, nikako, ali kazem da mi je muka od ovakve anti kosarke gde se ne zna ko sta radi, gde svi sve igraju. Znas kad mi je i kad pobedjujemo tesko gledati kako centri sutiraju trojke kao bekovi, kako svako radi sta hoce, kako pik branimo losije nego mi na basketu i tako.

Погледајте прву евролигашку сезону Радоње и ову прву Алимпијевића и видећете да претерујете.
    Већ седам победа у евролиги и у врху Аба а испаде да су левати највећи. Много сте се размазили.

24. The Following 2 Users Say Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Se*em ti se vise na tu AbA ligu. Koji ku*ac svake godine ista prica. Cilj je plasirati se u EL, prioritet je Aba. Onda se udje u EL i u fazonu, bitna je Aba liga, da bi se plasirali u EL, a EL je nebitna. Smanji budzet, igraj EK i sve na ku*ac vise s tom pricom. Ovde finansijska situacija nikada nije i nece biti zdrava tako da sto pre dignu ruke, to bolje.
    Antic mu odigra derbi, pa ga onda odmara protiv Bamberga i Baskonije, a forsira ga protiv CSKA i Fenera gde gubimo sa 20+. Idiotizam. Svaka pobeda u EL 40 000e ili 50 000e, a mi bez Pere ne mozemo da pobedimo u EL nijednu ekipu. A nemaju para idioti.
    I dobijemo Cedevitu i kao vidis, bravo, odmarao ga je planski. Si*ice jedne, spremaju se kao da igraju finale EL, a ne protiv Cedevite u Bg-u.