Page 587 of 596 FirstFirst ... 87487537577585586587588589 ... LastLast
Results 11,721 to 11,740 of 11908

Thread: КК Црвена звезда

Professional ZoblaTerbra's Avatar

Default Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Maree! View Post
    Ono kad si jadan pa ne mozes da se hvalis uspehom svog kluba.
    Sada po Partizanu kada vam Zvezda Diva/Telekom/FMP2 ne odgovara?

Vi protiv ,,Milove stoke" ste isto što i Partizan na derbiju u fudbalu.Nema onog ,,Srce za klub",nema ideje,nema hrabrosti...

Evo ga i kolega jadnik.Niko nije udario po Partizanu vec po jadnom ponasanju individue.

Evo ga i kolega jadnik.Niko nije udario po Partizanu vec po jadnom ponasanju individue.
    Ne mogu da verujem,kao SNS-ov bot odmah odgovaraš ne čitajući ništa.

Professional Коста's Avatar

Nebitno, ima VEK1NG pravo da pise to sto pise. Razumem ja peckanja, nista nam on nije kriv, iako se ne slazemo u 90% stvari sa njim kad god je neka rasprava. Alimpijevic je cist alibi trener, mada je "trener" jaka rec za njega. Sudjenje kakvo smo imali, to je rezultat samih nas tokom cele sezone. Svima smo jasno stavili do znanja da smo smesni i svi su se okurazili. Partizan zasluzeno uzeo kup, Evroligaska gostovanja su bila turisticka, jedan Mornar nas je mucio vise nego sto je trebalo, da ne pricam da imamo skor 5:1 protiv Buducnosti. U Moraci je i ocekivan ovakav kriterijum, koji mi nismo imali na domacem terenu, jer su ljudi napravili brejk i tako malo im je falilo, zato su dovoljno pogurani cisto da ne bude neizvesnosti. Navijacima, mislim na one organizovane, treba da se zabrani da vise nikad ne dodju u Pionir kao grupa, u najvaznijem delu sezone su okrenuli ledja klubu i svima u njemu zbog Omica, koji je, ispostavilo se na kraju, nas najbolji igrac u zavrsnici sezone. U politiku se ne razumem, ali ne treba biti neki strucnjak da se provali da su svi okrenuli ledja Covicu, nema niciju podrsku, tako da je ovaj splet okolnosti ocekivan. Zao mi je da Keselj da nije dobio minut pored ovolikih invalida ove godine, jer je covek ima karijeru za pozeleti, sto u EL, sto u reprezentaciji, jos veliki Zvezdas. Isto tako mi je zao Antica, iscedjen je zarad par pobeda u Evroligi na pocetku sezone, nije on kriv sto je morao sa 36 godina da popunjava prazne minute Lesora i Jovanovica. Ostace mu ova mrlja za kraj karijere.
    Sumiranje: Osim Antica i Keselja, i ovih stranaca koji ce sutra da idu i da zaborave ovo, zabole me ku.rac i zasluzuju sve najgore za prikazano do sada, od Alimpijevica, pa do kapitena Lazica.

5. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Ajd vrati par strana pozadi gde sam objasnio ko su sns botovi i koliko je glupo da ih neko ko je grobar pominje.Uz to si i Milogorac a to je tek posebna prica.Upadas u raspravu a da pojma nemas na sta se post odnosio.

Quote Originally Posted by ZoblaTerbra View Post
    Ne mogu da verujem,kao SNS-ov bot odmah odgovaraš ne čitajući ništa.
    Glupo je da nekoga prozivas SNS botom, a SNS ti je i u kosarkaskog i fudbalskom klubu. Veruj mi, ne znam da l' par osoba sa ovog foruma voli njih, a da nije sprdnja jer je Vucic=SNS=pomaganje Zvezdi, pa da se zeza.
    Sreca sto nam je fudbalski klub koliko-toliko zivnuo, sredjen je stadion, pomocni tereni, uspeh u Evropi posle dugo godina, vracena titula, inace sto se kosarke tice, jedva cekam da se zavrsi jos ovaj KLS, pa opet reset, sve od 0. Sve smo srusili za pola godine sto smo gradili 2,3 sezone strpljivo i postepeno.

Quote Originally Posted by Коста View Post
    Glupo je da nekoga prozivas SNS botom, a SNS ti je i u kosarkaskog i fudbalskom klubu. Veruj mi, ne znam da l' par osoba sa ovog foruma voli njih, a da nije sprdnja jer je Vucic=SNS=pomaganje Zvezdi, pa da se zeza.
    Sreca sto nam je fudbalski klub koliko-toliko zivnuo, sredjen je stadion, pomocni tereni, uspeh u Evropi posle dugo godina, vracena titula, inace sto se kosarke tice, jedva cekam da se zavrsi jos ovaj KLS, pa opet reset, sve od 0. Sve smo srusili za pola godine sto smo gradili 2,3 sezone strpljivo i postepeno.
    Rekao sam kao,to ne znači da je SNS-ov bot,jer se čast ne prodaje.

Quote Originally Posted by ZoblaTerbra View Post
    Rekao sam kao,to ne znači da je SNS-ov bot,jer se čast ne prodaje.
    Poenta je samo da je jadno da neko ko završi kao 5. i gubi od MZTa, Mornara, a pritom ima tim za komotan F4, proziva nekog ko je završio na drugom mestu. Da je Partizan dobio Zvezdu, pa još i nekako. Ali Partizan je trenutno u Crnoj Gori i gubi prijateljske utakmice od Teoda i Lovećena.

Ajd vrati par strana pozadi gde sam objasnio ko su sns botovi i koliko je glupo da ih neko ko je grobar pominje.Uz to si i Milogorac a to je tek posebna prica.Upadas u raspravu a da pojma nemas na sta se post odnosio.
    Nisam Milogorac.Meni je Srbija dala sve,i Srbiji dugujem poštovanje kao svetoj i nezavisnoj zemlji.Moja životna priča je takva da je nešto najgore što možeš reći to da sam ,,Milogorac".Iza ovog foruma svako ima svoj život i ne treba suditi po onome što se na forumu nađe.
    Za ostalo pričaj šta hoćeš,nije svetinja ako nema neko da je ne voli.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Poenta je samo da je jadno da neko ko završi kao 5. i gubi od MZTa, Mornara, a pritom ima tim za komotan F4, proziva nekog ko je završio na drugom mestu. Da je Partizan dobio Zvezdu, pa još i nekako. Ali Partizan je trenutno u Crnoj Gori i gubi prijateljske utakmice od Teoda i Lovećena.
    Za koga ti uopšte navijaš?Ako nešto mrzim to je lažno moralisanje.Nije mi krivo, ako se neko ne slaže sa mnom.Ali ovo što ti radiš, je bukvalno uvlačenje drugim forumašima u b*lju.Rivalstvo između 2 kluba treba da postoji, da nema rivalstva ne bi bilo ni draži gledati derbi i uopšte ligu.Pritom nikog nisam uvredio lično.

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Sve što napisah u temi Super lige odnosi se na sve sekcije Partizana osim vaterpola.

Default Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Za koga ti uopšte navijaš?Ako nešto mrzim to je lažno moralisanje.Nije mi krivo, ako se neko ne slaže sa mnom.Ali ovo što ti radiš, je bukvalno uvlačenje drugim forumašima u b*lju.Rivalstvo između 2 kluba treba da postoji, da nema rivalstva ne bi bilo ni draži gledati derbi i uopšte ligu.Pritom nikog nisam uvredio lično.
    Za klubove iz svog grada, a pošto ne živim u Beogradu, eto odgovora za koga ne navijam. Ali to ne znači da ne gledam ove beogradske timove i da ih ne podržavam kada igraju sa stranim i "stranim" klubovima, i volim da ih ovako sa strane prokomentarišem.

A što se tiče ovog drugog dela, ja ne znam ali gledao sam utakmicu Budućnost - Crvena Zvezda. Dakle nigde nema Partizana. Budućnost čak nije ni bratski klub neki Partizanov. Jedino je tu zajednička bila neka mržnja prema Zvezdi, koja je ne kažem, donekle i opravdana. A 2014. godine isto tako su i jedni i drugi čestitali drugima polufinale pa je umesto srpskog predstavnika u EL mogao lako da bude hrvatski...

Rekao sam da se odjavljujem al setio sam se jedne sitnice, Urske brate aj prenesi nam sta kaze RSB o ovoj situaciji ? Cisto da se nasmejem malo, dosta sam se nervirao.

Ne mogu jednostavno da prestnem da komentarisem ovo finale. 43:20 na snimku, gledaj tu hemiju u ekipi, to drugarstvo pobedjuje, iako imaju dosta slabiji tim ( da se ne lazemo ). Ovaj nas majmun prica o bacanjima a nije svestan da mu niko skoro na ulaz ne ide, osim kad Laza polaze loptu iza table, prica o tome da smo jednim porazom izgubili seriju, a nije se potrudio da stvori ovakvu atmosferu u ekipi, ja kapiram da nasi ne mogu jedni druge ocima da vide cele sezone.

nesa24 nesa24's Avatar

Pobedila je bolji tim a gora ekipa

5 nesposobnih u jednoj ekipi ce uvek bolje da odrade no 4 nesposobna i 1 sposoban

Tim je tim

17. The Following 2 Users Say Thank You to nesa24 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Klub sa Malog Kalemegdana sporazumno je raskinuo ugovor sa plejmejkerom Dilanom Enisom, a onda objavio da je u Crvenu zvezdu vratio dvojac FMP iz Železnika - Filipa Čovića i Aleksu Radanova.

19. The Following 4 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Hahahahaha. Sto da ne. Welcome back JR!

21. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Potpises Enisa na vise godina,dobije pasos a onda ga sutnes.Milko,Keselj,Lesor su samo neki od igraca zrelih za sut kartu pre Enisa.

Edit: Ode i Bjelica

23. The Following 2 Users Say Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

Potpises Enisa na vise godina,dobije pasos a onda ga sutnes.Milko,Keselj,Lesor su samo neki od igraca zrelih za sut kartu pre Enisa.
    Imas na zvanicnom sajtu u poslednjem delu teksta da se radi na raskidu sa Milkom, valjda treba da se dogovore oko uslova. Keselj mora da igra! Kakav Enis, iz glave je imao 2 dobre partije u Evroligi, protiv Olimpijakosa i Baskonije, obican divlja, organizacija igre 0. To sto smo pogresili, ne znaci da treba da se trpi jos 3 godine.

Keselj nije u formi da igra, da jeste ne bi mahao peskirom.Sto se Enisa tice, lik prvo nije plej, vec je tu igrao zbog odmaranja Rocestija.Moj post se vise odnosio na gluposti ljudi koji su zaduzeni za transfere.