Page 583 of 593 FirstFirst ... 83483533573581582583584585 ... LastLast
Results 11,641 to 11,660 of 11850

Thread: КК Црвена звезда

Super Star Pejko's Avatar

Default Re: КК Црвена звезда

Ja ****no ne mogu da verujem sta citam...i to uvek od istih ljudi...da vam ***** u facu,vi bi ste cutali...

I da,pozdrav za Delije Sever! Najjaci ste! Kidate.

Saša Ilić немусПФК's Avatar

Default Re: Odg: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Mihajlodc View Post
    Zato ste vi tu sada gde jeste...
    Vidimo se dogodine, ako se ne ugasite do tad.

Poraz,samo posledica nestrucnog vodjenja trenera..Evroligaski tim sa kojim bi trebalo da se prosetamo kroz Podgoricu..Jedino mi nije jasna uloga Keselja na klupi?Vrv je on ekonom tima al nam jos to nisu objavili..Elem ako sutra dozivimo poraz Alimipijevic bolje da se ne vraca u Bgd.

Eto sta se desi kad se preskoce casovi logike u srednjoj skoli.
    Dakle, nije Zvezda dosla u priliku da dobije utakmicu, pa promasila zicer,
    vec je buducnost tendencioznim sudjenjem dovedena u priliku
    da jedna lopta (koja moze otici i na ovu i na onu stranu) odlucuje.
    To je to.

5. The Following User Says Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: КК Црвена звезда

Јебо вас Алимпијевић све у уста!

Са овим суђењем ЦСКА не би добио у Морачи а не Звезда и небитно ко је на клупи.

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by немусПФК View Post
    Drmanje koseva, 3 na 5, gadjanje kesama sa pisackom, 50 izvedenih slobodnih bacanja... Seca se neko drugi, jesu vas pokrale sudije, ne poricem za veceras nista, seckali su vas na sve moguce nacine... Ali karma je cudo, karma je kurva!
    Sve bi to imalo smisla da i vi ne radite takve stvari. Zvizdanje na 1 minut cutanja Ranku Zeravici, uvredljiv transparent za Teodosica dok je igrao za Olimpijakos, gadjanje Jovica stolicom u glavu dok je sedeo na klupi, transparent i vredjanje Kalinica...

Sto se tice vecerasnje utakmice, glupo je da se komentarise i pravi neka analiza, ne moramo igrati EL, nikakav problem, voleo bih da Cedevita igra umesto milogoraca. Za karmu se slazem, vas je vec snaslo, ko zna kad cete da se oporavite. Samo sto ovo nema veze sa karmom, karma je Nolan Smit kad te srusi sa pola terena, ovo je pljacka i nista drugo. Nije se smela izgubiti utakmica u Pioniru, uzasno spremljen mec od strane Alimpijevica, kao i citave sezone kad je vazno, nista cudo. Ovo veceras je bilo dobro od Rocestija, sto bi neki rekli da je bas los, i Feldina koji je sam vukao ekipu, Omic naravno, treba grupa zvanicno da mu se izvini sa ona *****a sto su napravili kad je dosao. Ne smem ni da pomislim kako bi sve ovo izgledalo bez njega.

9. The Following 2 Users Say Thank You to Коста For This Useful Post:

Quote Originally Posted by МилошЦЗБГ View Post
    Јебо вас Алимпијевић све у уста!

Са овим суђењем ЦСКА не би добио у Морачи а не Звезда и небитно ко је на клупи.
    Brate,ovo i ako je sala,nije smesno...a ako stvarno mislis da smo mi danas izgubili zbog sudjenja,a ne zbog katastrofalne pripremene od strane strucnjaka...onda se ja povlacim iz ove diskusije momentalno,jer me sramota.

11. The Following User Says Thank You to Pejko For This Useful Post:

Sve je to i nasa stoka radila, istina. Ovo veceras je bila smejurija od sudjenja, strasno. 1/4 jos i ajde, od druge je krenuo haos. Sami ste krivi, i nama bi se ovo desilo sigurno.. Necu da budem licemeran i da kazem krivo mi je, nije mi zao, ali sam realan i kazem kako jeste. Delije nek je sramota zbog Omica. Sve u svemu, pred vama je ozbiljno pitanje, kriza je stigla... Najgluplji potez bi bio trazenje Coviceve ostavke, nek vam je sa srecom, nemam sta vise da dodam

Default Odg: Re: Odg: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Pejko View Post
    Brate,ovo i ako je sala,nije smesno...a ako stvarno mislis da smo mi danas izgubili zbog sudjenja,a ne zbog katastrofalne pripremene od strane strucnjaka...onda se ja povlacim iz ove diskusije momentalno,jer me sramota.
    И мене је срамота, јер ти мислиш да смо изгубили због тренера.

Okej macko...odoh ja.

Regular Коста's Avatar

Sve je to i nasa stoka radila, istina. Ovo veceras je bila smejurija od sudjenja, strasno. 1/4 jos i ajde, od druge je krenuo haos. Sami ste krivi, i nama bi se ovo desilo sigurno.. Necu da budem licemeran i da kazem krivo mi je, nije mi zao, ali sam realan i kazem kako jeste. Delije nek je sramota zbog Omica. Sve u svemu, pred vama je ozbiljno pitanje, kriza je stigla... Najgluplji potez bi bio trazenje Coviceve ostavke, nek vam je sa srecom, nemam sta vise da dodam
    Ma razumem ja tebe, ali bez ikakve ironije. I ja likujem kad Partizan izgubi debelo, ali kad te protivnik dobije jer je mnogo bolji, nadigra te u svim segmentima igre. Ovo veceras kad nismo izvukli posle svega sto se desavalo, to je to. Bukvalno poslednjim napadom moze da se opise cela nasa sezona. Resavanje sutem za 3p i promasen zicer ispod kosa.

16. The Following 3 Users Say Thank You to Коста For This Useful Post:

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Ма све ок и ја ликујем такође кад ви изгубите, нормална ствар.

Ми смо данас одиграли одличну утакмицу, имали сјајне проценте шута и били бољи за 10 разлике од Будућности, то је једина истина.

18. The Following User Says Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Sta je tu je, vratice vam se.. Meni je samo iskreno zao sto se ovo desava u sportu.. Eto Andrej je vas izvukao sa Covicem, pa se povukao, sad je kod nas, trpaju lovu na sve nacine, samo da se KKP vrati gde je bio, ali nije to to, nema iste emocije ako razumes.. Nerviras se oko gluposti, Buducnost ovo mora uzeti, sledece sezone nece biti pola ove ekipe... Sta da ti kazem druze, kosarka je usla u pogresne ruke..

20. The Following 3 Users Say Thank You to немусПФК For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Sta je tu je, vratice vam se.. Meni je samo iskreno zao sto se ovo desava u sportu.. Eto Andrej je vas izvukao sa Covicem, pa se povukao, sad je kod nas, trpaju lovu na sve nacine, samo da se KKP vrati gde je bio, ali nije to to, nema iste emocije ako razumes.. Nerviras se oko gluposti, Buducnost ovo mora uzeti, sledece sezone nece biti pola ove ekipe... Sta da ti kazem druze, kosarka je usla u pogresne ruke..
    Ja bih najvise voleo da kao navijac ne moram da lomim glavu ko je sa kim u kakvim odnosima, ko koga podrzava, tj. koju stranku, ko sa kim zavrsava poslove... Najvise bih voleo da lomim glavu zasto Bjelica ne moze trojku da pogodi i zasto Lesor ne moze da odbrani pik, ali pusti snovi... Kazem opet, "mi pratimo kosarku od 2011."
    Prezivece se i bez Evrolige, ali bas na ovakav nacin da Buducnost ide, nisam ocekivao. Cak sam promenio misljenje da su mnogo bolji takticki od nas i da su bolji tim. Sutra je za ocekivati i da nas bez kradje odrade, mozda i ubedljivo, stvarno je tesko psihicki srediti se posle ovakve 3. utakmice.

22. The Following 2 Users Say Thank You to Коста For This Useful Post:

Ma meni je bilo jasno cim su angazovali Doelmana, znalo se da oce ABA.. Sta da ti kazem, usla je politika u sve, pogotovo u kosarku, ko ima mozga shvatice da Andrej iz inata Covicu trpa pare Partizanu, cuj da NWG ostaje i sl. sezone u Partizanu pa to nismo mogli ni dok smo bili euroligasi, a ne sad. Na ivici od gasenja bili odjednom se dovode igraci kao na traci od kad je Ostoja maskota tu.. Pametnom dosta..

24. The Following User Says Thank You to немусПФК For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by МилошЦЗБГ View Post
    И мене је срамота, јер ти мислиш да смо изгубили због тренера.
    Raspravljas se sa covekom koji je imao lose reci (blago receno) za Boacija.

26. The Following 2 Users Say Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Samo slusajte na 12:00 kakvo obracanje od strane "novinara". Ovo je stvarno predaleko otislo. Cak mi je i zao Alimpijevica iako ga uopste ne volim.

28. The Following 2 Users Say Thank You to Коста For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: КК Црвена звезда

I meni ga je žao.Neka ostane što duže na klupi KKCZ.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Nije mi ga žao uopšte, sa druge strane prvi put ga vidim da je reagovao.
    U svakom slučaju pljačka i smešne odluke = izgubljen meč.

31. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post: