Page 571 of 572 FirstFirst ... 71471521561569570571572 LastLast
Results 11,401 to 11,420 of 11430

Thread: ФК Партизан

Professional VEK1NG's Avatar

Default Re: ФК Партизан

Quote Originally Posted by Maree! View Post
    Definicija lopovluka.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tebi je dečko odavno ispran mozak.

Meni i ovim navijacima na stadionu koji skandiraju lopovi ? Koji je ovo trener po redu da nakon utakmice sa vama izjavi “da se protiv nekih stvari koje nemaju veze sa fudbalom ne moze”.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. The Following User Says Thank You to Maree! For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Tebi je dečko odavno ispran mozak.
    Ni stida ni srama. Evo kakav se odgovor dobija.

5. The Following 3 Users Say Thank You to Коста For This Useful Post:

Professional VEK1NG's Avatar

Ostavite se vi Partizanove teme.Dovoljna vam je vaša tema.A što se tiče stida i srama...

Saša Ilić немусПФК's Avatar

Otimaaaj,ponizavaaaj!

Ako cemo o stidu i sramu onda izvolte,pudlice,odvratnici,turci,najodvratnija sorto ljudi.

8. The Following 4 Users Say Thank You to немусПФК For This Useful Post:

El Patron Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Jel neko uredjuje ove teme?!?!?!

10. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Super Star nataeos's Avatar

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by немусПФК View Post
    Otimaaaj,ponizavaaaj!

Ako cemo o stidu i sramu onda izvolte,pudlice,odvratnici,turci,najodvratnija sorto ljudi.
    Prvi bold, pa onda drugi... Pametnom je dovoljno cim vidi da neko krene da te vredja, i skrece sa teme, da stane. Necu da se spustam na taj vas nivo.
    I da, kad vec u vasoj temi postavljas nase klipove, postavi i da nam je na toj utakmici ponisten cist gol iz navodnog ofsajda.
    Samo mogu da zamislim kakve bi reakcije bile da se nama sviraju 8 penala u poslednjih 7 utakmica. Inace, ne znam cime ste zadovoljni u igri i uopste bilo cime vezano za FK, kad utakmice protiv Rtnja, Radnika, Borca, Macve i ostalih resavate u 85. minutu i to vecinom iz penala. Treba neka tema da se otvori za "zanimljive situacije", kod vas ima materijala u svakom kolu.

13. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Uopste nemam nameru da se raspravljam sa tobom... A sto se tice teme zanimljive situacije,uvek sam za,na primer gol iz kornera,skakanje Boacija u bazen,6-2 ofka,ima milion situacija.. Zato mi nemoj ti o postenju navijacu zvezde

I odj*bite sa nase teme,idi citaj RSB i placi sa svojim drugarima,nemoj ovde.

15. The Following 3 Users Say Thank You to немусПФК For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by немусПФК View Post
    Uopste nemam nameru da se raspravljam sa tobom... A sto se tice teme zanimljive situacije,uvek sam za,na primer gol iz kornera,skakanje Boacija u bazen,6-2 ofka,ima milion situacija.. Zato mi nemoj ti o postenju navijacu zvezde

I odj*bite sa nase teme,idi citaj RSB i placi sa svojim drugarima,nemoj ovde.
    Imam pravo da pisem gde hocu dokle god neko od nadleznih ne proceni da preterujem. Ne znam kakve veze imaju "RSB, pudlica" i ostalo sto si naveo u svojim porukama sa ovim? Vise govori o tebi i o tome o cemu razmisljas. Isto se i prosle godine pisalo na nasoj temi ovako, pa niko nikog nije terao, niti si ti glavni ovde da odlucujes ko ce sta i gde da pise. Posto pises gore za nase postenje, smem da se kladim u sta god zelis da cu u poslednjih (biraj koliko sezona) da izvucem vise "gresaka" u vasu korist i protiv vasih protivnika, nego nasih.

17. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

aj za pocetak nadji jedan penal koji je slican vasem penalu protiv spartaka, protiv napretka (da li ove ili prosle sezone, ne secam se) ili prosle godine protiv vojvodine (secas se, kad je boaci pao i poceo da se smeje)

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Se.rem vam se ja u poštelje, ološko SD.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

Neke stvari nemaju veze sa fudbalom...

..za sve ostalo, tu je spin masinerija.

22. The Following 4 Users Say Thank You to grobarinbgd For This Useful Post:

toliko prosto.
    najveci je problem sto 95% komentatora na sve moguce prilike i neprilike u drustvu baziraju misljenje na procitanim naslovima vesti, ne potrude se cak ni vest da procitaju cesto.
    tako sad svi zivi komentarisu, a niko utakmice ne gleda.

Regular LegionOfBoom's Avatar

Drugu nedelju zaredom ne znaju kako im se pise ime kluba. Pise se "Crvena zvezda", a ne "Crvena Zvezda".

Edit Tim milancedr's Avatar

Lose igramo i to je to veliki sam grobar i imam pravo da kazem lose igramo nemamo akciju neku nemamo ideju to je nas najveci problem. sve nam se svodi na duge lopte i to je veliko mucenje, cigani nemaju pravo da se javljaju koliko su poslednjih sezona imali penala i to nepostojecih, ove sezone igraju dobro, brzo ali ne mogu se zaboraviti prosle sezone... djukic ne treba da vodi partizan lepo dati stanojevicu da sastavi tim i dominiracemo. ove godine nas izvlaci ucestvovanje u ligi evrope inace djukic bi davno leteo. nadam se da ce posle polusezone nesto da se promeni u nasoj igri da ce opet da se pojavi neki marko nikolic i da igramo taj tango smrti kao i prosle sezone! ziveo Partizan!!!

Quote Originally Posted by Коста View Post
    Imam pravo da pisem gde hocu dokle god neko od nadleznih ne proceni da preterujem. Ne znam kakve veze imaju "RSB, pudlica" i ostalo sto si naveo u svojim porukama sa ovim? Vise govori o tebi i o tome o cemu razmisljas. Isto se i prosle godine pisalo na nasoj temi ovako, pa niko nikog nije terao, niti si ti glavni ovde da odlucujes ko ce sta i gde da pise. Posto pises gore za nase postenje, smem da se kladim u sta god zelis da cu u poslednjih (biraj koliko sezona) da izvucem vise "gresaka" u vasu korist i protiv vasih protivnika, nego nasih.
    Zavisi og toga sta smatras za gresku,ti bi danasnji penal stavio pod gresku,tako da ja sa tobom nemam o cemu da pricam... Ili ne poznajes fudbal,ili ti je RSB napuni mozak,a nemoj da se pravis da ne znas kakve oni imaju veze,kad sva propaganda pocinje odande.

@milancedr

prosle godine si imao vanserijskog leonarda koji sad igra za 2.2 miliona godisnje, koji kada ne ide moze sam uz 2 dodira da izbaci 2 igraca i da gol sa 15-20 metara KONSTANTNO, a to je ono sto je najpotrebnije ovoj ekipi. ne mozemo da otvorimo ekipe koje igraju bunker.

28. The Following 2 Users Say Thank You to VladaJ For This Useful Post:

slusaj brate veliki sam grobar i uvek cu podrzati partizan, ali ne mozes biti zadovoljan nasom igrom nikako. uzimamo mi bodove to je okej ali igra jako losa i to je poenta. a sad za penale u poslednjih 5 utakmica imali smo dosta penala i svaki je po meni dosudjen sa razlogom i sa pravom, jedino sto ne volim to je da pobedimo zahvaljujuci penalima, nije to partizan majku mu. moramo da dominiramo igrom pre svega...

e pa vidis uprava je napravila gresku trebalo je zadrzati lea dati mu 1.5 milion za jednu godinu igranja i bila bi to druga prica. nije trebalo dovoditi sumu i tacka