Page 1048 of 1050 FirstFirst ... 48548948998103810461047104810491050 LastLast
Results 20,941 to 20,960 of 20983

Thread: ФК Црвена звезда

Saša Ilić немусПФК's Avatar

Default Re: ФК Црвена звезда

Nije Karabag uopste losa ekipa.. Gresis Milose za Salzburg, to je ozbiljna ekipa, prepuna suvog talenta, filijala Lajpciga, kale igrace za Bundesligu.. Zbog neiskustva i mladosti igraju promenjivo jako.. Ali ako im je dan, oni bukvalno melju, brz fudbal, tehnicki poktovani, takticki skoro besprekorno stoje.. Pricam ti ovo jer sam ih gledao puno puta ove sezone i znam kakva su tempirana bomba.. Zvezda sa njima nema sanse da se nadigrava, natrcava i ostalo.. Ali opet Zvezda protiv njih ima adut u Milojevicu, koji je takticki jedan od najboljih domacih trenera.

2. The Following User Says Thank You to немусПФК For This Useful Post:

Od svih ovih ekipa Astana, Serif, Bate i Malme verovatno nece mnogo menjati sastav, njihova prvenstva su uveliko krenula.

Generalno bih najvise voleo da dobijemo Serif ili Malme. To je nekih 6:0 u ukupnom rezultatu za nas.

Top Player Клошар's Avatar

Quote Originally Posted by немусПФК View Post
    Nije Karabag uopste losa ekipa.. Gresis Milose za Salzburg, to je ozbiljna ekipa, prepuna suvog talenta, filijala Lajpciga, kale igrace za Bundesligu.. Zbog neiskustva i mladosti igraju promenjivo jako.. Ali ako im je dan, oni bukvalno melju, brz fudbal, tehnicki poktovani, takticki skoro besprekorno stoje.. Pricam ti ovo jer sam ih gledao puno puta ove sezone i znam kakva su tempirana bomba.. Zvezda sa njima nema sanse da se nadigrava, natrcava i ostalo.. Ali opet Zvezda protiv njih ima adut u Milojevicu, koji je takticki jedan od najboljih domacih trenera.
    Шта ви људи радите у животу кад имате времена за гледање утакмица Салцбурга и Карабага?

Sent from my SM-J105H using Tapatalk

Quote Originally Posted by Клошар View Post
    Шта ви људи радите у животу кад имате времена за гледање утакмица Салцбурга и Карабага?

Preko leta nikakve obaveze, lade se jaja i ima se vremena za sve sto ti padne na pamet.

6. The Following 3 Users Say Thank You to Petko15 For This Useful Post:

Top Player Клошар's Avatar

Quote Originally Posted by Petko15 View Post
    Preko leta nikakve obaveze, lade se jaja i ima se vremena za sve sto ti padne na pamet.
    Почео летњи распуст?

8. The Following 4 Users Say Thank You to Клошар For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Клошар View Post
    Почео летњи распуст?

Ma jok, nego je rad u prosveti zakon.

10. The Following 4 Users Say Thank You to Petko15 For This Useful Post:

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: ФК Црвена звезда

Омладинци победили Партизан иако су губили 3:0 на полувремену, нереалан преокрет и доминација у другом полувремену, они били у најјачем саставу са пар првотимаца јер је то тако Кокеза наложио, али издували су га заједно са њим !!!

12. The Following 3 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Beginner Conee's Avatar

Quote Originally Posted by МилошЦЗБГ View Post

Омладинци победили Партизан иако су губили 3:0 на полувремену, нереалан преокрет и доминација у другом полувремену, они били у најјачем саставу са пар првотимаца јер је то тако Кокеза наложио, али издували су га заједно са њим !!!
    Namestanje od malih nogu...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

15. The Following 7 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Default Re: Odg: ФК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Conee View Post
    Namestanje od malih nogu...

Sad sam dosao sa utakmice, kakva komedija. Partizan prvo poluvreme razneo Zvezdu a onda su sasvim slucajno jednostavno stali hahahaha al ajde bolje i Zvezda da uzme nego ovi Kokezini.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Šta ste se rastrčali, pič.ke grobarske?!

18. The Following 9 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Кадети такође шампиони.

Тотална доминација, освојили смо све.

20. The Following 11 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Beginner Conee's Avatar

Quote Originally Posted by МилошЦЗБГ View Post
    Кадети такође шампиони.

Тотална доминација, освојили смо све.
    Iako sam navijac Partizana iskreno Zvezdi moram da cestitam na svemu, ovo je jedna od uspesnijih sezona u poslednjih 15 20 godina. Svaka cast

Cestitke i od mene, ocigledno ste poceli bolje da radite sa tom omladinskom skolom, samo jos da se to naplati.. Ne ide mi u glavu da nema mesta barem za jednog u 11 ili cak dvojicu, makar u SLS utakmicama.. U neku ruku mi je i drago sto ste nas pobedili samo da Kokeza ne bi uzeo omladinsku ligu, usta ga j*bem zvalava.. I Partizanova i Zvezdina deca su mladja od ostatka te lige, mislim da je broj onih rodjenih 99-te minimalan, to svakako treba uzeti u obzir. Pa nek se onda zapitaju ostali kako im rade omladinske skole..

23. The Following User Says Thank You to немусПФК For This Useful Post:

Rade tako što recimo u OFK i ono malo bede što je ostalo kvaliteta dođu i pokupe Zvezda i Partizan u 90% slučajeva.
    I to ne jer im je igrač tu potreban već da ga neko drugi sutra ne uzme.
    A ne mogu da igraju jer fizički ne mogu da pariraju protivnicima, retki su oni koji mogu da pariraju ovim drvosečama.

Ne mogu da se slozim sa tobom, vrlo dobro znam da svi igraci iz unutrasnosti koji dolaze, prvo idu na probe u Partizan i Zvezdu, ako tu ne zadovolje onda pokusavaju u Cuku, OFK-u, Rad, Vozdovac itd. ista je situacija i sa Beogradskom decom... U tim ekipama imas pregrst igraca kvalitetnih, koji vremenom stasaju u dobre igrace. Ali niko osim Partizana i Zvezde nece da im pruzi sansu, vec uglavnom svi gledaju da dovedu JSL livadare koji imaju iskustva da biju i koji im mogu garantovati sredinu tabele ili ostanak. Pa samo pogledaj transfere Zemuna i Rada, koje su oni glavonje dovodili.. Licno poznajem mnogo, mnogo igraca koji su prosli te skole, i koji mogu da igraju SLS, a trenutno kubure po zonasima i prezivljavaju sticajuci "iskustvo", vremenom se zasite livadarenja i bataljuju igranje..

To za fizicku spremu omladinaca je posebna prica.. Nasa deca rade mnogo mnogo vise na tom planu u odnosu na njihove vrsnjake po evropi, i zbog toga su veruj mi spremni da odmah igraju SL. Nastaje problem kada pogledas malo dublje i zapitas se, sta je ustvari fizicka sprema, i kako se na to gleda kod nas, kako u evropi. Kod nas se pod time podrazumeva da igrac ima suve misice i baca svakog u duelu, a u Evropi se misli na stabilizaciju u duelu i izdrzljivost u vidu konstantnog istrcavanja i pokrivanja prostora. Ne znam kako da ti pribliznije objasnim, nadam se da razumes o cemu pricam. Imamo totalno drugacije poglede na rad fizike igraca u odnosu na Evropu..

Kad kažem fizički mislim na to da mali broj fizički je dovoljno jako da izdrži duel, čega smo makar u Zvezdi mogli da se nagledamo, pogotovo na primeru onog mutavca Filipa Jankovića, ne pričam o spremi.
    A za to gde dolaze, ja sam ti naveo primer, za to smem da garantujem jer mi drugari rade u OFK kao treneri mlađih kategorija.

Imamo jer je u njihovim državama tačno propisano zakonom o sportu koliko ko u kojem uzrastu može da trenira. Mi decu maltene od pionira preopterećujemo, treniraju mnogi i 2 puta dnevno i to se u nekom periodu obije o glavu. Kada dođu u vreme kada treba se profesionalno baviti sportom oni onda to više ne mogu, ne interesuje ih, istrošeni su. Zato mi u mlađim kategorijama za razliku od ostalih država imamo rezultat jer naše mlađe kategorije često rade isto kao i seniori. Tu je pre svega najveći problem nestručnost ljudi koji rade sa tom decom.
    Što se tiče ovog drugog za mlađe kategorije, činjenica je da Partizan i Zvezda kupe skoro sve mlade igrače, neke proguraju, ali i većinu upropaste ne dajući im adekvatnu šansu. Lično znam par takvih primera. Obećaju im sve, samo kako bi otišli kod njih, ali na kraju oni proguraju svoje koje hoće, a vi ostali idite po zonašima dok imate želju da igrate.

Сутра представљање Јованчића, ускоро стиже и Мелег.

29. The Following User Says Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Super Star Pejko's Avatar

Делије блокирале трансфер Самира у Црвену Звезду.