Results 1 to 3 of 3

Thread: Became a Legend By Simon Cvetkovic JSL Patch (v2011)

Super Star GrobarSrbija's Avatar

Default Became a Legend By Simon Cvetkovic JSL Patch (v2011)

Svanuo je novi dan . Ja smoren sedim u kucu i pijem kafu vrucu . Kad eto ga moj deda , kaze ae doso nam rodjak iz Engleske . Ja mislio sad neki tamo smarac moram da se ljubim s njim i pricace mi kako sam porast`o . Ali preso sam se to je bio jedan poslovni gospodin . Lagano je poceo da me ispituje Da li volim fudbal i tako te glooposti . Rekao mi je da cu biti nova "Fulamova Devetka" . Moj deda je srecan to posmatrao . Brzo se spakovah sedoh na bicikl i otputovah u Englesku . Kad tamo nova gajba ima cak i susilica za ruke . Mada ja stojim ispred nje 2 min i onda obrisem ruke o pantalone . Prva utakmica 5-0 za nas zablistala 2 Simona , Jedan je Simon Davies a drugi Simon Cvetkovic !Na sledecem mecu mi prisao kapiten u svlacionici i reko ;bla bla bla...... Momci polako pocinju da kapiraju da se trudis samo tako nastavi i imaces nase puno poverenje. Ja sam bio onooo .

Top Player

Default Re: Became a Legend By Simon Cvetkovic JSL Patch (v2011)

xaxaaxxa ekstra je,samo malo slika i bice nesto najbolje,bravo za tekst

Super Star GrobarSrbija's Avatar

Default Re: Became a Legend By Simon Cvetkovic JSL Patch (v2011)

Jos jedan predivan dan u Engleskoj . Kao i obicno kisa pljusti .A bas tog dana utakmica sa Hospursima u gostima .Trener nam naredio da vece pre utakmice provedemo u karantinu , znaci nema blejanja po pes-serbiji celu noc .Nekako preziveh to, al kad eto ti novo *****e setim se ja u autobusu da sam ostavio upaljen auto pred stadionskim parkingom .Kapiten je puko od smeha a ja mu zalepio zvaku na sediste tako da je bilo zabavno u putu . Kad smo stigli "slucajno" sapletoh njihovog igraca i BUUUUUUM . Trener se iznerviro teo da me zadavi. Zatim pobeda nad bate borisovim , Cvetkovic postigao sjajan pogodak. Tu ga nije pogodio nijedan maler

EDIT :
    PRESTAJEM BAL ZATO STO JE JEDNO NJESRA ! Ovi slepci svi protiv mene njihovi trce ko da su drogirasi moji se ne ubacuju i ne bacaju mi :@@@@@@