Results 1 to 5 of 5

Thread: ...BAL Milivojević...

Default ...BAL Milivojević...

...Da prilicno kratko ispricam pricu:
    Prvo sam BAL poceo da igram kao štoper u Spartak Zlatibor vodi.I par tekmi bio igrac utakmice (tad sam jos igrao sa player kamerom),medjutim,kakda sam primetio da moj napad ne moze da postigne gol iz utakmice u utakmicu, to me smorilo pa sam redovno oduzimao lopte i asistirao napadacima.Onda sam izbrisao taj profil,i napravio novog igraca koji je igrao u vezi po boku.Prva ponuda je bila od Wolverhamptona,gde sam nastupao u tandemu sa nasim reprezentativcem Nenadom Milijasom.Dve sezone sam proveo tu koje nisu bile preterano uspesne,jer sam sansu uglavnom dobijao sa klupe u poslednjih deset minuta utakmice.Razocaran,resio sam da predjem u slabiju ligu da se kalim,pa sam cekao prvu ponudu od nekog naseg tima.Stigla je od Borca iz Cacka (presudile su boje dresa) i tu sam se afirmisao kao igrac,u sezoni u kojoj sam proglasen za najboljeg asistenta JSL i drugog strelca.Dobilam ponudu iz Boltona gde se zadrzavam jednu sezonu,medjutim,nezadovoljansituacijom u klubu,otvara mi se opcija "club search" gde trazim od agenta da mi sredi prelazak u Zvezdu.Tu igram godinu dana,medjutim zbog previse igraca u vezu,ceso sam bio guran na poziciju zadnjeg veznog,ponekad cak i beka i stopera.Bez obzira na to,pokusavam da opstanem,ali uzaludno i prilicno skroman prosek ostvarujem te sezone.Blackpool mi salje dobru ponudu,i vracam se u Englesku sa idejom da se vratim u Zvezdu za par godina,Inace,Englesku smatram za ligu sa najkvalitetnijim fudbalom.Godinu dana ostajem tu,u odlicnoj kombinaciji sa B.Clarkom.Sezonu zavrsavamo na trecoj poziciji,a moja cena i ocene rastu.Na samom pocetku sledece sezone,West Ham mi salje odlicnu ponudu,i koja uz moju naklonost prema tom klubu,cini glavni faktor prelaska.Posle malo uigravanja sa saigracima,postajem nezamenljivi deo tima i osvajam vise priznanja za svoj rad,izmedju ostalog i za igraca Evrope sledece godine.Ujedno,sa saigracima guram reprezentaciju ka svetskom vrhu,de osvajamo evropsko prvenstvo,a kasnije i postajemo vicesampioni sveta(mada sam nezadovoljan kolicinom stranaca u reprezentaciji,al dobro sad).Sa West Hamom osvaja Ligu Sampiona 2017-2018-te ali gubim u utakmici Superkupa,medjutim sledece godine uzimam oba trofeja,plus FA kup,i osvajam jos jednu titulu za najboljeg igraca.Jedini trofej koji mi nedostaje je titula prvaka premijer lige,mada se nadam da ce i ona uskoro doci.Nameravao sam da se krajem ove sezone vratim u Zvezdu i pomognem joj do svetskog vrha,medjuti,usled instaliranja novije verzije JSL patcha,Zvezda je postala Ajax,a ona je prebacena u "ostale evropske timove",tako da je nemoguce preci u nju.I za kraj posta,malo slika,nisu nesto posto su sve radjene preko printscreen =)...
    Attached Images Attached Images

2. The Following User Says Thank You to Borko85 For This Useful Post:

4. The Following User Says Thank You to Borko85 For This Useful Post:

Beginner basic's Avatar

Default Re: ...BAL Milivojević...

fina karijera, samo me malo cudi, poslab ti je Overal za te godine (26) ja u 23-oj imam 90..

Inace jako mi se svidja karijera tvoja..

...Jeste slab overal,ja mislio da treba tako,kad vidim sta se ovde radi,ccc.Al dobro,jos sam mlad.Jbg,imao sam dve sezone koje sam maltene proveo na klupi,veruj da ima veze sa tim.Inace,ova priznanja sam poceo da primam tek poslednjih par godina,sta cu,nisam navikao da kao jedan moj ortak sacuvavam posle svake tekme,pa da igram opet =D ...

I'm ALEKSANDAR, BITCH CREEP's Avatar

matori opusteno , treba tako a ne kao neki nabudzeni sa ov do 100 ... ja imam 25 godina i ov 89