Page 536 of 536 FirstFirst ... 36436486526534535536
Results 10,701 to 10,717 of 10717

Thread: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Default Odg: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Javih se za OF i transfere pre 20-ak dana, nisam dobio odgovor... Plasim se da cu imati sve manje vremena. Sto se tice forme, ako nekog zanima, mesecima ne igram PES - condition: SIVO . Pauza me zatece kad sam bio u TOP formi

Default Re: Odg: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Quote Originally Posted by Doktor90 View Post
    Javih se za OF i transfere pre 20-ak dana, nisam dobio odgovor... Plasim se da cu imati sve manje vremena. Sto se tice forme, ako nekog zanima, mesecima ne igram PES - condition: SIVO . Pauza me zatece kad sam bio u TOP formi
    Ja bih ti pomogao što se tiče OF-a (radio transfere,updateovao ocjene i to) samo mi treba neko da odradi ona tri fajla za online,pošto ja to ne mogu. Moj je prijedlog bio da svi krenu iznova sa novim ekipama ali neki igrači se nisu složili s tim tako da je propalo.

Quote Originally Posted by CopY. View Post
    Ja bih ti pomogao što se tiče OF-a (radio transfere,updateovao ocjene i to) samo mi treba neko da odradi ona tri fajla za online,pošto ja to ne mogu. Moj je prijedlog bio da svi krenu iznova sa novim ekipama ali neki igrači se nisu složili s tim tako da je propalo.
    Da krecem bez Leitea???

- - - Updated - - -

Mada, mislim da bi bilo ok da se resetuje liga i svi krenu od nule, sa novim ekipama

Quote Originally Posted by Новица_Убица View Post
    Da krecem bez Leitea???

- - - Updated - - -

Mada, mislim da bi bilo ok da se resetuje liga i svi krenu od nule, sa novim ekipama
    Da ali ovi što su doveli bolje igrače sa aukcija ne pomišljaju na to..

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: Re: Odg: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Neko je pisao na chatu da moze napraviti bez problema ta tri fajla samo da neko odradi OF.
    Mislim da je to bio Shomi ako se dobro sjecam.

Sto se tice excela to smo Gaucho i ja zavrsli davno,ja sam to poslao na admin profil.
    Ne treba mijenjati timove, neki su to godinama gradili pogotovo sto se tice mladih igraca.

Znaci problem je samo patch, ako neko ima vremena i volje nek' to odradi pa da se igramo.
    Nadam se da ce liga uskoro poceti i da ce se vratiti neki stariji ligasi, Spalda cekamo te

Shollym se javio jos 12. oktobra na gareni i rekao da moze da konvertuje tri fajla za online, od tada ga nema... Cekamo na njega, mislim da je sve ostalo spremno da liga pocne.

IPes Шоми's Avatar

Default Re: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Tu smo, cekamo, nadamo se da ce biti.

Professional meskovic's Avatar

Default Re: Odg: Re: Odg: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Quote Originally Posted by Prince94 View Post
    Neko je pisao na chatu da moze napraviti bez problema ta tri fajla samo da neko odradi OF.
    Mislim da je to bio Shomi ako se dobro sjecam.

Sto se tice excela to smo Gaucho i ja zavrsli davno,ja sam to poslao na admin profil.
    Ne treba mijenjati timove, neki su to godinama gradili pogotovo sto se tice mladih igraca.

Znaci problem je samo patch, ako neko ima vremena i volje nek' to odradi pa da se igramo.
    Nadam se da ce liga uskoro poceti i da ce se vratiti neki stariji ligasi, Spalda cekamo te
    Jbg ja imam 20+ mladih igraca draftovao ih placao po 500 p i 1000 i sad svi na nulu, bolje da se liga ne igra nikako nego da se vratim na pocetak
    Cuvajte se ljudi, steta za ligu...

9. The Following User Says Thank You to meskovic For This Useful Post:

Sve sto pocne mora i da se zavrsi...

Default Re: Odg: Re: Odg: SPML - Tema za pitanja u vezi lige

Quote Originally Posted by meskovic View Post

Jbg ja imam 20+ mladih igraca draftovao ih placao po 500 p i 1000 i sad svi na nulu, bolje da se liga ne igra nikako nego da se vratim na pocetak
    Cuvajte se ljudi, steta za ligu...
    Ja sam stvarno za to da se krece od nule. Razumem da je neko godinama skupljao ekipu, ali preveliki je jaz izmedju starih i novih igraca. Da se razumemo, imao sam sasvim pristojnu ekipu, ali ne bi mi bio problem krenuti od nule gde smo svi ravnopravni. Kako motivisati nekog novog kad on igra protiv ekipe gde su zajedno npr Totti i Messi, ili ko vec.

Pozdrav drugari,slabo se oglasavam na forumu , a i na gareni , jer nisam nesto motivisan da igram prijateljske,igraju mi se " takmicarske " utakmice i kako god da se dogovorite ja prihvatam cak i ako imam veoma solidnu ekipu koju sam godinama pravio.
    Ono sto bi u mom slucaju mogao da bude potencijalni problem vezano za moje ucesce u ligi jesu privatni problemi i sto neznam da li cu da se selim u drugi grad zbog posla,a u tom slucaju necu imati komp i pristup internetu.
    Svakako pratim situaciju na forumu i ako se liga bude igrala i ako se ne budem selio tu sam da se igramo.

Najvise bih voleo da liga sto pre pocne, a sto se tice toga da krecemo od nule to ne bih, imate nove ekipe koje su po meni dobro izbalansirane... Timovi se ne grade preko noci a i mega zvezde propadaju, kao npr "moj" James Rodriguez. Jedino, nije bilo ocekivano a i nije mi se svidelo kad je Messi "upao" u ligu i ovaj draft mladih igraca gde smo se pretrpali i napravili nezanimljivo transfer trziste.

Kad bi nesto moglo da se menja ili preuredi moj glas bi bio za draft mladih igraca ( neka promena, brisanje, novi pravilnik bilo sta).

Pozdrav ljudi.. Ja sam tu, racunajte na mene i moju Bocu Juniors.. Ako krecete od nule, ne racunajte na mene. Pozdrav

15. The Following 3 Users Say Thank You to Savke SD For This Useful Post:

svi mi ulazimo na forum i cekamo

Meni nije bitno kakav tim cu imati,bitno mi je da se druzimo,igramo pesa,uzivamo,al izgleda da od toga nema nista

Ne dajte da ova liga propadne... bilo da počnete sa novim timovima ili ostavite stare... Ovdje sam upoznao veliki broj jako gotivnih likova i odigrao neke od najboljih mečeva otkako igram PES. Dogovorite se, podijelite obaveze, ima vas jako sposobnih... Ne dajte da šestica umre

Poz za Novicu uz pjesmu Srebrenih krila - Srest ćemo se opet...

19. The Following 4 Users Say Thank You to spalda For This Useful Post:

Tu smo svi
    Nadam se da ce uskoro poceti liga