Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 56

Thread: Grafika za Balkan League Patch

Default Grafika za Balkan League Patch

Mesto za raspravu oko grafickih detalja u BL patchu

Default Re: Grafika za Balkan League Patch

Ima li jos razpolozenih dres mejkera osim @tarantule?

E ovako..Povodom ovog nasheg patcha..ja mislim da trebamo da uradimo sledeće…
    Ja cu preuzeti E_Text…ali moraću malo da vas smaram sa stvarima tipa…koje karakteristike trebaju da imaju slike..i ostalo…jer ja ne znam da editujem..ali sam uvjek voljan da vam pomognem…I sad,ja sam maloprije gledao E_Text.. i da kazem..da po meni treba da se edituju unknow_00251(4 slike),unknown_00269(4 slike),unknown_270…I sad josh treba da se uradi par logo-a,Balkan Patch-a..ali moje mishljenje je,da bolji logo od onog koji je bio u prethodnoj verziji BP-a..ne mozemo napraviti..tako da je moj predlog da uzmemo taj logo..naravno,ako se niko ne ljuti povodom toga..Toliko od mene..Izjasnite se povodom ovoga…I pogledajte ove fajlove koje sam naveo..Hvala unaprijed..I da ovo shtoprije napravimo…

P.S.Samo josh ovo da kazem..Zashto ovo ne bismo radili kad izadje PES6..pa onda se mučimo…ili da evo sad radimo I da ovo bude nash treci,najuspjeshniji patch..i josh da napravimo update MSL Patch-a…Poz iz Podgorice..

Ajde pocni pa da vidimo. Meni se onaj logo BP-a bas i ne svidja, neznam. I steta je da cekamo na PES6, kad je vecina stvari za ovaj patch vec napravljenih. Sto vise sad editujemo za peticu, bicemo bolji za sesticu i mnogo pre napraviti patcheve, vec na pocetku sezone, a ne na kraju kao sada. :MrGreen:
    POZzZ

Quote Originally Posted by rodjo
    Ajde pocni pa da vidimo. Meni se onaj logo BP-a bas i ne svidja, neznam. I steta je da cekamo na PES6, kad je vecina stvari za ovaj patch vec napravljenih. Sto vise sad editujemo za peticu, bicemo bolji za sesticu i mnogo pre napraviti patcheve, vec na pocetku sezone, a ne na kraju kao sada. :MrGreen:
    POZzZ
    U potpunost se slazem sa tobom.Mnogo je zanimljivije odmah cim izadje PES-6 napraviti neki patch nego na kraju.

evo nekog predloga za grb, naravno treba ga doraditi...ali mislim da se niko ne bi ljutio kad bi stavili ovako nesto

OK, samo ja bih svejedno stavijo samo ove nekad bratske zemlje.
    P.S.: Slovenija ti je osakacena. Ja bi po ovoj mapi zivijo sad u Italiji: :MrGreen:

Počinjem za koji dan..jer se spremam za polumatursko..tako da... DD

Top Player _shone_'s Avatar

Sudeci po onoj mapi imacemo i albanske,bugarske i rumunske klubove...?
    Inace,super ideja za grb!

Quote Originally Posted by darkado
    evo nekog predloga za grb, naravno treba ga doraditi...ali mislim da se niko ne bi ljutio kad bi stavili ovako nesto

Sklanjaj te sipce odatle.

nije problem skloniti,mislim da moze ok da izgleda

Ideja je dobra, samo treba malo tacnije ove zemlje medjusobno rasporediti i naravno bez ovih drzava okolo.

Darkado evo ti pa ti bojadisi i seckaj.......

jel vam trebaju slike transparenata? u kojoj rez i kako dorađeni?
    udarne od torce,bbb,kohorte i armade mogu doraditi...

Ajde da vidimo. Imam vec neke, a mozda su tvoji bolji.

Quote Originally Posted by rodjo
    Ajde da vidimo. Imam vec neke, a mozda su tvoji bolji.
    jel ti trebaju samo slike ili da ih ukonponiram u određene veličine koje su određene na pesu ?

Page 1 of 3 123 LastLast