Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Muzika za Balkan League Patch

Default Muzika za Balkan League Patch

Znate sta ovde ide - rasprava o muzici u patch-u :8

Default Re: Muzika za Balkan League Patch

...I navijanje. Imam fajlove za Dinamo Zagreb i Hajduk Split, negde na kompu valjda i Sarajevo. One stvari sto imam za Zvezdu i Partizan mozda nisu bas najbolje, zato ako neko ima to neka posalje.

samo pazi koju ligu ces editovati i da li svi klubovi koje si hteo imaju svoje portove

Sve je pod kontrolom. Jedni klubovi bice u francuskoj ligi, a drugi u Rest Of The World. To znaci da pet timova ima slotove za navijace.

Timovi sa navijackim slotovima:
    -Zvezda
    -PFC
    -Hajduk
    -Dinamo
    -Sarajevo

Svaka cast,za igricu,sve,naj..Posto sam vatrni Zeljin navijac tesko mi pada da nemate navijacke pjesme Zelje,jedne od najvecih skupina ex_YU.Samo recite ja cu vam naci pjesme i poslati,nije problem,za zadovoljstvom,da na neki nacin podrzim i doprinesem ovom projektu,Samo recite kako i gdje da saljem
    Pozdrav

Taj projekat je zavrsen, a u prethodnom postu mozes da vidis za koje timove smo bili u mogucnosti da postavimo navijacke pesme

Problem je, da nemaju svi timovi slotove za navijace. Mozda neko u buduce smisli nesto kao neki "Chantserver", pa da mozemo da ubacimo navijanje za svaki tim. Mozda bi trebalo dati tu ideju onima koji su smislili kitserver, ballserver, faceserver,...
    Sta mislite o toj ideji?

To bi bilo idealno! Ali ne znam koliko je moguce...

Da li neko do vas zna da napravi tj modifikuje najnowiji kitserver?Da bi bio josh bolji?

sa novim dkz studiom mozete izabrati za svaki klub/reprezentaciju broj iz 0_sounda koji hocete da upotrebljavate!
    znaci da nemorate ubacivati po popisu nego mozete izabrati fajl!

Quote Originally Posted by zdenisa
    sa novim dkz studiom mozete izabrati za svaki klub/reprezentaciju broj iz 0_sounda koji hocete da upotrebljavate!
    znaci da nemorate ubacivati po popisu nego mozete izabrati fajl!
    Koji je sad najnoviji dkz studio? Pa ako ti nije tezko napisi malo vise sta i kako?

pa ovaj 0.92 ili 0.91 radi isto...

ides na database editor i otvoris sve potrebne fajlove i u odjljeku "equipos" (jer imam na spanjolskom...lol...) i u porucju canticos odaberes 5 fajlova, odnosno brojeve fajlova iz 0_sound

Svaka cast, gde nisam pre znao za ovo, sredio bih vise navijaca u patchu,...

PA rodjo moze l ise napraviti neki update,neshto tako...??Aj mosh ti to..

Ne znam jeli netko ovo redovito čita, ali onaj forum sa balkan patch komentarima je zatvoren. Tko zna da riješi problen sa crnim dresovima svih reprezentacija i ostalih klubova? Radi se o short verziji patcha i sve je uredno instalirano.

map.txt, u njemu krivo postavljeni brojevi :azn: :azn:

evo ja otvorim ovaj database editor i kad hocu da otvorim neke pjesme u MP3 formatu njih uopste ne mogu da nađem :(
    ne znam sta je u pitanju...
    jel ima neki konverter il tako nesto???

Page 1 of 2 12 LastLast