Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 83

Thread: PS Manager Liga Patch 2011

Default Re: PS Manager Liga Patch 2011

Quote Originally Posted by mihajlodc View Post
    Moci ces da ih nadjes kao free agente , cini mi se .
    Naravno.

2. The Following User Says Thank You to Горан For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

dodat download link u prvi post

(http://www.atldesign.rs/pes/ml-patch.zip)

zamolio bih sve menadzere da provere postavke timova i da eventualne greske prijave u ovoj temi.
    Takodje, zamolio bih vas da pratite uputstva isppisana u patchu, i da ne brzate!

4. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    mArkoNNNi

Moji dresovi nisu dobri, ni sare ni boje, Home dres mi zeleno crno beli, a Away dres crno zuti, a ja sam reko prvi da je plavo beli, a drugi narandzasto plavi... :S
    Attached Images Attached Images

do jaja je taj dres
    ok, kad doje goran ispravice

treba da se prosiri scoreboard za arenasport za 5, 6 piksela, ispadaju slova u levo,
    ne pojavljuje se logo tv kuce na pocetku meca, kao ni na replayu

Modulator Toja's Avatar

I kod mene ima mala greskica sa dresovima, ali nije strasno, nije toliko hitno ispravljati.
    Onaj dres koji sam rekao da bude za HOME je stavljen za away, a onaj gostujuci (beli dres) mi je stavljen za HOME.
    FC Krugovi u pitanju, al nije strasno

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    mArkoNNNi

Sto se tice sara na Home dresu mogu da ostanu samo da se boja promeni koja je recena, a Away dres kompletno da se menja

Sto se sastava tice, svi su na broju. Kada sam birao grb, video sam da je ubacena ona prva verzija, a ne ona redizajnirana koju sam postavio u temi za dresove. Ako nije problem, ubacite tu redizajniranu. Ako, pak, jeste, onda nema veze. Sto se dresova tice, dres koji sam ja predvideo za Away je Home, a mesto onog za Home je ubacen neki drugi. Ipak, posle igranja sa tim dresovima zakljucio sam da su gotivni i moze ovako i da ostane. Samo bih zamolio da se promeni sponzor, posto sam ja izabrao Telekom Srbija a na oba dresa je Jelen pivo. I jos samo kada bi mogle da se izbrisu oznake adidasa sa Away dresa. I ista ona stvar sa skorbordom koju je operativac vec napomenuo. To je to (sto se zamerki tice), samo je ostalo jos da kazem hvala edit timu sto je imao dobre volje da pravljenjem ovog dodatka nase igranje podigne na jos visi nivo .

Super Star circulation's Avatar

Molim Gorana da mi skine BWIN sa dresa i da ga stavi na šorts, otpozadi ili bilo gde drugde. Oba dresa želim da budu bez sponzora na njima.
    Takođe bih molio da se ekipi napiše ime Naša Krila umesto Nasa Krila.
    Hvala puno unapred!

Ja sam izgleda najveci specijalac, vi ste barem dosli do toga da vam dresovi ne odgovaraju, a meni nista ne odgovara, ne kontam sta je pogresno 3x sam radio kako pise u uputstvima i ispada mi sve pogresno. Pogledajte screnove.

P.s. sa ovim kopiranjem i overwrite-om KONAMI foldera u my doc sam izgubio sve spasene formacije, taktike, golove itd.......... Odlicno.
    Attached Images Attached Images

Top Player zuke's Avatar

Probao patch,ima jedna greska u sastavu,Da Silva uopste nije kod mene,umesto njega traba ubaciti Grossa ,dresovi su OK ,ali mi pise Fk Novi Pazar umesto FK Pazar(ali ako je to problem ,nema veze nije neka greska).Za sad drugo u redu,ako jos nesto primetim javicu.

Sad vidoh da mi nema u sastavu ni Fabia ,onog beka Munchestera http://www.pes-serbia.com/attachment...9&d=1301352232

evo link za sastav kakav treba da bude

Quote Originally Posted by Goran6189 View Post
    Ja sam izgleda najveci specijalac, vi ste barem dosli do toga da vam dresovi ne odgovaraju, a meni nista ne odgovara, ne kontam sta je pogresno 3x sam radio kako pise u uputstvima i ispada mi sve pogresno. Pogledajte screnove.

P.s. sa ovim kopiranjem i overwrite-om KONAMI foldera u my doc sam izgubio sve spasene formacije, taktike, golove itd.......... Odlicno.
    ma ocigledno nisi odradio sve kako treba aj pali TW

ISPRAVKE U POSTAVAMA EKIPA, PREBAČENE IGRAČE MOŽETE SKINUTI NA POSEBNOM LINKU (http://www.atldesign.rs/pes/EDIT.zip), ne morate ceo patch da skidate ponovo.

E ovako maki sto se tice tvojih dresova ja nisam stigao da uradim sta si trazio pa sam ubacio te zaboravio sam da napomenem a ovi sto su rekli da im ne valja home treba da bude away a away treba da bude home nek mi jave na PM pa cemo srediti a grbova sto se tice ko ima gresku ja sam ubacio grbove koje je operativac dao tako da tu je njegov propust Naziv ekipe FK Pazar ja sam stavio FK Novi Pazar jer sam mislio da je zaboravio da napise ovaj decko sto vodi pazar bice i to sredjeno kao i arena sutra cu sve srediti javite odmah na PM.

15. The Following 2 Users Say Thank You to Горан For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Горан View Post
    E ovako maki sto se tice tvojih dresova ja nisam stigao da uradim sta si trazio pa sam ubacio te zaboravio sam da napomenem a ovi sto su rekli da im ne valja home treba da bude away a away treba da bude home nek mi jave na PM pa cemo srediti a grbova sto se tice ko ima gresku ja sam ubacio grbove koje je operativac dao tako da tu je njegov propust Naziv ekipe FK Pazar ja sam stavio FK Novi Pazar jer sam mislio da je zaboravio da napise ovaj decko sto vodi pazar bice i to sredjeno kao i arena sutra cu sve srediti javite odmah na PM.
    Jedina moja zamerka na chelsijevom dresu je ostao grb celsija umesto da se stavi OJNC,edit cu ako primetim jos nesto

16:9 skorbordovi se ne vide na replay, samo 4:3

Quote Originally Posted by T3mplar View Post
    Jedina moja zamerka na chelsijevom dresu je ostao grb celsija umesto da se stavi OJNC,edit cu ako primetim jos nesto
    ok kao sto sam rekao stavljajte sto vise greski bez ustrucavanja da ja to mogu sutra sve da sredim znaci ama bas sve

Quote Originally Posted by Горан View Post
    ok kao sto sam rekao stavljajte sto vise greski bez ustrucavanja da ja to mogu sutra sve da sredim znaci ama bas sve
    Meni je gk dres isti i za Home i Away Stavi ovaj za home ili away nebitno...

daj malo ozbiljnosti, nije ovo disneyworld

21. The Following 2 Users Say Thank You to operativac For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Dragi Gorane ,

ja znam da cu te namuciti sa ovim ali da li postoje neke sanse da umesto mog prvog kompleta dresa ( zeleni - Chelsea ) napravis novi dres kao sa slike , koju ti saljem u nastavku ove poruke . Ukoliko ti ovo pretstavlja veliku muku nemoj menjati nista , bice dobri i oni .

Hvala unapred !!!

Reebok-Chivas-AwayJersey-2008-2009-ACMF8304-1.jpg

FK Zvezdara

Imali jos greska momci jeste proverili danas krecemo sa ispravljanjem

Ja ti jos ne mogu javiti.
    Ja ne mogu namestiti pec da je** rak raka Sve uradim kako pise i nece, pogledaj gore screenove kako mi pokazuje.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast