Results 1 to 10 of 10

Thread: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

  1. #1
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    PES SERBIA MANAGER LIGA
    Sezona 2


    01. FC Sonics - AxMoon - Ax Moon
    02. FK Skrunje - cevalipop - cevali
    03. Naša Krila - urosihno - circulation
    04. Bullseye - bullseye - Goran6189 (trener cercil)
    05. FC Eagles - mArkoNNNi - makki22
    06. Gospoda FK - kepa - kepakg
    07. FK Zvezdara - mihajlodc - mihajlodc
    08. FK Pazar - zukeNP - zuke
    09. NK Drenova - fantaz - fantaz
    10. FK Palilulac - operativac - operativac
    11. OJNC United - OnLyPrO - T3mplar
    12. FC Krugovi - Toja - Toja
    13. Serbian Diavolo - serbian_diavOIO - slm4
    14. The Worst Kids - Ivak - Ivak87
    15. The Wailers - stojcic - DezurnaBudala
    16. FK Vojvodina Novi Sad - bogi - bata bogdan (trener Spale_87)
    17. FC Idzuo - kurotresina - kurotresina

  2. The Following 4 Users Say Thank You to operativac For This Useful Post:


  3. #2
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]


  4. #3
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default

    04.04.2011 - 11.04.2011
    KOLO 1 - KOLO 4

    KOLO 1
    FC Eagles (makki22) - Gospoda FK (kepa) (4:3)
    FK Skrunje (cevali) - FC Idzuo (kure) (1:4)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FK Palilulac (operativac) (0:2)
    NK Drenova (fantaz) - FK Pazar (zuke) (2:3)
    Nasa Krila (urosihno) - FC Sonics (axmoon) (1:1)
    OJNC United (t3mplar) - The Worst Kids (ivak) (2:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - FK Vojvodina NS (bogi) (3:1)
    The Wailers (dezurni) - Bullseye (goran6189) (1:0)

    KOLO 2
    Bullseye (goran6189) - FK Zvezdara (mihajlodc) (0:1)
    FC Idzuo (kure) - FC Krugovi (toja) (toja) (2:3)
    FC Sonics (axmoon) - Serbian Diavolo (slm4) (1:1)
    FK Palilulac (operativac) - FC Eagles (makki22) (2:2)
    FK Pazar (zuke) - FK Skrunje (cevali) (2:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - The Wailers (dezurni) (1:0)
    Gospoda FK (kepa) - OJNC United (t3mplar) (2:1)
    The Worst Kids (ivak) - NK Drenova (fantaz) (0:1)

    KOLO 3
    FC Eagles (makki22) - Bullseye (goran6189) (3:0)
    FC Krugovi (toja) (toja) - FK Pazar (zuke) (3:0)
    FK Skrunje (cevali) - The Worst Kids (ivak) (1:2)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FK Vojvodina NS (bogi) (0:1)
    NK Drenova (fantaz) - Gospoda FK (kepa) (1:4)
    OJNC United (t3mplar) - FK Palilulac (operativac) (0:3)
    Serbian Diavolo (slm4) - Naša Krila (urosihno) (2:0)
    The Wailers (dezurni) - FC Sonics (axmoon) (1:0)

    KOLO 4
    Bullseye (goran6189) - OJNC United (t3mplar) (0:2)
    FC Sonics (axmoon) - FK Zvezdara (mihajlodc) (3:1)
    FK Palilulac (operativac) - NK Drenova (fantaz) (1:1)
    FK Pazar (zuke) - FC Idzuo (kure) (1:2)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FC Eagles (makki22) (1:4)
    Gospoda FK (kepa) - FK Skrunje (cevali) (5:0)
    Nasa Krila (urosihno) - The Wailers (dezurni) (2:1)
    The Worst Kids (ivak) - FC Krugovi (toja) (toja) (3:6)

    12.04.2011 - 20.04.2011
    KOLO 5 - KOLO 8

    KOLO 5
    FC Eagles (makki22) - FC Sonics (axmoon) (1:2)
    FC Idzuo (kure) - The Worst Kids (ivak) (8:1)
    FC Krugovi (toja) - Gospoda FK (kepa) (0:4)
    FK Skrunje (cevali) -FK Palilulac (operativac) (1:1)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - Nasa Krila (urosihno) (1:2)
    NK Drenova (fantaz) - Bullseye (goran6189) (0:6)
    OJNC United (t3mplar) - FK Vojvodina NS (bogi) (1:1)
    The Wailers (dezurni) - Serbian Diavolo (slm4) (0:1)

    KOLO 6
    Bullseye (goran6189) - FK Skrunje (cevali) (1:1)
    FC Sonics (axmoon) - OJNC United (t3mplar) (3:0)
    FK Palilulac (operativac) - FC Krugovi (toja) (2:3)
    FK Vojvodina NS (bogi) - NK Drenova (fantaz) (3:1)
    Gospoda FK (kepa) -FC Idzuo (kure) (4:2)
    Nasa Krila (urosihno) - FC Eagles (makki22) (1:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - FK Zvezdara (mihajlodc) (2:1)
    The Worst Kids (ivak) - FK Pazar (zuke) (3:0)

    KOLO 7
    FC Eagles (makki22) - Serbian Diavolo (slm4) (2:5)
    FC Idzuo (kure) - FK Palilulac (operativac) (4:3)
    FC Krugovi (toja) - Bullseye (goran6189) (0:3)
    FK Pazar (zuke) - Gospoda FK (kepa) (0:4)
    FK Skrunje (cevali) - FK Vojvodina NS (bogi) (1:4)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - The Wailers (dezurni) (0:0)
    NK Drenova (fantaz) - FC Sonics (axmoon) (0:2)
    OJNC United (t3mplar) - Nasa Krila (urosihno) (0:0)

    KOLO 8
    Bullseye (goran6189) - FC Idzuo (kure) (1:5)
    FC Sonics (axmoon) - FK Skrunje (cevali) (2:1)
    FK Palilulac (operativac) - FK Pazar (zuke) (1:3)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FC Krugovi (toja) (2:3)
    Gospoda FK (kepa) - The Worst Kids (ivak) (7:1)
    Nasa Krila (urosihno) - NK Drenova (fantaz) (1:0)
    Serbian Diavolo (slm4) - OJNC United (t3mplar) (3:1)
    The Wailers (dezurni) - FC Eagles (makki22) (6:1)

    21.04.2011 - 27.04.2011
    KOLO 9 - KOLO 12

    KOLO 9
    FC Eagles (makki22) - FK Zvezdara (mihajlodc) (4:5)
    FC Idzuo (kure) - FK Vojvodina NS (bogi) (1:0)
    FC Krugovi (toja) - FC Sonics (axmoon) (2:2)
    FK Pazar (zuke) - Bullseye (goran6189) (0:1)
    FK Skrunje (cevali) - Nasa Krila (urosihno) (0:2)
    NK Drenova (fantaz) - Serbian Diavolo (slm4) (0:6)
    OJNC United (t3mplar) - The Wailers (dezurni) (1:3)
    The Worst Kids (ivak) - FK Palilulac (operativac) (1:2)

    KOLO 10
    Bullseye (goran6189) - The Worst Kids (ivak) (2:0)
    FC Sonics (axmoon) - FC Idzuo (kure) (1:2)
    FK Palilulac (operativac) - Gospoda FK (kepa) (2:3)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FK Pazar (zuke) (0:0)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - OJNC United (t3mplar) (1:0)
    Nasa Krila (urosihno) - FC Krugovi (toja) (1:1)
    Serbian Diavolo (slm4) - FK Skrunje (cevali) (2:0)
    The Wailers (dezurni) - NK Drenova (fantaz) (3:1)

    KOLO 11
    FC Idzuo (kure) - Nasa Krila (urosihno) (2:0)
    FC Krugovi (toja) - Serbian Diavolo (slm4) (2:4)
    FK Pazar (zuke) - FC Sonics (axmoon) (2:4)
    FK Skrunje (cevali) - The Wailers (dezurni) (1:3)
    Gospoda FK (kepa) - Bullseye (goran6189) (7:3)
    NK Drenova (fantaz) - FK Zvezdara (mihajlodc) (1:1)
    OJNC United (t3mplar) - FC Eagles (makki22) (2:3)
    The Worst Kids (ivak) - FK Vojvodina NS (bogi) (1:2)

    KOLO 12
    Bullseye (goran6189) - FK Palilulac (operativac) (6:2)
    FC Eagles (makki22) - NK Drenova (fantaz) (3:1)
    FC Sonics (axmoon) - The Worst Kids (ivak) (1:2)
    FK Vojvodina NS (bogi) - Gospoda FK (kepa) (2:3)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FK Skrunje (cevali) (1:0)
    Nasa Krila (urosihno) - FK Pazar (zuke) (1:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - FC Idzuo (kure) (1:3)
    The Wailers (dezurni) - FC Krugovi (toja) (3:2)

  5. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:


  6. #4
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    29.04.2011 - 13.05.2011
    KOLO 13 - KOLO 17 i nadoknada svih utakmica do polusezone



    KOLO 13
    FC Idzuo (kure) - The Wailers (dezurni) (2:1)
    FC Krugovi (toja) - FK Zvezdara (mihajlodc) (1:4)
    FK Palilulac (operativac) - FK Vojvodina NS (bogi) (4:2)
    FK Pazar (zuke) - Serbian Diavolo (slm4) (1:4)
    FK Skrunje (cevali) - FC Eagles (makki22) (0:2)
    Gospoda FK (kepa) - FC Sonics (axmoon) (2:1)
    NK Drenova (fantaz) - OJNC United (t3mplar) (0:1)
    The Worst Kids (ivak) - Nasa Krila (urosihno) (1:1)

    KOLO 14
    FC Eagles (makki22) - FC Krugovi (toja) (1:1)
    FC Sonics (axmoon) - FK Palilulac (operativac) (0:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - Bullseye (goran6189) (3:1)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FC Idzuo (kure) (1:4)
    Nasa Krila (urosihno) - Gospoda FK (kepa) (3:1)
    OJNC United (t3mplar) - FK Skrunje (cevali) (3:0)
    Serbian Diavolo (slm4) - The Worst Kids (ivak) (4:1)
    The Wailers (dezurni) - FK Pazar (zuke) (1:2)

    KOLO 15
    Bullseye (goran6189) - FC Sonics (axmoon) (4:1)
    FC Idzuo (kure) - FC Eagles (makki22) (6:2)
    FC Krugovi (toja) - OJNC United (t3mplar) (2:4)
    FK Palilulac (operativac) - Nasa Krila (urosihno) (0:0)
    FK Pazar (zuke) - FK Zvezdara (mihajlodc) (2:2)
    FK Skrunje (cevali) - NK Drenova (fantaz) (0:1)
    Gospoda FK (kepa) - Serbian Diavolo (slm4) (1:1)
    The Worst Kids (ivak) - The Wailers (dezurni) (1:3)

    KOLO 16
    FC Eagles (makki22) - FK Pazar (zuke) (3:1)
    FC Sonics (axmoon) - FK Vojvodina NS (bogi) (3:0)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - The Worst Kids (ivak) (2:0)
    NK Drenova (fantaz) - FC Krugovi (toja) (0:1)
    Nasa Krila (urosihno) - Bullseye (goran6189) (1:6)
    OJNC United (t3mplar) - FC Idzuo (kure) (2:4)
    Serbian Diavolo (slm4) - FK Palilulac (operativac) (4:0)
    The Wailers (dezurni) - Gospoda FK (kepa) (2:4)

    KOLO 17
    Bullseye (goran6189) - Serbian Diavolo (slm4) (0:0)
    FC Idzuo (kure) - NK Drenova (fantaz) (0:0)
    FC Krugovi (toja) - FK Skrunje (cevali) (5:0)
    FK Palilulac (operativac) - The Wailers (dezurni) (0:4)
    FK Pazar (zuke) - OJNC United (t3mplar) (1:3)
    FK Vojvodina NS (bogi) - Nasa Krila (urosihno) (0:1)
    Gospoda FK (kepa) - FK Zvezdara (mihajlodc) (3:0)
    The Worst Kids (ivak) - FC Eagles (makki22) (1:4)

  7. The Following 2 Users Say Thank You to operativac For This Useful Post:


  8. #5
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    kazna 250.000e po timu za svaku neodigranu utakmicu

    imate 3 dana odigrajte sve, ne može ovoliki zaostatak

  9. #6
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    22.05.2011 - 29.05.2011
    KOLO 18 - KOLO 21

    KOLO 18
    Bullseye (goran6189) - The Wailers (dezurni) (3:0)
    FC Idzuo (kure) - FK Skrunje (cevali) (4:0)
    FC Sonics (axmoon) - Nasa Krila (urosihno) (2:2)
    FK Palilulac (operativac) - FK Zvezdara (mihajlodc) (0:1)
    FK Pazar (zuke) - NK Drenova (fantaz) (0:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - Serbian Diavolo (slm4) (1:3)
    Gospoda FK (kepa) - FC Eagles (makki22) (5:1)
    The Worst Kids (ivak) - OJNC United (t3mplar) (2:2)

    KOLO 19
    FC Eagles (makki22) - FK Palilulac (operativac) (0:2)
    FC Krugovi (toja) - FC Idzuo (kure) (1:0)
    FK Skrunje (cevali) - FK Pazar (zuke) (1:2)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - Bullseye (goran6189) (7:1)
    NK Drenova (fantaz) - The Worst Kids (ivak) (0:1)
    OJNC United (t3mplar) - Gospoda FK (kepa) (1:4)
    Serbian Diavolo (slm4) - FC Sonics (axmoon) (0:1)
    The Wailers (dezurni) - FK Vojvodina NS (bogi) (2:0)

    KOLO 20
    Bullseye (goran6189) - FC Eagles (makki22) (0:3)
    FC Sonics (axmoon) - The Wailers (dezurni) (1:0)
    FK Palilulac (operativac) - OJNC United (t3mplar) (3:2)
    FK Pazar (zuke) - FC Krugovi (toja) (0:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FK Zvezdara (mihajlodc) (1:2)
    Gospoda FK (kepa) - NK Drenova (fantaz) (1:1)
    Nasa Krila (urosihno) - Serbian Diavolo (slm4) (S:R)
    The Worst Kids (ivak) - FK Skrunje (cevali) (3:1)

    KOLO 21
    FC Eagles (makki22) - FK Vojvodina NS (bogi) (3:2)
    FC Idzuo (kure) - FK Pazar (zuke) (2:0)
    FC Krugovi (toja) - The Worst Kids (ivak) (3:3)
    FK Skrunje (cevali) - Gospoda FK (kepa) (0:3)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FC Sonics (axmoon) (1:0)
    NK Drenova (fantaz) - FK Palilulac (operativac) (0:3)
    OJNC United (t3mplar) - Bullseye (goran6189) (2:3)
    The Wailers (dezurni) - Nasa Krila (urosihno) (4:2)

  10. #7
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    29.05.2011 - 05.06.2011
    KOLO 22 - KOLO 25



    KOLO 22
    Bullseye (goran6189) - NK Drenova (fantaz) (1:0)
    FC Sonics (axmoon) - FC Eagles (makki22) (1:2)
    FK Palilulac (operativac) - FK Skrunje (cevali) (2:0)
    FK Vojvodina NS (bogi) - OJNC United (t3mplar) (SR)
    Gospoda FK (kepa) - FC Krugovi (toja) (2:0)
    Nasa Krila (urosihno) - FK Zvezdara (mihajlodc) (1:0)
    Serbian Diavolo (slm4) - The Wailers (dezurni) (S:R)
    The Worst Kids (ivak) - FC Idzuo (kure) (2:3)

    KOLO 23
    FC Eagles (makki22) - Nasa Krila (urosihno) (1:2)
    FC Idzuo (kure) - Gospoda FK (kepa) (2:3)
    FC Krugovi (toja) - FK Palilulac (operativac) (2:1)
    FK Pazar (zuke) - The Worst Kids (ivak) (1:0)
    FK Skrunje (cevali) - Bullseye (goran6189) (1:2)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - Serbian Diavolo (slm4) (2:0)
    NK Drenova (fantaz) - FK Vojvodina NS (bogi) (3:1)
    OJNC United (t3mplar) - FC Sonics (axmoon) (SR)

    KOLO 24
    Bullseye (goran6189) - FC Krugovi (toja) (1:3)
    FC Sonics (axmoon) - NK Drenova (fantaz) (3:1)
    FK Palilulac (operativac) - FC Idzuo (kure) (6:5)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FK Skrunje (cevali) (1:3)
    Gospoda FK (kepa) - FK Pazar (zuke) (5:2)
    Nasa Krila (urosihno) - OJNC United (t3mplar) (0:5)
    Serbian Diavolo (slm4) - FC Eagles (makki22) (1:1)
    The Wailers (dezurni) - FK Zvezdara (mihajlodc) (1:1)

    KOLO 25
    FC Eagles (makki22) - The Wailers (dezurni) (2:1)
    FC Idzuo (kure) - Bullseye (goran6189) (5:1)
    FC Krugovi (toja) - FK Vojvodina NS (bogi) (4:3)
    FK Pazar (zuke) - FK Palilulac (operativac) (1:1)
    FK Skrunje (cevali) - FC Sonics (axmoon) (0:2)
    NK Drenova (fantaz) - Nasa Krila (urosihno) (0:2)
    OJNC United (t3mplar) - Serbian Diavolo (slm4) (2:1)
    The Worst Kids (ivak) - Gospoda FK (kepa) (1:1)

  11. #8
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    05.06.2011 - 12.06.2011
    KOLO 26 - KOLO 30



    KOLO 26
    Bullseye (goran6189) - FK Pazar (zuke) (1:1)
    FC Sonics (axmoon) - FC Krugovi (toja) (2:0)
    FK Palilulac (operativac) - The Worst Kids (ivak) (3:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FC Idzuo (kure) (1:3)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FC Eagles (makki22) (2:0)
    Nasa Krila (urosihno) - FK Skrunje (cevali) (2:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - NK Drenova (fantaz) (S:R)
    The Wailers (dezurni) - OJNC United (t3mplar) (3:0)

    KOLO 27
    FC Idzuo (kure) - FC Sonics (axmoon) (2:1)
    FC Krugovi (toja) - Nasa Krila (urosihno) (1:1)
    FK Pazar (zuke) - FK Vojvodina NS (bogi) (2:1)
    FK Skrunje (cevali) - Serbian Diavolo (slm4) (S:R)
    Gospoda FK (kepa) - FK Palilulac (operativac) (6:0)
    NK Drenova (fantaz) - The Wailers (dezurni) (2:2)
    OJNC United (t3mplar) - FK Zvezdara (mihajlodc) (0:3)
    The Worst Kids (ivak) - Bullseye (goran6189) (0:1)

    KOLO 28
    Bullseye (goran6189) - Gospoda FK (kepa) (0:3)
    FC Eagles (makki22) - OJNC United (t3mplar) (SR)
    FC Sonics (axmoon) - FK Pazar (zuke) (2:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - The Worst Kids (ivak) (2:3)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - NK Drenova (fantaz) (3:0)
    Nasa Krila (urosihno) - FC Idzuo (kure) (3:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - FC Krugovi (toja) (2:1)
    The Wailers (dezurni) - FK Skrunje (cevali) (1:1)

    KOLO 29
    FC Idzuo (kure) - Serbian Diavolo (slm4) (S:R)
    FC Krugovi (toja) - The Wailers (dezurni) (1:3)
    FK Palilulac (operativac) - Bullseye (goran6189) (0:0)
    FK Pazar (zuke) - Nasa Krila (urosihno) (1:0)
    FK Skrunje (cevali) - FK Zvezdara (mihajlodc) (0:1)
    Gospoda FK (kepa) - FK Vojvodina NS (bogi) (2:0)
    NK Drenova (fantaz) - FC Eagles (makki22) (0:3)
    The Worst Kids (ivak) - FC Sonics (axmoon) (0:3)

    KOLO 30
    FC Eagles (makki22) - FK Skrunje (cevali) (1:0)
    FC Sonics (axmoon) - Gospoda FK (kepa) (2:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FK Palilulac (operativac) (0:0)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FC Krugovi (toja) (4:0)
    Nasa Krila (urosihno) - The Worst Kids (ivak) (0:1)
    OJNC United (t3mplar) - NK Drenova (fantaz) (2:0)
    Serbian Diavolo (slm4) - FK Pazar (zuke) (S:R)
    The Wailers (dezurni) - FC Idzuo (kure) (3:2)

  12. #9
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    15.06.2011 - 22.06.2011
    KOLO 31 - KOLO 34



    KOLO 31
    Bullseye (goran6189) - FK Vojvodina NS (bogi) (2:0)
    FC Idzuo (kure) - FK Zvezdara (mihajlodc) (6:7)
    FC Krugovi (toja) - FC Eagles (makki22) (1:1)
    FK Palilulac (operativac) - FC Sonics (axmoon) (0:3)
    FK Pazar (zuke) - The Wailers (dezurni) (1:1)
    FK Skrunje (cevali) - OJNC United (t3mplar) (2:4)
    Gospoda FK (kepa) - Nasa Krila (urosihno) (1:0)
    The Worst Kids (ivak) - Serbian Diavolo (slm4) (S:R)

    KOLO 32
    FC Eagles (makki22) - FC Idzuo (kure) (4:5)
    FC Sonics (axmoon) - Bullseye (goran6189) (0:2)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - FK Pazar (zuke) (2:2)
    NK Drenova (fantaz) - FK Skrunje (cevali) (1:2)
    Nasa Krila (urosihno) - FK Palilulac (operativac) (1:1)
    OJNC United (t3mplar) - FC Krugovi (toja) (6:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - Gospoda FK (kepa) (1:2)
    The Wailers (dezurni) - The Worst Kids (ivak) (1:1)

    KOLO 33
    Bullseye (goran6189) - Nasa Krila (urosihno) (2:1)
    FC Idzuo (kure) - OJNC United (t3mplar) (4:1)
    FC Krugovi (toja) - NK Drenova (fantaz) (1:5)
    FK Palilulac (operativac) - Serbian Diavolo (slm4) (3:1)
    FK Pazar (zuke) - FC Eagles (makki22) (1:1)
    FK Vojvodina NS (bogi) - FC Sonics (axmoon) (3:4)
    Gospoda FK (kepa) - The Wailers (dezurni) (2:1)
    The Worst Kids (ivak) - FK Zvezdara (mihajlodc) (2:3)

    KOLO 34
    FC Eagles (makki22) - The Worst Kids (ivak) (3:1)
    FK Skrunje (cevali) - FC Krugovi (toja) (2:1)
    FK Zvezdara (mihajlodc) - Gospoda FK (kepa) (1:1)
    NK Drenova (fantaz) - FC Idzuo (kure) (1:4)
    Nasa Krila (urosihno) - FK Vojvodina NS (bogi) (1:2)
    OJNC United (t3mplar) - FK Pazar (zuke) (2:2)
    Serbian Diavolo (slm4) - Bullseye (goran6189) (S:R)
    The Wailers (dezurni) - FK Palilulac (operativac) (1:1)

  13. #10
    tatko na online operativac's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    2,936

    Default Re: Spisak Timova i Raspored Kola [s2]

    22.06.2011 - 29.06.2011
    Nadoknada zaostalih utakmica

  14. The Following 2 Users Say Thank You to operativac For This Useful Post:


 

 

Similar Threads

  1. [Sezona 2] Spisak Timova i Raspored Kola
    By operativac in forum PesIto 2. Divizija
    Replies: 7
    Last Post: 04-28-2011, 08:08
  2. [Sezona 2] Spisak Timova i Raspored Kola - DEZIO ŠAMPION
    By operativac in forum PesIto 1. Divizija
    Replies: 8
    Last Post: 04-28-2011, 08:07
  3. [Sezona 2] Spisak Timova i Raspored Kola - KEPAKG šampion
    By operativac in forum PesIto Premier Liga
    Replies: 4
    Last Post: 04-28-2011, 08:07
  4. [Izvestaji] Spisak Timova i Raspored Kola [S1] [kepa sampion]
    By operativac in forum PS Manager Liga
    Replies: 7
    Last Post: 03-20-2011, 16:49
  5. Liga za Rezerve - Spisak Timova i Raspored Kola
    By operativac in forum PesIto 2011 Liga
    Replies: 3
    Last Post: 01-27-2011, 15:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •