Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: OF za Balkan League patch

Default Re: OF za Balkan League patch

I to je u savrsenom micim
    Atmosfera je bas super.....

OF je bre vec gotov samo bre d akrnemo grafiku i muziku i to je to............

Ja cu da se bavim sa OF-om. Imam jos nesto shminkanja sa nekim timovima. U toku dana ocekujem OF sa Sarajevom, Zeljom i Sirokim Brijegom. Neka neko predlozi kako da napravimo Vardar, jel ima ko koji zna njegove igrace? Jos dva tima treba ubaciti, da jih bude 24.

mogu li se igraci vardara srediti po onima iz managera???

Hmmm zasto da ne postavimo po jedan tim iz bugarske i rumunije(pa i oni su na balkanu,zar ne)Ja imam kod sebe of sa igracima steaue,rapida i jos nekih rumunskih klubova i jednog bugarskog-levski?

Quote Originally Posted by metallica2
    mogu li se igraci vardara srediti po onima iz managera???
    Imaju samo tri igraca. Nema uopste makedonske lige.

Pogledaj ovde,
    plus NK Celik (BIH), Siroki Brijeg (BIH), CMC Publikum Celje (SLO), Vardar (MAK) i jos dva tima.

Quote Originally Posted by rodjo
    Pogledaj ovde,
    plus NK Celik (BIH), Siroki Brijeg (BIH), CMC Publikum Celje (SLO), Vardar (MAK) i jos dva tima.
    jebate ovaj vodzovac i zeta bodu u oči.... a što je sa radom? radnički niš? što su u****u?

Jbg, juce su bili jedni timovi medju boljima, danas su drugi, sutra ce opet biti neki treci. Tako ti je to u sportu...

rodjo ima makedonska liga da se skine sa fm-serbia tu sigurno ima vardar sa svim igracima.Mislim da ta liga zamjenjuje velsku!

v
    Pogledaj ovde,
    [/quote

veleĂ…Âľ di god bio kakav god bio zasluĂ…Âľuje bit u patchu....te rad (UF majka) stavit, a maknut zetu i vodĂ…Âľovac

Quote Originally Posted by bernardbarnjak
    v
    Pogledaj ovde,
    [/quote

veleĂ…Âľ di god bio kakav god bio zasluĂ…Âľuje bit u patchu....te rad (UF majka) stavit, a maknut zetu i vodĂ…Âľovac
    E, odlicno. Ovo sam cekao. Meni nista ne pomazu ove price kao "stavi ovaj tim, izbaci onaj". Rekao sam vec vise puta: U patchu bice 24 tima sa EX YU prostora. Za sada imam 22 tima (vecinom su vec uradjeni). To znaci da ostaju jos dva mesta. Pa ako neko misli, da bi trebao biti tu jos neki tim, neka izvoli pa napravi. Verujte, ja cu biti najzadovoljniji. Bas bi dobro dosao jos jedan tim iz Bosne. Eto @bernardbarnjak napravi Velez i bicu ti zahvalan, a verujem i ostali. Ono sto ja koliko toliko poznajem, sam vec napravijo. A to je pet slovenskih timova i nikoga nisam za nista gnjavijo. A to je najlakse...
    To se ne odnosi samo na tebe @bernardbarnjak, vec i na sve ostale.
    P.S.: Zanimljivo je, da oni koji najvise pomazu oko patcha nikad ne gnjave. Ipak znaju koliko je tu potrebno truda. Hvala jim.

Hmmm zasto da ne postavimo po jedan tim iz bugarske i rumunije(pa i oni su na balkanu,zar ne)Ja imam kod sebe of sa igracima steaue,rapida i jos nekih rumunskih klubova i jednog bugarskog-levski?
    Ako imas sve sto ide uz te timove (Steaua i Levski) posalji. Mislim na dresove, transparente, grbove i igrace. Naci cu negde mesto u "Rest of The World".

rodjo ima makedonska liga da se skine sa fm-serbia tu sigurno ima vardar sa svim igracima.Mislim da ta liga zamjenjuje velsku!
    Jbg, ne snadjem se. Daj mi tacan link, ili jos bolje, ako mozes, sredi mi to, pls, slab sam sa vremenom.

Ne znam kako da sredim.Je li ima neki program koji konvertuje ocjene iz fm 2006 u pes 5???A i nemam to instalirano na kompu.Lako ga je naci odes na sekciju downloads i onda tamo negdje ima

Nasao sam link. Samo ni ja neznam to da konvertujem. Imam neki exel fajl gde su vec konvertirani igraci, a neznam kako da konvertujem ove na novo ubacene u fm-2006

Sto se tice levskog steaue i rapida imam sredjen of sa imenima i ocjenama,dresove za steauu i rapid sam skinuo sa wevolution-a ali ne znam da li ce nam oni dozvoliti da ih koristimo,transparente sam pravio ja i za rapid sam koristio slike pravih navijackih zastava,dok sam za steauu sam pravio i nisu bas nesta.Sto se tice levskog imam samo Home dres !!!

Page 1 of 2 12 LastLast