Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 273

Thread: Balkan Pes Box Patch 2011 - Released!

Professional g4meR166's Avatar

Default Re: BPB patch ... Balkan Pes Box patch

pojavljuju li vam se neki klasicni igraci u master league iako stavite off za clasic igrace kad pocinjete

Beginner milan_889's Avatar

Quote Originally Posted by samo-partizan View Post
    Koji patch sa navijanjem koristite uz ovaj patch?
    Isto pitanje..

Quote Originally Posted by samo-partizan View Post
    Koji patch sa navijanjem koristite uz ovaj patch?
    Vidim da ti je nik grobarski pa ću rado da ti pomognem

Ovaj patch za sve domaće klubove nema sređena navijanja, tj. ima default konamijev "eastern european" koji zvuči kao babe u pozorištu.

Da bi stavio navijanja za Partizan moraš da uradiš sledeće, vrlo je jednostavno osim ako nisi kompletan duduk za kompjutere.

Prvo skineš Pes 2011 editor 1.5, evo linka:

http://www.4shared.com/file/Hv4Fa2ay...ditor_v15.html

Ne mora da se instalira, samo ga otpakuj. Kad ga startuješ on te pita za option file, on je u my documents/konami/balkan pes box/save/

Klikni na "teams" i nađi Partizan. Da se ne bi mučio sa traženjem klikni na bilo koji i pritiskaj "p" dok ga ne nabodeš. U desnom delu, iznad taktike stoji opcija "chants", tu menjaš navijanje. Izaberi neko i prati koja su dva dvocifrena broja ispisana (npr. 100-104) jer ćeš fajlove sa navijanjem morati da nazoveš tim brojevima da bi ih vezao za Partizan. Samo pazi kad ovo radiš, skini navijanje sa tima za koje je bilo prethodno vezano da ne bi i za njih navijali Grobari.

Ja sam zamenio navijače Man.Utd-a jer imaju čak osam pesama. Ako ti to nije problem, evo moje selekcije pesama koje sam skupio od svih mogućih što sam našao, prilično su ujednačena i bez oštrih prekida, sudijske zviždaljke itd:

http://www.filefactory.com/file/cda1...I_dt01.img.rar

Selektuješ pod "chants" navijanje br. 49, zameniš Unitedovo sa nekim već (na primer default Premier League) i sve što sledeće treba da uradiš je da staviš ova navijanja u \Balkan Pes Box\GDB\img\dt01.img folder

Na kraju ne zaboravi da snimiš option file, dakle opcija "file" pa "save" da bi uopšte registrovao ove promene.

Ako hoćeš da zadržiš Unitedovo navijanje, izaberi neko drugo, zapiši brojeve i samo zameni postojeće na kraju svakog fajla.

4. The Following 2 Users Say Thank You to Cyx For This Useful Post:

Hvala na pomoci ali sam mislio ovako nesto
    PES 2011 Tommsen Chantpack v.0.4 Full + AddOns

kako da ubacim a da radi na ovom patch

Ne znam ta navijanja, reci mi da li su imena fajlova unnamed_xxx ili pišu i imena timova? Npr. chelsea_124. Ako imaš imena timova onda je moguće da u pes editoru vežeš svaki tim za svoje navijanje i/ili promeniš brojeve na fajlovima. Ako su imena fajlova sva unnamed biće ti jako teško da ubaciš sve.

Ipak, verujem da su timovi iz 4 lige pogođeni ako su navijanja pisana za original pes jer BPB ne menja pozicije tih timova, menja ove u others europe, tu ti predstoji najveći posao.

Uglavnom, ovo je više lupetanje i nagađanje obzirom da ne znam kakav je taj chantpack

A kako da ubacim ostale komentatore sem ovog engleskog..tako da mogu stalno da ih menjam...postoji li ta mogucnost kao sto ubacis samo u origalnom PES img folderu?

Skines novog komentatora i preimenujes u fifa_e.img i ubacis u img od originalnog

Red Devil CHICHARITO14's Avatar

Patch je odlican. Molio bih vas da u apdejtu(ako ga bude bilo) umjesto D2 lige stavite neku drugu jer je glupo ako npr prelazis ML sa Atletiko Madridom na kraju sezone ti dodju timovi iz engeske :S
    Unapred hvala!

Eo upravo ga skidam mislim da je dobar bar tako sam cuo od ortaka.

Jel ima neko utisak da ovaj patch baguje malo tj. da igraci nece bas da slusaju...Naime,jos od Unreal v 3.1 pa sve do ovog patch-a(koji je Unreal-ov nastavak) imam utisak kao da igraci nece da trce,kad stisnem komande za dupli pas,igrac ostane tu gde jeste i jos dosta nekih cudnih ponasanja da ne nabrajam sad previse i da ne smaram,jako cudno se ponasaju...A komp je EKSTREMNO jak,npr WBA,Wigan,Bari,Cesena i tako neki debili prave akcije koje nisu ravne jednoj barsi,a napomenucu da PES kao igru igram preko 10 godina...Mislio sam da je u pitanju neki bag na Unreal-u posle gomile odigranih utakmica,preko 600,ali se nastavlja i dalje na ovom novom patchu...I jako je iritirajuce...Ima li neko slicne probleme?Svaki odgovor je dobrodosao...Unapred Hvala

Quote Originally Posted by CHICHARITO14 View Post
    Patch je odlican. Molio bih vas da u apdejtu(ako ga bude bilo) umjesto D2 lige stavite neku drugu jer je glupo ako npr prelazis ML sa Atletiko Madridom na kraju sezone ti dodju timovi iz engeske :S
    Unapred hvala!
    Izasao je add-on, tj tri druge lige, Engleska, 2.Bundesliga i Spanska Adelante, svaka je posebno tako da mozete da birate

Quote Originally Posted by DrDja View Post
    Jel ima neko utisak da ovaj patch baguje malo tj. da igraci nece bas da slusaju...Naime,jos od Unreal v 3.1 pa sve do ovog patch-a(koji je Unreal-ov nastavak) imam utisak kao da igraci nece da trce,kad stisnem komande za dupli pas,igrac ostane tu gde jeste i jos dosta nekih cudnih ponasanja da ne nabrajam sad previse i da ne smaram,jako cudno se ponasaju...A komp je EKSTREMNO jak,npr WBA,Wigan,Bari,Cesena i tako neki debili prave akcije koje nisu ravne jednoj barsi,a napomenucu da PES kao igru igram preko 10 godina...Mislio sam da je u pitanju neki bag na Unreal-u posle gomile odigranih utakmica,preko 600,ali se nastavlja i dalje na ovom novom patchu...I jako je iritirajuce...Ima li neko slicne probleme?Svaki odgovor je dobrodosao...Unapred Hvala
    Sto se tice toga, u pravu si kad kazes da je nesto drugacije, ti to zoves bug, mi to zovemo poboljsanje gameplay-a (u granicama mogucnosti) tako da mislim da je sve stvar ukusa, prvi put da cujem da se neko zali na to, ali kao sto kazu, za sve ima prvi put

Quote Originally Posted by dani12o82 View Post
    Izasao je add-on, tj tri druge lige, Engleska, 2.Bundesliga i Spanska Adelante, svaka je posebno tako da mozete da birate

Sto se tice toga, u pravu si kad kazes da je nesto drugacije, ti to zoves bug, mi to zovemo poboljsanje gameplay-a (u granicama mogucnosti) tako da mislim da je sve stvar ukusa, prvi put da cujem da se neko zali na to, ali kao sto kazu, za sve ima prvi put

Aham...Pa moguce da je u pitanju poboljsanje na koje jos nisam navikao,stoga ostaje mi da se pokusam navici na novitete...Ali moram priznati da je jako iritantno,za pocetak...Gubim cak i previse zivaca,kad ne uradi ono sto hocu... )) Hvala za odgovor...
    P.S.
    Da li postoji neka mogucnost da dodje do nekih bagova ako promenim kopacke igracima ili stadione na kojima igraju timovi koji nemaju svoj stadion..?Posto sam otprilike zavisnik od perfekcije pa gledam svaki k**ac

Jel moze online sa ovim patchom ? Ja kada odem da se logujem izbacuje gresku invalid data player ???

Nemozes sa ovim patchom online,moras imati originalu igru da bi mogao na net

Au ljudi kako je extra onaj dodatak za d2 ligu sad sam instalirao 2. Bundesligu i cepam a skinuo sam i preostale dve englesku, spansku
    NAJBOLJI STE

Quote Originally Posted by samarasas View Post
    Nemozes sa ovim patchom online,moras imati originalu igru da bi mogao na net
    Kralju treba se imati samo serial i accaunt da bi igrao online,ne bitan je patch.

Da li ce da smeta ovom pechu ovaj najnoviji sa reprezentacijama?

Nece ja imam i taj (ako mislis na onaj sa svim reprezentacijama) i JSL i ovaj i rad savrseno

A sto kad zelim da promenim neke igrace u reprezentacijama u EDIT-u odmah me izbaci iz igre? neko resenje?

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast