Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 405

Thread: PES2011 UNREAL PATCH ver. 3.2 - 22.02.2011.

Super Star Dane Znik's Avatar

Default Re: PES2011 UNREAL PATCH ver. 3.0 - 04.02.2011.

transferi...i jos neke sitnice...nista posebno...al je ipak najbolji patch...

Super Star soul_eclipse's Avatar
    Steam ID:
    soul_eclipse

patch sam probao imam par zamreki 1 beckham u tottenhamu 2 postavi igraca nisu lepo uradjene sve ostalo je na svom mestu

Stevan Stevan's Avatar

decko banovan,idemo dalje,smanjite malo spam,preko 20 postova je pobrisano,zamocajte Ronaldo Messi rasprave i drzite se teme

4. The Following 4 Users Say Thank You to Stevan For This Useful Post:

zasto mi ima plavi skorbord i fifa komentatori jel ste to vi ubacili sad u ovaj v3 ili je to do mene nesto o.O ?

Quote Originally Posted by stefanpesoman View Post
    zasto mi ima plavi skorbord i fifa komentatori jel ste to vi ubacili sad u ovaj v3 ili je to do mene nesto o.O ?
    Imas video u prvom postu, pa vidi sta sve sadrzi patch, pa iz toga sam zakljuci...

7. The Following User Says Thank You to Milan84 For This Useful Post:

Super Star David_Luiz's Avatar

Pronasao sam gresku, Anelka iz Celsija ima broj 6, ali zamenio sam. Samo da znate da ko igra ovaj pec nek zameni Anelki broj sa 6 na 39.

Quote Originally Posted by marko9997 View Post
    Pronasao sam gresku, Anelka iz Celsija ima broj 6, ali zamenio sam. Samo da znate da ko igra ovaj pec nek zameni Anelki broj sa 6 na 39.
    nisi pronasao gresku,trazi dalje kod mene i dalje fura 39. jedino kod Dzeka treba menjati ..

Amateur YoPa's Avatar

Jedina mana je sto su u D2 ligi timovi iz razlicitih drugih liga, bilo bi bolje da napravite samo drugu englesku ili ako znate neki switch kao sto ima PESEdit, a mislim da ste mogli i jos koju facu da dodate.

Banned

O Boze sta vi gledate...Brojevi na dresovima...

Zna se da je najbolji patch ne treba to govoriti,ja bih samo zeleo da pozdravim kreatore patcha i da im porucim da se malo opuste u zivotu i iskoriste sve poslastice koje nudi!

P.S.

Kontam da ne mogu u zatvor ili da platim nesto ako vas OF iskoristim kao bazu,jer mi 40-godisnji gospodin nije odgovorio.

12. The Following User Says Thank You to Dane94 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by YoPa View Post
    Jedina mana je sto su u D2 ligi timovi iz razlicitih drugih liga, bilo bi bolje da napravite samo drugu englesku ili ako znate neki switch kao sto ima PESEdit, a mislim da ste mogli i jos koju facu da dodate.
    To za D2 nije mana, vec je tako uradjeno za to sto sam ja smatrao da tako treba i vecina je se slozila samnom.
    Faca i frizura je uradjeno preko 600 (proveri dt0c.img folder u kitserveru) i jos toliko ingame editorom...

Quote Originally Posted by Dane94 View Post
    O Boze sta vi gledate...Brojevi na dresovima...

Zna se da je najbolji patch ne treba to govoriti,ja bih samo zeleo da pozdravim kreatore patcha i da im porucim da se malo opuste u zivotu i iskoriste sve poslastice koje nudi!

P.S.

Kontam da ne mogu u zatvor ili da platim nesto ako vas OF iskoristim kao bazu,jer mi 40-godisnji gospodin nije odgovorio.
    Mozes da iskoristis ovaj OF, samo navedi da je iz unreal patch-a.
    Koji 40-godisnji g-din ti nije odgovorio. Na koga si mislio?

Banned

Naravno da cu navesti nisam seljak,gospodin coolactive je poceo da filozofira na PSD statsu bez pravog razloga.

Iskreno nisam ocekivao pozitivan odgovor,hvala cenim to.

Quote Originally Posted by Dane94 View Post
    Naravno da cu navesti nisam seljak,gospodin coolactive je poceo da filozofira na PSD statsu bez pravog razloga.

Iskreno nisam ocekivao pozitivan odgovor,hvala cenim to.
    Verovatno si ga smarao tamo, a on nema zivce ko ja...

Banned

Hahahaha,pa nisam ga bas preterano smarao brate ja se zalazem tamo dosta a on me ispaljuje Gotivim coveka ali pogledaj samo na temi ovde sta mi je brate napricao bez pravog razloga jbt...

http://pesstatsdatabase.com/viewtopi...19997&start=20

On topic:

Prelistao sam naravno samo nase klubove i ako sam dobro primetio niste ih dirali tacnije niste ih updateovali po ocenama(Primera radi Sasa Ilic na PSD-u na moje insistiranje ima SPA:82 a ovde je ostao nepromenjen 81)

Medjutim da ne *****m previse,ja sam ti inace dosta zahtevan po tim sitnicama a ja posto i ne igram PES puno necu da odajem mane koje mnogi nece ni primetiti!

Jos jednom hvala i pozdrav,ako slucajno treba neka pomoc oko OF-a tu sam.

Jel moze ovaj preko starog unreala da se instalira posto ne znam kako da obrisem stari unreal, ne znam koji su njegovi fajlovi. Ako moze neko da mi kaze...:P

Super Star Dane Znik's Avatar

Quote Originally Posted by Dimcxa View Post
    Jel moze ovaj preko starog unreala da se instalira posto ne znam kako da obrisem stari unreal, ne znam koji su njegovi fajlovi. Ako moze neko da mi kaze...:P
    procitaj komentar br. 11... gde je Milan naveo da moze da se obrise, a i ne mora...ali ja sam obrisao pa instalirao novi...

Dobar je patch ali ima naravno nedostataka, novi stadioni nula bodova, navijanja nula bodova, reklame su bruka, Reprezentacije nisu editovane od svijetskog a i ocjene nisu editovane sigurno nista od proslog peca recimo weidenfelleru ocjene stare a na PSD su ga popravili to je samo jedan od primjera, Sve sto je odradjeno su transferi i tu cak brojeve niste bili sposobni odradit kako treba bilo vam izgleda mrsko , ne znam nije lose dobro je najvaznije je sto su PSD ocjene i samo je to sto valja na ovom pecu ostalo manje vise ali eto iz tog razloga PSD svi i skidaju ovaj pec vjerujte mi da nema tog slabo bi prosli al skroz... Ali hajde super je pa ste to odradili, ali bruka je sto repke niste sredili jbg. ne igra se samo sa timovima jbg. Moze i mora puno bolje da bude naradedni pec... i dragi moji moderatori smirite se malo niste bogovi ni narodni heroji da se mozete tako ponasati i odvratno odgovarati, ako vam se ne radi ovaj posao prepustite nekom ko ce ga rado radit i s mnogo razumjevanja odogovarati na sva postavljena pitanja, budite malo profesionalniji... Kako god moja ocjena od 1 do 10 je neka 6 ili 7 za pec jer kako reko nema navijanja, nema reklama, nema stadiona, nema tih detalja koji su potrebni koji moraju jednosatvno bit **** te utakmica bez navijanja i lijepih stadiona... Moze te i morate mnogo bolje ...

20. The Following User Says Thank You to Gotze For This Useful Post:

Stevan Stevan's Avatar

decko,1.stvar,mora samo da se umre,da ti i ostali placate ovo i da se ovo sve ne radi dobrovoljno e onda bi mogao da kazes ovo mora bolje,i mogao bi da dajes takve komentare kakve si sada dao,ne trazimo komentare tipa odlican patch ,super itd,vec ako kritikujes da to izneses na lep i kulturan nacin,a ne decko radi ko konj po par sati dnevno patch i ti bacis komentar ovakakv kakav je gore,nula bodova i slicna *****a

jasno nam je ljudi dolaze ovde i posecuju forum kako bi nasli kvalitetne stvari i da EDIT tim i ostali koji se bave editom to trebaju da opravdaju,ali opet kazem,nemas prava nikom da kazes mora bolje

i nismo mi bogovi,mi smo iznad bogova , pa posle admini pa Chuck Noris

necu da obrisem tvoj post upravo iz razloga da ljudi vide kako ne treba da se komentarise

EDIT - nema potrebe dalje da se raspravlja,nastavite opusteno sa temom

Patch je ok koliko mi se cini posle 4 utakmice,mada mi prosli delovao bolje,kao da je igrivost promenjena malcice...Samo,koga ste hteli da napravite kad ste pravili Kambijasa iz Intera? )
    Posto covek ne lici....nimalo...
    P.S.
    To je za sada jedino lose sto sam primetio...
    I hoce li moci ovde da se dodaju drugi komentatori kao na prosloj verziji jer vidim da nema commentary language?Ili se ta opcija pojavi kad ubacis nove komentatore?

pechu je potreban fix....ima dosta nedostataka....ali je dobar...

24. The Following User Says Thank You to fabregas N For This Useful Post:

aaa Petch je super samo sam nesto malo izmenio.Ali super je!

Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast