Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 86

Thread: Pitanja/ odgovori, sitna obaveštenja

Default Pitanja/ odgovori, sitna obaveštenja

Ovu temu koristite samo ako imate neka pitanja u vezi sa ovom ligom (PesIto premier) u kojoj učestvujete.

Default Re: Pitanja/ odgovori, sitna obaveštenja

Objavljen je raspored za novih 6 kola http://www.pes-serbia.com/threads/17...l=1#post760723 Nedeljni termin za ovih 6 kola se završava 03.02.2011. u 24:00h. - krajnji rok

Strippy imam 1 pitanje : odigrao sam 5 utakmica a nista od toga nisi updatovao ???? Sta se desava ???? Jer ja igram premier ligu ili ne ??? Da znam dal da igram na dalje ili ne ??? Hvala na odgovoru !!

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Quote Originally Posted by Zoxx g-g View Post
    Strippy imam 1 pitanje : odigrao sam 5 utakmica a nista od toga nisi updatovao ???? Sta se desava ???? Jer ja igram premier ligu ili ne ??? Da znam dal da igram na dalje ili ne ??? Hvala na odgovoru !!
    Meni ni 3. kolo ni 10. kolo nije updateovano :S

Ljudi bre, ajde malo strpljenja Ovo ste sve juče odigrali, danas sam došao na net i uneo rezultate. Ne možete očekivati da vam rezultat svakog meča bude unesen istog trenutka, sačekajte malo.

Maki22, 3. kolo ti je uneseno već ranije u tabele, a to je najbitnije, na forumu sam propustio, sorry. Sad odrađujem sve i na forumu.

Kako ja imam vec 10 odigranih meceva, a trebam jos sa Internacionalom i srbijom da odigram, a 12 ekipa ima sto znaci 11 utakmica?

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Quote Originally Posted by kepakg View Post
    Kako ja imam vec 10 odigranih meceva, a trebam jos sa Internacionalom i srbijom da odigram, a 12 ekipa ima sto znaci 11 utakmica?
    Kure je izasao, to su ti se reg. 2 pobede

8. The Following User Says Thank You to makki22 For This Useful Post:

Strippy izvini ali moram opet da te opomenem !! Nisi ubacio update utakmice Villarreal CF(dacke) - Atletico Madrid(zoxxg-g) 1:0 odigrane 26.01.2011 !! Zatim Atletico Madrid (zoxxg-g) - PSG (tagmaster) 1:0 odigrane 30.01.2011 !! Izvini sto ti se mesam u posao ali reko da nisi mozda zaboravio

Hvala ti na skretanju pažnju. Istina je da na forumu nisam upisao te rezultate, ali su u tabele upisani na vreme, a to je najbitnije. Ovo na forumu je čisto zbog evidencije i preglednosti, u okviru tabela se mogu videti sve odigrane utakmice. U svakom slučaju, hvala ti što si mi skrenuo pažnju, potrudiću se da više ne bude tih propusta.

11. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Molba za učesnike premier lige (Dezurna Budala, Tagamster, Zuke, Dacke021, Nono, Faste012, Srbija): Ubrzajte malo tempo igranja - mnogi od pomenutih imaju jedva dozvoljeni minimum, a neki čak ni to. Sutra se završava ovonedeljni rok, i stvarno bi bilo bezveze da budemo primorani na upisivanje službenih rezultata, kako je u pravilniku naznačeno. Kontaktirajte protivnike privatnim porukama, predložite termine u predviđenoj temi za to... Nikom nije u interesu da se pišu ti službeni. Ajde, potrudite se da do kraja sutrašnjeg dana odigrate što više mečeva. Sledi nam i kratka prvenstvena, polusezonska pauza, i do kraja te pauze ste u obavezi da nadoknadite sve zaostatke. Neće biti dozvoljeno igranje kola iz drugog dela polusezone, ukoliko nisu odigrani svi predviđeni mečevi iz prve polusezone.

13. The Following 3 Users Say Thank You to Strippy For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Molba za učesnike premier lige (Dezurna Budala, Tagamster, Zuke, Dacke021, Nono, Faste012, Srbija): Ubrzajte malo tempo igranja - mnogi od pomenutih imaju jedva dozvoljeni minimum, a neki čak ni to. Sutra se završava ovonedeljni rok, i stvarno bi bilo bezveze da budemo primorani na upisivanje službenih rezultata, kako je u pravilniku naznačeno. Kontaktirajte protivnike privatnim porukama, predložite termine u predviđenoj temi za to... Nikom nije u interesu da se pišu ti službeni. Ajde, potrudite se da do kraja sutrašnjeg dana odigrate što više mečeva. Sledi nam i kratka prvenstvena, polusezonska pauza, i do kraja te pauze ste u obavezi da nadoknadite sve zaostatke. Neće biti dozvoljeno igranje kola iz drugog dela polusezone, ukoliko nisu odigrani svi predviđeni mečevi iz prve polusezone.
    Lepo receno al mislim da nema nista od toga !!

Strippy izvini opet ja jbg !!! Na tabeli stoji da sam odigrao 9 kola , a ja sam odigrao 10!!! Jedino nisam igrao sa Laziom( inace da sam igrao sa njim bilo bi 11 tekmi) !!! Negde si prevideo 1 utakmicu koju ne znam ali vidi da je ubacis !!! Hvala!!

Evo o čemu se radi Lazio i O.Marseiile su eliminisani iz lige, obrisani. To znači da trenutno ima 10 timova u premier ligi. Iako smo prvobitno pisali službene poraze tim ekipama, sad smo skontali da je bolje da ih jednostavno obrišemo, kao da nikad nisu ni učestvovali. Svi rezultati protiv njih su se poništili. Dakle, trenutno je 10 timova, a ti imaš 9 odigranih mečeva, što je maksimum za prvu polusezonu. Čestitam

17. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Znaci koliko onda ispada iz lige samo 1 zato sto su ova dvojica izbaceni iz takmicenja?

Za sada ispada samo jedan, poslednji.

20. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Evo o čemu se radi Lazio i O.Marseiile su eliminisani iz lige, obrisani. To znači da trenutno ima 10 timova u premier ligi. Iako smo prvobitno pisali službene poraze tim ekipama, sad smo skontali da je bolje da ih jednostavno obrišemo, kao da nikad nisu ni učestvovali. Svi rezultati protiv njih su se poništili. Dakle, trenutno je 10 timova, a ti imaš 9 odigranih mečeva, što je maksimum za prvu polusezonu. Čestitam
    Izvini ako sam ti smetao mojim glupim pitanjima !!!

23. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Kada ce raspored za premier ligu?
    samo da se stipi vrati, spisak je na njegovom kompu, a ja nemam backapovan kod sebe.
    za koji dan

27. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Page 1 of 5 123 ... LastLast