Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: Lille OSC - Pendula 30

tatko na online operativac's Avatar

2. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Professional Pendula30's Avatar

Default Re: Lille OSC - Pendula 30

Bolton Wanderers - stippy ---Lille OSC - Pendula30 1:1

Utakmica vrlo lepa za gledanje uz mnogo sansi na obe strane. Mogli bi reci da je malo veca inicijativa bila na strani igraca Lilla koji su samo nedostatkom srece uspeli da iz dva pokusaja promase gol sa pola metra pogodivsi prvi put golmana, a drugi put jednog odbrambenog igraca koji je stameno stajao na gol liniji. Ostaje zal za tri boda, ali obzirom na neke sanse strippy-a mozda je 1:1 sasvim realan rezultat. Trebalo bi procitati i njegov post pa uporediti. SS ce biti postavljen kada ga preuzmem od Strippy-a jer sam ga zaboravio uzeti.

Kartoni: žuti karton -/; crveni karton - /; pauzira sledeću:/

Strelac: 61' De Melo.

Pendula, screenovi? Ajde pogledaj kako drugi to rade, ne mozes tako nepotpun izvestaj ostaviti

Lille OSC - Pendula30 --- Udinese Calco - operativac 0:0

Sve cestitke za golmana Lila koji je bio vise nego macka u utakmici u kojoj je ekipa Udinesea bila nadmocnija, ali i manje srecna. Od prvog do poslednjeg minuta redjale su se kao na traci sanse koje igraci Udinesea nisu uspeli pretvoriti u vodjstvo. Statistika koja sledi sasvim dovoljno govori o ovom mecu u kom su samo sreca i vestina raspolozenog golmana Lilla spasile poraza skoro neprimetne igrace koji su bezuspesno pokusavali presecati napade i organizovati kontra napade.
    Cestitke operativcu i vise srece u narednim mecevima.
    GG
    Kartoni: žuti karton - /; crveni karton - /; pauzira sledeću:/

Galatasaray AŞ - urosihno --- Lille OSC - Pendula30 1:2

Boze dragi sta reci za ovaj mec. To je samo trebalo gledati pa zakljuciti da pobeda stvarno nije bila zasluzena. Tesko je reci da bi i neresen ishod bio realan sagledavsi celokupnu situaciju, a pobeda je ravna senzaciji. Sto je rekao Uroshino na kraju meca "ovo je sok". U kratkom izvestaju mozemo reci da su napadi Galatasaraja bili malo ozbiljniji od onih koji su dolazili sa strane Lilla, a kao rezultat istih u 27.minutu Misimovic je matirao sa nekoliko metara golmana Lilla koji je od strane potpuno izigranih odbrambenih igraca ostavljen na cedilu. Nakon toga sreca pocinje da odigrava svoje i u samoj zavrsnici prvog poluvremena 45+ nakon suta Hazarda sa sedam do osam metara iskosa loptu nespretno zaustavlja golman Galatasaraja koja se nakon toga odbija od stativu i ponovo se odbivsi od njega lagano kotrlja u mrezu za 1:1. Drugo poluvreme je proslo uz malo vecu inicijativu igraca Galatasaraja, ali bez rezultata. Sve u svemu po isteku regularnog dela utakmice u nadoknadi vremena 90+ Sow ulazi u kazneni prostor Galatasaraja i pri pokusaju da asistira Hazardu biva ometan od strane jednog odbrambenog igraca Galatasaraja sto je prestrogi sudija okarakterisao kao start za najstroziju kaznu. Ceo stadion je u soku posmatrao Hazarda koji je hladno sa bele tacke matirao golmana Galatasaraja i doneo ne ocekivane bodove Lillu na samom startu lige. Izuzetno korektna igra oba tima i sve cestitke Urosu.
    GG

7. The Following User Says Thank You to Pendula30 For This Useful Post:

Newcastle UTD - mihajlodc --- Lille OSC - Pendula30 0:0
    Fantasticna utakmica prepuna kvalitetnih poteza u kojoj su golovi stvarno nedostajali. Igraci Newcastle-a su imali blagu inicijativu u toku meca uz vise sansi i suteva, ali je sve to u poslednjem napadu na utakmici Hazard mogao da potopi da je samo malo lepse sutirao u momentu kada je potpuno sam i neometan izasao ispred golmana Newcastle-a koji je iskusno sacuvao svoju mrezu. Sve u svemu mozda realan ishod meca. Izuzetno korektna igra oba tima i sve cestitke Mihajlu na fer borbi. Statistiku fer igre kvari Sow koji je nespretnim startom u pokusaju da oduzme loptu odbrambenom igracu Newcastle-a zaradio zuti karton.
    GG
    Kartoni: žuti karton - Sow /; crveni karton - /; pauzira sledeću:/

9. The Following User Says Thank You to Pendula30 For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Quote Originally Posted by Pendula30 View Post
    Newcastle UTD - mihajlodc --- Lille OSC - Pendula30 1:2
    Samo si rezultat promasio , bilo je 0:0

11. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Quote Originally Posted by mihajlodc View Post
    Samo si rezultat promasio , bilo je 0:0
    Da, rezultat je omasio.

Molim te Pendula za ubuduce obrati paznju oko toga, ali i ostali. Razumem da si radio copy-paste prethodnog posta pa ostalo.

- Editovao sam ti post, na 0-0

13. The Following User Says Thank You to Goran6189 For This Useful Post:

Lille OSC - Pendula30 --- Beşiktaş JK - watakushy --- 2:2
    Majko moja ne znam kako nisam pobedio. To sto sam promasio bilo je teze promasiti nego pogoditi. Ali kako smo ja i drug Watakushy zakljucili sve je to karma. Negde imas srece negde nemas. Protiv Uroshinha i Operativca sam se izvukao uz srecu, ali je zato sa Stripijem i u ovoj utakmici nisam imao. To je fudbal. U svakom slucaju dobra utakmica i u najmanju ruku zanimljiva za gledanje.
    GG
    Kartoni: žuti karton /; crveni karton - /; pauzira sledeću:/
    http://www.pes-serbia.com/attachment...0&d=1295894074,

Genoa (Srbija)-Lille (Pendula) : 1-1
    Pa jbg vise. Jos jedna neresena, ali ipak sto rece Goran bolje 5 ikseva nego 5 poraza. Ovaj put dosta realna. Moje prvo poluvreme i tu sam krajem istog i poveo nakon nekoliko mozda i lepsih ali propustenih sansi. Drugo poluvreme pripada Nikoli koji nije iskoristio bar dve izuzetne prilike. Da nebi ostalo tako pobrinuo se Milanetto pred sam kraj utakmice golom iz slobodnog udarca sa 18 metara. (gol vrhunski). Svaka cast dobra utakmica. Fer igra. Glupi Emerson napravio potpuno nenameran faul za zuti kada je nespretno pokusao oteti loptu na nekih 30-ak metara od gola.

Kartoni: žuti karton - Emerson /; crveni karton - /; pauzira sledeću:/
    Strelac : Sow
    http://www.pes-serbia.com/attachment...0&d=1295906039
    http://www.pes-serbia.com/attachment...1&d=1295906107
    http://www.pes-serbia.com/attachment...2&d=1295906211

tatko na online operativac's Avatar

pendula brat moj,
    kada pises izvestaj idi na Go Advanced dugme
    pa na spajalicu.
    iskoci ti onaj prozor,

e tu ides na browse, dodas slike koje ti trebaju,
    jednu po jednu. Browse pa Upload, itd.
    i kada budes video slike u spisku, ovako

samo zatvori taj prozor i ne moras nista vise da radis.
    trebalo bi da ispadne ovako, kao moj post sada.
    Znaci nemo prevlaciti slike u text, dovoljno je sto si ih dodao i one ce biti dodate na kraju texta

17. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Sunderland (Spale87)-Lille (Pendula) : 0:0
    Jos jedna neresena utakmica u nizu. Da nije onih predatih utakmica od bogia i jebaca ja bi bio katastrofa. Ne mogu gola dati pa to ti je. Imao sam dve lepe prilike sredinom prvog poluremena i jednu pred kraj utakmice, ali ili nemam dobrog sutera ili ne znam. Sve u svemu imam i srece sto moj drug Spale takodje ne zna pa nije iskoristio dva izlaska na golmana pa smo ostali na stvarno realnom iksu. Utakmica do bola korektna sa samo jednim faulom i to neki jadan bez posledica.Jos uvek bez poraza i idemo dalje.
    GG Spale legendo i isteraj neku pobedu do kraja.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Pendula30 For This Useful Post:

Lille (Pendula) - Benfica (Milan45) : 0:3
    Totalno razbijanje. Da se covek nije igrao sa treniranjem lobova i slicnih gluposti ja bih primio 10 golova. Katastrofa. On odigrao izuzetno dobro, a jedna od mojih najlosijih utakmica. Svaka cast Milane i samo cepaj. Pisao bih ja duzi izvestaj, ali stvarno nema potrebe. Rezultat i statistika govore sve. Operativac znam da ces citati ovo pa da ti kazem nesto. Kod tebe sam se provukao, ali ovaj me je ubio. Bio si u pravu pre nego sto ce ovi iz druge divizije doci da ce nas ovaj Milan terorisati. Bacaj ovo u premijer da ga ne vidim ili.
    GG

Lille (Pendula) - Porto (Kosta) : 2:1 Start utakmice samo takav, rano vodjstvo i nakon toga velik pritisak i napadi na gol Portoa. Kako napadi u daljem toku utakmice nisu urodili plodom strah od klasike koja se ogleda u "ako ne das onda primis" bio je opravdan. Izjednacenje Portoa je pocetkom drugog poluvremena doslo kao hladan tus uz pomisao da posle poraza od Milana ide jos jedna neresena utakmica. Sve je ipak nekako leglo na svoje mesto kada je Hazard u 83 minutu postiga gol za konacnih 2:1.
    GG

Werder Bremen(Goran6189) - Lille (Pendula) - 3:0
    Utakmica koju rezultat ipak ne oslikava kako treba. Dok je protivnik svoje sanse koristi ja sam svoje propustao. Moram priznati da je Goran bio bolji, ali mislim da ce se i on sloziti ne toliko koliko bi prema rezultatu neko ocenio. Bukvalno sve sto je islo u gol bio je gol. Gorane svaka cast cekam te u revansu gde cu nadam se prikazati malo bolju igru.
    GG

Everton (Ax Moon) - Lille (Pendula) - 3:1
    Pocetak utakmice se ogledao u ranom vodjstvu Evertona nakon lepog proigravanja u napadu. Drugi gol je prelomio utakmicu jer mi je pritisak otisao na 200 (dam autogol a covek mi pusti ponovljeni snimak da to vidim i napise mi "I am sorry") smakao sam se. Posle sam dao neki gol ne znam ni sam kako i u samom kraju sam primio jos jedan ali mi vise nije ni bilo vazno. Nervoza je cudo.
    GG
    Kartoni: žuti karton - /; crveni karton - /; pauzira sledeću:/:

Re: Lille OSC - Pendula 30

Lille (Pendula) - Newcastle (Mihajlodc) 0:3
    Rezultat ipak ne oslikava pravo stanje stvari na terenu, mada bih gresio dusu kada bi rekao da Miha nije bio bolji. Precizna dodavanje i lepa uposljavanja igraca stvarale su mi velike probleme, ali je nakon odbrane golmana lopta otisla na nogu njegovog napadaca i 0:1. Nakon toga borba kao u rovu. Nekoliko lepih pasova i sa moje strane i izlazak 1:1 sa golmanom nisam pretvorio u izjednacujuci gol i nakon toga obaveznih 0:2. Lagano se utakmica privodi kraju od strane Mihajla ali se ja trudim da bar umanjim poraz. Sve je bilo uzalud jer je pred sam kraj utakmice odbrambeni igrac usmerio loptu ka golmanu, a ovaj retard se sagnuo da je propusti u mrezu i auto gol za 0:3. Malo mi je ipak zao velike gol razlike, ali Miha je bio bolji.
    GG
    http://www.pes-serbia.com/attachment...2&d=1297897612

Re: Lille OSC - Pendula 30

Lille (Pendula) - Galatasaray (Urosihno) 0:1
    Totalna nadmoc Urosa i utakmica zasluzeno dobijena. Prosao sam sa 0:1. Moglo je i gore. Svaka cast.
    GG

SL Benfica(milan45) - Lille OSC(Pendula30) 1:3
    Napokon jedna utakmica u kojoj sam pokazao pravu igru. Milan je imao blagu inicijativu u prvom poluvremenu, ali su kontre nakon oduzetih lopti bile odradjene kako treba. Nakon jedne takve kontre sam dosao u vodjstvo u prvoj plovini prvog poluvremena. Nedugo zatim kao i mnogo puta u ranijim utakmicama nesporazum u odbrani i potpuno nejasan auto gol odbrane za izjednacenje. Posle toga opet kontra i 2:1. Neizvesnost o mogucem izjednacenju je prekinuta nakon izvodjenja slobodnjaka sa oko 30 metara kada je na ubacivanje u 16 Sow postigao gol za 3:1. Statisticki je Milan imao inicijativu i malo veci posed lopte uz vise suteva, ali ipak, imao sam i ja osam od osam suteva. Sasvim dobro. Sve na stranu, ali Milan je ekstra igrac i znam da je ovo iznenadjenje ali budi veru da cu sa kvalitetnijom ekipom ipak biti bar malo ozbiljniji protivnik. (jbg ja sam jedini u 1.diviziju usao sa klubom koji sam birao negde sedmi ili osmi u drugoj diviziji).
    GG

27. The Following User Says Thank You to Pendula30 For This Useful Post:

Udinese (Operativac) - Lille OSC(Pendula30) 4:1

Mozemo reci da ovaj put nisam imao sta da trazim na terenu. Pogubljeno sam lutao po travnjaku i vadio lopte iz mreze. Mogao sam i morao vise, ali avaj, sta je tu je. Operativac svaka cast i pravac Premijer.
    GG

Page 1 of 2 12 LastLast