Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 65

Thread: When dreams come true...

IPes Шоми's Avatar

Default Re: When dreams come true...

Esclusiva intervista Miloš Milenović.

Foto:Marco Ambrosini

(prevod sa italijanskog jezika)

Mladi fudbaler Katanije Miloš Milenović koji je pre par dana potpisao ugovor sa italijanskim prvoligašem Katanijom odigrao je sinoć prijateljsku utakmicu izmedju Srbije i Alžira (1:0).Posle utakmice naši novinari su ga susreli i pitali ga za intervju što je on sa zadovoljstvom prihvatio.Milenović iako mlad ostavio je iza sebe dosta klubova u kojima je napredovao.

Gazzetta: Pre svega dobro veče.Kao i sve vaše obožavaoce u Italiji i nas zanima kako je sve ovo počelo?

Milenović: Dobro veče.Pa počelo je još pre deset godina kada sam počeo da treniram fudbal u Voždovcu.Tada je sve počelo.Počeo sam da dajem golove i bio sam presrećan,a onda su stigli pozivi za mnogo veće klubove poput Zvezde i Partizana.Prošao sam i Zvezdinu školu i stigao do kadeta.Onda je stigla ona povreda,ali eto posle nje uspeo sam da stignem do velikog Njukastla.

Gazzetta: Kako danas gledate na Njukastl?

Milenović: Na Njukastl gledam kao na veliki klub koji je imao mnogo uspeha u svojoj prošlosti i želim im takodje mnogo uspeha u budućnosti.

Gazzetta: Vi ste već igrali u Italiji,kako ste se snašli?

Milenović: Pravo da vam kažem, u početku je bilo teže dok se priviknem na sredinu.Ljudi su drugačiji nego u Beogradu,ali sam se ipak lepo uklopio u sredinu.

Gazzetta: Priča se da se ženite,da li je to tačno?

Milenović: Tačno je zaprosio sam moju devojku,ali neću otkrivati datum venčanja.

Gazzetta: Koji vam je omiljeni fudbaler od malena?

Milenović: Bez sumnje to je Dejan Petković.

Gazzetta: Imate li nekog od poznatih koje biste izdvojili?

Milenović: Naravno,to je Novak Djoković.Nema reči koje bi ga opisale.

Gazzetta: Hvala vam na vremenu koje ste izdvojili i srećno u nastavku karijere.

Milenović: Hvala i vama. (osmeh)

Sledeće nedelje očekujte intervju sa Zlatanom Ibrahimovićem koji će nam otkriti tajne njegovog uspeha.

2. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović u Berlinu,Herta novi izazov !

Mladi perspektivni fudbaler Katanije,Milenović Miloš nastaviće karijeru u berlinskoj Herti.Fudbaler koji u martu puni 22 godine potpisao je jednogodišnji ugovor za nemački klub koji je takođe i novi Bundesligaš pošto se vratio u iz ''Cvajte''.Milenović je na predstavljanju izrazio želju da se ponovo vrati u Srbiju i da zaigra za voljeni klub,Crvenu Zvezdu i rekao da će ako stigne ponuda Zvezde odbiti sve ponude pa makar to bila i Barselona.Herta želi u Evropu,a videćemo da li će to i uspeti.

PS: Ponovo mi se sje*ao sejv i morao sam ponovo iz početka.Kao što je bio i prethodni slučaj,ni sada nisam želeo da prekidam već započetu priču.

4. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Opačina i Milenović pijani šetali ulicama Beograda ?!

Sve je počelo kada su se dva fudbalera srela u prostorijama kluba iz Ljutice Bogdana i u društvu predsednika Vladana Lukića odgledali utakmicu Crvena Zvezda-Odense (3-0) u kvalifikacijama za Ligu Evrope.Nakon utakmice fudbaleri su krenuli ka Slaviji gde su bneko vreme boravili u obližnjem kafiću.Tada je tek počeo njihov provod.Kasnije su viđeni u poznatoj kafani ''Zlatno Burence'' u kome su se provodili u društvu nepoznatih devojaka.Po izlasku iz kafane dva fudbalera su teturajući uputili ka Miloševom stanu u kome boravi dok provodi vreme u Beogradu.Neko vreme su proveli u njegovom stanu dok Aleksandar nije izašao,ustopirao taksi i odvezao se u nepoznatom pravcu.Očividac nam je objasnio da su se provodili u raspevanom stanju.

-Da,video sam ih kako prolaze ovuda.Hteo sam da im tražim autogram,ali nisam smeo da im priđem.Čuo sam da su pevali i to vrlo glasno.-ispričao je anonimni mladić

Aleksandar i Miloš su imali sreće da nije naišla policija,inače ko zna kako bi se ovo završilo po igrače Milana i Herte.

6. The Following 4 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

I'm ALEKSANDAR, BITCH CREEP's Avatar

Super ! Samo nastavi matori !

8. The Following 2 Users Say Thank You to CREEP For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Hajduk dobio novo pojačanje !

Pošto nije dobio ponudu Herte da nastave saradnju,Milenović je napustio Berlin i uputio se ka Beogradu kao slobodan igrač.Milenović je odlučio da odmor nastavi u Dalmaciji gde je boravio neko vreme sa devojkom.Za to vreme uprava Hajduka iz Splita nije gubila vreme i sa Miloševim menadžerom,Milošem Krivošijom ugovorila transfer mladog fudbalera u hrvatski klub.

Hajduk ove sezone nastupa u kvalifikacijama za Ligu Šampiona i ima velike ambicije.Milenović je prošle sezone pružio solidne partije u dresu Herte postigavši 15 golova i napravivši 9 asistencija,ipak to nije bilo dovoljno Bundesligašu da produži saradnju sa mladim napadačem.Hajduk u sredu igra na svom stadionu protiv ''Pevaca''.

10. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović:Ma kakav Hajduk ?!

U hrvatskim medijima pojavila se vest o transferu Milenovića u splitski Hajduk.On je to kratko prokomentarisao:

-Izmišljotine,gluposti... -dovoljne su i ove dve reči da znamo o čemu se radi.

Milenović je ukratko objasnio da je srećan u Belinu i da ostaje tamo još jednu godinu,a od ovoga nema ništa,niti bi uopšte i bilo.Milenović pokušava da se nametne treneru Petroviću kako bi ponovo zaigrao za reprezentaciju,a više reči dobili smo od Miloševog menadžera Krivošije:
    -Svašta se danas vidi po novinama,pa i ovo.Nisam se dogovarao sa bilo kim.Miloš je rekao da ostaje još godinu dana u Herti i ja sam ga tu podržao.-ispričao nam je Krivošija

12. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Leeds dovodi još jednog Srbina.

Posle Miloša Bogunovića još jedan Miloš će ove zime obući dres Lids Junajteda.Reč je o Milošu Milenoviću,dojučerašnjem igraču Herte koji je prihvatio poziv engleskog drugoligaša,iako ga nije očekivao.Najavio je da će celu sezonu ostati u Herti,ali sa zadovoljstvom je stavio paraf na 6-omesečni ugovor uz mogućnost produžetka saradnje,ako Miloš ne pronađe angažman u nekom jačem klubu.Lids se trenutno dobro drži u ligi i nalazi se na 5.mestu koje vodi u plej-of za ulazak u elitu.

14. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Kada Boaš zove...

Presudio:Bane Ivanović

Mladi fudbaler Lids Junajteda dogovorio je transfer sa londonskim Čelsijem vredan 3 miliona evra.Naime,duboko u sezoni Milenovića su počela da prate tri kluba:Lion,Arsenal i Čelsi.Stigle su i ponude ubrzo od sva tri kluba.Milenović se predomišljao oko dve,Arsenala i Čelsija.Čim je to čuo reprezentativac naše zemlje i igrač londonskog kluba Branislav Ivanović uzeo je telefon u ruke i telefonirao Miloša.Pokušavao je da ga ubedi da pređe u Čelsi što je ovaj i pristao.Milenović je potpisao predugovor sa ''Plavcima'' na 5 godina.

-Imam velike ambicije,a ima ih i moj budući klub.Mislim da sam pronašao klub u kome ću dugo ostati.Jedino što može da me odvoji od Londona je ponuda Barselone,Zvezde ili Reala.U tom slučaju moram razmisliti,sve ostalo ću odbiti.Moram da kažem da mi je bilo teško da se odlučim dok me Bane nije pozvao.Svašta mi je ispričao i rekao sam mu da dolazim u Čelsi.

Takođe i Vilijam Boaš je imao veliku ulogu ovde.On je video Miloša još na utakmici FA Kupa Engleske,tačnije na utakmici Lidsa i Čelsija koju je Čelsi pobedio rezultatom 2:1.Upravo na toj utakmici je Milenović zablistao i zapravo kupio Boaša koji je prvu želju prelaznog roka već dobio.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Puls na svadbi kod Milenovića

Kao što je i najavio Milenović Miloš juče se venčao sa Jelenom Perović.Mladi bračni par zabavljao se već 3 godine i odlučili su da ozvaniče njihovu vezu.Venčanju je prisustvovalo mnogo zvanica.Pored rodbine došle su i poznate ličnosti: Aleksandar Opančina,Branislav Ivanović,Miloš Bogunović,Milan Jovanović kao i mnogi,mnogi drugi.Naša ekipa je snimila deo venčanja koji možete videti na našem sajtu.

-Ne znam mogu li biti srećniji.-Miloš je rekao u žurbi,a na odgovor da li planiraju decu odgovorio je:

-Ima vremena,neka sve ide svojim tokom.Planiramo,ali nije vreme.

Pevalo se i igralo do rano u zoru,a i mi smo se lepo proveli.

Eto da malo skrenem sa fudbala.

18. The Following 5 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Klinč napadača Čelsija !

Fudbaleri Čelsija,Miloš Milenović i Fernando Tores potukli su se juče na treningu tog kluba ! Naime,Tores je nastupao za jednu,a Miloš za drugu ekipu.Tores je siledžijski startovao nad Milenovića.Miloš je imao sreće pa nije došlo do povrede.Brzo se pridigao i udario Toresa koji je potom njega udario i tu je nastala frka.Dok su igrači pristigli da ih razdvoje obojica su zaradila povrede.Španac i Srbin će morati da izdvoje po 15.000 evra zbog ovog incidenta i neće biti u mogućnosti da nastupaju 2 meseca,odredio je trener kluba Vilijam Boaš.Ovo je mali šok za igrače Čelsija koji su loše počeli ovu sezonu.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

Super Star Ivan94's Avatar

Cool Odg: When dreams come true...

Свака част краљу

22. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Ekskluzivno za ''Blic'':
    Život mladog fudbalera

Mladi,talentovan,energičan,a ponekad i nervozan.To su osobine koje opisuju mladog reprezentativca naše zemlje i napadača Čelsija.Igrač od kojeg se mnogo očekuje u budućnosti.Da,to je Miloš Milenović ili lakše,Šomi.Nekada klinac koji je igrao po školskim terenima,a danas profesionalac koji igra na travi Nou Kampa,Alianz Arene...
    Pristao je da razgovara za naš list i iskoristićemo ovo kao specijalno izdanje sportskog dela naše novine.

Još od malih nogu

-Kao klinac,trčao sam livadama i školskim terenima za loptom i imao u sebi osećaj kao da igram za neki veliki klub.Veliki klub predstavljala je moja Crvena Zvezda.Danas sve je to postala stvarnost.Malo loša,malo dobra,kako se uzme...

Od rođenja mog...

-Da,i danas se čuje ime Crvena Zvezda u mojoj kući.Kao što pesma kaže:''...nije prošlo bez imena tvog,ni dan ni godina...''To je moj slučaj.Svi u mojoj familiji navijaju za Crvenu Zvezdu.Mnogo je i onih kojima je porodica za jednu stranu,a nađe se i ta ''crna ovca'' koja je za drugu stranu.Ipak kod mene je sve u crveno-belom.

U velikom društvu

-Ima nas puno koji smo u jednom društvu,ili bolje da kažem u jednoj družini.Da,naravno,tu je Aleksandar iz Milana,Andrija i Čava iz Zvezde,Ivanović,Vidić i Jovanović.To je ta naša mala ekipa koja kada ima vremena provodi vreme po kafićima i beogradskim kafanama.

Ciljevi i Želje:

-Hm,cilj,pa cilj sam ostvario.Oženio sam se,zaigrao u velikom klubu.To je bio moj cilj.A želja...najveća želja mi je da dobijem naslednika koji će nadam se nastaviti mojim stopama.

Najači utisak u dosadašnjoj karijeri:

-Najači i najlepši utisak ostavio je na mene moj prvi gol protiv Katara u mojoj prvoj utakmici za nacionalni tim.To nikada neću zaboraviti.To je neverovatan utisak.Najgori utisak ostaviće sigurno ova tuča sa Toresom.Pokušavam to što pre da zaboravim.Nisam ja takav tip čoveka,ali kada pukne film i to se dešava.

Da nisam fudbaler...

-Pored fudbala i škola mi je bitna.Završavam višu elektrotehničku školu.Ne uspem baš sve ispite da dam u roku zbog obaveza,ali i to privodim kraju.

Topovski šut

-Kao mali video sam da imam jak šut.Kada bi pogodio prečku ili stativu tresla bi se po 20 minuta.To je moj adut,šut sa distance.Na treningu najviše isprobavam šut,naravno on mi je i najbitniji kao napadaču,ali naravno i brzina.

Wolfsvagen i Dačija

-Volim automobile,a naročito ova dva.Dačija Sandero mi je najdraži auto,njega koristim za porodične potrebe,dok Wolfsvagen koristim kada idem do stadiona ili negde izlazim sa saigračima.

Čelsi ili neko drugi?

-Ne verujem da ću ostati u Londonu.Nisam se baš snašao ovde.Nadam se nekoj primamljivoj ponudi i transferu u drugi klub.Nisam dobio puno prilika u Čelsiju,a teško da sam imao i prilike da se nametnem.

Sa ovim je mladi fudbaler završio razgovor za naš list.Želimo mu puno sreće i uspeha u nastavku karijere.

Dnevne novine ''Blic''

24. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Srbija prvak Evrope !!!

Šampioni:Reprezentativci Srbije

Ono što niko nije očekivao od Srbije,sigurno nije plasman na Evro 2012,a još manje plasman u finale.Ipak,Srbija se probudila i sada je na krovu Evrope!

Trenutak odluke:Milenović postiže gol

Fudbaleri Srbije su u može se reći dosadnom meču savladali komšije,Hrvatsku,sa 1-0.Mladi Milenović jedini je zatresao mrežu na ovom meču.Iz jedine izgledne prilike Srbija je postigla gol i osvojila evropsko prventstvo!Gol Srbije postignut je u 65.minutu,a reprezentacija Hrvatske samo 10.minuta kasnije pogodila je prečku.

Oni su osvojili Evropu:

Bajković (Crvena Zvezda)
    Subotić (Dortmund)
    Ivanović (Čelsi)
    Vidić (Real Madrid)
    Kolarov(Mančester Siti)
    Kuzmanović(Štutgart)
    Mladenović (Liverpul)
    Stanković (Inter)
    Pantelić (Olimpijakos)
    Opančina (Real Madrid)
    Milenović (Čelsi)

-Ovo je neverovatno!Malo ko je verovao da možemo i da se plasiramo na Evro,a eto nas,odlazimo kao prvaci.-kratko je prokomentarisao Milenović i nastavio slavlje sa saigračima.

Radost:Igrači proslavljaju gol

Konačan plasman evropskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini:
    1. Srbija
    2. Hrvatska
    3. Francuska
    4. Španija

Utakmice Srbije:

Srbija-Bugarska 1:1
    Srbija-Francuska 1:0
    Češka-Srbija 0:0

Švajcarska-Srbija 0:2
    Srbija-Francuska 3:2 (nakon produžetaka)
    Srbija-Hrvatska 1:0

Sportski Žurnal

26. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

Default Odg: When dreams come true...

Ajde sad u Real ili Mancester i onda se smiruj sa putovanjima po Evropi.

28. The Following User Says Thank You to nemanja1996 For This Useful Post:

Super Star Ivan94's Avatar

Cool Odg: When dreams come true...

Јел Шоми да нисам ја овај Младеновић из Ливерпула

30. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Default Re: Odg: When dreams come true...

Barselona dovela Milenovića !

Kao što je i sam najavio da neće više igrati za Čelsi,mladi fudbaler postigao je dogovor oko prelaska u Barselonu! Milenović je dobio ponude nekoliko klubova,a takođe i Barselone.Bio je na skeneru Barsinih skauta tokom ove sezone i pošto su oni videli da nije u prvom planu u Čelsiju,to su i iskoristili.

-Rekao sam već da ću preći u neki klub,ali nisam očekivao Barsu.Ostavio sam lošu sezonu za sobom,ali ispalo je ovako i veoma sam srećan.-rekao je Miloš na predstavljanju javnosti.

Barsa kao i svake godine gleda daleko.Ciljevi su jasni,što manje povreda,a što više trofeja.Milenović će u Barseloni nositi dres sa brojem 77.

Sportski Žurnal

Quote Originally Posted by Ivan94 View Post
    Јел Шоми да нисам ја овај Младеновић из Ливерпула
    Da.Ti si taj.

Quote Originally Posted by nemanja1996 View Post
    Ajde sad u Real ili Mancester i onda se smiruj sa putovanjima po Evropi.
    Nisu Mančester i Real,al' je Barsa.

32. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović razbio Real !

Na prvoj utakmici koju je započeo kao starter,Milenović je pokazao zašto je došao u Barselonu.Postigao je predivna tri gola večitom rivalu,Real Madridu.Gvardiola je bio oduševljen igrom mladog fudbalera koji je pobrao ogromne simpatije u Baseloni.Publika je na početku začuđeno gledala dres sa brojem 77,a kasnije ga ispratila neverovatnim ovacijama sa tribina.

Miloš: Predivno,zaista predivno...

Baselona igra za par dana Finale Kupa Kralja,a potom i Finale Lige Šampiona.

Sportski Žurnal

Milenović,ime koje će Murinjo pamtiti !

The Sun
    Barsa dobila novog Mesija !

Gazzete
    MM 77 pokorio Real !

Daily News

34. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

I'm ALEKSANDAR, BITCH CREEP's Avatar

Nastavi gde sam ja poceo

Bravo matori !

36. The Following 2 Users Say Thank You to CREEP For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Miloš Barsin Deda Mraz !

Mladi fudbaler Barselone,Miloš Milenović ili kako je poznat u Španiji,MM 77,doneo je bitnu pobedu Barsi na gostovanju Sevilji.Milenović je započeo utakmicu u prvih jedanaest,ali mu je trebalo vremena do 85.minuta da se upiše u strelce i tako zatvori polusezonu.Trenutni poredak izgleda ovako:Barsa 33,Real 31,Sevilja 30.Barsa je prošla grupnu fazu Lige Šampiona i očekuje je borba za finale koje su prošle godine ispustili protiv Rome (0-2).Vreme u Španiji nije baš novogodišnje pošto kao i svake godine teško je videti sneg u Španiji.Milenović će Novu godinu i Božić provesti u Beogradu sa porodicom.

Žurnal vam želi srećne Novogodišnje i Božićne praznike.

Sportski Žurnal

Evo iz mog ugla:

Ovo mi je druga sezona u Barsi i nadam se da ću ostati do kraja ugovora,tj.4.godine.Odbio sam na kraju prve sezone Udineze,Blekburn,Šalke,Hanover...iako su mi nudili troduplo više nego u Barsi,ali nije mi bitan novac,već klub u kome igram.Toliko za sada.

38. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović stigao na San Siro !

Mladi perspektivni reprezentativac naše zemlje stigao je juče u Milan gde je obavio lekarske preglede i gde je promovisan pred mnogobrojnim novinarima.Popularni MM 77,sada postaje MM 23,pošto je broj 77 zauzet.Razlog što je Milenović napustio Baselonu jeste taj što je u Barsi dobijao malo šansi i malo vremena provodio na terenu.Barsa je oronula poslednje 2 godine.Pre Milenovića napustio ju je i Mesi,a i Vilja je na izlaznim vratima.Barsa je sada ponovo ostala bez trofeja Lige Šampiona,ali ovog puta eliminisani su već u osmini finala od Fiorentine.Takođe,Barsa je ovogidšnji šampionat završila na 6.mestu koje je vodi ''samo'' u Ligu Evrope,što baš i nije neki uspeh za Katalonce.Miloš je stigao u klub koji je prošlu sezonu završio na prvom mestu,a u Ligi Šampiona ispao u šesnaestini finala.

Sportski Žurnal

Posle 2 sezone ipak sam odlučio da odem iz Barse,a rezlog je jasan,premalo provedenog vremena na terenu.Odigrao sam 34 utakmice za Barsu i dao 13 golova.Većina tih utakmica je od 70 do 90 minuta.Par puta mi se desilo da me uvede u 65,70,a izvede me 2 minuta kasnije.U Milanu sam već posle 2,3 kola dobio mesto u startnih 11 i dao sam par golova u Seriji A,a i u Ligi Šampiona.

40. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast