Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 65

Thread: When dreams come true...

IPes Шоми's Avatar

Default Re: When dreams come true...

Ana Ivanovic u drustvu naseg fudbalera !

Druga najbolja teniserka Srbije,Ana Ivanovic,vidjena je u klubu ''Plastic'' u drustvu fudbalera Getafea,Milosa Milenovica u Spaniji poznatog kao ''Goleador''.Milenovic je to vreme provodio u Beogradu kod porodice i prijatelja.Ovu noc je proveo u drustvu Ane Ivanovic.Ova vest se procula odmah nakon njihovog ulaska u ovaj klub.Da li je u pitanju samo poznanstvo ili nesto vise,jos ne znamo.Milenovic je svremena na vreme gledao da li ih neko posmatra,ali nije uspeo da vidi naseg novinara.Milenovic je jos uvek u Beogradu gde provodi vreme sa prijateljima i navodno sa devojkom,kako je on izjavio pre par dana za ''Avalu''.On je dobio duzi odmor nego ostali igrace zbog njegove povrede koju je nedavno zadobio tako da ce duze vreme provesti u Beogradu.Pre nekoliko dana je snimljen u drustvu prijatelja sa kojima je zajedno ''pijancio'' u obliznjem restoranu.Kako ce reagovati Milos i Ana na ovo ostaje da saznamo.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenovic gost Crvene Zvezde !

Fudbaler spanskog Getafea Milenovic Milos bio je danas gost kluba iz Ljutice Bogdana.Milenovic je posetio svoj voljeni klub i popricao sa predsednikom Vladanom Lukicem i sportskim direktorom Ivanom Adzicem.Milenovic je stigao iz Spanije na dve nedelje,pa je jedan dan izdvojio za ovu posetu.Sa odusevljenjem su ga prihvatili celni ljudi kluba.

-Lepo je biti o ovom klubu i igrati za ovaj klub.To mi je bila zelja jos od malena,ali je jos nisam ostvario.Mozda jednog dana ostvarim svoj decacki san,ko zna.Do kraja sezone ja ne mrdam iz Getafea,a posle toga mozemo pricati i o transferima.-bio je kratak Milenovic

Vladan Lukic je bio iznenadjen,a i srecan sto je porazgovarao sa Milosem.

-Znate kako kazu,''Svuda podji,kuci dodji'',nadam se da je to slucaj sa Milosem.Moze da se desi da porazgovaramo sa njegovim klubom oko transfera,ali trenutno imamo igrace na poziciji na kojoj Milos igra,tako da kao sto je i on sam rekao videcemo se na kraju sezone.-izjavio je Lukic

Milenovic je dobio na poklon dres sa brojem 14 za koji kaze da mu je srecan broj,ali videcemo,mozda na kraju sezone on dobije taj dres,ali ne kao poklon...

4. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenovic uspesan na debiju.

Igrac koji je pre par nedelja potpisao ugovor sa spanskim klubom konacno je debitovao posle tronedeljne pauze zbog povrede kolena.Milenovic nije postigao gol,ali za dvadeset minuta provedenih na terenu upisao je asistenciju za odlucujuci pogodak na utakmici sa Majorkom.Navijaci su naseg reprezentativca koji je izosatao sa prijateljske utakmice Srbija-Izrael zbog povrede pozdravili gromkim aplauzom.Milenovic se ocigledno odlicno uklopio u novi klub kojeg cekaju vazne utakmice u Ligi Evrope,a nama najzanimljivija bice ona protiv OFK Beograda.

-Lepo je biti u prvom timu,a najlepse postici gol.Ja to nisam danas ucinio,ali obecavam navijacima puno golova.Zao mi je sto sam propustio duele sa Izrealeom i Realom.Trener Antic jos uvek racuna na mene i bicu spreman za sledecu utakmicu.Cuo sam da se pricalo o mom susretu sa Anom Ivanovic i iskoristicu ovu priliku da objasnim taj susret.Ana i ja se poznajemo dugo vremena i to je bio drugarski izlazak,kol'ko da se setimo starih dana.Ja imam devojku,ali necu da otkirvam njeno ime.I ona sama zna za Anin i moj susret.-izjavio je Milos

Takodje Milosev menadzer Milos Krivosija vidjen je u drustvu poznate pevacice Natase Bekvalac koja se nedavno razvela sa sada vec bivsim muzem Danilom Ikodinovicem.

IPes Шоми's Avatar

Egipcani zovu Milenovica !

Milenovic Milos,fudbaler Getafea koji je privukao paznju celoj Evropi njegovim odlicnim partijava nasao se na listi zelja egipatskog kluba Al Ahli u kome igra Fabio Kanavaro,proslavljeni Italijan i bivsi fudbaler Reala.Fudbaler koji je od skoro stigao u Spaniju,nije zeleo da daje izjavu na ovu vest,ali je samo potvrdio da je dobio poziv od Egipcana da se prikljuci ekipi na pripremama u Spaniji.Milenovicevog menadzera nismo uspeli da pronadjemo,a kako pricaju njegovi prijatelji ''Vec je negde daleko sa Natasom Bekvalac''.

7. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

Professional lekaa's Avatar

hahaha sa Natasom Bekvalac

9. The Following User Says Thank You to lekaa For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Udarice Crnogorac na Srbina.

Ovog vikenda u Spaniji se igraju utakmice 10.kola Primere,a najzanimljiviji mec bice duel Getafea i Barselone.To su timovi dva najbolja mlada igraca na prostoru bivse Jugoslavije.Aleksandar Opacina,dvadesetdvogodisnji prvotimac Barselone i tri godine mladji Milos Milenovic sastace se ove nedelje na Nou Kampu.Naravno,Barselona je favorit na ovoj utakmici,ali nece se ni Getafe ne dolazi samo da odigra tu utakmicu,oni ocekuju vise od toga.

-''Pa dobro,moze se reci da smo favoriti,ali necemo lako otpisati Getafe.Znam da u Getafeu igra Milos.Videli smo se nekoliko puta od kako je dosao u Getafe.On je dobar covek,a i sami vidite da je dobar igrac.Ocekujem odlicnu utakmicu''.-bio je kratak Opacina

-''Nekada sam gledao stadion Barselone samo na televiziji,a sada stojim ispred njega i znam da cu sutra sa svojim klubom zaigrati na njemu.Osecaj je neverovatan.Zavidim Aleksandru sto je clan ovog kluba.Ko zna mozda i ja nekada zaigram u njemu''.-rekao je Milenovic

Ovaj duel cete sutra moci da pratite na Sport Klubu(22h).

11. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

I'm ALEKSANDAR, BITCH CREEP's Avatar

Svaka cast za text , ne samo gde mene pominjes nego celokupno sve ! <3

13. The Following User Says Thank You to CREEP For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Prosinecki:''Milenovic prva zelja''.

Trener Crvene Zvezde,Robert Prosinecki vec je poceo da razmislja o novim pojacanjima.Prvi na listi zelja je mladi fudbaler Getafea,Milenovic Milos,koji je svojim partijama zapao za oko mnogim klubovima u Evropi.Prosinecki zna da ce biti tesko angazovati Milosa,ali veruje da sam Milos moze mnogo toga da ucini oko transfera posto mu ugovor istice na kraju sezone.

-Naravno,kao i ostalim klubovima i nama je zelja da angazujemo Milosa.Pratili smo ga na dok je igrao u Hofnhajmu i Njukastlu,a i sada ga pratimo.Verujem da ce se on odluciti za nas klub.Bilo bi odlicno kada bi se on priduzio nasem timu.

-Istina je da necu produziti ugovor sa Getafeom i da cu preci u drugi klub.Voleo bih da predjem u Zvezdu bar na jednu sezonu.Naravno,ne zavisi sve od mene.I moj menadzer je veliki navijac Zvezde tako da cemo verovatno naci zajednicki jezik sa upravom Zvezde.

Prelazni rok u Srbiji pocinje 11 juna,a zavrsava se 1 septembra.Zvezda ce do tada imati priliku da angazuje naseg internacionalca.

15. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenovic u gostima kod Ivana Ivanovica.

Fudbaler Getafea Milenovic Milos iskoristio je svoj produzeni odmor za gostovanje u emisiji ''Vece sa Ivanom Ivanovicem'' u kojoj je gostovao prosle noci.Ivanu Ivanovicu su u goste osim Milenovica dosli i Pavle Ninkov i Robert Prosinecki.Milenovic je na poklon od Ivana dobio novi dres Crvene Zvezde sa brojem 4.Ivanovic je ispricao Milosu kako bi mu bilo jako drago kada bi on presao u klub iz Ljutice Bogdana i da bi to bilo pravo pojacanje za Zvezdu.On je bas zbog toga pozvao u goste i Ninkova i Prosineckog kako bi popricali svi zajedno i o ovoj temi.Milenovic se sutra vraca u Spaniju gde nastavlja da se priprema za utakmice posle duze pauze koju je uzrokovala povreda kolena.

17. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

1.dan:Bordo,Monako,Fiorentina.

Tek sto je poceo prelazni rok,a mladi fudbaler Getafea i nase reprezentacije vec je dobio tri ponude za transfer.Naime, na adresu Getafea stigle su ponude od Bordoa(Francuska),Monaka(Francuska) i Fiorentine(Italija) koju trenira nas proslavljeni reprezentativac i nakadasnji igrac Crvene Zvezde,Lacija i Intera,Sinisa Mihajlovic.Mihajlovic je kako se navodi u intervjuu za ''Sky Sport'' izjavio da zeli da u svojim redovima pored Ljajica i Jovetica vidi i naseg reprezentativca Milenovica.Kako se prica kod nas Mihajlovic hoce da napravi koloniju talentovanih Balkanaca u Italiji.Fiorentina je sezonu zavrsila na 6 mestu koje ih vodi u 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.Milenovic ce imati dovoljno vremena da razmisli o ovim ponudama,mada je prelazni rok tek poceo i Getafe moze ocekivati jos mnogo ponuda za ovog igraca.

19. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

21. The Following User Says Thank You to Dane94 For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenovic:''Srbija na prvom mestu!''

Fudbaler Getafea Milenovic Milos nije zeleo da razgovara oko transfera u drugi klub vec je izjavio da mu je sada najvaznija Srbija i da ni o cemu drugom ne razmislja.

-Ovog meseca pocinje Evropsko prvenstvo i trenutno o tome razmisljam.Potrudicemo se da dovedemo Srbiju bar do nokaut faze.-bio je jasan Milenovic

Evropsko prvenstvo je takodje i pijaca fudbalera koje dolaze da posmatraju menadzeri iz celog sveta i ovo je mesto na kome raste cena fudbalerima koji ovde zablistaju.Milenovic ce imati sansu da se pokaze pred brojnim menadzerima i da ih primora da na adresu Getafea posalju ponudu.Getafe je spreman kada i Milenovic da pocnu pregovore sa klubovima.Za sada se okrecemo na EP.

23. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović prešao u Borac !!!

Mladi reprezentativac Srbije potpisao je dvogodišnji ugovor sa Čačanskim Borcem!Posle povrede koju je zadobio mladom fudbaleru su na raspolaganju bila dva izbora:da potpiše za Borac ili da potpiše za Sevojno.Cena je opala drastično u odnosu na prošlu godinu,tako da mu je ovo bilo jedino rešenje.Milenović je izjavio da iako ovo nije želeo,braniće boje sadašnjeg kluba koji je prošlu sezonu završio na 9.mestu na tabeli.Navijači Borca bili su oduševljeni kada su čuli za ovu vest.Milenović će zaigrati najverovatnije za petnaestak dana,pošto mu je doktor odredio da još dve nedelje radi treninge kako bi se vratio u formu.Nema sumnje da je Borac dobio novu zvezdu tima.

PS: Inace nisam zeleo da predjem u Borac.Tesko da bih posle 3 sezone dobio ponudu od Borca.Pao mi je sistem,pa mi je i sejv otisao u tri lepe...Nisam zeleo da pravim novu.Zeleo sam da nastavim da pisem u ovoj temi,da nastavim pricu koju sam zapoceo.

25. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Samo napred matori

27. The Following User Says Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by aleksaa View Post
    koji patch koristis ????
    jsl 0.4.

IPes Шоми's Avatar

Milenović ostvario san,potpisao za Zvezdu !!!

Posle osvojene titule sa Borcem,mladom fudbaleru počele su da stižu ponude za angažman posle prve sezone i odličnih partija u čačanskim crveno-belima.Prva je stigla iz Nemačke,od Majnca koji je već februaru nudio angažman Milošu.Ipak do tog dogovora nije došlo,čekao se kraj sezone.Na kraju sezone Milenović dočekuje ponude kao najbolji strelac Jelen super lige,takodje i kao najbolji igrač iste.Stigla je još jedna ponuda od ''Švaba'',ovog puta od bivšeg kluba Hofenhajma.Milenović se razmišljao da se vrati među stare saigrače,ali onda stiže ponuda od voljenog kluba iz Ljutice Bogdana.Milenović nije mogao biti srećniji,rekao je menadžeru,Milošu Krivošiji da odmah prihvati ponudu,što je on i učinio sa velikim zadovoljstvom.Milenović nije mogao danas da razgovara pred medijima,ali očekujemo da ga čujemo sutra na zvaničnom predstavljanju na Marakani.Milenović će nositi dres sa brojem 12 što je potvrdio Ivan Adžić.

Milenović is all in !

Sa novim klubom,stiže i nova oprema.Novopečeni Zvezdaš će naredne sezone nositi Adidas opremu.To je nagovestio dolaskom na zvanično predstavljanje novih kopački marke adidas.Milenović je potpisao jednogodišnji ugovor sa adidasom uz mogućnost produžetka saradnje.

31. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović vodi Zvezdu u Ligu Šampiona !

Samo što je kročio na Marakanu,odmah se pokazao u fenomenalnoj ulozi.Robert Prosinečki ukazao je mladom fudbaleru priliku i stavio ga u startnih jedanaest protiv Totenfema u plej-ofu za LŠ.Milenović je u 25.minutu zatresao mrežu Engleza i tako postavio konačan rezultat utakmice.Jugović je već u Nionu gde očekuje žreb za frupnu fazu Lige Šampiona.

Vidić u Realu,Mesi u Totenhemu !

Iskusni fudbaler naše reprezentacije i doskorašnji kapiten Mančestera,Nemanja Vidić potpisao je dvogodišnji ugovor sa Real Madridom.Real se i ranije interesovao za našeg defanzivca,ali sada je došlo do konačnog dogovora.Visina transfera je 60 miliona evra!
    Takodje najjtalentovaniji fudbaler na svetu Lionel Mesi napravio je neverovatan potez prešavši u londonski Totenhem.Ipak ovaj transfer nije veći od Ronaldovog i iznosi 101 milion evra.

33. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović kod Dekija !!!

Nekadašnji igrač Borca,Njukastla,Getafea,Hofenhajma i Crvene Zvezde potpisao je trogodišnji ugovor sa Interom iz Milana.Milenović se tako priključio kapitenu reprezentacije u njegovoj poteri ka novom trofeju pošto su ispustili priliku da osvoje Seriju A.Milenović će u Interu nositi dres sa brojem 32.

35. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Milenović napušta Milano,dolazi u Suboticu !

Posle loših rezultata u Seriji A i malo ukazanih prilika Milošu odluka je pala da Milenović se vraća u Srbiju.Miloš će dobiti 7 puta veću platu nego što je imao u Interu.Spartak je prošlu sezonu završio na 2 mestu,odmah ispod Borče koja se plasirala u Ligu Šampiona.

Inače...

37. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast