Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 110

Thread: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE

Post Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE

Koliko je meni poznato Miloš Trifunović je levonog (mada se solidno služi i desnom nogom). To što je dao nekoliko golova desnom nogom ne znači da mu je desna noga jača (znači samo da mu je lopta dolazila na tu nogu ). Stevan Rejić igra levog beka i takođe je levonog (ako se dobro sećam).

Što se Addy-jeve visine tiče, na internetu se mogu naći 2 podatka, 175 cm i 178 cm (kao i nekoliko različitih podataka za težinu: 69, 73, 74 kg). Zbog toga što zvanični sajt Crvene Zvezde nema podatke o težini svojih igrača (dok zvanični sajtovi Partizana, Vojvodine i OFK Beograda imaju te podatke) korišćeni su podaci sa PSD-a:

http://pesstatsdatabase.com/viewforum.php?f=364

Ako bih morao da pogađam rekao bih da su podaci za Addy-ja 178 cm/73 kg, ali ne mogu da tvrdim da je to 100% tačno.

Dobro bi došlo da i Zvezda ima zvanične podatke o težini igrača, jer je glupo da Koroman ima 70 kg (na 177 cm visine), kada je svima jasno da čovek ima najmanje 75 kg od početka sezone (pomalo je glupo pogađati; a i ko da se seti svake sitnice kada se unese gomila podataka).

2. The Following User Says Thank You to NightCaller3 For This Useful Post:

Default Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE

Quote Originally Posted by Dare_F.C.R.S View Post
    jel moze neko iz edit tima da mi kaze hoce li se moj predlog usvojiti? Hvala
    ja cu da ti kazem nece se usvojiti odgovorio ti je NightCaller3 zasto

Beginner

a gde je fix jucerasnji nemogu da ga nadjem da skinem dajte mi link unapred hvala

Sto se tice adija visok je 178 tako pise na zvezdinom sajtu,wikipediji i transfermarktu,uradjen je na pesu kao desnjak,na transfermarktu pise da je levak...Gledao sam i za reljica i za trifu pise da su obojica desnjaci,to ne mora da bude tacno,ali ja msm da je 99% tacno da su obojica desnjaci...Kad krene 2. deo sezone gledajte tekme pa sami vidite koju nogu vise koriste...Ok ne mora da se usvoji i da jos ovo reljic jeste levi bek ali to ne mora da znaci da je on levak!

Post Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM PREDLOZI ZA UPDATE

Moje informacije su ispisane na osnovu gledanja utakmica (mislim naravno na infomacije o jačoj nozi). Ne znam zašto uopšte koristite Wikipedia-u, transfemarkt i sl. za takve podatke (podatke igrača koje možete redovno pratiti, makar na televiziji)... Zar ne pratite utakmice domaće lige (pogotovo utakmice kluba za koji navijate)?

Lee Addy je dešnjak, iako koristi levu nogu veoma dobro, čak staviše odlično (izvodi prekide desnom nogom, tako da je to 99% sigurno). Visinu ćemo možda uneti (jedino to bi moglo da se unese od svih predloga), ali moram naći pouzdan podatak za težinu (ako ne nađem, onda ostaju stari podaci).

Pogledaj Koromana na transfermarkt-u: http://www.transfermarkt.co.uk/en/og...ler_25002.html

Za poziciju mu piše Midfield - Fullback, visina 179 cm (na zvaničnom sajtu piše 177 cm). Fullback znači bek. Kada je Koroman igrao beka u Zvezdi? Ako je toga i bilo (mada se ne sećam), to je bilo prinudno na par utakmica.

Ne kažem da nema tačnih informacija o našim igračima na transfermarkt-u, Wikipedia-i i sl. sajtovima ali informacije odatle ne treba uzimati zdravo za gotovo.

7. The Following User Says Thank You to NightCaller3 For This Useful Post:

Ok brt za adija sam negde procitao da je sam rekao da i jednu i drugu odlicno koristi tako da je to ok,ali sto se tice reljica 99% sam siguran da je desnjak bez obzira sto igra levog beka,takodje msm i za trifunovica,kad pocne jsl 2. deo od marta gledacemo pa cemo videti ko je bio u pravu Ja sam predlozio da se to ispravi,ali sam i rekao da su to sitne greske koje se ne moraju ispraviti,a mogu ih i ja sam ispraviti...

Par kilograma(centimetara) gore dole neće promeniti utisak o pecu

10. The Following User Says Thank You to ludwig For This Useful Post:

Professional rebbrash's Avatar

Posle onog FIXa mnogo toga je popravljeno e sada je red da se odrade stadioni kvalitetno pa da bude patch blago receno "odlican".

Top Player Pedja Delija's Avatar

Dolazi salata u zvezdu javi li na tv spremite ga za update

Bilo bi dobro kad bi mogli igraci koji igraju za reprezentacije a nema ih u klubovima da se nekako nameste da budu u Master Ligi, recimo hteo sam u Master Ligi da doveden Mpelu u Partizan ali njega nema kao registrovanog posle sam posao na edit i vidim da ga ima u Juznu Afriku ali nema klub, ako je to moguce da se uradi bilo bi super.....

Quote Originally Posted by Pele74 View Post
    Bilo bi dobro kad bi mogli igraci koji igraju za reprezentacije a nema ih u klubovima da se nekako nameste da budu u Master Ligi, recimo hteo sam u Master Ligi da doveden Mpelu u Partizan ali njega nema kao registrovanog posle sam posao na edit i vidim da ga ima u Juznu Afriku ali nema klub, ako je to moguce da se uradi bilo bi super.....
    ovo prvi put cujem kod mene sve fino radi

Cekaj kod tebe imaju i igraci iz reprezentacija koji nemaju klubove kad upalis master ligu?

Super Star JUG GROBARI's Avatar

Quote Originally Posted by Pele74 View Post
    Cekaj kod tebe imaju i igraci iz reprezentacija koji nemaju klubove kad upalis master ligu?
    Jednostavno odete i potrazite po nacionalnosti.

Quote Originally Posted by JUG GROBARI View Post
    Jednostavno odete i potrazite po nacionalnosti.
    Pa o tome i pricam recimo evo hteo sam dovesti Mpelu i odem u ono search ukucam Mpela njega nema, isto tako ukucam Kezman njega nema odem South Africa i Serbia nema ni jednog ni drugog jer nemaju u edit klubove nego su free zato mi ih master liga ne registruje....

Ademovic iz Slobode nosi broj 23. Sto se tice ostalih brojeva u Slobodi, sve je ok.

22. The Following User Says Thank You to popxl For This Useful Post:

ubacite nase igrace iz holandske lige Djuricic,Rajkovic,Matic,Tadic u free agents....

Regular

pa dal je moguce da nekom smeta linija na radaru,ja je i ne gledam,nemojte da smarate ove ljude za dzabe.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast