Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 112

Thread: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU

Default JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU

Kao što sam naziv kaže ovde prijavljujte greške koje uočite u peču

2. The Following User Says Thank You to Горан For This Useful Post:

Regular Milos Silbas's Avatar

Default Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU

U ML kod sponzora stoji dobra slika ali imena spozora nisu dobra.

Professional rebbrash's Avatar

Na stadionima ima dosta gresaka, i sudije su uvijek celave

Quote Originally Posted by rebbrash View Post
    Na stadionima ima dosta gresaka, i sudije su uvijek celave
    nisu sudije celave zumiraj ih preko replaya pa ces videti nego nismo mogli da nadjemo dobru frizuru za njih to jest ja nisam nasao

ne drzite me za rec,cini mi se polozaj cska sofije,i ovi sponzori u ml

preveliki je scoreboard znak i ne svidja mi se sto ste promenili onu skalu za jacinu dobacaja ili suta..bolje da ste ostavili isti znak...i trava je mng losa

Regular borisgut's Avatar

Poceo sam da igram ligu sa Zvezdom,ja od evropskih kupova igram Ligu Evrope,a BSK Borca Ligu sampiona,jel mozete to da ispravite u update-u!!!

facemaker ZOKA1000's Avatar

ubacite bolju facu za Radoslava Petrovića,Medu Kamaru,Ubacite golmanski dres Brazila i dresove Dinama to je ono što sam primetio da fali ostalo je extra

10. The Following User Says Thank You to ZOKA1000 For This Useful Post:

Beginner Chempa1970's Avatar

Stadion napredka mi ne radi,i svi ostali mi rade samo sto su slike od nekih drugih stadiona (primer,Stadion Kralja Petra I - ono slika nekog drugog stadiona)...

Копачке су јако лоше урађене. Нпр. има неке Пума копачке и на врху уместо пума знака који је на слици има нека дебела линија.

evo naprimer idem na exibition pa na recimo duel manchester - barselona i onda na opciju general settings i kresuje mi igrica evo slike.... molim za pomoc,mislim da je problem do patch-a a ne do mog kompa pa se nadam da ce se javiti neko od kreatora patcha da mi odgovori....unapred zahvalan korisnik vaseg patcha

Super Star Johnny_Ks's Avatar

Quote Originally Posted by Chempa1970 View Post
    Stadion napredka mi ne radi,i svi ostali mi rade samo sto su slike od nekih drugih stadiona (primer,Stadion Kralja Petra I - ono slika nekog drugog stadiona)...
    Не ради ти зато што није убачен у в1.

kada počnem ML sa zvezdom ili partizanom imam malo para (3-4 miliona eura), a kad počnem sa borčom onda imam preko 30... jel to greška u peču ili sam ja nešto krivo kopirao?

Kopacke su u fullu jos kad bi za svakog igraca bile one koje trebaju
    Shut power za razliku od svih meni se svidja vise od proslog
    ML oni sponzori totalni fail.. :/

Quote Originally Posted by stefanpesoman View Post
    evo naprimer idem na exibition pa na recimo duel manchester - barselona i onda na opciju general settings i kresuje mi igrica evo slike.... molim za pomoc,mislim da je problem do patch-a a ne do mog kompa pa se nadam da ce se javiti neko od kreatora patcha da mi odgovori....unapred zahvalan korisnik vaseg patcha

aj nek mi neko odgovori...molim vas

Top Player Džoni™'s Avatar

Quote Originally Posted by Johnny_Ks View Post
    Не ради ти зато што није убачен у в1.
    Imam isti problem, kako to da ubacim???

Interista milos007's Avatar

Quote Originally Posted by stefanpesoman View Post

To ti je zato sto si kupio lopte iz Extra Content-a, obrisi OPTION.bin iz My Documents i trebalo bi da ti radi.

jer ima spartakov stadion u pecu?? ako nema to je velika greska jer spartak je igrao kupu uefa prosle godine, igrace nadam se i ove ... a da ubacite stadion napretka,a spartakov ne ..

Regular kizadorcol's Avatar

Pozdrav i hvala na jos jednom izvanrednom delu.

Imam primedbi sto se tice dela kojim sam se bavio u slobodno vreme i koji mi je pričinjavao (a i dalje je tako) zadovoljstvo da uradim i pomognem ljubiteljima i fanaticima ove igre - Intro za stadione / Ulazna scena / Preview ..... itd....

Kao sto sam video , za stadione : El Monumental , Estadio Do Dragao , Estadio Jose Alvalade , Estadio Da Luz , Stade Louis II i Wembley .... iskorišćeni su u potpunoj meri radovi (čitaj:Intro) koje sam prvenstveno i na moje lično zadovoljstvo postavljao ovde ...http://www.pes-serbia.com/threads/16...-by-kizadorcol , pa tek kasnije na ostale forume bliske ovoj igri.

Shodno tome interesuje me ... zašto me nema u credits ili zahvalnost za rad / pomoć i sl....
    Ali , iskreno i to me nije bitno toliko , jer od ovoga ne živim da bi mi ime/nadimak i rad na forumu doneo slavu i bogatstvo (mada ko zna , jednog dana..... ) , samo mi smeta način na koji je sve to odrađeno ...
    Objasniću i zašto...a i kako.

Prvo. Ideja kada sam radio preview za stadione je bila da oni prikažu ''stanje'' na stadionu (obzirom da se preview pojavljuje u najavi ekipa , pre izlaska igrača na teren) , što je podrazumevalo da na terenu NEMA IGRAČA ! (svaka slika za preview koju sam postavio je debelo obrađena i uklonjeni igrači.... ) .

Drugo. Takođe , trebalo bi / bilo bi poželjno da na tribinama ima barem nekih gledalaca , a ne da igrače dočekuju prazni stadioni (mislim naravno na slike koje se postave za preview).... tako da se Intro , za stadione koji su u ovom dodatku : Amsterdam Arena , Old Trafford , Santiago Bernabeu i Camp Nou , pojavljuje potpuno , potpuno prazan . bez publike ....
    P.S. Za te iste stadione sam radio Intro sa publikom...i naravno bez igrača ....

Treće. Obzirom da pre odigravanja utakmice , postoji mogućnost da se za stadione biraju vremenski uslovi i doba dana , trebalo bi/poželjno je da Intro bude u skladu sa time , a ne samo postavljene slike bez ikakvog reda (pa kada se bira da se igra utakmica noću , Intro bude popodnevni ... ili obratno , svejedno ) .

Četvrto. San Siro i Giuseppe Meazza mi se dopadaju , ali su ipak previše ''navijački'' ... (mada se i tu mogu videti ponekad postrojeni igrači u najavi za utakmicu , a trebali bi da budu pred izlazak na teren....plus ... doba dana...).

Još jednom da ponovim , da mi je rad za Intro bio/biće/i dalje je zadovoljstvo , tako da u svakom slučaju mogu da pomognem , a da odmognem nikako.

Nadam se da će moje sugestije/primedbe biti shvaćene na pravi način kako bi ovaj Naš/Vaš patch bio skoro savršen .

Veliki pozdrav edit-timu i još jedno veliko HVALA za patch.

Amateur DonZuan's Avatar

Mislim da bi stadioni mogli biti bolji(trava)!!!

23. The Following User Says Thank You to DonZuan For This Useful Post:

Page 1 of 6 123 ... LastLast