Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 112

Thread: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU

Default Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU

pec je dobar samo kad igram ML sa vojvodinom nebude mi stadion karadjordje vec onaj mohamed lewis ... i stadion zemuna kada krene utakmica nestane dio kuca ... i neznam zasto stadion mladost nece ????

Zvezda nekad u LS nekad u Ligi Evrope nekad nije ni u Evropi kad se igra Master Liga(pocetak prva sezona) timovi Srbije su izgleda na random stavljeni ko ce gde da ide, navijavi Zvezde zelene boje, sve u svemu jako dobar patch!

Top Player

Krenuo sam ML sa Partizanom,i ne igram LS vec Ligu Evrope,dok Vojvodina igra u LS.

Quote Originally Posted by kizadorcol View Post
    Pozdrav i hvala na jos jednom izvanrednom delu.

Imam primedbi sto se tice dela kojim sam se bavio u slobodno vreme i koji mi je pričinjavao (a i dalje je tako) zadovoljstvo da uradim i pomognem ljubiteljima i fanaticima ove igre - Intro za stadione / Ulazna scena / Preview ..... itd....

Kao sto sam video , za stadione : El Monumental , Estadio Do Dragao , Estadio Jose Alvalade , Estadio Da Luz , Stade Louis II i Wembley .... iskorišćeni su u potpunoj meri radovi (čitaj:Intro) koje sam prvenstveno i na moje lično zadovoljstvo postavljao ovde ...http://www.pes-serbia.com/threads/16...-by-kizadorcol , pa tek kasnije na ostale forume bliske ovoj igri.

Shodno tome interesuje me ... zašto me nema u credits ili zahvalnost za rad / pomoć i sl....
    Ali , iskreno i to me nije bitno toliko , jer od ovoga ne živim da bi mi ime/nadimak i rad na forumu doneo slavu i bogatstvo (mada ko zna , jednog dana..... ) , samo mi smeta način na koji je sve to odrađeno ...
    Objasniću i zašto...a i kako.

Prvo. Ideja kada sam radio preview za stadione je bila da oni prikažu ''stanje'' na stadionu (obzirom da se preview pojavljuje u najavi ekipa , pre izlaska igrača na teren) , što je podrazumevalo da na terenu NEMA IGRAČA ! (svaka slika za preview koju sam postavio je debelo obrađena i uklonjeni igrači.... ) .

Drugo. Takođe , trebalo bi / bilo bi poželjno da na tribinama ima barem nekih gledalaca , a ne da igrače dočekuju prazni stadioni (mislim naravno na slike koje se postave za preview).... tako da se Intro , za stadione koji su u ovom dodatku : Amsterdam Arena , Old Trafford , Santiago Bernabeu i Camp Nou , pojavljuje potpuno , potpuno prazan . bez publike ....
    P.S. Za te iste stadione sam radio Intro sa publikom...i naravno bez igrača ....

Treće. Obzirom da pre odigravanja utakmice , postoji mogućnost da se za stadione biraju vremenski uslovi i doba dana , trebalo bi/poželjno je da Intro bude u skladu sa time , a ne samo postavljene slike bez ikakvog reda (pa kada se bira da se igra utakmica noću , Intro bude popodnevni ... ili obratno , svejedno ) .

Četvrto. San Siro i Giuseppe Meazza mi se dopadaju , ali su ipak previše ''navijački'' ... (mada se i tu mogu videti ponekad postrojeni igrači u najavi za utakmicu , a trebali bi da budu pred izlazak na teren....plus ... doba dana...).

Još jednom da ponovim , da mi je rad za Intro bio/biće/i dalje je zadovoljstvo , tako da u svakom slučaju mogu da pomognem , a da odmognem nikako.

Nadam se da će moje sugestije/primedbe biti shvaćene na pravi način kako bi ovaj Naš/Vaš patch bio skoro savršen .

Veliki pozdrav edit-timu i još jedno veliko HVALA za patch.
    izvini sto sam te zaboravio ubacen si naknadno

5. The Following User Says Thank You to Горан For This Useful Post:

Beginner

u patchu sve mi se svidelo dok nisam istaliro stadione zato sto mim grafika ne podrzava da stavim na medium meni je easy i imam veliku primedbu ko u proslom patchu stadion partizana dduplo je bolji od svih a ostali stadioni imaju debele linije trava je grozna ni blizu konamijeve i to ako moze te da popravite sa 9 koju vam ocenu dajem dobicete 10 unapred hvala

neznam ljudi sta se desava,sa pacom mi je bilo sve u redu i na jednom mi je pobrljavio,stalno gostujuce tekme igram na zemunovom stadionu,zvezdino navijanje ima svaka druga treca utakmica i to svega dve pesme i jos me je poceo izbacivati iz igrice na pola utakmice sa mladim radnikom,zna li neko sta se desava ?????????

I mene kad sam sa Zvezdom igrao protiv Mladog Radnika 2x izbacilo u periodu 60-70 minuta utakmice.....I navijanje isti slucaj 2 utakmice ga nema pa 2 ga ima i opet tako....

Quote Originally Posted by Pele74 View Post
    I mene kad sam sa Zvezdom igrao protiv Mladog Radnika 2x izbacilo u periodu 60-70 minuta utakmice.....I navijanje isti slucaj 2 utakmice ga nema pa 2 ga ima i opet tako....
    pa da i meni isto u tom periodu,

Non mollare mai dj90's Avatar

Ima grešaka kod nekih igrača Mladog radnika i onda kad izvrše izmenu i ubace tog igrača izbaci vas igre. Biće sređeno u apdejtu

imam jedno pitanje kada igram sa zvezdom na marakani samo 2 pesme se cuju "Sve sto sad hocemo je..." i "Od rodjenja mog..." jel to nesto do pecha ili do mene >> I dali zna neko kako da ubacim pesme po volji

neko od ljudi koji je pravio patch je rekao da je to do konamija,ali kako na prethodnoj jsl verziji je sve bilo u redu oko navijackih pesama?

Do sada najveci sponzori u ml,ali jos veci problem jesu budzeti u ml,za jsl ekipe su mislim sredjeni,ali sta to vredi kad Bask i Dinamo Vranje npr kupuju Sinama Pongola i imaju po 28 miliona......

Regular borisgut's Avatar

Quote Originally Posted by dj90 View Post
    Ima grešaka kod nekih igrača Mladog radnika i onda kad izvrše izmenu i ubace tog igrača izbaci vas igre. Biće sređeno u apdejtu
    Sredite da ne izbacuje iz igre kad se udje u general settings!!!

Quote Originally Posted by borisgut View Post
    Sredite da ne izbacuje iz igre kad se udje u general settings!!!
    to je i meni bilo...
    to je zato sto si otkljuco lopte preko Extra-Content Unlocker-a..izbrisi OPTINS.bin i bice ok ja mislim

Professional Miki Silbas's Avatar

Ubacite veci broj faca...Pisalo je u opisu da ce biti veliki broj faca razlicitih timova a koliko mi se cini ima ih manje nego u prvoj verziji!Ja mogu da poubacujem face pa da vam posaljem,samo mi morate dati materijal faca..Iskljucivo domacih timova!

Stevan Stevan's Avatar

ne mozete da trazite tek tako da se ubaci veci broj faca za nase timove jer te face mora prvo da se odrade sto nije lako,pre svega iz razloga sto nema bas kvalitetnih slika za iste,za svaki updejt gledamo da odradimo po koju novu facu,i jos jednom skoncentrisite se na greske a ne na licne zahteve,to nije greska vec jednostavno sta je odradjeno je ubaceno,drugo je ako postoji na forumu neka solidna faca a mi je nismo ubacili,to mozete da napomenete ili slobodno okacite tu facu ovde pa ce edit tim da razmotri da li da je ubaci,takodje je najmanji problem da to samo ubacite,tj ako niste zadovolnji nekom facom da je zamenite itd

18. The Following 2 Users Say Thank You to Stevan For This Useful Post:

Amateur

Patch je veoma dobar,samo mi nije jasno iz kog razloga mi strasno secka
    Imam solidan kompjuter,PES 11 mi na najjacoj rezoluciji radi bez problema,ovde mozda tek na 1024x768
    Samo kada bi mi neko predocio u cemu je problem bio bih zahvalan (:
    I nastavite sa ovako dobrim poslom

Quote Originally Posted by PalocPESfan View Post
    Patch je veoma dobar,samo mi nije jasno iz kog razloga mi strasno secka
    Imam solidan kompjuter,PES 11 mi na najjacoj rezoluciji radi bez problema,ovde mozda tek na 1024x768
    Samo kada bi mi neko predocio u cemu je problem bio bih zahvalan (:
    I nastavite sa ovako dobrim poslom
    pa ne znam jel ti na svakoj utakmici secka ili ...meni recimo malo secka kad igram na jna ali na ovim drugima mi je kao i sto je bilo...tojest ne secka mi!

Regular borisgut's Avatar

Igrao sam sad master ligu sa Zvezdom protiv Mladog radnika na stadionu Zemuna,primjetio sam dvije greske,kad je sudija oznacio da utakmica moze poceti,kuce su nestale, i na stadionu pola stolica ima,pola nema!!!

Professional НемањаВЦЗ's Avatar

Навијања очајна, не по квалитету, него за Звезду има само 2 навијачке песме

23. The Following User Says Thank You to НемањаВЦЗ For This Useful Post:

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast