Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 321 to 339 of 339

Thread: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM

Regular

Default Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM

jel moze neko da mi kaze da li moze PESEdit i JSL zajedno,pitam zato sto imam JSL a kad instaliram PESEdit nece lepo da mi radi?

DELIJA-LUDAK
    Guest

Juce sam skinuo pach odigrao par tekmi i mogu reci da sam odusevljen!!!momci svaka cast za ovo!!! ali takodje moram da kazem da sam razocaran nasim stadionima ne znam mozda je do mog kompa,kad igram tekmu na bilo kom stadionu mnogo mi secka,i trava je uzasna izgleda ko da je peglana!!!ali svako ima svoj ukus!!! jos jednom hvala za pach!!!

Professional Ski85's Avatar

Quote Originally Posted by Горан View Post
    jesi ti glup boya je otisao iz partizana ne igra vise u partizanu
    Ne brate,nego nisam bio u zemlji nisam pratio desavanja sportska,ne moras da vredjas odmah banalnim odgovorima........

jedno pitanje patch je super ali zasto su stadioni ovi nasi tako *****e msm na travu ?

Legenda iz Leskovac pop1806's Avatar

Quote Originally Posted by zauvek View Post
    jedno pitanje patch je super ali zasto su stadioni ovi nasi tako *****e msm na travu ?
    Koji problem imaš sa travom, još za ovu verziju ćete imati stadione za pes 12 nećete dobiti nijedan od mene, ljudi koji najmanje znaju o pesu nešto najviše seru oko sitnica.

7. The Following 7 Users Say Thank You to pop1806 For This Useful Post:

na nekim stadioniam je trava dosta svetla bukvalno se ne vidi lopta,neki stadioni su previse tamni,trava je na nekim previse jarko zelena...jbg.

Quote Originally Posted by 7,8puta View Post
    na nekim stadioniam je trava dosta svetla bukvalno se ne vidi lopta,neki stadioni su previse tamni,trava je na nekim previse jarko zelena...jbg.
    ti nemoj da igraš na našim stadionima, imaš toliko stadiona da možeš da biraš, onom kome se ne sviđaju ne mora da igraju. reci mi šta si ti i zauek uradi konkretno za pes pa da možete da pričate o nečemu, mogu da kritikuju ljudi koji znaju šta je edit u pesu a vi koji gluvarite po forumu i pišete raznorazne gluposti samo da bi napisali što više postova i nikad niste ništa editovali ili pohvalili. Od sad ću staviti password na svoje stadione i svako ko skine moraće na PM da traži a tad ću ja birati ko dobija a ko ne.

10. The Following 3 Users Say Thank You to pop1806 For This Useful Post:

ne vidim razlog za te takve poruke tvoje,samo odgovaram na tvoje pitanje.
    I ne znam da li ti stvarno mislis da si Bogom dan? jbt zamisli da dodje neko iz konamija na temu bagovi u pesu i kaze pa igrajte fifu ili jos gore mi smo pravili pes a vi sad seruckate nesto.

To dal sam ja pohvalio tebe ili ne,pravo da ti kazem mislim da jesam i to nekoliko puta,sa druge strane vidis i po broju poruka da nisam nesto cesto na forumu nemam ni vremena a niko tebe licno ne proziva vec samo svako ima svoje misljenje,sad ti meni samo reci jel ti mislis da ne moze bolje od ovih stadiona i da nema problem sa travom na nekim od njih?

Quote Originally Posted by Ski85 View Post
    Ne brate,nego nisam bio u zemlji nisam pratio desavanja sportska,ne moras da vredjas odmah banalnim odgovorima........
    moram da vređam zato što sam već hiljadu puta rekao i nemojte se praviti pametni dok nešto ne proverite

I ne znam da li ti stvarno mislis da si Bogom dan? jbt zamisli da dodje neko iz konamija na temu bagovi u pesu i kaze pa igrajte fifu ili jos gore mi smo pravili pes a vi sad seruckate nesto.

To dal sam ja pohvalio tebe ili ne,pravo da ti kazem mislim da jesam i to nekoliko puta,sa druge strane vidis i po broju poruka da nisam nesto cesto na forumu nemam ni vremena a niko tebe licno ne proziva vec samo svako ima svoje misljenje,sad ti meni samo reci jel ti mislis da ne moze bolje od ovih stadiona i da nema problem sa travom na nekim od njih?
    nemoj popa da mi diras,sredice on to sigurno ali mu smeta kad stalno ****te kako nevalja pa nemoze sve uvek da valja covek ima porodicu znas li ti koliko treba da se napravi jedan stadion pogledaj JNA koliko je dobar njega je dugo radio mesec i nesto dana covek se trudi a vi ****te ne valja trava ne valja trava koga boli ***** sto ne valja trava lepo vam je rekao nemojte igrati ako vam se nesvidja dok nebude nova trava

13. The Following 3 Users Say Thank You to Горан For This Useful Post:

Možda bogom nisam ali za sve vas to jesam, a forum je zbog ljudi koji neznaju kako se šta radi posta trač forum a ne diskusija o PES-u.

15. The Following 2 Users Say Thank You to pop1806 For This Useful Post:

normalno mu odgovorih u pretprosloj poruci,uostalom i vi ostali clanovi edit tima ste par puta rekli da je losija trava na nekim stadionima i ne vidim da ako to bilo ko kaze da mu se neko posrao u rad niti vidim zasto bi on to shvatio ovako kako je napisao u prosloj poruci,naprotiv,druga stvar sto ljudi sto cudi,ne moze svakom da se svidi nesto,ali je on to pogresno shvatio ko da njega neko licno pljuje a ne da iznosi neki svoj licni stav sta mu se svidja a sta ne.

Super Star JUG GROBARI's Avatar

normalno mu odgovorih u pretprosloj poruci,uostalom i vi ostali clanovi edit tima ste par puta rekli da je losija trava na nekim stadionima i ne vidim da ako to bilo ko kaze da mu se neko posrao u rad niti vidim zasto bi on to shvatio ovako kako je napisao u prosloj poruci,naprotiv,druga stvar sto ljudi sto cudi,ne moze svakom da se svidi nesto,ali je on to pogresno shvatio ko da njega neko licno pljuje a ne da iznosi neki svoj licni stav sta mu se svidja a sta ne.
    Brate nije on pogresno shvatio nego ste vi svi smorili sa travom pa nije covek robot ako nije ispisano samo 30 postova da se isprtavi trava.Nisu ljidi coravi ispravice kad bude mogao.Nema vremena.Kako se mi ostali ne zalimo nego sve vi pocetnici tu pricate nesto a nemate pojma o editu.Ako ti smeta nemoj da igras na nasim stadionima i gotovo lepo ti covek rekao.

18. The Following 3 Users Say Thank You to JUG GROBARI For This Useful Post:

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

7,8 puta da li ti mislis da se 8 stadiona moze napraviti za 2minuta??
    i da li ti mislis da on nema zivota van interneta ??

20. The Following 4 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Ja sam odgovorio na njegovu poruku gde je pitao sta ne valja sa travom i samo sam njemu odgovorio,izvinjavam se sto ne blejim 24h na forumu da znam u glavu svakog clana i sta mu smeta i da li je to pitanje koje je postavio bilo ozbiljno ili ne znam sta.Takodje ja nijedan stadion osim marakane i jna nisam ni video do ovog apdejta jsl tako da nisam ni mogao da komentarisem do sad niti imam 30 poruka o tome.
    I ne znam kako ste iz ove moje dve poruke gde sam rekao da ne valja trava na par stadiona zakljucili da ja mislim da bilo ko odavde nema zivot van interneta i da se stadion moze napraviti za 2 minuta,strasno.
    I najbolje je da ti koji si se registrovao pre par meseci mene nazivas pocetnikom koji je godinu i po dana vise na ovom forumu.
    Smorio sam i sam sebe,aj zdravo.

Stevan Stevan's Avatar

dobro ,aj sad polako nastavite normalno sa temom

Mene Interesuje ako nemam instaliran raniji jsl 2011 patch samo skinem ovaj i instaliram...???

Beginner

zasto zvezda ima 2 pesme u navijanju ?

Non mollare mai dj90's Avatar

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617