Poll: Ocenite PES 2011 od 1 do 10!

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 346

Thread: Ocenite PES 2011 od 1 do 10!

Default Re: Ocenite PES 2011 od 1 do 10!

Ne ide svaki šut iz daljine u oblake, samo treba malo vežbe.I meni je bilo tako u početku.
    A za te bagove, to stoji, ali rečeno je da će sve to biti ispravljeno u 12.
    Nadam se da hoće.

Eee treba da se patimo sa ovim PES-om do izlaska 12-ice...

Regular imax's Avatar

Sto se tice igrice nije losa oko sistema takmicenja master lige , ali kad igras utakmicu , to je vec katastrofa . Mnogo toga je lose , ali je najgore kada krenes sa loptom , vodis loptu igrcem koji vezista jacine 105 i vrlo brz , ali ne mozes da umaknes ni vrlo slabom igracu , sto je vrlo nerealno .To je kao kad Mesi nebi mogao nikad da umakne nekom slabom igracu iz nase lige . A takodje ostali tvoji igraci se vrlo lose krecu kada krenes u napad , umesto da i oni krenu u napad i otvaraju se , oni se vracaju nazad . Sve u svemu ne mozes da kreiras igru . Sto se tice utakmica desetka je dosta bolja , a jedanaestica je bolja sto se tice menadzerije .

od mene 5...sutevi su malo neobicni...finte rainbow flick i rolling gotovo uvijek uspjevaju, odbrana je katastrofa
    prednost nad pes10 je slabija individualna igra nema onog vise da uzmes loptu s ronaldom ili messijem i sve predjes (bar ne ko na pes10)
    moji igraci su cesto u ofsajdu i ne izlaze dugo pa ih moram cekati

Quote Originally Posted by pique View Post
    od mene 5...sutevi su malo neobicni...finte rainbow flick i rolling gotovo uvijek uspjevaju, odbrana je katastrofa
    prednost nad pes10 je slabija individualna igra nema onog vise da uzmes loptu s ronaldom ili messijem i sve predjes (bar ne ko na pes10)
    moji igraci su cesto u ofsajdu i ne izlaze dugo pa ih moram cekati
    Rainbow flick o odbrana su popravljeni u oficijalnom patchu.

Super Star JUG GROBARI's Avatar

Quote Originally Posted by Nightshadow View Post
    O kakvoj realnosti pričate ?
    PES 10 realan i bolji od 11 ?
    Pa je l' realno da uzmeš Ronalda, udariš na brzo trčanje, pa onda šut, i to je 100% gol.Je l' to realno ?
    Da prođeš ceo teren sa Pepe-om ?
    To je realno ?
    A što se tiče bagova, svaka igrica/aplikacija ima bagove.Verujem da će sve to biti rešeno u 12-ici.
    Nebih se slozio sa tobom oko trcanja sa prelazenjem celog terena. Dok sam igrao 10-tku bas sam sa mesije pretrcavao i davao golove kada igram Player vs Player sto je malo nerealno a ovde je nerealno da svaki igrac stigne Messija i Ronalda koji imaji Overall 95 stgnuce ih neki od 70-75 sto je nerealno. U 10-tki sa centra krenem sa Messijem po strani udjem u peterac i dam gol protivnik kao da nema igrace na terenu. Zbog toga i ne igram vise sa Barcom kada igram Player vs Player vec sa slabijim klubovima jacine PSV-a,Ajax-a i slicnih.

Professional zhao11253's Avatar

Sut kad se nauci mnogo je lagan ... ne treba uopste drzati R1 i to je to ... Samo spoljasni felsh je uradjen mnogoo ruzno ... i golovi su mnogo ruzniii ... Slobodnjak = Penal ... Ja ih sutiram na Krug pa vi vidite ...

Ovo je jedan od najboljih i najrealnijih PES-ova kad se malo bolje skonta suština igre. Ovo je po meni naslednik PES-a 5. Ima bagova ali ne tolikih kao što se ovde priča, glavni problem je u neprilagođavanju jer je prisutna ogromna promena stila i smisla igre u odnosu na PES 2010, 2009... pa otud i takve loše reakcije na ovaj PES. Meni se ovakav način osmišljene igre i gameplaya sviđa a potpuno razumem ljude koji jednostavno ne mogu da se prilagode ovakvom fudbalu pa ga kude. Ima naravno prostora za poboljšanja i nadam se tome u budućnosti.

9. The Following User Says Thank You to kimica For This Useful Post:

Quote Originally Posted by kimica View Post
    Ovo je jedan od najboljih i najrealnijih PES-ova kad se malo bolje skonta suština igre. Ovo je po meni naslednik PES-a 5. Ima bagova ali ne tolikih kao što se ovde priča, glavni problem je u neprilagođavanju jer je prisutna ogromna promena stila i smisla igre u odnosu na PES 2010, 2009... pa otud i takve loše reakcije na ovaj PES. Meni se ovakav način osmišljene igre i gameplaya sviđa a potpuno razumem ljude koji jednostavno ne mogu da se prilagode ovakvom fudbalu pa ga kude. Ima naravno prostora za poboljšanja i nadam se tome u budućnosti.
    Tesko da je ovo najrealniji PES (iz gore navedenih razloga). Nemoguce je prilagoditi se bugovima koje ovaj PES ima. Ovaj pes je graficki bez sumnje najbolji PES do sada ali sto se tice gameplaya nakon PES 6 Konami samo luta i isprobava nesto novo. Fifa je ove godine korak ispred PES-a i zbog toga ima nade da ce sledeci PES biti nesto bolje.

11. The Following User Says Thank You to Prince For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Varvari_Podgorica View Post
    Tesko da je ovo najrealniji PES (iz gore navedenih razloga). Nemoguce je prilagoditi se bugovima koje ovaj PES ima. Ovaj pes je graficki bez sumnje najbolji PES do sada ali sto se tice gameplaya nakon PES 6 Konami samo luta i isprobava nesto novo. Fifa je ove godine korak ispred PES-a i zbog toga ima nade da ce sledeci PES biti nesto bolje.
    Ima nade kao i ove sto su pricali total freedom pa mucak od toga kakav njihov crni freedom.

13. The Following User Says Thank You to JUG GROBARI For This Useful Post:

Quote Originally Posted by JUG GROBARI View Post
    Ima nade kao i ove sto su pricali total freedom pa mucak od toga kakav njihov crni freedom.
    Mene bas briga pravo da ti kazem, tu je PES 6 sa Shollym patchom a tu je sada i FIFA a verujem da ce FIFA jos vise unaprediti svoju igru za naredno PC izdanje pa ce i samim tim Konami morati da malo pocuje sta zapravo ljudi zele da vide u PES-u

15. The Following 2 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Varvari_Podgorica View Post
    Mene bas briga pravo da ti kazem, tu je PES 6 sa Shollym patchom a tu je sada i FIFA a verujem da ce FIFA jos vise unaprediti svoju igru za naredno PC izdanje pa ce i samim tim Konami morati da malo pocuje sta zapravo ljudi zele da vide u PES-u
    Bas tako.
    Verujem da ce FIFA sledece godine napredovati jos vise i ostaviti PES za sobom.Pa nek se pitaju Japanci sta su uradili i napravili od dobrog PESa.

17. The Following User Says Thank You to JUG GROBARI For This Useful Post:

Super Star Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Au sto neki kake...
    Sta je problem igrati odbranu???
    To samo neko ko nema veze sa zivotom moze da kaze...
    Evo moj skor iz 5 utakmica (verujem da ima i boljih):

Svi koji su dali ocenu ispod 7 su losi igraci. Dok ne naucite pozz!

Quote Originally Posted by we9 grobar View Post
    Au sto neki kake...
    Sta je problem igrati odbranu???
    To samo neko ko nema veze sa zivotom moze da kaze...
    Evo moj skor iz 5 utakmica (verujem da ima i boljih):

Svi koji su dali ocenu ispod 7 su losi igraci. Dok ne naucite pozz!
    Eh, u francuskoj sa Lionom nije problem igrati odbranu vec je problem sto odbrambeni igraci prave nerazumljive i skroz glupe greske nakon kojih vrlo cesto mozes primiti gol. Ali ipak ostaju tri stvari koje me najvise nerviraju, ona nemogucnost da pretrcis odbrambenog koji ima daleko manji overall, acceleration i top speed od tvog igraca, slobodni udarac za kompa jer bukvalno svaka lopta ide u gol kada je u zoni za sut i intervencije golmana jer ni jednu malo jacu loptu ne hvataju nego se odbije lopta od njih ko da udari u kamen.

Regular Hijena's Avatar

Quote Originally Posted by blackwhite View Post
    daosa, 4,realno ,bolje da je bilo od 1 do 5 ocena....

-Svidjaju mi se novi pokreti,potezi
    Kamera
    Finte

Sv ostalo nije za *****,pocevsi od glupavog menija,preko nekih bespotrebnih podesavanja pa do same igre..

Sutevi iz daleka uzas zivi
    Igranje odbrane K.A.T.A.S.T.R.O.F.A
    Shaolin bespotrebni potezi
    Obilazenje oko lopte u situaciji kad treba da se krene direktno na nju...
    Da ne duzim vise..
    Slazem se,+ nema ruka 2011-ta je jos malo kad li planiraju???A za *,pocevsi od glupavog menija,preko nekih bespotrebnih podesavanja pa do same igre..* posebno

Bolji gameplay samo u odnosu na 2010 toliko,ali i + mnoogo bagova.
    Ocena 7maja jer je najbolji fudbal,mada fifa Bogami ...ajmo PES samo hrabro...

facemaker ZOKA1000's Avatar

ovo je po meni najgori pes do sada gori je čak i od fife 2006 nema šanse da se da gol ide sve u pm preko gola moj golman opšta rupa ništa nebrani da mu dodam malo bi se bacio i ušla bi lopta u gol nemogu ni da dodam mom igraču sve ide u aut u golaut(ako hoću da dodam u šesnesterac) ali nema šanse da dođe do mog igrača koje *****e od igrice ja nemam reči
    PS:PES 2010 je tata mata za ovo *****e

22. The Following User Says Thank You to ZOKA1000 For This Useful Post:

24. The Following 5 Users Say Thank You to goran_pesmaster For This Useful Post:

Professional zhao11253's Avatar

Ja mislim da su PES2010 unistili sa ovim delom i secanje na njega ... 10 - ku sam najvise igrao od svih delova i meni je najrealnija ... Nissu bile potrebne tolike promene izmedju 2 dela igrice !!! Trebali su samo malo da uspore PES2011 i sve bi bilo kul

26. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by ZOKA1000 View Post
    ovo je po meni najgori pes do sada gori je čak i od fife 2006 nema šanse da se da gol ide sve u pm preko gola moj golman opšta rupa ništa nebrani da mu dodam malo bi se bacio i ušla bi lopta u gol nemogu ni da dodam mom igraču sve ide u aut u golaut(ako hoću da dodam u šesnesterac) ali nema šanse da dođe do mog igrača koje *****e od igrice ja nemam reči
    PS:PES 2010 je tata mata za ovo *****e
    Pa kad ne znaš...

28. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Kakva crna osmica samo jedna cetvorka od ovog pesa...

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast