Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 362

Thread: PES2011 UNREAL PATCH by PES-SERBIA V2.0 (23.12.2010)

Default Re: PES2011 UNREAL PATCH by PES-SERBIA V2.0 (23.12.2010)

Quote Originally Posted by CRAZY NORTH 1989 View Post
    Odlican je pec,nego imam problem skoro kod svakog peca,zabaguje mi na 10-15 sekundi kad igram i onda nenormalno ubrza.....zbog cega to i jel moze to nekako da se resi????
    I ja bih očekujem odgovor na isto pitanje. To mi se dešava samo sa ovim pečom koji je super.Ništa mi nefali i tako, samo me je drug preduhitrio sa pitanjem.

Quote Originally Posted by CRAZY NORTH 1989 View Post
    Odlican je pec,nego imam problem skoro kod svakog peca,zabaguje mi na 10-15 sekundi kad igram i onda nenormalno ubrza.....zbog cega to i jel moze to nekako da se resi????
    Quote Originally Posted by Johnny Morgan View Post
    I ja bih očekujem odgovor na isto pitanje. To mi se dešava samo sa ovim pečom koji je super.Ništa mi nefali i tako, samo me je drug preduhitrio sa pitanjem.
    Proverite Vsync

da, ima novih al meni se cinilo da su ljudi obecali neko pakovanje kopaja od nekih 50 komada, pa me interesuje sta je bilo sa tim ? jel nije frka da napravite neki unreal bootpack ovih brzih kopaja sto se sad trce po svetu, da ne skidam bilo koji jer izazivaju konflikte ti packovi u tim img folderima... ?

evo ja sam sad skinuo ovaj naprimer http://www.pes-patch.com/2010/12/pes...y-hersson.html i izbacilo me iz igrice dok sam editovao.

edit: a ustvari sta se desava, deinstalirao sam igricu, instalirao i nabacio ovu dvojku i video gomilu problema sa kopackama, recimo tamo u editoru nisu dobro predstavljene: one koje su u onom malom thumbnailu nisu i one koje su sa desne strane i mnogi igraci imaju neke druge kopacke. cim krenem to da namestam, izbaci me iz igre ?

Quote Originally Posted by poppa_large View Post
    da, ima novih al meni se cinilo da su ljudi obecali neko pakovanje kopaja od nekih 50 komada, pa me interesuje sta je bilo sa tim ? jel nije frka da napravite neki unreal bootpack ovih brzih kopaja sto se sad trce po svetu, da ne skidam bilo koji jer izazivaju konflikte ti packovi u tim img folderima... ?

evo ja sam sad skinuo ovaj naprimer http://www.pes-patch.com/2010/12/pes...y-hersson.html i izbacilo me iz igrice dok sam editovao.

edit: a ustvari sta se desava, deinstalirao sam igricu, instalirao i nabacio ovu dvojku i video gomilu problema sa kopackama, recimo tamo u editoru nisu dobro predstavljene: one koje su u onom malom thumbnailu nisu i one koje su sa desne strane i mnogi igraci imaju neke druge kopacke. cim krenem to da namestam, izbaci me iz igre ?
    To sto izbacuje iz igre zbog kopacki koje si naknadno ubacio na ovaj patch,
    za to se zali autoru tog bootpack-a, a ne ovde....

Tacno je da je trebalo biti ubaceno 60 kopacki,
    i bilo bi da nije konami izbacio DLC 2.00 i v1.03 sa svojim kopackama,
    pa dolazi do problema u igri koje si iskusio.

Zato nema tih kopacki u ovom patchu, vec default konamijeve koje su po meni sasvim ok i ima ih sasvim dovoljno.

5. The Following User Says Thank You to Milan84 For This Useful Post:

brate ne zalim se, opusti se, samo sam hteo da proverim da li je to do vase dvojke ili sto mozda nisam sve lepo obrisao, koji su jos folderi gde ostaju tragovi od pesa koje treba skloniti kad deinstaliras ?

Non mollare mai dj90's Avatar

Ja ne mogu da verujem da ovde ljudi zagledaju u kopačke koje se ni ne primećuju kad igraš. Meni bi bilo dovoljno da su sve iste samo da se menjaju boje kao na ISS-u. Isti slučaj sa onim stadionom Zvezde, da više igrate ne bi obraćali pažnju što je natpis na semaforu netačan. I posle se čudite zašto Konami neće da unapredi gemplej, samo lepo našminkaju grafiku i to je dovoljno današnjim klincima. Zbog toga više nećemo nikada igrati dobar fudbal nalik ISS-u pa čak i PES 5-6

Super Star Dane Znik's Avatar

Beginner чакМа's Avatar

E ljudi da vam javim imao sam neki bug na drugom kompu instalirao sam bio pes pa unreal patch pa onda ono dll pa opet patch i kada sam usao u pes i u ML u svim klubovima su mi isti igraci :P jel to mozda zbog redosleda instalacije ili ?

Regular borisgut's Avatar

I meni pise an error has occurred,ali je patch uradjen fenomenalno!!!

Beginner чакМа's Avatar

Jel moze neko da mi da link za download ono .dll?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

meni treba samo jedna stvar, a to je onaj fajl iz prethodne verzije gde je bila ona senka kad lopta pada na određeno mesto, umesto ovog belog iksa, stvarno mi se ne sviđa.

nemojte da se nervirate, korektan je pech, ono sve je ok, ali brate kopaje su kopaje, nekima od nas znace, nije stvar grafike, stvar je oko tripa realnosti i sve a i neki od nas prosto vole patike.

nista, cekamo onda anril momke patriote da nam roknu taj boot patch od 60 kopaja koje nece praviti crashove, pa da im slavimo slavu... e da, i da stave facu vilshiru

Quote Originally Posted by dj90 View Post
    Ja ne mogu da verujem da ovde ljudi zagledaju u kopačke koje se ni ne primećuju kad igraš. Meni bi bilo dovoljno da su sve iste samo da se menjaju boje kao na ISS-u. Isti slučaj sa onim stadionom Zvezde, da više igrate ne bi obraćali pažnju što je natpis na semaforu netačan. I posle se čudite zašto Konami neće da unapredi gemplej, samo lepo našminkaju grafiku i to je dovoljno današnjim klincima. Zbog toga više nećemo nikada igrati dobar fudbal nalik ISS-u pa čak i PES 5-6
    +1!

thumb up!

Beginner yore's Avatar

Odlican patch, svaka cast. I meni izbacuje error na pocetku. Kod mene Falcao, Accardi, Simunek, R. Fernandez, Lustig i Malbranque imaju svi po 15 godina. Saranov nosi broj 2 a Popovic 1. Borja iz Zvezde ima kao osnovnu poziciju SB. Sve su ovo sitnice, inace patch je fantastican s obzirom koliko je "tezak".

Regular

Default Re: PES2011 UNREAL PATCH by PES-SERBIA Verzija 2.0 23.12.2010

Quote Originally Posted by cevali View Post
    Imam original,ako ovo instaliram da li je odvojeno od originala,zbog igranja online?
    brate,kako da igram preko neta,jel trebam da instaliram neki program,sta da radim?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Stvarno ste bre....ako imaš original igricu možeš direktno iz nje, ako nemaš možeš da se slikaš, eto.

kad mi stavi nepostojece igrace u nove klubove u cemu je problem???

instalirao sam 2010 FIFA World Cup South Africa - English Commentary Patch..i naravno ovaj Unreal Patch..i na pocetku su imena komentatora ista ( Jim Beglin ) i ( Jon Champion )...dok kad igram pesedit patch pisu mi nova imena..zna netko zasto ??

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast