Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 362

Thread: PES2011 UNREAL PATCH by PES-SERBIA V2.0 (23.12.2010)

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: PES2011 UNREAL PATCH by PES-SERBIA V2.0 (23.12.2010)

Quote Originally Posted by Jovan Pandurevic View Post
    moze li link za fifa komentatora i objasnjenje oko ubacivanja. hvala
    http://www.pes-serbia.com/threads/17...011-By-Merdiso
    I imaš objašnjenje, potraži malo.

2. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Imao sam prethodnu verziju patcha, radila je super, sada sam ovu instalirao, i piše mi different version kad uđem u igru, i traži mi da download novi update.. A kad uđem na timove, sve kao KONAMI verzija, u čemu grešim?

Ništa, našao grešku

4. The Following User Says Thank You to pippo9 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pippo9 View Post
    Imao sam prethodnu verziju patcha, radila je super, sada sam ovu instalirao, i piše mi different version kad uđem u igru, i traži mi da download novi update.. A kad uđem na timove, sve kao KONAMI verzija, u čemu grešim?

Ništa, našao grešku
    i meni je isti problem.i u cemu je bila greska?

ja sam imao taj problem, loše sam ekstraktovao patch. Ako vam folder gde je instaliran PES ne izgleda kao na slici, onda ste loše instalirali.

7. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Quote Originally Posted by murphy View Post
    sta dodaje u odnosu na prvu verziju?
    U odnosu na prvu verziju najveća promena je što su sve ocene 100% PSD.Znači svi timovi su urađeni po PSD ocenama za razliku od prethodne verzije.Sada i maš opciju menjanja strukture lige mislim da u starom nije imalo i ovaj patch sadrzi konamijev 1.3 patch kao i DLC 2.0 . Nisam još skinuo ali siguran sam da je vredan skidanja + težak je manje od 200MB.Tako dobar patch za toliko malu težinu stvarno super.

10. The Following User Says Thank You to Gose For This Useful Post:

zanima me nešta u svezo vašeg peča. kad oću da igram u master ligi evropsku ligu i kad menjam u league structure da li se menja i meni u evropskoj ligi taj tim. primera radi igram sa pejer 1 liverpulom, spartom, paokom i heraclesom u grupi. snimim to i odem u league structure u editu i zamenim herakles sa zvezdom. da li ću da u loadu master lige nađem zvezdu ili heracles? nadam se da kapirate .oni šalabajzeri iz pesedita kad menjaš imaš sve austrije.

Kada ulazim u igru pokazuje mi AN ERROR HAS OCCURRED..... Posle toga stistnem O ion se vrati u glavni meni.... Da li to smeta necemu posto je posle sve ok.....

Preko koje ikonice se ulazi u igru preko: pes2011.exe ili Pro Evolution Soccer 2011.exe
    Ps. izvinjavam se zbog 2 posta zaredom.....

Quote Originally Posted by Djuka_zcv! View Post
    i meni je isti problem.i u cemu je bila greska?
    Izbrisao sam prijašnju verziju ovog patch-a, makao njihov kitserver, save, option file itd. i ponovo instalirao, i bilo je sve ok, kao da prvi put ulazim u PES uopšte.

Quote Originally Posted by aircoja View Post
    Kada ulazim u igru pokazuje mi AN ERROR HAS OCCURRED..... Posle toga stistnem O ion se vrati u glavni meni.... Da li to smeta necemu posto je posle sve ok.....
    Tako je i meni.Kad ulazim u igru pise an error has occured ali koliko sam video do sada sve normalno radi.Izbrisao sam staru verziju patcha (nisam siguran da li sam je dobro izbrisao)uglavnom kad sam instalirao novu verziju opet je pisalo isto.Da li to utice na igru i da li neko zna kako da mi se to ne pojavljuje.Hvala

Quote Originally Posted by stefanpesoman View Post
    vidim da su menjane ocene,chicharitu je 80 a bebeu 82..to mi je malo cudno ali dobro valjada vi znate bolje od nas obicnih smrtnika..jel su to nake najnovije psd ocene ili ste nesto vi po vasoj proceni radili...menjana jei muzika malo cini mi se..opet niste stavili vidica za kapitena :P
    Najnovije su ocene sa PSD-a, sto se tice Vidica, podesi ga sam, to nam je promaklo.

Pise u prvom postu

Quote Originally Posted by cilebar View Post
    Jel si menjao nesto oko faca?
    da znam da li da ubacim samo OF.jer sam je neke ubacivao.
    Nisu dodavane nove face u odnosu na verziju 1.0 gde ih ima sasvim dovoljno

Quote Originally Posted by tidus View Post
    zanima me nešta u svezo vašeg peča. kad oću da igram u master ligi evropsku ligu i kad menjam u league structure da li se menja i meni u evropskoj ligi taj tim. primera radi igram sa pejer 1 liverpulom, spartom, paokom i heraclesom u grupi. snimim to i odem u league structure u editu i zamenim herakles sa zvezdom. da li ću da u loadu master lige nađem zvezdu ili heracles? nadam se da kapirate .oni šalabajzeri iz pesedita kad menjaš imaš sve austrije.
    Radi sve savrseno sto se toga tice, nema errora sa austrijom, kako ih podesis tako ti se pojavljuju u svakom delu igre, i heraklesa nema u patchu

Quote Originally Posted by ludwig View Post
    Tako je i meni.Kad ulazim u igru pise an error has occured ali koliko sam video do sada sve normalno radi.Izbrisao sam staru verziju patcha (nisam siguran da li sam je dobro izbrisao)uglavnom kad sam instalirao novu verziju opet je pisalo isto.Da li to utice na igru i da li neko zna kako da mi se to ne pojavljuje.Hvala
    Za to neznam, mozda ako ti je stariji hard disk, tj sporiji pa zbog toga

Preko koje ikonice se ulazi u igru preko: pes2011.exe ili Pro Evolution Soccer 2011.exe
    Ps. izvinjavam se zbog 2 posta zaredom.....
    Pro Evolution Soccer 2011.exe (probas i jednu i drugu opciju pa vidis, misli malo glavom)

17. The Following User Says Thank You to Milan84 For This Useful Post:

Sigurno nije do sporog diska, i meni izbacuje na drugom kompu, a komp je nova zverka (na prvom nemam instaliran ovaj pec)

povremeno izbaci i meni, ali nema nikakav uticaj na igru, sve lepo učita, tako da nema nikakvih problema oko toga.

Quote Originally Posted by stefanpesoman View Post
    vidim da su menjane ocene,chicharitu je 80 a bebeu 82..to mi je malo cudno ali dobro valjada vi znate bolje od nas obicnih smrtnika..jel su to nake najnovije psd ocene ili ste nesto vi po vasoj proceni radili...menjana jei muzika malo cini mi se..opet niste stavili vidica za kapitena :P
    Dali ste prekopirali option.bin od drugog patcha, ako jeste izbrisite ga i pustite da igra napravi novi pa otkljucajte opcije i podesite ponovo sve.
    Verovatno zbog toga javlja to

kopačke su u konami update-u, tako da ih očigledno ima.

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Унреал кева за пес едит

Odlican je pec,nego imam problem skoro kod svakog peca,zabaguje mi na 10-15 sekundi kad igram i onda nenormalno ubrza.....zbog cega to i jel moze to nekako da se resi????

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Quote Originally Posted by poppa_large View Post
    samo jedna stvar tebrolino

JEL IMA NOVIH KOPAJA ?

Има копачки..нових

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast