Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 287

Thread: CTL - Champions CUP [rezultati/SSovi/komentarisanje svojih mecheva] BEZ SPAMOVANJA!

Default Re: CTL - Champions CUP

U grupi se igra dvokruzni sistem.

Prvi deo kola se mora odigrati do srede, pa se tek onda igra drugi deo kola , a taj rok je od znaci SREDE pa do nedelje :

REDOSLED KOLA ZA GRUPNU FAZU:

Grupa1

Grupa2

Grupa3

Grupa4

Grupa5

Grupa6

Grupa7

Grupa8

Pravila

15min
    Long / 9 Pause
    Condition: Random
    Weather : FINE! (Summer Noc/Dan, birate sami)

ISTO OVO IMATE I U TRECEM POSTU.

OD sad spamovanje prestaje, mozete da komentarisete svoje utakmice, ostale ne spamujte da bi tema bila pregledna.

MORATE DA NAPISETE

Broj vase grupe

ovaj vs onaj = 1:1

SS1,2,3.

komentar mecha.

2. The Following 7 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Top Player joesampion's Avatar

Angry Re: CTL - Champions CUP [rezultati/SSovi/komentarisanje svojih mecheva] BEZ SPAMOVANJ

Attachment 3754Attachment 3755Attachment 37565. kolo grupa 3
    Nikolla - Joe 3:4
    Opustanje je opet moglo da me kosta bodova.Pri rezultatu 1:4 sam pomislio da je utakmica vec gotova(kao i mnogo puta ranije ) ali sam na kraju morao da spasavam zivu glavu jer je nikolla promasio par odlicnih prilika ipak mislim da zasluzeno nosim 3 boda sa vruceg gostujuceg terena.

Default Re: CTL - Champions CUP [rezultati/SSovi/komentarisanje svojih mecheva] BEZ SPAMOVANJ

grupa 1
    arnse-milang5 3:0

Ova tekma je odigrana sinoc al meni jos uvjek nije jasno kako sam uspio ovako odigrati.Odmah da kazem da je protivnik apsolutno zasluzio 3 boda i da me je nadigrao u svakom segmentu igre(sto mi se odavno nije desilo).Pre ove tekme odigrali smo ja i arnes vise prijateljskih tekmi al ni u jednoj nije bio ni blizu pobede.Vjerovatno sto su se igrale na moj host(1pol).Medjutim sinoc je prvo on bio host i iako je na poluvremenu bilo 0:0 covjek je trebao voditi bar 3 razlike(unistio me je).Posle na moj host, igram malo bolje medjutim trenutak utakmice kada RONALDO bukvalno PROLAZI KROZ MOJA 3 ODBRAMBENA(prvo kroz jednog pa drugi pa treci)Hangeland pa mexes pa zayate i daje gol za 1:0.Posle sam primio jos dva komada, lagano.
    Sve u svemu ARNES bio bolji,a meni preostaje da trazim novu formaciju jer ova br.1555 nije dala zeljene rezultate.Nadam se da cu imati vise srece sa formacijom br.1556.Hehe

Default Re: CTL - Champions CUP [rezultati/SSovi/komentarisanje svojih mecheva] BEZ SPAMOVANJ

GRUPA:8

Kolo:2 Scooby - piva007 2:0

Otvorili piva007 i ja grupu 8...

bilo je nesto laga na obe strane, mozda je to i negde presudilo.pao je i autogol(desi se)...
    mislim da je ovo prvi put da smo igrali piva007 i ja i mogu reci, decko lepo igra.svaka mu cast.totalno fer i ok...

Srecno dalje...

7. The Following User Says Thank You to Scooby. For This Useful Post:

Grupa:7
    3 kolo:TRANKS 4:1 manutd

Jako dobra utakmice gdje ja grijesim ko budala i vec u prvom napadu pravim penal ali nastavljam igrati lose i jos jedan penal pravim i dobivam crveni tako da kad se sve uzme i nije tolka razlika kolka je mogla biti sretno u kupu

Professional veleo88's Avatar

--GRUPA 2.--

3. KOLO : Marulja 3 - 3 Veleo's 11

Moram da priznam jedna veoma pogubljena utakmica. Cak je Marulja to i prokomentarisao na poluvremenu, a ja sam se u svoji mislima slozio sa njim! Sve u svemu Pizzaro i Crespo su pokazali sta znaju!! Mislim da ce se izmedju nas dvojice voditi zestoka borba za drugo mesto u grupi (ne zelim da omalovazavam ostale protivnike u grupi). Srecno u nastavku takmicenja! Ako nista bar je palo 6 golova!!

10. The Following User Says Thank You to veleo88 For This Useful Post:

bas kao sto je protivnik rekao, pogubljena utakmica
    dosta lose sam odigrao, uvek su mi kupovi lose isli

ja pucem na prvo mesto, ti mozes na drugo
    ipak sam ja jedini prvoligas u grupi (dok se pejaz ne prikljuci)

12. The Following User Says Thank You to marulja For This Useful Post:

Grupa:8

Kolo:3 Scooby - Denii 5:5

... prvo poluvreme 4:4 ... drugo poluvreme 1:1 ...

eeeeee ovako...

ko zna sta se sve desavalo sa netom dok smo mi igrali...
    krenuli na moj host, sve ok...sve normalno...drugo poluvreme igrali do 60,65min, ja sam mislio da mogu igrati dalje ali nisam mogao...nevidjeni lag mi bio od pocetka.
    nista, dogovorili se da igramo na moj host opet...
    krenuli, kad njemu oko 30min krene lag...nastavili polako i pocne meni lag od 40min...pa sta cemo, ocemo, necemo...i jedva nekako zavrsili.

odigrali smo mi prvu tekmu do 70min.al smo se dogovorili da igramo celo poluvreme opet.

ja sam prvo pomislio da neko od mojih cacka ostale kompove(posto imam 3 kompa, pa delimo brzinu neta), al nije niko...

Srecno dalje Denii...iskreno se nadam da sledeci put nece biti tako...

14. The Following User Says Thank You to Scooby. For This Useful Post:

Stats Moderator deniii's Avatar

Grupa 8
    piva007 [4] - [5] Deni

Dobra tekma preokrete .. sansi .. golova.. , sve na vrh , Piva dobro ce zapamtiti BEATIE
    pozz sretno dalje ..

Super Star Bole's Avatar

GRUPA 5.
    LimaMc - LeBolle 1 - 1

Odmah na pocetku moram svima da se izvinem sto nisam uspeo da uzmem sva tri ss-a...cak sam imao i srece sto sam uzeo i glavni (rezultat)....ipak mislim da je opravdano zato sto sam po zavrsetku utakmice zurio u WC , i kad sam dosao malo sam prokomentarisao tekmu i slucajno vidio vrijeme i u zadnju sekundu uhvatio sto se dalo uhvatiti :(.

Utakmica je "recimo" bila veoma dobra racunajuci da mi nesto nije bilo u redu sa netom pa mi je malo vise lagovalo ali izdrzao sam nekoliko liminih napada dok on nije uradio ono sto je morao (1-0). Ipak i pored malog laga uspio sam stvoriti par dobrih prilika ali bez nekog znacaja. Drugo poluvrijeme je bilo na mom hostu pa je meni bilo i lakse, mada to igra i nije pokazala. Drugo poluvrijeme je uglavnom bilo dosadno do sudijske nadoknade kada je Meireles usao u sesnesterac i izborio penal koji je i sam iskoristio.
    To bi bilo sve za ovu utakmicu koja nije prosla u najboljem raspolozenju kod mene a vjerujem da ni kod Lime nije bilo bolje.
    Ipak realan ishod ove utakmice s obzirom da ni Lima nije bio toliko bolji od mene da bi pobjedio.

*Dacu sve od sebe da sredim net, ipak ni ja ne mogu dobro igrati ako mi laguje, isto kao i moj protivnik...
    *I ova greska se nece ponoviti!!!

17. The Following User Says Thank You to Bole For This Useful Post:

kolo3

Noviice-Piva 007 2:1

Kanute je imao distorziju stopala na treningu(Video je kako se Milicic povredio u prvoj sekundi utakmice NBA Lige pa mu se neki strah uvukao i on se povredio sasvim slicajno tako sto je cvokotao i skakutao od zime na stadionu na Kopaoniku )

Jo ga je zamenio dostojno i imao vise nego dobru utakmicu jer je bio strelac vodeceg gola i nekoliko solidnih prilika,Alvarez (valjda znajuci da mu je ovo poslednji KUP u ekipi Noviice starsa)je bio neresiva enigma za odbranu ali je Pivin golman Hildebrand bio neresiva enigma za napadace Noviice starsa.Skinuo je dosta teskih suteva u same coskove dok je piva sa Suazom imao dobre prodore ali prosto nije dao Vanderu da se pokaze jer je dosta suteva bilo van okvira gola.Ipak u poslednjim minutama utakmice Suazo izbija sam ispred golmana ali sutira pored gola i onda kazna....kratki pasovi alvarez,diego do Asamoaha i ovaj put Hildebrand nemocan...

Tesno da tesnije ne moze biti mislim da je nerseno mozda realnije iako sam ja imao neku priliku vise od pive..

19. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

grupa 1
    kolo 4

Bruno X Imperator - Arnes Dream Team 3 : 2

Nisam uspeo da uhvatim SS, nekako nas je cudno izbacilo i zabagovalo po zavrsetku utakmice, nadam se da ce Arnes potvrditi
    Utakmica je bila fer i korektna,ja sam dobro otvorio ,Arnes je na kraju pritisno i moglo je biti svasta
    Strelci za mene Kuranyi x1 i Brando x 2, za Arnesa jedan gol je dao Ronaldo (ludak ), a za drugi nisam siguran , cinimi se Jonson
    Kartona nije bilo (mada je to izlisno pominjati , kad igra Imperator

Nerazzurro 4evra's Avatar

Grupa 6
    1. kolo
    PFC 4ever vs 4evra
    1:4

neocekivano
    Mene je strefio onih 15 zlatnih minuta sto imam svakog meseca po jednom,tako da mi je sve polazilo od ruke.
    Od odbrane,koju sam extra igrao,do koliko toliko spretnog napada.
    Neki bedak se u pfca zavukao,zabio je sebi gol glavom,iz mrtvog ugla.A i golman mu nesto nije bio raspolozen.
    U svakom slucaju velika 3 boda za mene,radujem se uzvratima,kad cu pokusati da ih odbranim

22. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post:

Grupa 2 Kolo 1
    Pejaz 3-1 Marulja

ss nemamo jer je igra prekinuta u 80 min pri rezultatu 2-1 za mene kad me izbacio server i poslao da opet kucam un i pass.

Strelci su bili za mene Felipe Kitson i Derdyok a za marulju Dunn
    Faulovi: sa moje strane 2 faula jedan je bio za penal a Marulja je imao jedan faul

Jako neizvestan mec igralo se cvrsto i tvrdo i bez sansi prvi gol sam postigao iz kornera negde u 50-60 min posle toga odma jos jedan marulja je brzo doso do 2-1 iz penala ali sam do kraja ipak uspeo da sacuvam vodjstvo i dobijem ovaj bitan mec.

GG Marulja i srecno u nastavku.

24. The Following User Says Thank You to Pejaz For This Useful Post:

zadovoljan sam igrom do tog 68' kad je pao prvi gol
    do tad nisam pejazu dozvolio ni jednu pravu sansu (nije ni on meni), ali kad sam primio gol iz kornera, a u tim od 22 igraca imam samo 5 ispod 180, i to krila
    tad sam prso skroz, lopte su pocele da mi beze u aut, gresio sam u dodavanjima, tako da je dobro da nisam ubedljivije izgubio

Top Player Ćule's Avatar

kolo 3

Ćule - Joe

Nikada se do sad nisu sastajala ova dva kluba sto je rezultovalo uvodnim ispitavanjem snage oba tima u prvih 20 minuta. Medjutim i nakon ispitavanja snaga nastavljena je oprezna igra na obe strane. Fer korektna i tvrda utakmica, srecno u nastavku Joe.

Top Player Ćule's Avatar

Top Player joesampion's Avatar

Nikada se do sad nisu sastajala ova dva kluba sto je rezultovalo uvodnim ispitavanjem snage oba tima u prvih 20 minuta. Medjutim i nakon ispitavanja snaga nastavljena je oprezna igra na obe strane. Fer korektna i tvrda utakmica, srecno u nastavku Joe.[/b][/QUOTE]

Mozda sam sa malo vise respekta usao u duel sa sampionom.Vise nego zasluzena pobeda.

29. The Following User Says Thank You to joesampion For This Useful Post:

Grupa 6

2. kolo
    Sly : PFC_4ever 3:4

Od 4:0, sly za malo da se izvuce Dobro je, fer i korektna utakmica, sly je igrao slabije nego sto zna. GG

kolo 5

PFC_4ever : Salle 4:1

Rano sam poveo sa 4:0, protivnik u prvom poluvremenu nije mogao da uspostavi igru, dok je u drugom povezao svoje redove, ali uspeo samo jednom da postigne gol. GG

31. The Following User Says Thank You to Partizan FOREVER For This Useful Post:

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast