Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 173

Thread: Gabriel Omar Batistuta zvani Batigol na putu ka legendarnom KLUB-u 1000+

Default Re: Gabriel Omar Batistuta zvani Batigol na putu ka legendarnom KLUB-u 1000+

zeza me gorna strelica vecina suteva plasiranih mesto u dolni ugao zavrse direktno u golman,ne radi ko sto treba...

Default Re: Gabriel Omar Batistuta zvani Batigol na putu ka legendarnom KLUB-u 1000+

potpisao sam za CELZI
    napad momentalno im je katastrofa dva SS-a pod 80 i CF los...u LIL-u imam bolje SS....
    nadam se da ce da kupe jedan asalni SS...

CEZLI igra malo zatvorenije nego LIL pa ne ocekujem puno golova kao u LIL-u prve dve sezone

ispao iz CL na penale od REALa...
    u revansu u 120 min pogodio desni direk ali to je to....

BATIGOL na svoj debi na svetskim prvenstvima postigao 11 golova i odneo svoj tim do titule

6. The Following User Says Thank You to brezzette For This Useful Post:

posle cu da postiram video sa prosle sezone
    u medzuvremenu BATIGOL brzo pronasao svoju golgetersku formu u novom klubu

Nemoj pogresno da me shvatis ali mislim da je glupo to sto radis-pises kratke glupe postove samo da bi osvezio temu.Mislim na tvoj poslednji post.Sta ima da najavljujes da ces POSLE postovati video sa prosle sezone,kad postujes videcemo.I ovo za formu u novom klubu i to ti je bilo nepotrebno.Trebalo je da napises lepo post o tome.Sve u svemu poslednji post ti je bio nepotreban a mislim da je imao svrhu samo da osvezi temu.Ostali postovi su ok.Inace ne volim da kritikujem ali smatraj ovo kao savet.Postavi se ti malo u ulogu citaoca koji je ovo procitao,da li bi ti bilo interesantno da procitas kod nekog drugog ovakav post?Ne bi sigurno.Tako razmisljaj

Quote Originally Posted by ludwig View Post
    Nemoj pogresno da me shvatis ali mislim da je glupo to sto radis-pises kratke glupe postove samo da bi osvezio temu.Mislim na tvoj poslednji post.Sta ima da najavljujes da ces POSLE postovati video sa prosle sezone,kad postujes videcemo.I ovo za formu u novom klubu i to ti je bilo nepotrebno.Trebalo je da napises lepo post o tome.Sve u svemu poslednji post ti je bio nepotreban a mislim da je imao svrhu samo da osvezi temu.Ostali postovi su ok.Inace ne volim da kritikujem ali smatraj ovo kao savet.Postavi se ti malo u ulogu citaoca koji je ovo procitao,da li bi ti bilo interesantno da procitas kod nekog drugog ovakav post?Ne bi sigurno.Tako razmisljaj
    to je tvoje misljenje
    nije mi cilj da zabavljam citaoce nego da imaju pregled kako napredujem i kad ce video normalno
    ne vidim tu nista strasno
    postove koje te zanimaju ok, koje ne jednostavno preskoci
    bitan mi je gameplay ne prica, ali je neko gore trazio SS-ove pa zato postiram svremena na vreme

da malo osvezim temu sa kratke glupe postove a i da vidite kako mi lepo stoji dres i naravno odelo

http://www.youtube.com/watch?v=lkJqxlqd-ko
    video sa prvog dela sezone u CELZI-u
    veoma solidna sezona za sada dao i nekih 6-7 free kicks ali nije mi jasno kako FELIPE SB u mom timu ima 83 FK a ja 87 FK acc i on puca 70% od slobodnih udaraca...iako sam dao 6-7 gola sa nekih 20-25 pokusaja

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Hmmm ne verujem bas da je na top player,ali ako jeste onda ti se divim

posle INTER-a u CL na nisan mladog BATIGOL-a bio je MILAN
    sa 2 gola jedan u gostima 0-1 i kod kuce 2-1 CELZI se izborio za polufinale sa LIVERPUL-om

umor je polako stigao najboljeg strelca zadnjih nekoliko sezona

sa 2 gola protiv MAN.UTD BATIGOL osvojio engleski kup

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast