Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 93 of 93

Thread: Komentari Lige

Default Re: Komentari Lige

Pa da to sam mislio , a sve igre u master ligi bi otišle u PM. sada čem počakati novi data patch , koji če priti i onda ako neče raditi iden unistal

Quote Originally Posted by ricardotim View Post
    Pa da to sam mislio , a sve igre u master ligi bi otišle u PM. sada čem počakati novi data patch , koji če priti i onda ako neče raditi iden unistal
    Jednostavno sacuvas sve sto imas u Komani folderu koji se nalazi u mydocuments, reinstaliras, instaliras i ubacis u konami folder u mydocuments

Evo me natrag.. sad mogu nastaviti ligu...

4. The Following User Says Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

Evo i mene opet...
    Naoštrio sam se za pohod na titulu!

Eeeee sugava vam ova fora sa sluzbenim rezultatima sa komaranezijem... Nije uopste fer da neko tako dobije. Realno 3 utakmice se za 2 sata zavrse kakva je sad fora neko igra neko ne sa komaranezijem... Mene iskreno boli uvo jel mi nista ne znaci al ima onih kojima znaci... Nisam rec dosad rekao al ovo je krajnje sugavo... Razumem da ste neke sankcije udarili al ovako ste ostetili neke igrace a nekima pomogli a to nikakve veze sa komaranezijem nema... Ispastaju drugi zbog gluposti... Po toj logici sve utakmice sa jacim protivnicima treba ostaviti za kraj i ako su nebitne ne moras ni da igras... Ostavis da izgubis sa 1:0... Po meni veoma glupo resenje za situaciju jer se direktno utice na poziciju drugih igraca i to neravnopravno...

tatko na online operativac's Avatar

Quote Originally Posted by Spale_87 View Post
    Eeeee sugava vam ova fora sa sluzbenim rezultatima sa komaranezijem...
    Koma se nije pojavljivao 10 dana i nije ostavio poruku da neće biti tu.
    10-og dana njegovog odsustva iz lige i nepojavljivanja na forumu, krenuli smo da pišemo
    službene rezultate zbog velikog zaostatka. Upisani su službeni rezultati samo za ranije liste kola.
    Koma se pojavio tog istog dana i javio se da vratio. Dalji službeni rezultati nisu pisani.

Ma kapiram ja to sve... Rekao sam ti na chatu zbog cega... Da me pogresno ne razumete... Nije to problem i treba sankcionisati samo je nacin malo glup jer su direktno neki osteceni a nekima dati bodovi... Sad ovo sankcionisanje komaranezija direktno utice na pozicije ostalih igraca... Znas sta hocu da kazem...

P.S. Nisam ja ovo zbog komaranezija pisao (jer je normalno da ga sankcionisete) nego zbog ostalih - nekima dobro dodje - prema drugima nije fer...

Spale ako imas neki bolji, drugaciji predlog kako treba nekoga sankcionisati slobodno kazi Vazi i za ostale. Zuti karton nije resenje, jer ne kaznjava igraca bas nesto, dok crveni opet nije resenje...

Ovo je trenutno jedini nacin, dok ne nadjemo neki bolji, ukoliko uopste postoji

Super Star circulation's Avatar

Sta se desava sa Seviljom?

tatko na online operativac's Avatar

sluzbeni rezultati do kraja sezone, otkazao ucesce

Super Star fantaz's Avatar

a sta ja sa Nikolom-srbija

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja sam zavrsio svoje utakmice u ligi . Za prvo ucesce u ovakvim takmicenjima , mogu samo da kazem da sam zadovoljan ucinkom . Na 22 utakmice 13 pobeda , 3 neresenih i 6 poraza . Gol razlika +20 a najbolji strelac je Lisandro sa 17 golova , drugo mesto dele Briand i M. Bastos sa po 5 golova . Tokom cele lige napravio 22 faulova i posle samo jednog ostrijeg starta , sasvim zasluzeno dobio crveni karton . Zutih kartona , mislim da nisam imao . Jos jednom cestitam svim protivnicima koji su igrali protiv mene na fer i korektnoj borbi . Unapred se radujem novim ligama i utakmicama . Nadam se da ste i vi uzivali u utakmicama protiv mene , kao sto sam i ja protiv Vas !!!

Sve najbolje i da Vas sve pobedim u novoj ligi !!!

14. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Veceras u 21h imate zrebanje timova za PesIto ligu!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345