Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 133

Thread: PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica - KepaKG Šampion

tatko na online operativac's Avatar

Default PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica - KepaKG Šampion

Tred za ostavljanje izveštaja utakmica Lige B. (Sezona 0)
    Kako izveštaj treba da izgleda pogledajte u prvom postu ispod,
    i pridržavajte se takvog formata.

Dogovorite se pre ili posle utakmice sa protivnikom ko će postaviti izveštaj

Srećno

Default Re: PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica

01.kolo
    Udinese(Kepa) 6 - 0 Genoa(MihajloBG)

02.kolo
    Porto(Placenici) 1 - 4 Udinese(Kepa)

FC Jamming pise zato sto koristim BPL Patch koji mi je potreban za ligu.

Izvještaj 5. kola

Ajax - Fiorentina 0:1

Prva utakmica nove sezone, napetost u zraku se mogla rezati nožem, nervozni igrači ajaxa i fiorentine gubili su lopte na sredini terena, bilo je puno pogrešnih dodavanja. Mislim da bi neriješeno bilo pravednije, ja sam iskoristio svoju priliku i poveo nakon dodavanja mutua ka usamljenom gilardinu koji nije imao većih problema s ivice 16-erca zabiti za 0:1 što se na kraju ispostavilo i kao konačni rezultat....

Attachment 3505 Attachment 3506 Attachment 3507

5. The Following User Says Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

Izvještaj 2. kola

Fiorentina - Sunderland 0:1

Vrlo čvrsta utakmica sa dosta čvrstih startova, al sudac je bio na nivou i puštao je igru. Frey me je u nekoliko navrata spašavao, dok su svi moji udarci išli tik preko prečke i onda u 84. minuti nakon mog prekršaja na 30 metara od Sunderlandovog gola, znači skoro sa 80 metara, igrač Sunderlanda je odlučio nabaciti i od svih igrača je pogodio baš mog igrača koji je neobranjivo i neobjašnjivo zakucao u vlastitu mrežu, nemoćni Frey ju jednostavno nije mogao stići....

Attachment 3510 Attachment 3511

7. The Following User Says Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

05.kolo
    Sunderlend(makki22) 1 - 2 Udinese(Kepa)

01.kolo

Sunderland bio bolji prvo poluvreme i postigao gol tj moj copavi golman postigao autogol Drugo poluvreme u ekipi Beşiktaş JK prave se 2 izmene i baca se sve na napad . To se isplatilo treneru sa 2 gola u mrezi Sunderland-a . Cestitam Makiju na fer igri i nije se stekovao kod vodstva ! GG

Sunderlend(makki22) 1 - 2 Kure (Beşiktaş JK)

10. The Following User Says Thank You to Kure For This Useful Post:

01 Kolo

Sunderlend(makki22) 4 - 1 Marseille(Goran6189)

Svaka cast Makiju, razbusio me u svim pogledima, nisam se mogao povezati, niti sam ovako ogavno odigrao nijednu do sada, ne znam mozda je do nervoze, posto sam bas ovaj gol dao kada sam primio cetvrti, tj pomirio se sa porazom...

Drugi screen mi izgleda nigde nije sacuvao... :\

12. The Following User Says Thank You to Goran6189 For This Useful Post:

Kure (Beşiktaş JK) 0 - 0 batabogdan (At.mardid)

batabogdan pogodio 2 precke , ali moj prijatelj Nihat omasi prazan gol ;P Atletiko po meni bio bolji izvukao sam se ovaj put :PPP GG bogi

[Shici (Sevilja) 3 - 1 Kure (Besiktas JK)

Sevilja bila bolja celu utakmicu , svaka cast Shici .

Izvještaj 1. kola

Sevilla - Fiorentina 0:2

Već samim pogledom na Seviljinu formaciju sa 4 preofezivna igrača, s tim da su Kanute i Luis Fabiano bili bliže mom golu nego Frey, značilo je totalnu opsadu mog gola od samog početka utakmice, Sevilla je imala x prilika, 2-3 100% šanse, ali moja obrana je bila na visini zadatka. I ako ne zabiješ nakon toliko prilika sigurno ćeš ga prmitit i nakon kornera, montolivo se spretno našao i nekao je progurao loptu preko crte uz pomoć Sevilljne obrane za 0:1. Nakon tog gola nije mi preostalo osim da se branim i igram na kontre, što je dovelo do mog drugog pogotka i konačnog rezultata. Ova tekma je bila čista demonstracija španjolske lepršave igre, protiv talijanske granitne obrane i ubojitih kontranapada.....

P.S. Još smo ranije ja i Haris(Pes94gamer) odigrali 0:0, on je reko stavit ss i napravit izjveješće al možda je čovjek zaboravio

Attachment 3541 Attachment 3542

16. The Following 2 Users Say Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

01.kolo
    Atletico Madrid 0 - 0 Ajax

Bogi bio bolji prvih 20 minuta, posle toga se nista nije desilo. Sve u svemu, odvratna igra i odvratan rezultat.

3 kolo
    Sevilla - Genoa CFC 2:0

Dobar mec,cestitke protivniku,zaboravili smo ss,geniuspro ce potvrditi rezultat

Ax Moon (PSG) 2 - 3 Kure (Beşiktaş JK)

Dominacija besiktasa i rano postignut gol , ubrzo je izjednacio PSG , ali nastavlaj se dominacija Besiktasa i novi gol za 2-1 . Iz 2 suta u gol PSG daje 2 pogodak ali tada Beşiktaş stavlja sve karte na napada i ipak daje treci gol i pobedjuje na ovoj utakmici GG ax dobra realizacija

Atletico Madrid(batabogdan) 2 - 1 Marseille(Goran6189)

Marsej je odlicno poceo, sve je teklo tecno i rezultiralo golom za veliko vodjstvo, koje je ostalo do poluvremena. Na snagu stupa Atletico Madrid, kao tim mnogo bolje individualno potkopanih igraca. U napadu Forlan i Aguero koji su bili zelen tj zut, veoma dobro raspolozeni. Dovoljno je bilo u drugom poluvremeno da Aguero 2 puta dobije loptu sutne i da gol. Prosvirao mi golmana. Naravno tako nesto moji bangavi mutanti nece nikada uraditi. Uglavnom kako je vreme teklo moji compavci su postajali sve sporiji, umorniji od protivnika koji je nasrnuo na gol, ali sam se ipak uspeo odbraniti. Ne znam ovaj Atletico mi prejak za klasu 2 timova, a preslab za klasu 1 i to je ono, indivualno su jaci igraci od bilo kojeg mog a timski potkovaniji. Samo u zadnjih 20min mi sutno 10 puta na gol...

21. The Following User Says Thank You to Goran6189 For This Useful Post:

Professional Ax Moon's Avatar

5. kolo

PSG (axMoon) - Sevilla (lepabrena) 2:0

Uglavnom, dobra tekma...Sevilla bolje otvorila utakmicu sa dominacijom i pritiskom što je rezultitrao sa par dobrih prilikameđutim, na njihovu žalost, neiskorištenih, dok je PSG uspio iskoristit jednu priliku u prvom poluvremenu kao i jednu od nekoliko izglednih prilika u drugom...
    čestitke protivniku na fer i korektnoj igri

Top Player bata bogdan's Avatar

Default RE

PESozderi Liga B
    5 KOLO

Atletico Madrid (batabogdan) - Genoa (geniuspro) 3-1

Utakmica je pocela vrlo ostrom i napadackom ofanxivom Genoe gde su postigli i gol za 0-1 u prvo poluvremenu.U drugom poluvremenu se Atletico malo probudio gde je uspeo da izjednaci na 1-1 i onda sledi nespretna odbrana i velika greska golmana gde Forlan postize gol za 2-1 . U medjuvremenu igrac Genoe Toni dobija crveni karton posle ostrog starta tako da je Genoa bila mnogo oslabljena u napadu gde je Atletico uspeo da postigne i gol za 3-1 u poslednjim minutima utakmice.Cestitam mom protivniku na dobroj utakmici.
    Puno srece za predstojece utakmice....

geniuspro:
    prvo poluvreme se zavrsilo 0-0 i jedino zanimljivo je bila stativa genoe

04.kolo
    Udinese(Kepa) 2 - 6 Sevilla(LepaBrena)

Sta reci,sve mu je ulazilo,dovoljno je da se pogleda statistika(6 sansi 6 gola ).Odlucujuci momenat je dosudjen penal i crveni karton za mog crnju.

Cestitke na pobedi.

03.kolo
    PSG(Axmoon) 2 - 3 Udinese(Kepa)

Odlicna utakmica sa puno preokreta i dosta dobrih sansi.Poveo sam 1-0,protivnik preokrenuo na 2-1,a zatim ja na 3-2 golom u 88.minutu iz penala.
    Ovu utakmicu smo igrali bez glavnih igraca ekipe Di Natalea(ljubicast) i Asamoaha(crveni karton).

Cestitke Axmoon.

Professional Ax Moon's Avatar

2. kolo

Geona(geniuspro) - PSG (AxMoon) 1:3

Zaboravismo slikat, obojca...tako da nema dokaza o dobroj utakmici. Prvo poluvrijeme PSG iskoristio dvije od nekoliko dobrih prilika i poveo 2:0. U tom trenutku izgledalo da će PSG rutinski utakmicu dovesti kraju, međutim Geona početkom drugog poluvremena smanjuje na 1:2 te stvara još par dobrih prilika za izjednjačenje. Te, kako to obično biva, kad ne daš, onda primiš..i tako PSG po treći put poentirao i došao do važne pobjede od 3:1.

Čestitke gebiusu na fer i borbenoj igri

Page 1 of 7 123 ... LastLast