Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 133

Thread: PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica - KepaKG Šampion

Default Re: PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica

08.kolo
    Udinese(Kepa) 2 - 0 Ajax(urosinho)

Kure [Besiktas JK] 1 - 0 [Porto] Zoxxxgg

dosta sansi za besiktas ali samo 1 postignut pogodak , cestitam protivniku na fer utakmici faulova nije ni bilo ja mislim

gg

3. The Following User Says Thank You to Kure For This Useful Post:

11. kolo

Fiorentina - PSG 3:1

Tvrda utakmica, odmah od početka pritisak Fiorentine, koji rezultirao ranim vodstvom, poslije ubačaja iz kornera, spretno se snašao Krodlurp koji je manirom rasnog strijelca volejem zakucao loptu pod prečku, nemoćni Copuet ju je samo mogao ispratiti pogledom...Od tog trenutka Fiorentina se nesvjesno povlači i dopušta inicijativu gostima, čekajući svoju priliku iz kontri. I upravo se to i dogodilo, baš kada je četvrti sudac pokazao nadoknadu vremena, raspoloženi Mutu bježi gostujućoj obrani te odmjerenim udarcem sa vrha 16erca zabija za vodstvo od 2:0.
    U drugom poluvremenu PSG se pokušao pribrati i dostići dva gola zaostatka, pritisčući i neprekdno napadajući na Freyova vrata....i taman predkraj meča PSG uspijeva zabiti za 2:1, što daje gostima nadu da možda pokušaju uloviti i bod, te se svi igrači PSG-a sele na Fiorentininu polovicu, što dovodi do još jedne moje kontre i konačnog rezultata 3:1.

Attachment 3681

Professional Ax Moon's Avatar

9. kolo

Ajax (urosinho) - PSG (AxMoon) 2:2

Domaćin je pritisnuo od samog početka te stvorio nekoliko šansi i polušansi. Pred kraj prvog poluvremena Emanuelson ne uspijeva iskoristiti čistu priliku za gol Ajaxa, nakon koje se izrodila kontra PSG-a iz koje Guily matira Stekelenburga za vodstvo PSG-a.
    Na početku drugog dijela još jedna čista šansa Guilya, ali ovaj put lopta prolazi tik pored stative. Tada se Ajax budi te u svega 15-ak minuta, golovima Tainia i Emanulsona, potpuno preokreće rezultat u svoju korist. U tom trenutku pobješnjeli trener Parižana, uvodi svoje ljubičaste zamjene, koji za čudo Božije, uspijevaju nametnuti ritam i stvoriti par šansi. I konačno u 85' omaleni Makelele zabija glavom za 2:2. U 90' Hoarau izlazi sam pred Stekelemburga i propušta zabiti za pobjedu Parižana.

6. The Following User Says Thank You to Ax Moon For This Useful Post:

Amateur geniuspro's Avatar

Ajax (urosinho) 2 : 2 Genoa (Mihajlobg)
    Dobra utakmica u kojoj je Genoa imala dva puta vodstvo.I prokockala je bilo je tu dosta prilika i za jedan i za drugi tim ali genoa moze zaliti za time sto nije sacuvala prednost poslednji izjednacujuci gol je primila u 90+ i zal za pobedom je ostao )

8. The Following User Says Thank You to geniuspro For This Useful Post:

Top Player

Sunderland(maki22)-Lacio(Miksa) 3-0~
    Sta reci osim cestitke protivniku,ogulio me je,ali ipak brzi igraci Sunderlanda spori Lacia.
    Attachment 3685

Kure [Besiktas JK] 1 - 0 [Ajax] Uroshinho

Totalna ofanziva besiktasa ali samo 1 gol , cestitam uroshu na fer igri nije bilo faulova niti stekanja lopte !!! GG

11. The Following User Says Thank You to Kure For This Useful Post:

Quote Originally Posted by kepakg View Post
    Nazalost,i ovde se koristi alt+tab.
    Pri rezultatu 3-0 mi je dosudjen penal,u istom trenutku Miksa je izasao iz igre,nije mi dozvolio da sutiram penal.

Miksa Kepa sta je bilo?
    20:10 Miksa ovde pise da niko nije izgubio,msm u ligi

Neka neko od admina upise rezultat jer mi ne pada napamet da ponavljam mec.
    Zavrsili smo ceo mec...
    6-1 za mene

Sredjeno, bez daljih komentara.
    Miksa za ubuduce fokusiraj se samo na igru, ne klikci nista, jer ako opet nekoga izbacis bices odstranjen.

Goran

Atletiko Madrid(batabogdan) - Porto(zoxxg-g) 1:1

Od pocetka je utakmica bila tvrda i igralo se uglavnom na sredini terena. Porto je izborio jednu kornu i tako je i postigao gol, malo srecno. Atletiko se nije davao i krenuo je u ofanzivu koja je urodila izjednacenjem. U 2 poluvremenu Porto je imao vise loptu u posedu ali mu to nije pomoglo da zabije i 2 gol. Na kraju je i realan rezultat od 1:1 !!

Sve cestitke na pruzenoj partiji i fer pleyu od strane Bata Bogdana !!!

Top Player

11 kolo

Lacio(Miksa)-A.Madrid(batabogdan) 0 : 2
    GG Bogi,utakmica je vec bila resena u 20 minutu,Bogi je postigao 2 gola sa Forlanom 1 iz daljine a 1 sa 12 metara.Imao sam u 2.poluvremenu dosta sansi kao i Bogi koje nismo realizovali.
    cestitam Bogiju.

Top Player bata bogdan's Avatar

8 kolo

Sevilja ( ShiciTas) -Atletico Madrid (batabogdan) 2-1

Odlicna utakmica sa dosta sansi na jednoj i drugoj strani pomalo cudan i neobican gol za vodjstvo Sevilje posle izvedenog kornera moj igrac daje autogol.
    Sta reci mislim da je realan rez trebao biti nereseno ...
    Svaka cast i cestitam protivniku uz veliku srecu je pobedio

7. Kolo

Atletico Madrid (bogi) - PSG (AxMoon) 2:2

Tvrda utakmica, bez puno prilika pogotovo u prvom poluvremenu gdje je prevladavala blaga premoć Atletica i povremene prijetnje PSG-a iz kontri. Početkom drugog, Atletico preko Augera dolazi do prednosti 1:0. Samo dvije minute kasnije Erding poravnava rezultat. Isti igrač samo sedam minuta kasnije dovodi PSG u vodstvo od 1:2 koje je trajalo do 86' kada Reyes postavlja konačan rezultat 2:2.

Top Player

Lacio(Miksa)-Sevilja(lepabrena) 0-2
    Utakmica kao i ona protiv Bogija resena vec u drugom poluvremenu,jedan gol posle kornera,a jedan posle odlicnog prodora.Cestitiam lepabrena,zelim ti puno srece u nastavku takmicenja.

6. KOLO

Sunderland (Makki22) - PSG (AxMoon) 1:2

Vrlo zanimljiva utakmica odigrala se na ''Stadionu svjetlosti''. Iako je PSG došao vrlo rano u vodstvo preko Nenea, mora se priznati da je Sunderland bio puno bolja ekpia u prvom polvremenu te je zasluženo došla do izjednačenja u 30' preko Gyana Asamoaha. Brzonogi igrači Sunderlanda imali su prilku početkom drugog dijela preokrenuti rezultat u svoju korist, međutim Reid, na opće iznanađenje sviju nas, promašuje prazan gol. Od tog trenutka Sunderland više nije bila ista ekpia, PSG je zagospodario sredinom terena te do samog kraja utakmice imao kontrolu igre. U 86' iz pomalo sumnjive sitaucije Hoarau postiže i drugi pogodatk za PSG i time postavlja konačan rezultat 1:2.

10. KOLO

PSG(AxMoon) - Marseille(Goran) 2:2

U Parizu, po kišovitom vremenu, odigran je francuski derbi. Prvo poluvrijeme je počelo i sa kišom golova, već u prvih pola sata igre pala su sva 4 gola. PSG je dva puta dolazio u vodstvo, ali po ko zna koji put ove sezone, veoma propusna obrana Parižana nije uspjela sačuvati povoljan rezultat. Priliku za vodstvo imale su obe ekipe, pogotovo Marseille koji je imao još barem dve 100%-ne prilike da dođe u vodstvo, ali napadači nisu bili dovoljno skoncentrirani. Ovako, svakom po bod i daljnja nada u plasman u A ligu sljedeće sezone.

20. The Following User Says Thank You to Ax Moon For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Sunderland(mArkoNNNi) vs Sevilla(lepabrena) 3:1

Sve u svemu zxanimljiva tekma, kad sam video da igra sa 4-com u napadu, mislio sam da cu ga poduvati, al ispalo je obrnuto, svaka cast protivniku, ipak je vodio on 1:0, pa ja preokrenuo

Genoa (MihajloBG) 0:1 Marseille (Bullseye)

Ovakve utakmice su najteze za igrati. Kada je sa vase druge strane protivnik koji je trenutno zadnji na tabeli i protiv koga je vecina igraca ostvarila dobre rezultate pritisak na mene je ogromni, jer se smatra da i ja moram pobediti ovu utakmicu. Srecom tako je i bilo, ponavljam sreca mi se osmehnula ovog puta. Marsej je igrao dobro, terenska inicijativa je bila stalno, ali falilo je neko da sprovede loptu u gol, resenja za to nije bilo jer su sva 3 moguca napadaca bila ljubicasta, poceo sam sa njima u napadu ali dzaba, napad nije funkcionisao iako je dobijao "prave" lopte. Mojom srecom zadesio se penal kada sam poceo da driblam u sesnaestercu i to sam iskoristio Na kraju je bilo gustu, pogotovo iz 2 kornera koje je Genova imala, visoki Toni je srecom uputio loptu iznad gola... Bilo je tu jos prilika Genove ali ipak veoma vazna 3 boda na ovom teskom gostovanju su upisana.

Mihajlo GG, i vise srece u sledecim utakmica.

7. kolo

Fiorentina - Porto 4:1

Totalna nemoć Fiorentine u prvih 45 min., salve napada igrača Porta nisu urodile zgoditkom, da bi onda u sudačkoj nadoknadi Vargas probio lijevu stranu i nabacio usamljenom Marchionniju koji sa svojih 1,75 zabija sa ruba 16-erca glavom....Udarac je bio toliko snažan da nemoćni Helton ju nikako nije mogao stići. U drugom poluvremenu Fiorentina čuva rezultat i prijeti ili iz prekida ili kontri, tako da nakon kornera Gilardino se našao u povoljnoj poziciji i glavom je zabio za 2:0, a ubrzo nakon tog pogotka, vezni red Fiorentine je izgirao obranu Porta i Mutu se spretno snašao i uspio je lobati Heltona za 3:0. Nakon toga dolazi do malog opuštanja Fiorentine i poslije kornera Porto smanjuje na 3:1. Porto baca sve karte u napad i previše se otvara i poslije kontre, Mutu pronalazi Gilardina koji nema težak posao zabiti 1na1 za konačnih 4:1.
    Čestitke Zoxx-u, da je imao malo više sreće u 1.poluvremenu mogao je rezulat biti obrnut....

Attachment 3742 Attachment 3743

24. The Following User Says Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

8 KOLO Porto(zoxxg-g) - Sanderlend(makki22) 2:2

Samo cu da kazem da se utakmica nije odigrala u fer pley-u i ko zna kakav bi rezultat bio da nije prekinuta utakmica pa ponovo nastavljena !!!!

Amateur geniuspro's Avatar

Fiorentina (yebomaycu) 0 : 0 Genoa (MihajloBG)

samo rezultat govori o ovoj utakmici dosta imali su i jedna i druga ekipa sanse za gola ali se vecinom sve zavrsavalo na oko 20 metara od gola...tezak egal zargonski receno

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast