Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 133

Thread: PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica - KepaKG Šampion

Professional Ax Moon's Avatar

Default Re: PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica

4. kolo

Porto (zoxxgg) - PSG (AxMoon) 0:2

3. KOLO

AJAX(uroshinho) - PORTO(zoxxg-g) 0:1

Za ovu utakmicu cu reci da sam imao mnogo, ali mnogo srece. Krenulo je otvoreno na obe strane , ajax mozda za nijansu bio bolji ali Porto je odbijao sve nalete holandjana. Uglavnom se igralo na sredini i posle jedne polukontre Ajax je imao veoma dobru sansu da povede sa 1-0 zato sto je Porto skrivio penal. Suarez prilazi lopti,oci u oci sa Betom i sut po sredini gola koji golman Portoa veoma lako brani. U drugom poluvremenu borba se vodila na sredini terena i iz jedne polukontre Walter je dobio loptu na nekih 16 metara i plasirao je ispod nemocnog golmana ajaxa, doduse i malo srece jer je lopta zakacila golmana i na jedvite jade usla u gol!!! U 89 minutu neverovatna kontra Ajaxa koji pogadja stativu i do kraja je ostalo 0-1 za Porto !!!

U svakom slucaju sve cestitke na pruzenoj partiji od strane Uroshinha !!

3. The Following User Says Thank You to Zoxx g-g For This Useful Post:

O. MARSELJ(bullseye) - PORTO(zoxxg-g) 3:0

Ovde mogu samo da kazem : Svaka cast za Bullseye

5. The Following User Says Thank You to Zoxx g-g For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

Olimpik M - Ajax 2:0

4 kola, 3 poraza, 0 postignutih golova, Ajax visestruki sampion Evrope ove sezone u velikom problemu.
    Iako je krenuo ofanzivno, kao i svaku utamicu do sada, Ajax je opet izgubio sasvim zasluzeno od veceras boljeg Olimpika iz Marseja.
    Cestitke protivniku, pobeda cista kao suza.

7. The Following User Says Thank You to circulation For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Geona(geniuspro) vs Sunderland(mArkoNNNi) 1:2
    Puno neiskoristenih prilika sa moje strane, srecom nisu kaznjena od Genoe

Top Player

Lacio(Miksa 99)-Olympic Marseille(Goran6189) 0-1

Dobio sam crveni karton u 13 minutu,odnosno napravio sam penal nad nekim igracom Marseja,Goran je bio precizan. Imali smo i ja i on dosta sansi ali nijedna lopta nije pogadjala mrezu. Cestitke Goranu,vezao je 3 pobedu za redom.
    Attachment 3631Attachment 3632Attachment 3633

4. kolo

Fiorentina - Lazio 0:0

Odlična obrana Lazia ili možda katastrofalna realizacija igrača Fiorentina obilježili su ovu utakmicu, unatoč terenskoj inicijativi i nadmoći nijedan pokušaj mojih igrača nije se našao u mreži. Otovorvši se krajem drugog poluvremna, raspoloženi Rocchi mogao je biti junak da je zabio 100% šansu kada je izbio sam pred Freya.....sve u svemu čestitke Miksi i nadam se da nije zakasnio u školu....

Attachment 3634

11. The Following User Says Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

3. kolo

Atletico Madrid - Fiorentina 7:1

Katastrofa, to je riječ kojom bi se najblaže mogao opisati današnji sraz između Atletica iz Madrida i ekipe Fiorentine, domaćim igračima je baš sve polazilo od noge, pa je već u 10-oj minuti bilo 3:0, tako da je najača karika Fiorentine, tj. njezina obrana kapitulirala čak 7 puta, među mnoštvom golova valja istaknuti s(p)retan gol za 3:0 kada je Simao prebacio Freya s ruba 16-erca, kao i dva gola na kraju drugog poluvremna kada je omaleni argentinac Aguero uspio nadskočiti Natalija i zabiti gol glavom u rašlje , te u sudačkoj nadoknadi gol Forlana sa kojih 20ak metara opet u same rašlje za konačnih 7:1.
    Čestitke protivniku ,ali mislim da ovaj rezulat nije realnost momaka iz Firenze koji će bodove ipak morati pronalaziti na drugim terenima....

Attachment 3641

13. The Following User Says Thank You to yebomaycu For This Useful Post:

Top Player

Ajax(urisinho)-Lazio(Miksa)2-2
    Poveo je u ranim minutima utakmice sa 1-0.u 2 poluvremenu sam do 51 minuta dao 2 gola,ali onda kiks moje odbrane i ja msm da je Sulejmani postigao gol.
    Cestitke protivniku
    Attachment 3645

15. The Following User Says Thank You to MiksaT For This Useful Post:

Miksa [Lazio] 2 - 3 [Besiktas JK] Kure

Poveo je Besiktas sa 1-0 ranim golom , ali onda prima gol iz naocigled bezazlene akcije ali se lopta odbila do igraca lazia za 1-1 , preokret za 2-1 iz kontre i lazio vodi !!! Svi na stadionu su mislili da je to to i da ce besiktas pasti u Rimu , ali tako nije mislio i Guti koji sjajnim centarsutem uposljava odbrambenog igraca i iz kornera besiktas dolazi do 2-2 , u zavrsetku utakmice besiktas je napadao i kada se quaresma nasao 1v1 sa golmanom dobio je po nogama i sviran je penal koji Guti realizuje za 3-2 i besiktas dolazi do velike pobede na Olimpiku ...

GG Miksa

Lazio (miksa) - Porto(zoxxg-g) 1:3

Utakmica je pocelo nesto tvrdje ali kako je odmicala ekipe su se otvorile i rezultat toga je da je Porto imao vise srece i postigao 3 gola a Lazio samo 1 i to posle totalno nespretne intervecije golmana Beta i celokupne odbrane !!

Sve cestitke na pruzenoj partiji od strane Lazia!!

18. The Following User Says Thank You to Zoxx g-g For This Useful Post:

Top Player

Genoa(geniuspro)-Lazio(Miksa) 0-4
    Utakmica je pocela jednim preciznim udarcem glavom vec u 2 minutu,pa je onda 20-tak minuta kasnije,posle kornera jos jedan igrac Lazia pogodio fenomenalno glavom,to se desilo i na samom kraju 1.poluvremena,ali Lazio je za kraj ostavio fenomenalnu bombu sa 12 metara.
    Cestitke geniuspro za fer i postenu igru bez puno startova(msm da prekrsaja nije ni bilo)
    Moja prva pobeda
    SS
    Attachment 3656

06.kolo
    Atletiko Madrid(bata bogdan) 0 - 1 Udinese(Kepa)

Ceo mec smo odigrali na visokom nivou,protivniku nismo dozvolili da sutne na gol,mozda smo trebali da postignemo jos koji gol ali dobro.

Cestitke Bogi.

21. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

Bullseye [Marseille] 0 - 1 Kure [Besiktas JK]

Celu utakmicu je Besiktas bio bolji tim pogodio 2 stative ali na kraju ipak slavio .

GG Bulls

PS. ISPAO SAM CIGAN I KRLJNUO COVEKA NA 30m I ZBOG TOGA MU SE 1000x IZVIINJAVAM !!!

23. The Following User Says Thank You to Kure For This Useful Post:

MihajloBG [Genoa CFC] 0 - 4 Kure {Besiktas JK]

Totalna nadmoc Besiktasa ali samo 1 gol u mrezi Djenove u prvom poluvremenu ... na poluvremenu ko zna sta je fudbalerima rekao Bernd Schuster ali su se trgli i postigli jos 3 gola za konacnih 4-0 na stadionu Luigi Ferraris .

Kure [Besiktas JK] 3 - 1 kepakg [Udinese]

Derbi vrha tabele na stadionu Fiyapı İnönü ... pun stadion svih 32,086 mesta bilo je popunjeno za ovaj derbi ... Besiktas je sjajno poceo i utakmicu otvorio golom u prvom delu utakmice i sa rezultatom 1-0 se otislo na poluvreme . U drugom poluvremenu 2 sjajna centarsuta i 2 pogotka za veliku zalihu od 3-0 . Svi su mislili da ce to biti konacan ishod ove utakmice ali ne i igraci Udinezea koji su dali gol u zavrsnici za 3-1 .

26. The Following User Says Thank You to Kure For This Useful Post:

Marseille [Goran6189] 0 - 2 kepakg [Udinese]

Bila mi je cast igrati prvi put sa Kepom, koji je mnogo dobar igrac Ali moram da napomenem kako mi je zao sto nisam dao nijedan gol, a imao sam sanse za to. Ali jbg moji compavci su imali vise tendencije da naprave *****e pred mojim golom (glupo primljen 2 gol)... Bilo je tu jos prilika sa obe strane, ali zasluzena pobeda Kepe
    Mora se vezbati odbrana i jos neke finese, Kepa i Kure su mi posteno izvozali odbranu koja u 3 kola nije primila gol. Taman kada sam pomislio da sam bolji u odbrani...

@ Kure, izvinjenje prihvaceno, bio si zasluzeno bolji, igras lep i zanimljiv fudbal, nekako unikatan

28. The Following User Says Thank You to Goran6189 For This Useful Post:

Marseille (Goran6189) 1:2 Sevilla (Shicitas)

Utakmica puna prilika, pravo kidanje na terenu, naravno nezadovoljan sam ovim porazom jer smatram da sam u najgorem slucaju zasluzio X, ali tekma je bila takva da je do kraja svaki rezultat bio moguc, i tu sam izvukao deblji kraj. Sevilja je bila mnogo spremnija za ovaj mec, dok je Marsej poprilicno izmoren gustim rasporedom odigravanja utakmica, sto protivnici dobro iskoristavaju. Pola igraca su mi u kanalu vec 3 utakmice za redom, sto se nije desavalo kada sam vezao pobednicki niz.

GG Shici, imao si malko vise srece, a to ti nije prvi put, jer vidim imas naklon srece i u drugim tekmama , zato ti dolazim u goste sav nabrijan, po pobedu

10.kolo
    Fiorentina(yebomaycu) 1 - 2 Udinese(Kepa)
    Odavno nisam igrao ovako zanimljiv mec.Na poluvremenu sam imao 2-0,realno je bilo da sam postigao jos gol-dva.
    Pocetkom drugog poluvremena protivnik brzo smanjuje rezultat na 2-1,mi opet imali dosta dobrih sansi ali Frey sve skida.I onda,od 85.minuta pa na dalje prava opsada Hamdanovicevog gola.Prvo je iz slobodnog udarca Vargas pogodio precku,zatim je Hamdanovic skinuo zicer Gilardinu posle centarsuta kada je ostao sam.

GG yebomaycu.

Izvinjenje organizatorima liga,ja sam trebao da budem domacin,protivnik mi jos rekao to na chatu pre utakmice + sam pogledao na forumu,ne znam sta mi bi. :/ - Nema problema, zamenicemo redosled. (Goran)

Porto - Sevilla 0:2
    Dobar mec,cestitke protivniku

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast