Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 162

Thread: Jugoslovenska Liga 90/91 Patch

Default Jugoslovenska Liga 90/91 Patch

Evo jednog patch-a za ljubitelje classic-a...

Ovako nesto je izvesni Fuzinho hteo da napravi za 2010, ali je nestao bez traga, pokusao sam da ga kontaktiram, ali neuspesno.

Dakle, radi se o Jugoslovenskoj ligi 90/91. Ubaceni su dresovi koje je Fuzinho uradio za 2010, ja sam dodao brojeve za sve ekipe, napravio sastave i ocene. Liga se nalazi preko holandske. Ubacene su neke face koje sam pronasao, ostale su prebacene sve na build (da ne bi imali face danasnjih igraca).

Sve u svemu, ovo dodje kao neka BETA verzija patch-a koji bi u buducnosti mogao biti mnogo slozeniji.

Kvalitet timova je napravljen po tabeli koja je bila na kraju te sezone. Dakle Proleter je npr. bolji od Sarajeva, jer je zavrsio u vrhu tabele, a Zeljo pri dnu. Te sezone je inace igralo 19 timova ligu iz nekog razloga (mislim da je bio problem oko Borca iz BL), ali sam izbacio Spartak Suboticu, jer su zavrsili sa samo 4 boda, a nisam bio siguran sta ce se desiti sa ligom ako stavim 19 timova.

Dakle, u patch-u su mnogi poznati igraci bivse Jugoslavije: Sestic, Rambo Petkovic, Suker, Boban, Boksic, Mijatovic, Jokanovic, Vujacic, navarno zvezdina generacija 91 cela, zatim Zahovic, Bilic, Stimac i jos mnogi koji su kasnije imali sjajne karijere.

Ovo sto sam odradio do sad postavicu verovatno veceras, a vama za sad ostavljam ss-ove:

Sto se instalacije tice, nemate install.exe, nego treba raspakujete par fajlova i vrlo je jednostavno. YUGSERVER i EXE file u direktorijum gde je instalirana igrica (program files/KONAMI/Pro evolution soccer 2011), a folder EXYUGO LIGA90-91 PES 2011 raspakujte u my documents/KONAMI i to bi trebalo da je to. Naravno, treba imati instaliran DLC, ali verujem da ga svi vec imate.

Popravio sam mapu sveta koja se vidi u pozadini u meniju pred pocetak utakmice, ubacio sam face Prosineckog i Sukera i napravio sam crne sudijske dresove....
    A sad, UZIVAJTE!

DOWNLOAD

dodati hostovi:

http://www.filefront.com/17541124/exyugopatch-2011.rar/

http://www.sendspace.com/file/yv9zkl

Super Star JUG GROBARI's Avatar

Default Re: Jugoslovenska liga 90/91 patch

E ovako sam nesto cekao stariju ligu Jugoslavije.Svaka cast zdravoumartini.

Samo pitanje Imali classic Jugoslavija?Inace bilo bi dobro kada bi neko napravio na ovaj patch takodje i classic timove 90/91 Engleska,Italija,Spanija,Francuska bilo bi mnogo realnije.

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

treba odraditi sve lige da budu iz tog perioda... jer master liga nece valjata ako na primer sarajevo '91 dovede runija :s

9. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Pa da... za sada nema logike igrati master ligu, samo ligu. Bilo bi lepo napraviti naravno celu Evropu iz tog perioda, ali je to previse cini mi se... no ako neko ima zelju da se upusti u tako nesto, ja bih se veoma obradovao...

11. The Following User Says Thank You to zdravoumartini For This Useful Post:

Stevan Stevan's Avatar

ma kakva master liga,cepaj ligu i prijateljeske,mada mislim da se i u ligi igra CL i LE pa to moze da bude malo nerealno,ali ovo je super ideja,jedva cekam linkove da probam,nego jel moze da se namesti kada igras ligu ,samo ligu da igras,eventualno Kup,a ne i LS i LE

nego vidim da Pedjina faca ima ove sare oko laktova itd,to je koliko se secam jos za pes 09 pa cu da probam da sredim sve te face da se ne javljaju te sare na igracima,to je do texture

Quote Originally Posted by zdravoumartini View Post
    Pa da... za sada nema logike igrati master ligu, samo ligu. Bilo bi lepo napraviti naravno celu Evropu iz tog perioda, ali je to previse cini mi se... no ako neko ima zelju da se upusti u tako nesto, ja bih se veoma obradovao...
    Evo ja bih zeleo praviti Evropu iz tog perioda ali treba jos ljudi.Sad dal je to previse puff sve se moze kad se hoce.To nebi bilo lose dosta ljudi bi igrali patch.

14. The Following 3 Users Say Thank You to JUG GROBARI For This Useful Post:

Mozete preuzeti neke ekipe iz el grandea?!.....

16. The Following User Says Thank You to murphy For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

ja vam mogu pomoci kad zavrsiom mi sa nasim pecom... ne znam kada tacno

18. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Quote Originally Posted by murphy View Post
    Mozete preuzeti neke ekipe iz el grandea?!.....
    Moze ali bi bilo glupo jer recimo imas Arsenal 1988-1991 sto ima igraca iz svih godina 88-89-90-91 i bili bi pomesani.

Quote Originally Posted by JUG GROBARI View Post
    Moze ali bi bilo glupo jer recimo imas Arsenal 1988-1991 sto ima igraca iz svih godina 88-89-90-91 i bili bi pomesani.
    Pa to jeste,ali barem dresove,odgovarajuce fudbalere i to.....

Quote Originally Posted by Stevan View Post
    ma kakva master liga,cepaj ligu i prijateljeske,mada mislim da se i u ligi igra CL i LE pa to moze da bude malo nerealno,ali ovo je super ideja,jedva cekam linkove da probam,nego jel moze da se namesti kada igras ligu ,samo ligu da igras,eventualno Kup,a ne i LS i LE

nego vidim da Pedjina faca ima ove sare oko laktova itd,to je koliko se secam jos za pes 09 pa cu da probam da sredim sve te face da se ne javljaju te sare na igracima,to je do texture
    Da, sve face su iz 09 sto sam ubacio... jer su bile u mom patch-u world cup history... Bio bih veoma zahvalan kada bi uradio jos neke face

Evo uradicu ja samo da vidim koji igraci nemaju face kada postavis link pa da skinem.

Свака част. Једва чекам линкове.

Evo, upravo sam sve zavrsio sto sam hteo... Al me mrzi da cekam sad dok se uploaduje, mrtav sam... ujutru cu staviti... bice ralativno brzo, posto zapakovan ima samo 19mb...

25. The Following User Says Thank You to zdravoumartini For This Useful Post:

A, Jel ce te napraviti glubive iz 1966 godine???

Page 1 of 9 123 ... LastLast