Results 1 to 4 of 4

Thread: DezurnaBudala

Default DezurnaBudala

Chelsea (Zoxx g-g) - Juventus (DezurnaBudala)

I utakmica: Chelsea (Zoxx g-g) - Juventus (DezurnaBudala) 1:0

Odlicna utakmica, ja sam vise napadao ali i vise masio pa je zoxx kaznio moje promasaje pogotkom essiena sredinom 2. dela igre.

II utakmica: Juventus (DezurnaBudala) - Chelsea (Zoxx g-g) 5:0

Utakmica u kojoj se isplatio moj veci posed lopte i veci broj stvorenih prilika jer je prakticno svaka lopta koja je isla u okvir zavrsila iza ledja pomalo indisponiranog ceha. Zoxx je i u ovoj utakmici imao svojih dobrih sansi ali je bufon bio na nivou pa je i rezultat pomalo preteran.
    Attached Images Attached Images

Default Re: DezurnaBudala

Danas sam i ja prvi put polozio koplje posle jednog dvomeca, a zasluzeni pobednik bio je odlicni komaranezi. Sa obzirom da je nas prosli dvomec prekinut (iz tehnickih razloga) posle 1. utakmice koju je komaranezi dobio 4:1 ovom pobedom mog kolege pravda je zadovoljena.

AS Roma (komaranezi) - Juventus (DezurnaBudala) 2:1

I utakmica: Juventus - AS Roma 0:1

Silovito se krenulo na obe strane, medjutim, Roma je bila konkretnija i posle odlicnog pasa Totija iza ledja odbrane Juvea, lopta dolazi do Vucinica koji je rutinski, iskosa sa leve strane, pospremljuje u mrezu Bufona - 0:1. Posle toga, Roma je uglavnom pokusavala slicnim pasovima da iskoristi brzinu Vucinica, a i snagu Adriana da bi dosla u gol sansu dok je Juve stihijski navaljivao ka golu Donija, kojega je u jednom navratu spasila stativa, a u drugom precka. U drugom delu je Doni delovao sigurno i otklanjao svaku opasnost pred svojim golom ali je i Bufon sa druge strane bio veoma koncentrisan posle nekoliko udaraca Rimljana pa su se fudbaleri iz prestonice Italije vratili kuci sa velikih 0:1 u gostima.

II utakmica: AS Roma - Juventus 1:1

Prvo poluvreme utakmice na rimskom Olimpiku je proteklo u potpunoj dominaciji Juventusa. Redjale su se sanse kao na traci pred golom Donija ali je brazilski golman bio neprikosnoven u svom sesnaestercu i branio je sve udarce, pravovremeno istrcavao, ukratko, spasavao je vucicu kako je znao i mogao. Sa druge strane, dva napada su bila dovoljna Vucinicu da se opet upise u strelce. Posle jedne akcije Pizara i Totija, Vucinic dobija loptu na 16 metara i vrhunskim udarcem, kroz noge jednom stoperu Juvea, salje je u donji desni ugao Bufonovog gola - 1:0. Drugi deo ove veoma dinamicne utakmice je takodje protekao u naletima "stare dame". I u ovoj utakmici, precka je bila tu da spase Donija, ali je posle jednog nesmotrenog starta igraca Rome, na 18 metara od gola Brazilca, iz svog najjaceg oruzja, slobodnjaka, Del Piero bio neumoljiv - 1:1. Do kraja je Juve i dalje napadao sto je stvorilo Romi sansu za kontre, medjutim, ni Rimljani nisu bili dovoljni skoncentrisani u zavrsnici pa je ovaj uzbudljivi mec zavrsen, za Romu odlicnim, rezultatom 1:1.

Cestitke komaraneziju na zasluzenoj pobedi, a posebno bih istakao odlicne pasove u prostor kojima me ubijao tokom obe utakmice. Jos bih samo zamolio dobrog kolegu da postavi ovde sliku od 2. utakmice.

3. The Following User Says Thank You to DezurnaBudala For This Useful Post:

Auu brate, svaka ti cast za izvestaj, odradio si ga vrhunski!
    A evo i screena od fenomenalne 2. utakmice...
    • File Type: jpg 2.jpg (37.4 KB, 7 views)

U skladu sa pocetkom ove nove lige, postavljam ovde propozicije interneta, sa speedtest.net, autenticno