Results 1 to 8 of 8

Thread: pozdrav ljudi

Default pozdrav ljudi

Evo ovako...jucer sam našao vaš site i mogu da vam kažem da je odličan.....vidim da se jako trudite oko svega i da bi poboljšali samu kvalitetu igrice.Samo tako nastavite.......

Molio bih vas jednu stvar ...ako bi mi mogli dati link za skidanje Balkan Patcha sa svim zakrpama ako može???'ajde bio bih vam puno zahvalan...ito tako ako može i link za meridijan ligu .....ako može što novija verzija....nadam se da nisam nešto krivo napisao

Pozdrav iz Zagreba

Default Re: pozdrav ljudi

Evo ovako...idi na pcige.pa na download..tamo cesh naci dodatke za pes5..i to je to..ztamo su ti upustva...Imash na ovom sajtu baner za pcigre..nadam se da sam ti pomogao..D

Pozdrav i tebi!
    Samo molim te ako nesto ubuduce zelis da pitas prvo bar malo "procesljaj" forum, a ne da otvaras odmah novi topic.
    Ovo ti kazem samo zato da ne bi napravili havariju ovde.

Balkan patch(mislim da linkovi jos rade ) :
    http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=64.0
    Mozes i naci nove OF-ove na forumu.

MSL Patch:
    http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=235.0

I to ti je to.Daj svoje utiske na forumu MSL patch.D

hvala puno.....ma češljao sam forum i nikako da nadjem linkove pa reko da pitam "stariju ekipu" na forum gde se šta nalazi....

JAO JAO JAO JAO JAO......zbog ljudi poput vas necu uredno završit godinu na faksu.....jer uz ekipu koja izrađuje patcheve za balkan NIKAD ponavljam NIKAD i još jedanput ponavljam NIKAD PES neće dosadit......svaka čast momci na ovom Balkan patch a još ću više hvalit kada u petak skinem na faksu MSL .....Veliki pozdrav od Zagrebačkog Grobara!!!!!

Bolje da si zvezdas nego grobar,al ajde sad.