Page 280 of 280 FirstFirst ... 180230270278279280
Results 5,581 to 5,586 of 5586

Thread: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

2. The Following User Says Thank You to Morfeo For This Useful Post:

Regular dominator's Avatar

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Quote Originally Posted by Morfeo View Post
    treci protivnik Dominator

Prvi mec, tek sam na poluvremenu provalio da su mi ostala podesavanja za 2vs2, lagano na poluvremenu vracam postavke za 1vs1 i planiram kako imam vremena da se vratim i okrenem. Medjutim Kerol ne dijeli misljenje sa mnom, on ne planira da nesto uputi ka golu i napravi nesto, ustvari dominator je dosta promasio jos sam dobro prosao je pa je ostalo do kraja 0-1.

Drugi mec, vadim Kerola provalio sam jos se nije oporavio od one ozlijede kad je pao u kafani sa stola, stavljam Gabiadinija u napad racunam da ne ide u kafanu kao Kerol, i tako ocekujem pobjedu. Krece utakmica Dominator postize prvi gol, a ja u glavi kao i da nije, zatim postize i drugi gol, i tek tada provalim da me unistava neki igrac sa prezimenom glavnog grada Amerike. Nista nastavljamo dalje, Tasci i Gabbiadini vratili su rezultat do kraja prvog poluvremena. Krece drugo a ja vec vidim kako sam postigao gol za 3-2, medjutim Washington nije vidio isto sto i ja, pa je postigao gol za svoj tim, i tako nastavio da do kraja zlostavlja odbranu, koja mu nije mogla nista u duelima. Do kraja smo primili jos puno golova, tako da u nekim sledecim utakmicama protivnici ne moraju davati golove jer smo vec dovoljno primili za par utakmica unaprijed. GG
    Obično tako bude kada se podceni dominacija, ali ipak moram priznati da ima nešto i u tim žuto crnim dresovima, koji me posebno inspirišu da odigram ozbiljno

Što se tiče same igre nemam nikakvu primedbu, čovek ima svoj stil koji može da vam se sviđa ili ne. Smatram da će ga baš stil igre sputavati pogotovo u mečevima protiv dobrih defanzivnih igrača. U svakom slučaju, poželeo bih kolegi dobrodošlicu u naš karavan, verujem da će se i ostali složiti sa mnom

4. The Following 4 Users Say Thank You to dominator For This Useful Post:

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

cetvrti protivnik Naris

Odigrali smo cetiri utakmice veceras, znamo se jako dugo, puno puta smo se sastajali u nekim vaznim utakmicama u prethodnoj ligi koju smo igrali. Kao i uvijek prezanimljivo protiv njega igrati jer je pretesko pratiti toliko passova i duplih passova haos bukvalno, u nekim trenucima utakmice pitam se na koju stranu treba da sutnem. GG

peti protivnik Cika Kure

Meni je zabagovao lightshot zamolio sam Kureta da uzme ss, hvala za to. Zatim je Kure napravio genijalnu stvar uzeo skrinsot skrinsota.

Sto se tice meceva bili su teski, igra Kure dobru defanzivu cini mi se da se na potpuno isti nacin branimo. On igra konstantno tu ofsajd zamku sto moze biti i dobra i jako losa stvar, u utakmicama protiv mene koji malo i usporavam u napadu bilo je extra, jer njegovi me napadnu sa svih strana. U prvoj utakmici Kure je imao dosta sansi 1 na 1 ili 1 na 2, ali nekako su svi ti sutevi otisli u predaleko od gola, cini mi se da je to problem s gravitacijom.

Druga utakmica, bilo je prilika na obje strane, ali 90 minut i korner za mene, nabacujem jako lose, Kuretova dva stopera od 190+cm stoje na prvoj, Kure lagano lista instagram i lajkuje starlete i lopta prolazi do mog igraca na drugoj koji nije uputio udarac nego se lopta odbila od njega i usla u gol bukvalno me Kure pustio da pobjedim, ne vjerujem da se ovo desilo. LOL i GG

7. The Following User Says Thank You to Morfeo For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Morfeo View Post
    peti protivnik Cika Kure

Meni je zabagovao lightshot zamolio sam Kureta da uzme ss, hvala za to. Zatim je Kure napravio genijalnu stvar uzeo skrinsot skrinsota.

Sto se tice meceva bili su teski, igra Kure dobru defanzivu cini mi se da se na potpuno isti nacin branimo. On igra konstantno tu ofsajd zamku sto moze biti i dobra i jako losa stvar, u utakmicama protiv mene koji malo i usporavam u napadu bilo je extra, jer njegovi me napadnu sa svih strana. U prvoj utakmici Kure je imao dosta sansi 1 na 1 ili 1 na 2, ali nekako su svi ti sutevi otisli u predaleko od gola, cini mi se da je to problem s gravitacijom.

Druga utakmica, bilo je prilika na obje strane, ali 90 minut i korner za mene, nabacujem jako lose, Kuretova dva stopera od 190+cm stoje na prvoj, Kure lagano lista instagram i lajkuje starlete i lopta prolazi do mog igraca na drugoj koji nije uputio udarac nego se lopta odbila od njega i usla u gol bukvalno me Kure pustio da pobjedim, ne vjerujem da se ovo desilo. LOL i GG
    Fraps dušman slika u drugom formatu, za ilustrator, grafički dizajn... Ružna prošlost ahhahaha

A gravitacija u sitacijama jedan na jedan, jbg, 4 sprat... Treba da se navikne

A žene će da me ubiju.... Ahahhaha
    Rekao sam ti da paziš šta pričaš, zna se ko je admin!

Šalu na stranu
    Momak na mestu, TRIBLA štogot, šega stalno... Pravo osveženje za Ligu, nešto novo, neki novi stil igre. Sve najbolje! Vidimo se u ligi

9. The Following User Says Thank You to Cika Kure123 For This Useful Post:

sesti protivnik Princ

Kao i uvijek dosta sam se gubio i zbog tima koji uzmem, svaki put je potrebno naviknuti na odredjene igrace. U dvije utakmice protiv Princa postignuta su samo dva gola, ali to ne znaci da su se igrale nesto posebno tvrde defanzive i da se bitka vodila na sredini, bas suprotno, furalo je po krilima bukvalno leteci Werner, Vinicius i jos neko nisam ih mogao zaustaviti koliko su brzi. Ne znam ni sam kako sam uspio izdrzati primiti samo jedan gol. U napadu nisam nista posebno mogao napraviti jer Princ igra jako dobro defanzivno rekoh njemu da je to po mom misljenju druga defanziva posle dominatorove. U svakom slucaju zanimljive utakmice. GG