Page 278 of 279 FirstFirst ... 178228268276277278279 LastLast
Results 5,541 to 5,560 of 5571

Thread: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Quote Originally Posted by banarinjo10 View Post
    PROTIVNIK 8 (UTAKMICA 1)

StiviG 0 - 3 Mixi

Dobra, fluidna utakmica gde je protivnik odigrao na visokom novou. P.S. da napomenem da su se susreti igrali na prazne stomake. Gde je nesto sitiji bio moj prijatelj Mixi.

UTAKMICA 2

StiviG 2 - 4 Mixi

Mec koji je obelezio dosta golova i atraktivnih poteza. Menadzeri su posle meca otisli u Sarajevo na cevape i pivu.
    Stari poznanik iz Sholym lige . Koliko se sećam, a davno to već beše , Banarinjo ili Stivi G kako se sada vika uvek je važio za fer i korektnog igrača i dobrog momka tako da od mene sve pohvale i +

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Prva utakmica ,brz meč sa dosta šansi,na startu sam imao malo više sreće ,jer je Aleksa otvorio tekmu sa 2-3 dobre prilike,na kraju su presudile sitnice i jedan evrogol Iguaina,nadam se da ću odigrati još ovakvih mečeva i naravno pozdrav za mog prvog protivnika GG !
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

3. The Following User Says Thank You to Kraken666 For This Useful Post:

Default Odg: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Sve u najboljem redu, pohvale za protivnika.. Poznaje pravila, nije bilo nikakvih problema oko pravila, plus za ulazak u ligu ima od mene..

5. The Following User Says Thank You to AleksaVP For This Useful Post:

Druga utakmica ,protivnik moram priznati mnogo bolji i konkretniji
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Treća utakmica ,isti protivnik ,sličan meč ,ipak ovog puta sam za razliku od protivnika uspeo da iskoristim sve ukazane šanse . Nadam se da ćemo odigrati još koji meč ,pozdrav !

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Četvrta utakmica,nema se šta reći,sem da je protivnik bio izuzetan tokom celog meča ,a da ja nisam imao šansi,puno pozdrava za njega i mogu mu obećati da se neće ponoviti par sitnih grešaka GG !

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Peta utakmica,vrlo dinamičan meč,sa dosta prilika na obe strane,protivnik izuzetan,na kraju najrealniji ishod . Pozdrav !

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Peta utakmica,vrlo dinamičan meč,sa dosta prilika na obe strane,protivnik izuzetan,na kraju najrealniji ishod . Pozdrav !

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Jedna utakmica je nedovoljno da bi dao ocenu, javi se za jos koju tekmu pa cemo videti, pozzz

Protivnik 1 (Princ)

Moja prva utakmica u CTL. Protivnik Princ. Prva tekma gusta, na kraju za 1 pogodak vise Princ odnosi pobedu. Dok druga utakmica isla je svo vreme u moju korist ali na kraju Princ opet pokazuje iskustvo i daje gol pred kraj za remi. Cak je propustio par sansi za pobedu. Hvala na izdvojenom vremenu. GG !

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Quote Originally Posted by marjan1996 View Post
    Protivnik 1 (Princ)
    Sto se tice igre sve je na visokom nivou, raznovrsno, nema nikakvih pokusaja na silu..
    Vidi se kvalitet, vidi se da ne igra prvi put online,da je upoznat sa pravilima..

Konekcija je bila dobra, nije bilo nikakvih problema.
    Ima sve predispozicije da bude dobar ligas ako bude postovao pravila..

Posto sam cuo dosta toga o tebi jedino sto ti mogu reci je da se nadam da si shvatio
    da je ovo sve igrica i da smo ovde da se druzimo tako da nema potrebe za nervozom.

Tako da nastavi tako pa cemo vidjeti, ako ti bude pruzena sansa nemoj da uprskas.

Protivnik 2 (Mr.Bean)

Lep mec. 6 golova vidjeno. Moglo je i vise. Dosta sansi,udaraca,lepih akcija. Hvala na izdvojenom vremenu Mr.Bean. GG!

Super Star mr bean's Avatar

Quote Originally Posted by marjan1996 View Post
    Protivnik 2 (Mr.Bean)

Lep mec. 6 golova vidjeno. Moglo je i vise. Dosta sansi,udaraca,lepih akcija. Hvala na izdvojenom vremenu Mr.Bean. GG!
    Sve ok ispostovao pravila igra raznovrsna bilo je svega I suteva 30+ I centarsuteva I lepih akcija GG Marjane I sretno u daljoj prijavi

Protivnik 3 (Naris)

Moj stari i dugi poznanik sto se tice pesa i igranja online. Uvek dosta golova i uvek zanimljivih meceva. Kao i ovaj. Utakmica sa dosta golova,lepih suteva,i akcija. Na kraju greska odbrane pred sam kraj i Naris odnosi pobedu. GG!

Protivnik 4 ( Kure)

Jako tvrda utakmica od samog pocetka. Dominirao je kure vecinom terena. Sanse su se redjale ali nikako da udje u gol. Dosta se ispromasivao cak je bila i jedna precka ali mreza ostaje netaknuta. Posle svega toga kako kazu kazna za promasaje dolazi,uspevam postici jedan gol za vodstvo sto je i bio krajnji rezultat. Svaka cast Kure na pruzenoj partiji,trebao je biti barem X,ali eto. GG!

14. The Following User Says Thank You to marjan1996 For This Useful Post:

Dobro je sve +
    Samo da nastavi ovako, bez nervoze i ostalog
    Srećno dalje

Protivnik 5 (Dormunder)

Utakmica vs stari poznanik. Mmnogo lepa tekma,vidjeno par evro golova. Prejak trenutno za mene. Sto je i dokazao. GG Dortmunde!

18. The Following User Says Thank You to marjan1996 For This Useful Post:

Stara musterija iz devedesetih, kvalitetan igrac, sve top i dobrodosao

Protivnik 6 (Pelemasca)

Dovoljno je reci "Objasnio kako se igra" ,nisam nista mogao u ovom mecu,izdvojio bih prelep lob koji je postigao pele. Za svaku pohvalu,majstorija! GG!

Protivnik 7 (AleksaVP)

Utakmica 1

Utakmica 2

Moja sedma po redu. Protivnik Aleksa. Dva lepa meca,sa mnogo lepim golovima. Vidjeno dosta lepih akcija. GG!

22. The Following User Says Thank You to marjan1996 For This Useful Post:

Default Odg: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Vidi se da ima iskustva u online ligama, dobar je igrač i ima veliki plus od mene za ulazak u ligu..

Protivnik 8 (cesc)

Protivnik dominirao celo vreme. Imao sam par prilika ali nisam realizovao. Mnogo lepa igra,i vidjeno par lepih pogodataka. GG!

Protivnik 8 (cesc)
    Mec 2

Za razliku od prve utakmice,dosta bolje sa moje strane. Iskoristio sam neke sanse i na kraju dosao do pobede.Sve cestitke protivniku,imao je i on svoje sanse i prilike ali nije iskoristio sve u svemu Gud Gejm!