Page 279 of 279 FirstFirst ... 179229269277278279
Results 5,561 to 5,570 of 5570

Thread: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

Default Odg: Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Quote Originally Posted by marjan1996 View Post
    Protivnik 8 (cesc)

Protivnik dominirao celo vreme. Imao sam par prilika ali nisam realizovao. Mnogo lepa igra,i vidjeno par lepih pogodataka. GG!

Protivnik 8 (cesc)
    Mec 2

Za razliku od prve utakmice,dosta bolje sa moje strane. Iskoristio sam neke sanse i na kraju dosao do pobede.Sve cestitke protivniku,imao je i on svoje sanse i prilike ali nije iskoristio sve u svemu Gud Gejm!
    Nemam nikakvih zamjerki..Sve mi se cinilo ok, od neta pa do same igre i protivnika. GG

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Protivnik 9 (Dominator)

Dobar mec,sa puno lepih akcija. Vodio sam do pred sam kraj,da bi dominator pogodio glavom za X golom u 90+,svakako dobar mec,borba se vodila na sredini terena. GG!

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Protivnik 10 (Milos00)
    Mec 1

Mec 2

Dva dobra i zanimljiva meca. Vidjeno puno golova. U prvoj utakmici protivnik dosta bolji i ozbiljniji od mene. Druga utakmica su se malo potrefila i raspolozenja mojih igraca,dosta bolja od prvog meca,sto je na kraju i doprinelu rezultatu i pobedi. Sve cestitke mom imenjaku. GG Milos!

4. The Following User Says Thank You to marjan1996 For This Useful Post:

Protivnik 11 (MIXXI)

Tvrda utakmica,jak i dobar protivnik. Prvo poluvreme je dominirao i postigao gol za 0:1. Drugo poluvreme krecemo dosta ofanzivnije i posle lepog prodora sa boka postizemo gol za 1:1. Imali smo sansi poslednjih 15min za pobedom ali protivnicki golman je sve poskidao. GG!

Sedma utakmica ,poznat protivnik i izuzetno tvrd i zanimljiv mec!
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Osma utakmica i jos veca borba ,imali smo dosta problema da odigramo ove dve utakmice,ali se isplatilo ,pozdrav za Miksija !
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Protivnik 12 (Gaucho)

1.mec

2.mec

Mnogo dobar igrac. Dominirao je u oba meca. Jako sam malo sansi imao za gol sto pokazuje i rezultat. Sve cestitke protivniku i hvala na izdvojenom vremenu za igru. GG!

Protivnik 11 (MIXXI)

Tvrda utakmica,jak i dobar protivnik. Prvo poluvreme je dominirao i postigao gol za 0:1. Drugo poluvreme krecemo dosta ofanzivnije i posle lepog prodora sa boka postizemo gol za 1:1. Imali smo sansi poslednjih 15min za pobedom ali protivnicki golman je sve poskidao. GG!
    Marjana se sećam iz Shollym lige . Davno je to bilo i sećam se nešto da je bio izbačen odatle , ali zbog čega tačno stvarno ne mogu da se setim .
    Ja sa Marjanom nikada nisam imao problema , a verujem da nikada neću ni imati i što se mene tiče dobrodošao u Ctl ekipu . +

I naravno treba da rešiš grafiku u patchu http://www.pes-serbia.com/threads/25...30#post1510730

Quote Originally Posted by Kraken666 View Post
    Sedma utakmica ,poznat protivnik i izuzetno tvrd i zanimljiv mec!
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Osma utakmica i jos veca borba ,imali smo dosta problema da odigramo ove dve utakmice,ali se isplatilo ,pozdrav za Miksija !
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Odigrali smo još par utakmica ,nije bilo loše , možda još malo proučiti pravila i treba da koristis novu grafiku za patch sa novim grbovima , a to skines ovde u poslednjem postu http://www.pes-serbia.com/threads/25...30#post1510730
    Znači skineš to sve za sezonu 29 i koristis taj pes 6 exe fajl kada ulaziš u pes . Ja mislim da ceš tako da rešiš problem sa grafikom u patchu. Ako grešim neka me neko ispravi.
    U svakom slučaju + od mene.

Protivnik 12 (Gaucho)

1.mec

2.mec

Mnogo dobar igrac. Dominirao je u oba meca. Jako sam malo sansi imao za gol sto pokazuje i rezultat. Sve cestitke protivniku i hvala na izdvojenom vremenu za igru. GG!
    Dobar igrac, konekcija na mestu, poznaje pravilnik. Od mene +