Page 264 of 264 FirstFirst ... 164214254262263264
Results 5,261 to 5,272 of 5272

Thread: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Quote Originally Posted by YNWA Pes View Post
    Protivnik 7

YNWA vs Mirchell

Uzivali smo i ja i protivnik u igri. Coutinho u svom stilu na pocetku meca postize gol prelep onda smo se raspucali i ja i mirchell na poluvremenu statistika bila je za ne poverovati jednaka kasnije su padali golovi i na kraju meca stavlja tacku Keita. GG
    Dobijamo odlicnog igraca.Vidi se tu iskustvo i znanje.Bas sam uzivao u utakmici sa momkom.Konekcija savrsena,ferplej na vrhunskom nivou,komunikacija takodje.Ogroman plus i dobrodosao u Ctl karavan...

2. The Following 2 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

4. The Following User Says Thank You to Milos00 For This Useful Post:

Default Odg: Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Igrao sam i pre protiv Miloša koliko mi se čini, sve je okej, može malo poraditi na komunikaciji u toku meča

Default Re: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Miloš vs Veljko94
    (3-0)

GG svaka cast ovim putem se izvinjavam zbog zutog kartona GG

Miloš vs Veljko94
    (1-1)

Odlicno je protivik je bio bolji ali sreca je presudila GG

Default Odg: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Net ok, igra ok, moze bolje sigurno, rekao sam mu vec kako i sta treba da bi usao u ligu, nadam se da ce ispostovati.

+ od mene

Protivnik 8

YNWA vs NikolaReal7

Dobre 2 utakmice su bile u prvoj sam bio pobedio bez primljenog gola dok u drugoj je bilo nereseno. GG

Default Re: Odg: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Protivnik 9

YNWA vs Amokachi

U prvoj utakmici me je protivnik savladao minimalnom pobedom, dok u drugoj u finisu meca gubim rezultat GG

Super Star Amokachi's Avatar

Default Re: Odg: Prijateljski mecevi SAMO ZA NOVE igrace koji zele da se prijave za CTL ligu!

Quote Originally Posted by YNWA Pes View Post
    Protivnik 9

YNWA vs Amokachi

U prvoj utakmici me je protivnik savladao minimalnom pobedom, dok u drugoj u finisu meca gubim rezultat GG
    Apsolutno sve je zadovoljavajuce, zapravo odlicno, osim neta. Ali moguce da dio krivice ide na server.
    Meni je drago sto smo dobili kvalitetnog pes igraca. Malo ce morati da koriguje igru kako bi postao bolji, ali svakako ima potencijal da radi dobre stvari.

Super Star mr bean's Avatar

Quote Originally Posted by Amokachi View Post
    Apsolutno sve je zadovoljavajuce, zapravo odlicno, osim neta. Ali moguce da dio krivice ide na server.
    Meni je drago sto smo dobili kvalitetnog pes igraca. Malo ce morati da koriguje igru kako bi postao bolji, ali svakako ima potencijal da radi dobre stvari.
    net ima isti ko ja tako da ne moze biti to problem vec je dos servera sigurno

14. The Following User Says Thank You to mr bean For This Useful Post:

16. The Following User Says Thank You to nakalmiki For This Useful Post: