Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Umaranje igraca i druge boljke

Default Umaranje igraca i druge boljke

Svako ko je igrao protiv coveka, bilo online ili offline, primetio je da se igraci mnogo trose. To je posledica brze igre, brzih kontri, mnogo trcanja itd sto je i logicno medjutim posto nije napravljen dobar balans, dolazimo u situaciju da ekipa negde pocetkom II poluvremena totalno poludi sto ima za rezultat nerezonsko kretanje, ne prihvatanje lopte, totalno nelogicno menjanje markera, veoma slabi i neprecizni sutevi i pasovi sto ume jako da iritira a pogotovu da smeta.
    Situacija je ista bilo da se igra protiv ultra-mega tima ili nekog drugorazrenog, prakticno nema razlike. Ovo je jako iritantno i smeta jer dolazite u situaciju da vrlo lako mozete da izgubite utakmicu zbog umornih igraca a ne mozete da pribegnete taktici da nameski startujete na proticnickog supemena odredjeni broj puta ( u zavisnosti od indexa povrede tog igraca ) zato sto su glupave povred iskljucene a broj izmena koje mozete da izvrsite je 3.
    Ne znam da li se ovo desava kada se igra protiv CPU-u, posto samo igram protiv ljudi.
    Sta radite u ovoj situaciji?

2. The Following User Says Thank You to Klang For This Useful Post:

Default Re: Umaranje igraca i druge boljke

Desava se i protiv CPU-a.
    Sta ja da kazem, meni Ronaldinho mrtav u 55. minutu :S

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Hmm,ja nemam takvih problema.Barem ne u tolikoj meri.
    Jeste,prcrkaju mi defanzivci,al' tek tamo na 70,80oj minuti.

Mozda je stvar i igrranju,evo kad Jordan spomenu ronaldinja,mozda ti sa njim konkretno forsiras solaze,driblinge i tako to?
    Osnova moje igre su pasovi,sa minimalnim solazama i prodorima,tako da mi igraci u globalu ne trce puno,samim tim,ne umaraju se tako brzo.

5. The Following 2 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

U sustini ga ne forsiram, igra AMF... trci kao ostali u veznom redu, najvise ga koristim za pas i centarsut.
    Jednostavno ima slabu staminu (76 mislim) i zbog toga sagori
    Seedorf ima 88, on bukvalno nikad ne udje u kriticnu zonu koliko god ga forsirao.

pa ti idi na edit pa mu dodaj staminu.

Non mollare mai dj90's Avatar

sasakajzer Maxim_Tsigalko's Avatar

igraci se brze umaraju ako su neraspolozeni. tako ako imaju strelicu ljubivaste boje (najlosije raspolozenje) igrac izgubi snagu vec u 60.min posebno ako je vezni igrac i dosta pretrci.

Hm, a da pustite R1 za promenu? Ja R1 uopste ne forsiram, prakticno ga i ne koristim i mnogo lakse i lepse igram bez toga. Meni igraci traju do 78 minuta +/- 3 minuta, a posle pocinje umor sto je i logicno, mislim nije lako trcati 90 minuta

slazem se da treba manje koristiti r1 ali kako? do sad u prethodnim verzijama r1 je moglo da se drzi 90 minuta bez ikakvih problema sto se tice umaranja igraca...ipak je ovo drasticna promena..mozda su ovi iz konamija malo previse naglo uveli ovakvu promenu..meni se desavalo da mi pokazuje ono crveno u 30 i nekom minutu... ali sta da se radi..ipak to ne umanjuje odlican utisak novog pesa...treba se samo navici..vreme ce uciniti svoje i nadam se bicemo zahvalni konamiju na ovakvoj promeni

Ima veze sa raspolozenjem (one strelice) i naravno sa tim koliko koristite tog igraca u akcijama... Igram ligu sa Valensijom, i npr. u jednoj tekmi uopste nisam napadao po desnoj strani i Joaquin se istrosio samo do pola za 90 minuta... R1 koristim samo kad imam prostora ispred sebe, finte ne koristim uopste... Mislim da im je ta ideja sa umaranjem ok, mozda su mogli malo da smanje, ali sada i pravljenje izmena postaje jako vazno... Proceniti gde protivnik najvise napada, pa zameniti umornog odbrambenog ili proceniti gde je najranjiviji zbog umora, pa ubaciti sveze krilo ili napadaca...

Moze pomoc pls, novi sam ovde.... Problem je igram ML sa Crvenom zvezdom i doveo sam Balotelia, problem je taj sto mu je vec 8,9,10 utakmica za redom strelica skroz dole!!!! Toliko me nervira.... Sta da radim!!!! PLS pomoc!!!!!!!

I ti bi bio nesrecan da igras sa Koromanom , Pogledaj mu u dosijeu ima li nesto da ga cini nezadovoljnim u klubu i u statistikama ima parametar form, ako je nizak onda je cesci slucaj da igrac ne bude spreman za utakmicu, takodje je bitan i trener koga placas, ako nije vrhunski opet se povecava mogucnost lose forme

Quote Originally Posted by jovola View Post
    I ti bi bio nesrecan da igras sa Koromanom , Pogledaj mu u dosijeu ima li nesto da ga cini nezadovoljnim u klubu i u statistikama ima parametar form, ako je nizak onda je cesci slucaj da igrac ne bude spreman za utakmicu, takodje je bitan i trener koga placas, ako nije vrhunski opet se povecava mogucnost lose forme
    Znaci pogodio si centar!!!

Beginner

Quote Originally Posted by jovola View Post

Vrhunac!!!! Svaka cast majstore!

Pa ljudi fudbal je napravljen da koristite sve igrace - Nema vishe 3 napadaca bacis im loptu i oni sami odrade - Sve je kako namestis u stratetigjama, u team style, i u taktikama. Ako postavljas u strategiji veci presing igraci se brze umaraju tako sto trce mnogo vishe . Malo sam proradio na taktikama i izbalansirao napad - odbrana - i sad mi se mnogo vishe svidja ova igra. Naravno sada sam poceo koristiti Auto Sub. i Auto formation - bash zbog takvih stvari - Komp mi bolje popravlja formaciju ako vodim, ako je neresheno ili ako gubim. Igraci koji se premore skroz (naravno samo trojica mogu izaci) ali dovoljno da osveze tim.

Kad malo pogledate ekipe ili pojedinacne igrace, videcete da u jakim timovima dosta igraca ima slabiju staminu. Tako da jos jedan plus konamiju, sada se moze lako igrati protiv barcelone, na primer Lacio ))

18. The Following User Says Thank You to Aladdin986 For This Useful Post:

Beginner

Meni jedino crkavaju odbrambeni tj stoperi...Ispada da najvise trce i kao da se biju po sesnaestercu. Sve u svemu lepo je osmisljeno,nemam zamerke...

tatko na online operativac's Avatar

Quote Originally Posted by delija93 View Post
    Moze pomoc pls, novi sam ovde.... Problem je igram ML sa Crvenom zvezdom i doveo sam Balotelia, problem je taj sto mu je vec 8,9,10 utakmica za redom strelica skroz dole!!!! Toliko me nervira.... Sta da radim!!!! PLS pomoc!!!!!!!
    Ubaci ga u igru u 80min, pa bi sledecu tekmu vec trebalo da bude plava strelica,
    pa ga ubacis u 70min, i tako, u sledecoj bi vec trebalo da je zelena strelica.

E dal se meni cuni,ali ovaj fudbal je toliko bagovit u gamepleju(Ne prolayak igraca kroy igraca,prolayak kroy mreyu i sl),da razmisljam da ga vise ne igram...

Pa jbt.dal je moguce..stalno na istu foru prolazim,primim loptu 10 m od centra na mojoj polovini,i onda stisnem trougao malo vise od pola,i pas kroy sredinu,sansa ya gol...ali stalno to prolazi,majke mi!taj pas kroz sredinu,kako glupo odraqdjeno..

Drugo,kad vec vidim da imam loptu na nozi,moj odbrmbeni je pusti ladno da prodje pord njega...

Sutevi,blagi uzas,uzmem Juve na treningu,i nemogu da dam gol Bufonu...eeejjjj....

Meni se ipak cini da je ovo neki pokusaj KONAMija koji je jos u razvoju....toliko o PES 11!

@ blackwhite

Pa ako igras protiv kompjutera sta se cudis... I ja sam tripovao kako je lako igrati napad samo through pas, a odbrana se ne moze igrati jer me protivnik isto **** pasevima, ali to vise nije tako... Em ljudi naucili odbranu, em sam ja naucio odbranu i PES je postao vise igra za razmisljanje nego sto je pre bilo..

23. The Following 2 Users Say Thank You to Goran6189 For This Useful Post:

Super Star JUG GROBARI's Avatar

@blackwhite
    Kada igrac proposti loptu verovatno drzis brzo trcanje.
    Zalili su se mnogi na pes10 za golmane pa sta sad smeta sto ne moze da date gol buffonu pa jbg unapredili su ga.
    Ako prolazis stalno na istu foru,na koju tezinu igras?
    Umaranje je realnije.Ne mozes sa igracom da trcis 90min a da se ne umori naravno realno je jos kako primaju loptu,ubrzavaju,sutiraju kada su umorni itd..
    Dok se meni na pes10 umoran igrac trci kao lud i dodaje lopte.
    A to za suteve se verovatno jos nisi navikao sutevi su dobro odradjeni.

Page 1 of 2 12 LastLast