Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Strippy

Default Strippy

Otvaram svoju temu nakon dvomeča protiv Maremasa:

Arsenal (Maremas) - Man.City (Strippy) 2:0

Man.City (Strippy) - Arsenal (Maremas) 1:0

Dobre tekme bile, svidja mi se kako to sve izgleda online. Ovo mi je bila 2. utakmica PES11 online uopšte, i za razliku od prošle godine kad sam na početku online igranja (PES10) uglavnom samo poraze ređao, ovog puta već jedna pobeda na startu. Imali smo obojica dobrih šansi, a odlučio je fenomenalan Maretov gol, koga je on i snimio, pa bi bilo lepo da ga okači ovde. Čestitke na ukupnoj pobedi

Uzeo sam samo SS druge tekme, posle prve zaboravio
    Attached Images Attached Images

Default Re: Strippy

Evo i dvomeča protiv StefanaACM, konstruktora remek-dela - PSL aplikacije, koju smo koristili za prethodnu Kazuki Ito ligu, i koju ćemo u još naprednijoj varijanti koristiti i za predstojeću, kao i za online turnire.

Milan (StefanACM) - Inter (Strippy) 1:0

Inter (Strippy) - Milan (StefanACM) 0:1

Jedan od najvećih gradskih derbija u evropi odigrao se na blještavim ekranima monitora, u uzavreloj atmosferi kućnih soba Oba puta Milan izvojevao minimalnu pobedu, i čestitke na tome, Stefane. Moram napomenuti da sam imao opasne šanse, kad sam sigurno 3-4 puta skoro sam izlazio pred protivničkog golmana, međutim uvek je šut bio prilično neprecizan, i nije mi jasno zbog čega, s obzirom da sam raspolagao sa vrhunskim napadačima koji su to morali da pretvore u gol, ili makar da šutnu u okvir gola. Moguće da sam isuviše nalegao na pravac, ili moj gamepad nije najprecizniji. Stefane, još jednom čestitke, derbi opravdao očekivanja, i spremi se za revanš, neću biti tako uviđavan

Zaboravih da uzmem SS

Idemo dalje...

Real Madrid (Ivak87) - Man.City (Strippy) 2:0

Man.City (Strippy) - Real Madrid (Ivak87) 1:1

Prvenstveno čestitke protivniku na pobedi. Ne mogu da se otmem utisku da je snaga njegovog tima (Real M.) imala veliki uticaj na ovu konačnu pobedu Ne kažem naravno da me ne bi dobio i sa nekim malo slabijim timom, ali kod ovako jakih timova dovoljna je jedna - dve polušanse da se dođe do gola i trijumfa.

U prvoj tekmi i nemam baš neko opravdanje, i ne mogu da se vadim na jačinu njegovog tima, jer sam dobar deo utakmice imao čak 2 igrača više, i pored toga nisam uspeo ni jedan gol da postignem. U drugoj tekmi je poveo, i tad je bilo jasno da su šanse da ostvarim ukupnu pobedu minimalne. Uspeo sam samo da dođem do izjednačujućeg gola i to je sve. Evo i SS sa obe utakmice:

Prvi prijateljski dvomeč sa repkama...

Cameroon (Igoork) - Sweden (Strippy) 1:0

Sweden (Strippy) - Cameroon (Igoork) 1:1

Vrlo dobre utakmice, gde mi se čini da sam ipak za nijansu imao više od igre, stvarao veći broj šansi, al džaba kad nisam uspeo da postignem dovoljan broj golova za pobedu . Ovo se posebno odnosi na drugu tekmu, u kojoj sam mašio sijaset izglednih prilika. Čestitke Igoru, dobro je igrao, i čini mi se da je Švedska malko jači tim, makar zbog Ibre (Izvini Etoo)
    Evo i SS:

5. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Iako sam izašao kao pobednik u susretu između Katash-a i mene (zahvaljujući jednom golu više u gostima) http://www.pes-serbia.com/threads/16...l=1#post709963, postaviću ovde snimak najzanimljivih detalja druge utakmice, jer je meč stvarno bio dobar, sa mnogo lepih šansi i golova.

Chelsea (Strippy) - Milan (Toja) 0:2

Milan (Toja) - Chelsea (Strippy) 0:1

Čestitke Toji, u prvoj tekmi mi je dao dva gola, i ispostavilo se da je to bila nedostizna prednost za revans. Jesam mu prilično uposlio golmana šutevima sa distance, ali goša obavio svoj deo posla za 10. Uspeo sam "samo" da trijumfujem u drugoj utakmici, ali to je bilo nedovoljno da izborim majstoricu, odnosno produžetak.

Ubedljivi poraz u dvomeču protiv Operativca, čestitke!

Benfica (Operativac) - Udinese (Strippy) 1:0

Udinese (Strippy) - Benfica (Operativac) 0:3

Jes da dvomeči nisu igrani striktno po parametrima koji su navedeni u pravilima (Operativac namestio normal condition), ali bez obzira, pošteno me dobio. U prvoj tekmi primio sam gol posle moje velike greške u odbrani (poklon lopta). Imao sam u toj utakmici par vrlo opasnih šuteva koji su završili tik pored gola, ali ništa više od toga. U drugoj mi uvalio dva komada na pravovremene trough pasove, a treći je posledica čistog penala, koji je iskoristio na vrlo atraktivan način, južnoamerički stil šutiranja penala .

U ovim mečevima je baš bilo par situacija o kojima diskutujem u ovoj temi: http://www.pes-serbia.com/threads/16...l=1#post712435 i koji ubijaju draž simulacije fudbalske igre. U PES-u bez problema možeš polomiti igrača koji je krenuo da odigrava dupli pas sa saigračem, i nemati nikakve posledice jer sudija ne dodeljuje kartone posle puštene prednosti. A tim prekršajem sprečavate opasan dupli pas koji bi omogućio vašem igraču da izađe 1 na 1 sa golmanom i verovatno postigne gol.

9. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Jes da dvomeči nisu igrani striktno po parametrima koji su navedeni u pravilima (Operativac namestio normal condition),

U ovim mečevima je baš bilo par situacija o kojima diskutujem u ovoj temi: http://www.pes-serbia.com/threads/16...l=1#post712435 i koji ubijaju draž simulacije fudbalske igre.
    Cestitke protivniku na fer i postenoj igri.
    moja je greska za condition, jednostavno po navici to namestam na normal, sledeci put ce biti na random.
    A sad, sto se krljanja tice....
    Ako je jos i namesteno na Injury ON, pa ja krsim posle svakog pasa na njegovoj polovini, ako igram protiv
    nekog nekorektnog protivnika.

Opet me Operativac obradio ...

1.tekma
    Real Madrid (Operativac) - Inter (Strippy) 1:1

Odlična utakmica, gde su pljuštali opasni udarci, stative, prečke... i sa jedne i sa druge strane. I lepi golovi su postignuti.

2.tekma
    Inter (Strippy) - Real Madrid (Operativac) 1:2

U ovoj je Operativac ipak bio bolji, što je na kraju i rezultovalo njegovom pobedom. Poveo je, čini mi se, lepim udarcem sa veće udaljenosti, ja izjednačio iz slobodnjaka priličnim userom , ali ipak "realnim" golom, gde se lopta posle slobodnjaka odbila od igrača u živom zidu, promenila putanju i prevarila golmana (sviđa mi se kako je to odrađeno u igri, deluje uverljivo). Na kraju Operativac daje gol za pobedu, akcijom iz malog fudbala. Izradio me na malom prostoru i lagano postigao gol. Čestitke na pobedi, i sledeći put igramo sa 4.klasom timova

12. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Odigrah i ja napokon protiv čoveka koji za sada, po komentarima mnogih, važi za jednog od najboljih PES11 online igrača na ovom forumu. Uverio sam se i ja, stvarno odličan igrač, protiv koga je milina igrati, pravi izazov. Radi se naravno, o Dežurnoj Budali

1.tekma
    Juventus (Dežurna Budala) - Man. City (Strippy) 0:1

S obzirom da sam zbog komenta mnogih koji su sa razlogom veličali njegovo PES umeće, već bio pripremljen na teške utakmice, prilično sam se skoncetrisao, pogotovo na odbranu. U prvoj utakmici mi je sasvim solidno uspevalo da sprečim njegove ubojite napade, koje odlikuje maestralno kombinovanje i nepredvidivost akcija. Ipak, i pored toga, u par navrata me spasila stativa/prečka, od primanja gola. Poveo sam, čini mi se u drugom poluvremenu, u akciji koja bi se mogla opisati: ko prvi do lopte, on dobija (ala kenjjam). Trku između Adebayora i Buffona, dobio je Adebayor i uputio pobedonsni šut tik ispod Buffon-ove ruke za konačnih 1-0. Veliku priliku sam imao i u poslednjim sekundama meča, kad sam bio u čistoj situaciji 1 na 1 sa golmanom, međutim igrač je jednostavno odbio da reaguje na gamepad šut komandu i tako propala akcija. Bez obzira na to, i 1:0 u gostima mi se činio kao jako dobar rezultat pre revanša.

2.tekma
    Man.City (Strippy) - Juventus (Dežurna Budala) 0:3

Ispostavilo se da taj rez od 1:0 i nije bio baš neki kapital Izradio me jednostavnim, kreativnim akcijama, i zabio 3 gola. Posebno bi izdvojio gol iz slobodnjaka koji je bio prelep (šteta što nismo snimili). Ova utakmica je, i pored ubedljivog poraza, bila zanimljivija od prve, sa mnogo lepih poteza i šansi na obe strane. Dežurni je znalački iskoristio svoje šanse, dok ja nisam uspeo, i zasluženo izgubio. Sve čestitke, i jedva čekam još neke duele.

Ne znam s kim sam igrao ovaj dvomeč, samo znam da u igri ima nick Bjelja. Na chatu je imao generisani nick.

Real M. (Bjelja) - Inter (Strippy) 0:0

Inter (Strippy) - Real M. (Bjelja) 0:1

Bio je bolji, čestitke. Loše sam odigrao, jedva da sam uspeo neki smislen napad da izvedem. Uglavnom sam se branio, i to relativno dobro, do nekog 85. minuta druge utakmice, kad sam primo gol. Igrao je Bjelja opasan presing na sredini terena, a ja se nisam snašao i uglavnom sam tu gubio loptu. Nikako taj Real da dobijem, i poruka za buduće protivnike: sledeću tekmu isprobavamo malo timove druge ili treće klase, dosta bilo ovih top class timova . Taman se vežbamo za predstojeću ligu

Prvi dvomeči protiv Milana45. Fino me napunio

1.dvomeč

1.tekma
    Chelsea (Strippy) - Milan (Milan45) 0:4

2.tekma
    Milan (Milan45) - Chelsea (Strippy) 0:1

2.dvomeč

1.tekma
    Chelsea (Strippy) - Milan (Milan45) 0:0

2.tekma
    Milan (Milan45) - Chelsea (Strippy) 1:0

Čestitke Milanu na pobedama. Često je dolazio u šanse, odbrana mi je delovala prilično neubedljivo, iako me baš Komanarezi pohvalio za taj segment igre . Ipak, imao sam utisak većinu vremena, da se igrači čudno kreću, i da komande kasne, što je uticalo da igra bude prilično konfuzna. Moguće da mi se ovo činilo jer sam napunjen , ali sam bio pod takvim utiskom tokom oba dvomeča.
    U svakom slučaju, pošteno me dobio, i još jednom čestitam. Ćeraćemo se još

16. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Professional milan45's Avatar

Igracemo se naravno ) S moje strane dobre utakmice .. Fer plej..Svaka cast..Malo treniras zivce sa namestanjem taktike 120 sekundi al dobro :PPP

Malko je krenuo da se buđavi ovaj podforum, pa reko' da ga osvežim. Odigrao dva dvomeča protiv StefanaACM, da malo istestiramo novi Konami patch Razbio me Stefke, a priča glasi ovako:

1.dvomeč

Lazio (StefanACM) - Ajax (Strippy) 2:0

Ajax (Strippy) - Lazio (StefanACM) 0:2

2.dvomeč

Ajax (Strippy) - Lazio (StefanACM) 0:1

Lazio (StefanACM) - Ajax (Strippy) 1:0

Igrao sam jako loše, nekreativno, predvidljivo... Stefan je postavio odličnu taktiku, i odlično kombinovao. Ruku na srce, imao sam i ja solidan broj izglednih prilika, čak 3-4 čista zicera, čak sam i penal promašio, međutim sveukupno, Stefan je ostavio mnogo bolji utisak. Čestitke na pobedama, a pogotovo na fenomenalnom golu iz slobodnjaka u prvoj tekmi. Snimio sam taj gol, pa ću ga skoro i uploadovati i postaviti ovde.

Evo i tog snimka Stefanovog gola iz slobodnjaka, koga sam obećao da ću postaviti

Remek delo, svaka čast!

20. The Following 2 Users Say Thank You to Strippy For This Useful Post:

Odigrali Maki22 i ja dvomeč. Super zabavne utakmice. Mnogo šansi, golova, isto toliko i promašaja zicera, prečke... Pobedio Maki u obe, čestitke.

1.tekma
    Arsenal (Strippy) - Man. City (Maki22) 2:3 - ovde je vodio čak 3:0, i to posle prvog poluvremena

2.tekma
    Man.City (Maki22) - Arsenal (Strippy) 3:2 - ovde nisam 100% siguran što se rezultata tiče . Moguće da je bilo i 4:2, igrali smo juče, a SS se iz nekog razloga ne nalazi na mom kompu, iako sam uslikao frapsom

22. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Prvi dvomeč sa Tonnyjem.

Barcelona (Tonny) - Inter (Strippy) 3:1

Inter (Strippy) - Barcelona (Tonny) 1:2

U oba meča sam poražen, što se da videti iz priloženog. U prvoj tekmi gubio 3:0, i ovaj jedini gol u gostima mi je ulivao kakvu takvu nadu za revanš. U drugoj tekmi sam, čini mi se, bio bolji protivnik dobar deo meča, i to je rezultiralo vodećem golu. Tada mi je trebao još jedan gol, pod uslovom da ne primim ni jedan, što je vrlo zayebano s obzirom da sam igrao protiv Barse, koja poseduje najbolju napadačku ekipu. Ne da nisam dao još jedan gol nego sam primio dva + je Tonny mašio penal pred kraj tekme. Imao sam i ja dosta šansi, ali 2-3 prečke/stative su bile najviše što sam uspeo da uradim. Čestitke Tonnyju

Lazio (StefanACM) - Everton (Strippy) 1:2

Everton (Strippy) - Lazio (StefanACM) 2:3

Dobi me zahvaljujući jednom golu više u gostima. Bile dobre tekme... u prvoj sam lako mogao da ostvarim mnogo veću prednost, ali stative i promašaji zicera su to osujetili. U drugoj tekmi sam poveo, pa se malo opustio, Stefan to iskoristio sa 3 vrlo lepa gola. Pred kraj utakmice sam uspeo da postignem drugi gol, ali to je bilo sve. Nije ostalo vremena i za pokušaj izjednačenja. Čestitke pobedniku

Evo nakon duže pauze odigra i ja jedan dvomeč:

England (Strippy) - Brasil (Katash-123) 1:2

Brasil (Katash-123) - England (Strippy) 3:1

Razbi me Katash (ex ze3lock) Ne znam, nekako mi najjači utisak u ove dve tekme, bio bagovitost igrice. Čudne reakcije, potezi, odbijanja lopte... Moguće da je to zbog toga što u poslednje vreme nisam nešto puno pikao, pa zaboravio kako to izgleda, a možda i zato što ne mogu da se sastavim na terenu, pa mi tako deluje Čestitke Katashu, vidimo se u ligi

Dužan sam jedan izveštaj od pre 2 dana. Odigrano protiv Internacionala 1. Ovo bila pripremna utakmica za start PesIto sezone

Valencia (Internacional 1) - Bolton (Strippy) 1:1

Bolton (Strippy) - Valencia (Internacional 1) 0:1

Bile prave prijateljske, revijalne tekme. Otvorene, pune egzibicija, za publiku Nije dato baš mnogo golova, ali ovaj jedini u drugoj tekmi bio prelep. Internacional ga uvali sa nekih 23m u ćošak gola. Čestitke

Page 1 of 2 12 LastLast