Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 25 of 25

Thread: Strippy

Default Re: Strippy

Bolton (Strippy) - Palermo (Yebomaycu) 1:4

Palermo (Yebomaycu) - Bolton (Strippy) 0:0

Odr'o me yebomaycu u prvoj tekmi, što se da videti iz gorepriloženog Ispadao sam često u odbrani, trouglasti pasovi u velikoj meri prolazili. U drugoj, čini mi se, bio sam bliži pobedi... Sve u svemu, dosta dobre tekme. Gledamo se u ligi
    Attached Images Attached Images

Lazio (StefanACM)
    - Bolton (Strippy) 2:0

Bolton (Strippy) - Lazio (StefanACM) 2:1

Jako dobre utakmice, mada mi se druga mnogo više svidela. Prvu utakmicu Stefan je definitivno bio ubedljiviji, i "zasluženo" dobio. Potez utakmice bio njegov gol, koji je izgledao vrlo efektno, međutim slučajno sam pročitao temu u kojoj je objašnjeno kako se izvodi taj udarac (extreme swerve) Prilično jednostavno, a sam udarac deluje mnogo zayebano, i jako teško ga golman brani. U svakom slučaju, bio je to najlepši momenat prve tekme.
    U drugoj sam, po mom utisku, bio dosta bolji. Jes' da se oba moja gola, data u prvih 15 min tekme, mogu svrstati u poklon golove, ali bez obzira na to, jako sam zadovoljan svojom igrom u tom meču. Pred sam kraj sam imao prečku (bomba Klasnića), i stativu posle šuta K.Daviesa. Čestitke Stefanu na ukupnoj pobedi.
    Attached Images Attached Images

Espanyol (Toja) - Bolton (Strippy) 2:0

Bolton (Strippy) - Espanyol (Toja) 2:3

Evo (čini mi se) i prvog dvomeča protiv Toje. Prva utakmica i nije bila nešto posebno zanimljiva, Toja me rutinski dobio. U drugoj je od samog starta nagovešten uzbudljiv i interesantan meč. Već u 1. minutu dajem gol, i čini mi se da je to moj najlepši gol u ovoj sezoni, uključujući celu akciju koja je prethodila golu. Da je ovo bila ligaška tekma i da smo oformili takmičenje za najgol sezone, ovaj gol bi izabrao da me predstavlja na tom takmičenju. Btw, to takmičenje planiramo za sledeću sezonu.
    Nakon toga Toja izjednačuje, golom koji mu je poklonio moj najbolji igrač odbrane (Knight). Sledi 2:1 za mene, i onda preokret. Na kraju Toja dobija i drugi meč, i tako potvrđuje ukupno bolju igru. Evo i najlepših detalja drugog meča, po izboru highlights softvera

4. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

S obzirom da se opako približio datum početka 2.PesIto sezone, red je da se odigra i par pripremnih utakmica. S kim ću prvi dvomeč, nego sa kolegom Operativcem pritom mi protivnik i u kupu (biće veselo).

Aston Villa (Operativac) - Porto (Strippy) 2:2

Porto (Strippy) - Operativac (Aston Villa) 1:4

Posle odličnog rezultata iz prve tekme, krenuli smo previše opušteno u
    revanš Pustio sam Operativca da nametne svoj stil igre - prepredene cake, urnebesno zayebana dodavanja, a o udarcima da ne govorim (ne brini Opera, još uvek čuvam tajnu)
    Ok, dosta prosipanja gegova... Opera me pošteno oprao, svaka čast. Pamtim pa vratim

P.S. Mnogo lepe utakmice bile, pregršt poteza koje publiku ushićuju

Panathinaikos (Ismet) - Porto (Strippy) 2:0

Porto (Strippy) - Panathinaikos (Ismet) 0:3

Ovde mogu da se malo vadim na jako lošu vezu , lag je bio baš prisutan. Ali kako je meni bilo, tako i Ismetu. Prema tome, sve čestitke Ismetu.

Page 2 of 2 FirstFirst 12