Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 281

Thread: Varanje na PES 2011 online

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Default Varanje na PES 2011 online

Temu sam otvorio generalno da cujem vasa misljenja i iskustva...

Evo ja npr malopre udjem u competition match - za ranking

Ja 565 rank on 592, ja milan on real, koljemo se celu tekmu - igra radi savrseno
    U 85 minutu ja povdem 2-1 i on onako iznerviran krene napad preko k*rca, ja ga isecem krenem kontru predriblam Casiljasa i taman da usetam u gol puce veza! izadjem i vidim da mi je rank ostao 565 a realno bi trebao dobiti 10-12 poena...nije ovo prvi slucaj...masu puta se ovo desava - likovi znaju caku da prekinu match a da im se ne odusmu poeni. Ja kada sam jednom gubio 2-0 izadjem iz igre i vidim rebnuli me za 7 komada...

Modulator Toja's Avatar

Default Re: Varanje na PES 2011 online

Takodje u kupu u master ligi. Trebala mi pobeda za prolaz u play off.
    Primim gol u prvom poluvremenu, izjednacim sredinom drugog i povede 2-1 negde u 80. min... I pred sam kraj, mozda poslednji moj napad, imam zicer, sam 1na1 sa golmanom i kao pukne veza. Pogledam jel mi se racunala pobeda, a ono nista od toga... i ispadnem u kvalifikacijama. Veliki propust od konamija, treba hitno resiti to, kome "pukne veza" njemu poraz, onom drugom pobeda i kraj.

Top Player heavy_grobar's Avatar

meni se desilo isto to prekidanje... btw znam ja kako prekinuti utakmicu a da ne izgubis rating xD ak ovas interesuje prolistajte MASTER LEAGUE ONLINE temu

Modulator Toja's Avatar

A znaju skoro svi, al ne vidim svrhu toga. Bas jadno

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Svi sad to rade...nema smisla vise da se igra online...dok to ne srede sve je ostalo nebitno...

Veliki propust, mozda i najveci minus ovog pes-a, ovo je blago receno katastrofalno

Uzas. Pobediti ne mogu , ne dozvoljavaju mi...

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

ja brate moj pobedio 4 tekme uzastopno, sa vise od 2 razlike i nijedna nije upisana tj nisam dobio bodove!!!

ovo je ravno katastrofi...dzabe sam bacao pare na original...

Top player stefanACM's Avatar

To su neke osnovne stvari i mislim da će to KONAMI da riješi :|
    Ako ne reše ima da budem D1, jer sam skonto mnogo boljih caka od ovih da igram uopšte mečeve tj. ima caka da se dobijaju poeni a da se ni neigra

Super Star maremas's Avatar

- likovi znaju caku da prekinu match a da im se ne odusmu poeni.
    Deco magic postoji jos od PES6, tako da sumnjam da ce Konami to da sredi :(

10. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

PES6 sam u vreme dok je bio aktuelan dosta igrao, ne secam se da se ovo ijednom desilo...mozda sada ima i na pes6 online al tad nije bilo sigurno...

Bilo je i tada samo ti nisi naleteo na te igrace... Koliko sam cuo deco=de-connect, ime chitu su dali ljudi sa France-1 lobbyja.

Quote Originally Posted by stefanACM View Post
    Ako ne reše ima da budem D1, jer sam skonto mnogo boljih caka od ovih da igram uopšte mečeve tj. ima caka da se dobijaju poeni a da se ni neigra
    Pricas za obicne meceve ili za MLO? Ima li caka za malo brze dobijanje para u MLO

Top Player bata bogdan's Avatar

Quote Originally Posted by stefanACM View Post
    A koja je to fora? Sta? Kako? ako hoces da nam kazes???

Treba banovati sve koje sire te fore ovde po forumu, posto igra gubi svaki smisao... Mrzim kada naletim na likove koji koriste tu foru. Sve redom bi ih dozivotno banovao iz pes-a!

16. The Following User Says Thank You to Juznifront For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Juznifront View Post
    Treba banovati sve koje sire te fore ovde po forumu, posto igra gubi svaki smisao... Mrzim kada naletim na likove koji koriste tu foru. Sve redom bi ih dozivotno banovao iz pes-a!
    I ja bih ali dzabe kada konami ne zna to da sredi ako izadje jednom neka ga opomenu drugi put ban na 6 meseci pa da vidim da li ce da pomisli da uradi to,to ju klinci koji bi da sto pre nabuzde igrace i obicno oni sto veze nemaju sa pesom,ako ih to zadovoljava neka im,neka zive u iluzijama.Jadno i smesno.

Super Star circulation's Avatar

u tom grmu cuci zec, pa vidim ja da tu ima mracnih sila. deco magic, a ha.
    nije mi jasno kom je to ljubitelju jedne igre, ne igrice nego igre, trip da izcheatuje??
    evo ja u 22h igram fudbal na 25 maju i bas me zanima kako cu da ischeatujem golmana...
    bez smisla totalno... nek otvore svoj kanal pa nek rade tamo sta god hoce...

Odigrao sam oko 65 utakmica u MLO i do sad su mi samo dvojica izasli tako, naravno odmah posle mog gola i obojica su bili Svabe.

Top Player bata bogdan's Avatar

meni se to desilo vec par puta i to uglavnom svabe koji imaju extra tim i cim gube najkasnije 70min odmah izlaze!!! nerazumem te likove uopste ??? gde je onda draz igre ako bi to svi radili??? strasno upropastice online igranje skroz.......

A jel postoji neka šansa da se napiše jedno fino opširno pismo konamiju, i napomene ovaj veliki propust. Kapiram da nisam sad otkrio toplu vodu, i da su im možda mnogi pisali i žalili se, al samo da vidimo da li će, i šta odgovoriti. Možda bi trebalo pismo poslati u ime celog sajta, da to neko lepo sroči. Ovo posebno govorim zbog toga što na 21. strani knjižice koju dobijete uz originalnu igru piše:
    Konami reserve the right to penalise or ban any player found using chat to abuse others or who is found to be cheating...

Yebiga, stvarno je idiotski platiti original igru, samo zato da bi igrao online, a onda se ispostavi da 50%, a verovatno i više njih, varaju i to bez ikakvih posledica. Pa to je onda prevara od strane Konamija, a ne od ovih što koriste cheat. Konami samim tim što to ne sankcioniše/dopušta je odgovoran. Ne znam da li su se oglasili negde povodom toga, stvarno sramota ako nisu. Ja lično planiram uglavnom da igram online u okviru ovih takmičenja koje pravimo na ovom sajtu, i nekim drugm sajtovima gde se to ne dešava, ili ako se desi bude sankcionisano izbacivanjem tog takmičara iz daljeg takmičenja. Ali bez obzira na to, ako sam im platio za proizvod, računam naravno da mogu igrati regularno u takmičenjima/modovima koje je sam Konami predvideo. Ne znam dal postoji varijanta da kad god vas neko tako zayebe, prijavite Konamiju njegov nick. Ako postoji, to treba činiti, pa da vidimo dal će doći do nekih promena.

22. The Following 6 Users Say Thank You to Strippy For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

e, ovako, izgubim, izgubim, nereseno, izgubim, pobedim - a ne ne u 91 minutu sve laguje, kraj, match abandoned due to unknown reason, nikom nista, gate recipiant 0, pa jel treba da ubijem nekog za bednih 80000, ne zaista nemam reci, ovo je neverovatno. koji je mail konamija hocu da im pisem?

Page 1 of 15 12311 ... LastLast