Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 281

Thread: Varanje na PES 2011 online

Amateur MilosZBg's Avatar

Default Re: Varanje na PES 2011 online

PES 11 online ubrzano gubi smisao a obrazlozicu zasto:

Igrao sam PES 10 online ne mareci za varanja(deco magic i jos jedan 100 posto siguran cheat) jer sam uzeo na popustu i nije bilo lose za gubljenje vremena.Prvi utisci PES 11 bili su da je znatno poboljsan online segment-bez lagovanja,onemoguceno varanje-onaj ko laguje i dc gubi 3-0,ubacena online master liga i ja sam naravno kupio igru.Sa svojom SBB 8mbs/400k vezom jednostavno ne mogu da igram online jer je nonstop slowmotion igra.Pokusao sam sve da to otklonim,bukvalno sve graficke,sistemske i opcije u igri sam kombinovao bez uspeha.A napravio sam ceo tim oko 75 ocene igraca kada je optimizam bio veci od pesimizma,sto se sada nazalost promenilo.Na stranu to sto je davanje golova protivnika svedeno na stiskanje trougla 100 puta u mecu pa i prodje nekoliko puta i uvek je gol 1 na 1.Elem. posle pauze da se ne bih nervirao,odigrao sam nekoliko meceva misleci da se nesto promenilo posle onolikih maintenance-a kad ono: 2 meca prekid kod mog vodjstva,navodno veza je bila slaba,bez novca i bodova sam ostao.Sledeci mec igram protiv komsije iz susedne zemlje,necu spomenuti nick,izgubio i rece da je mogao da izadje al nije jer smo nasi pa eto mi bodovi.Ja,znajuci za cheat sa starog PES-a na narednom protivniku uradim to kad gle cuda radi cheat.Napominjem da mi do tada nije palo napamet da to pokusam misleci da je resen taj problem kad ono...Da zakljucim: svaki put mogu da izadjem znajuci da nista ne gubim,davanje bukvalno svih golova na trougao i za sada neresiv problem sa slowmotion gameplay-om cine igru krajnje problematicnom.Takodje ne znam zasto sam izbacen iz Community-ja jer sam nekoliko puta bio tamo i nikoga nije bilo,radije bih sada igrao friendly nego ML jer nasi nece nikada da izadju

2. The Following 2 Users Say Thank You to MilosZBg For This Useful Post:

Top Player heavy_grobar's Avatar

Quote Originally Posted by MilosZBg View Post
    PES 11 online ubrzano gubi smisao a obrazlozicu zasto:

Igrao sam PES 10 online ne mareci za varanja(deco magic i jos jedan 100 posto siguran cheat) jer sam uzeo na popustu i nije bilo lose za gubljenje vremena.Prvi utisci PES 11 bili su da je znatno poboljsan online segment-bez lagovanja,onemoguceno varanje-onaj ko laguje i dc gubi 3-0,ubacena online master liga i ja sam naravno kupio igru.Sa svojom SBB 8mbs/400k vezom jednostavno ne mogu da igram online jer je nonstop slowmotion igra.Pokusao sam sve da to otklonim,bukvalno sve graficke,sistemske i opcije u igri sam kombinovao bez uspeha.A napravio sam ceo tim oko 75 ocene igraca kada je optimizam bio veci od pesimizma,sto se sada nazalost promenilo.Na stranu to sto je davanje golova protivnika svedeno na stiskanje trougla 100 puta u mecu pa i prodje nekoliko puta i uvek je gol 1 na 1.Elem. posle pauze da se ne bih nervirao,odigrao sam nekoliko meceva misleci da se nesto promenilo posle onolikih maintenance-a kad ono: 2 meca prekid kod mog vodjstva,navodno veza je bila slaba,bez novca i bodova sam ostao.Sledeci mec igram protiv komsije iz susedne zemlje,necu spomenuti nick,izgubio i rece da je mogao da izadje al nije jer smo nasi pa eto mi bodovi.Ja,znajuci za cheat sa starog PES-a na narednom protivniku uradim to kad gle cuda radi cheat.Napominjem da mi do tada nije palo napamet da to pokusam misleci da je resen taj problem kad ono...Da zakljucim: svaki put mogu da izadjem znajuci da nista ne gubim,davanje bukvalno svih golova na trougao i za sada neresiv problem sa slowmotion gameplay-om cine igru krajnje problematicnom.Takodje ne znam zasto sam izbacen iz Community-ja jer sam nekoliko puta bio tamo i nikoga nije bilo,radije bih sada igrao friendly nego ML jer nasi nece nikada da izadju
    Buraz to sam ti ja juce rekao! Sto bih izlazio nasima bolje da ti dobijes poene nego ja! zasluzio si!
    I da nikad ama bas nikad necu izaci ako je lik Srbin (posteni i cestiti ljudi! )

4. The Following User Says Thank You to heavy_grobar For This Useful Post:

Kakvo razocaranje dok citam vasa iskustva... Vec 17 dana mi kasni original igra koju mi je drugar rAMA narucio iz UK i nikako da stigne i sada se razmisljam, i bolje sto nije. Barem dok ne srede ove bagove zaista nemam nameru da se nerviram. Dosta sam se nervirao protiv pokvarenog AI-a tj CPU-a ovo bi me dotuklo.

Uzhas uzhas uzhas.

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Kako stvari stoje preko tog dvd.co.uk ce ti stici igra sledeceg septembra - taman ces dobiti neki popust jer ce uskoro izlaziti i 2012...

A sto se "citovanja" tice, nece se to popraviti...a zasto? kad budete skapirali kako se to radi i sta se desava sa igrom i medjusobnom konekcijom sa protivnikom znacete da tu nema leka...

Quote Originally Posted by ПЛЕЈБоЈ View Post
    Kako stvari stoje preko tog dvd.co.uk ce ti stici igra sledeceg septembra - taman ces dobiti neki popust jer ce uskoro izlaziti i 2012...

Imaš downolad opciju,po meni je to bolje

A sto se "citovanja" tice, nece se to popraviti...a zasto? kad budete skapirali kako se to radi i sta se desava sa igrom i medjusobnom konekcijom sa protivnikom znacete da tu nema leka...
    Daj pojasni malo šta se dešava sa igrom(makar na PM)jer mi več ovo ide na neku stvar em kad vodim i oni izađu pa svaki put izgubim bodove em što laga

Super Star maremas's Avatar

@JonMurphy_PES PC version online, if you do alt + tab and go back to the desktop and after 10 seconds back to the game match will be canceled...

@JonMurphy_PES... no one loses points, cheaters do that to avoid defeat, please fix that. This becomes much more often in MLO!!!

@maremas_ Wasn't aware of this one and have passes it on.

Top Player bata bogdan's Avatar

stvarno vise nije zanimljivo uopste igrati MLO online jbg svi vec znaju foru kako da se prekine match.....pitam se cemu igranje kad vecina neprihvata poraz....??? evo ja sad npr odigrao 3tekme i sve tri vodio i naravno sta se desava moj protivnik prekine match!!! vise se i ne nerviram zbog toga ali definitivno KONAMI mora nesto da uradi povodom toga vec se izgubio smisao igranja jer su takozvani chiteri pokvarili draz igre da bolji pobedi i da se prihvati poraz.....a najgori su mi oni sto imaju nabudzen tim pa ih kidas sa dva tri gola razlike !!! ako se ovako nastavi kako skupiti pare za bolje igrace.....??? razocarao sam se ....

@maremas svaka cast sto si ih obavestio o tom takozvanom varanju nadamo se svi da ce se to sto pre srediti javi ako ti uopste nesto odgovore povodom toga.....

Quote Originally Posted by heavy_grobar View Post
    Buraz to sam ti ja juce rekao! Sto bih izlazio nasima bolje da ti dobijes poene nego ja! zasluzio si!
    I da nikad ama bas nikad necu izaci ako je lik Srbin (posteni i cestiti ljudi! )
    ne znam da li si ozbiljan, ali valjda je jasno da nema tu sad cu izaci, sad necu - ili si cheater ili nisi. kad sam provalio foru na pes 2010 poceo sam da primenjujem to selektivno prekidanje, ali ubrzo shvatim da bez obzira koji je protivnik, ja njemu radim to sto najvise mrzim da meni urade, i po cemu se onda razlikujem od cheatera? Dodatno, dajem njemu opravdanje kad on cheatuje i tako u krug. I jos, kakva je draz u tome da igras kada znas da ne mozes da izgubis. Zato nikad cheat! sto rece neko na drugoj temi: nekad gubis, nekad dobijas - to je sport
    cini mi se da na turnirima mnogo manje toga ima, tj meni se skoro ne desava - ne znam ni da li radi cheat na turnirima? a quick match je s***e - em je mala kinta, em ne mozes da odigras postenu utakmicu.

11. The Following 2 Users Say Thank You to marquito For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

U MLO imam 142 pobede, 88 neresenih i 138 poraza, svaki boli, ali nikad ne bih izašao. Mirna mi je savest, a oni koji ispadaju nek ga dudlaju.

13. The Following 3 Users Say Thank You to circulation For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post
    @JonMurphy_PES PC version online, if you do alt + tab and go back to the desktop and after 10 seconds back to the game match will be canceled...

@JonMurphy_PES... no one loses points, cheaters do that to avoid defeat, please fix that. This becomes much more often in MLO!!!

@maremas_ Wasn't aware of this one and have passes it on.
    slagao kao pas, nije trepnuo.
    ali se to nikada nece popraviti, ne postoji mogucnost da se neki takav bug sredi.
    mada se potajno nadam da moze

Default Hvala KONAMI sto si ispravio svoje greske

Eto,
    mesec dana od izlaska igre, Konami je uspeo da sredi money cheat i atl-tab cheat,
    nema vise izlazenja iz igre i pravo je uzivanje sada igrati.

Hvala Konami

Default Re: Hvala KONAMI sto si ispravio svoje greske

Jel to 100% tacno?

Ako jeste, bice uzivanje opet igrati

Quote Originally Posted by operativac View Post
    Eto,
    mesec dana od izlaska igre, Konami je uspeo da sredi money cheat i atl-tab cheat,
    nema vise izlazenja iz igre i pravo je uzivanje sada igrati.

Hvala Konami
    zezas bre.........jesu li stvarno sredili alt+tab cheta? nema vise prekidanja???

To je lepa vest nadam se da je tacna informacija.

evo upravo odigrao jednu tekmu MLO quick match protivnik probao da izadje nije mu uspelo.....e sad ili nije znao da izadje ili je stvarno resen veliki problem.....KONACNO

20. The Following User Says Thank You to bata bogdan For This Useful Post:

Uh fantasticno sada da vidim te cheatere kako ce da igraju imace po 200 poena ima da im se smuci pes.Pa neka sada vezbaju pes a ne da izlaze i zaradjuju pobede nezasluzeno.

e sad posto je sredjen taj cheat alt+tab vracam se ponovo da igram MLO.......sad cu sa uzivanjem da cepam cheatere i bice mi jos veci izazov da igram pa makar i gubio ali ce biti posteno za sve ucesnike MLO......

EDIT: Cheat ALT+TAB jos uvek funcionise sad mi jedan iz D2 izadje u 90min normalno gubio je sa 2-1
    tako da nista od toga da su sredili e jbg taman sam se bio obradovao.....

Upravo sam probao odmah na pocetku tekme da izadjem to jest da prekinem match na alt+tab i odmah se pekinuo match tako da su se dheateri verovatno obradovali.....sto ce i dalje moci da prekidaju match kada gube...

da, ipak i dalje moze da se cheatuje,
    mislim da ce morati da izbace patch da bi to sredili,
    posto MORA exe fajl da se menja da bi se to sredilo.

I dalje radi, sinoc probao

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast