Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 281

Thread: Varanje na PES 2011 online

Super Star maremas's Avatar

Default Re: Varanje na PES 2011 online

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Možda bi trebalo pismo poslati u ime celog sajta, da to neko lepo sroči.
    +1
    Upravo to, inace znam da je ПЛЕЈБоЈ sto se pisanja tice, pogotovo na engleskom.

p.s.
    Ali Seabass ne zna engleski

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Ocete da srocim nesto? al sto se slajnja u ime pes-serbia.com tice to moram videti sa kolegama...ne mogu na svoju ruku, ali kapiram da ne bi trebalo da bude problema...

Top Player heavy_grobar's Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post
    +1
    Upravo to, inace znam da je ПЛЕЈБоЈ sto se pisanja tice, pogotovo na engleskom.

p.s.
    Ali Seabass ne zna engleski
    Vidis da je Noob

Super Star circulation's Avatar

moze, treba navesti sta se desava
    1. dok normalni grcaju u besparici, prevaranti furaju mesija i ronalda
    2. izlasci iz igre kad se gubi
    3. namerno kocenje veze
    4. kad se igra kup, kad istice vreme za kvalifikacije, ne moze se pritisnuti pauza i cekati mirno da se izadje iz igre

treba ih zamoliti i da se vrate pare, kad je maintenance servera, a ne da covek izgubi 160000.

ja sam u velikom cudu i nemam pojma da u pesu uopste moze da se cituje... hajde manje vise to sto znaju foru da izadju kad gube pa da im ne skida rang i sl ali ljudi pazite sad ovo, mozda vi znate u cemu je rec ali ja u to prosto ne mogu da verujem!
    naime, nisam noob, igram pes vec 10 god a ranije jos od sege 95 igram sve fudbale koji su ikada izasli sto se vidi i po mom godistu):: Igram sa likom koji ima komplet onu slepacku ekipu sa Minandom Castolom Ruskinom Stremerom i ostalima, znaci nijednog igraca nije doveo... a ja imam Wright Philipsa, Belamija, Bagayoko-a i jod 4 5 dobrih igraca.. ali se sve vreme desavaju cudne stvari, moji igraci su uzasno usporeni, ne mogu da promene pravac kretanja kada ja to komandujem na gamepadu, a on me ladno gura i rempluje sa onim slepcima i prolazi i dribla i daje golove, i nadskace moje igrace, svaku loptu mi uzima!!! da li je to moguce? imam utisak kao da kada god promenim na nekog igraca pritiskom na L1, da postoji mali lag dok on ne krene da se krece a bas to on koristi i prolazi mi i daje mi golove! da li je moguce da se to vidi u tekmama sa nekim likovima a opet, druge idu normalno!?? ja sam se pitao u jednom trenutku da li je moguce da gubim od lika koji ima konamijevu ekipu??? ma ladno otrese moje igrace Castolo ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!???? mog stopera sa staminom 87??? jel zna neko kako je sve ovo moguce??

da li znate o cemu govorim, da li se i vama to desavalo?

postoji li neka komanda da se guram sa igracom koji me juri dok ja vodim loptu. da se gradim dok pokusava da mi je uzme??

6. The Following User Says Thank You to Pedja_79 For This Useful Post:

Top Player bata bogdan's Avatar

@Pedja_79 druze ni meni to nije uopste jasno da sa takvim KONAMIJEVIM igracima moze tako da se igra???
    Danas me neki lik rasturio sa default igracima 3-0 nista nisam mogao sto ti kazes da se kao igra uspori i komande neslusaju nisam mogao da verujem ....razumem da neko bas dobro igra pes ali brate sa takvim igracima pa nema sanse da je to sve regularno.....

ja sam se namucio covece pritiskajuci strelice na d padu i pokusavao da ga pratim ali je to nemoguce!!

u svim duelima lik kao da pritiska neko dugme i njegov Castolo kao da gradi loptu dok trci ispred mog stopera i nema sanse da mu je uzmem!!! postoji li neka regularna komanda za to remplovanje, kako da ga nazovem drugacije, ako znate na sta mislim?

Mislim da je ovde veci problem naci ispravan/zvanican KONAMI mail nego napisati bilo sta...

Poslao sam poruku konamiju ^^ btw meni se to desavalo, moguce je kako je STEFANACM rekao da CITERI mjenjaju ocjene igracima, ja znam da se vecina nece sloziti samnom, al sta vi znate kakve hakove i cheatove mogu napraviti i koristiti :/ jer ne moguce je da neki derpas castolo izgura mog igraca cija je AGRESSIVITI 88 i BALANCE 80, da me jbs ne mozes to uraditi....

e sad sam stvarno poludeo !!! igram D4 kup pobedim prve dve tekme , obe po 2-0 .
    Treca tekma sa nekim svabom i opet ima extra tim povede 1-0 do 70 min 3-1 za mene i on izadje iz igre poludeooooo sam !!!
    krecem cetvrtu tekmu pobedim 1-0 i dzabe sto sam imao 9bodova nisam prosao dalje zbog gol razlike .Na tabeli bio 17 a prvih 16 prolaze
    e pa pun mi k**** vise tih chitera .......prosao bih dalje da onaj svaba nije izasao iz igre....
    dokle vise to varanje.....

Quote Originally Posted by bata bogdan View Post
    e sad sam stvarno poludeo !!! igram D4 kup pobedim prve dve tekme , obe po 2-0 .
    Treca tekma sa nekim svabom i opet ima extra tim povede 1-0 do 70 min 3-1 za mene i on izadje iz igre poludeooooo sam !!!
    krecem cetvrtu tekmu pobedim 1-0 i dzabe sto sam imao 9bodova nisam prosao dalje zbog gol razlike .Na tabeli bio 17 a prvih 16 prolaze
    e pa pun mi k**** vise tih chitera .......prosao bih dalje da onaj svaba nije izasao iz igre....
    dokle vise to varanje.....
    meni samo svabe i talijani izlaze o.O tako i maremasu

Pored Svaba i Italijana, ja igram dosta i protiv Grka, nisu ni oni cvecke

Quote Originally Posted by Goran6189 View Post
    Pored Svaba i Italijana, ja igram dosta i protiv Grka, nisu ni oni cvecke
    za puko cudo al meni sa grcima laga dok sa frencuzima ili talijankosima ne laga

16. The Following User Says Thank You to heavy_grobar For This Useful Post:

Super Star maremas's Avatar

Najrealnije da Konami stavi da bodove gubi onaj zbog cije je lose veze utakmica prekinuta!

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Najrealnije da Konami stavi da bodove gubi onaj zbog cije je lose veze utakmica prekinuta!
    svidja mi se ideja al brate koda ce oni pojedince slusati, vidis da roditelje ne slusaju kamol nas smrtnike xD

Super Star Interista's Avatar

Quote Originally Posted by ПЛЕЈБоЈ View Post
    Svi sad to rade...nema smisla vise da se igra online...dok to ne srede sve je ostalo nebitno...

Veliki propust, mozda i najveci minus ovog pes-a, ovo je blago receno katastrofalno
    Zato matori PS3... I Glava da te ne boli...

Nema tih shabana... U 2010 je bilo toga.. Sitno.. Al'.. Sad' je taj bag sredjen... Shto se tiche konzole... Igram MLO ... I Do sada.... Ni jednom mi se to nije desilo... Bude,da likovi izlaze,kad' ih punim.. Al' naravno,bodovi,i kesh mi se rachunaju...

opet mi izbaci iz igre i opet ja vodio .....pa stvarno nemam reci vise.......
    kako se to uopste prekine match? kad mogu oni shabani pa sto nebih mogao i ja....poludeo sam vise zivci mi sto na sat rade

tatko na online operativac's Avatar

pre neki dan, igram online kup, dobijem prvu 4.1, dodje mi cheater, napuni se 0.3 za min
    i igram tekmu za prolaz u knockout i uleti mi "ortodoksni brat".
    ja zvezda on olimpijakos, ispricamo se na chatu, obojica dobili prve 2 tekme i ova nam je najbitnija.
    krece tekma, 1 0 za mene 40min, 1 1 60min, krenem da napadam i 74min 2 1 za mene,
    prolaz zagarantovan u knockout.
    I moj ortodoxni brat me alt-tabuje.
    gate receipte 0, kao da nisam ni igrao...
    i sledeci mi dodje neki ludak sa messijem i etoom u napadu, dobije me 2 0...
    polomim monitor, kuciste, joystick, zenu.... zovem hitnu pomoc, ceo fazon uvidjaj

a da laguje sa grcima, lagguje, ubija.
    nemci i italijani ful, nece ni da secne, ali braca grci....

Super Star circulation's Avatar

Quote Originally Posted by Pedja_79 View Post
    ja sam u velikom cudu i nemam pojma da u pesu uopste moze da se cituje... hajde manje vise to sto znaju foru da izadju kad gube pa da im ne skida rang i sl ali ljudi pazite sad ovo, mozda vi znate u cemu je rec ali ja u to prosto ne mogu da verujem!
    naime, nisam noob, igram pes vec 10 god a ranije jos od sege 95 igram sve fudbale koji su ikada izasli sto se vidi i po mom godistu):: Igram sa likom koji ima komplet onu slepacku ekipu sa Minandom Castolom Ruskinom Stremerom i ostalima, znaci nijednog igraca nije doveo... a ja imam Wright Philipsa, Belamija, Bagayoko-a i jod 4 5 dobrih igraca.. ali se sve vreme desavaju cudne stvari, moji igraci su uzasno usporeni, ne mogu da promene pravac kretanja kada ja to komandujem na gamepadu, a on me ladno gura i rempluje sa onim slepcima i prolazi i dribla i daje golove, i nadskace moje igrace, svaku loptu mi uzima!!! da li je to moguce? imam utisak kao da kada god promenim na nekog igraca pritiskom na L1, da postoji mali lag dok on ne krene da se krece a bas to on koristi i prolazi mi i daje mi golove! da li je moguce da se to vidi u tekmama sa nekim likovima a opet, druge idu normalno!?? ja sam se pitao u jednom trenutku da li je moguce da gubim od lika koji ima konamijevu ekipu??? ma ladno otrese moje igrace Castolo ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!???? mog stopera sa staminom 87??? jel zna neko kako je sve ovo moguce??

da li znate o cemu govorim, da li se i vama to desavalo?

postoji li neka komanda da se guram sa igracom koji me juri dok ja vodim loptu. da se gradim dok pokusava da mi je uzme??
    ista prica, isto godiste.

Quote Originally Posted by bata bogdan View Post
    opet mi izbaci iz igre i opet ja vodio .....pa stvarno nemam reci vise.......
    kako se to uopste prekine match? kad mogu oni shabani pa sto nebih mogao i ja....poludeo sam vise zivci mi sto na sat rade
    brate, ja sam za to da se ne nauci citovanje, ako to krenu svi da rade, onda ces i ti da izadjes kad te neko napuni, pa ces samim tim nekom normalnom da budes saban.

Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast