Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Pitanja, predlozi...

Default Pitanja, predlozi...

Ovde možete zatražiti neko dodatno objašnjenje ukoliko vam nešto nije jasno iz teme info, pravila http://www.pes-serbia.com/threads/15960-Info-pravila. Molio bih vas da ta pitanja budu isključivo vezana za ovaj deo podforuma. Za generalna pitanja u vezi sa online modom PES11 imate otvorenu zasebnu temu. Bilo koji offtopic će biti izbrisan

Default Re: Pitanja, predlozi...

Kada nadjem protivnika za igru sa ovog foruma, da li mu moram napomenuti pre pocetka igre da ce rezultat biti postavljen ovde?
    Sta ako izgubljena strana nece da postavi rezultat?

I bilo bi dobro da chat zazivi

Super Star maremas's Avatar

Pa kazes mu ajde 1+1 prijateljsku Ko izgubi pise izvestaj.

Pa to se vas dvojica dogovorite, naravno. Ukoliko želite igrate za forum, to neko od vas napomene, i onda igrate po ovim pravilima koja su postavljena.

Jasno, nego posto pre nisam ucestvovao u ovakvim stvarima, zanima me kakav izvestaj moram napisati.

Screenshot na kraju utakmice da postavim ili jos nesto treba?

Evo forum za PES 2010 da vidite kako to izgleda...
    http://www.pes-serbia.com/forums/172...ljske-utakmice
    Sto se tice izvestaja dovoljno je rezultat i slika

Samo jedan savet koji se odnosi na kačenje/upload SS (screen shotova). Najlakši i najlepši način je da SS-ove kačite opcijom koja postoji na samom forumu.

Kad napišete izveštaj odigran(e)ih utakmica, kliknete na opciju go advanced, koja se nalazi malo ispod prostora predviđenog za pisanje poruke. Tada vam se pojavljuje opcija attachments i sve što treba da uradite jeste da kliknete na nju, i u okviru nje upload-ujete slike iz meča koje ste uslikali.

Ovo je najefikasniji način, a i mnogo lepše izgleda, nego da kačite slike od pola metra u jedan post.

Pozdrav svima,jel se mora imati orginalni PES 2011 za online igranje ili moze i bez originala?? Ako moze bez originala i ja bi da okusam srecu kako u ligi,tako i u prijateljskim utakmicama pozdrav svima i unaprijed hvala na odgovoru

Pogledaj malo po forumu, a odgovor je po stoti put NE !..

10. The Following User Says Thank You to tuksamas For This Useful Post:

Posto sam nov u online igranju PES-a, moze li neko samo ukratko da mi objasni kako igrate, to jest kako se povezujete i kakvi su ti Kazuki Ito turniri?

Što se tiče prijateljskih tekmi, sve ti je objašnjeno u ovoj temi: http://www.pes-serbia.com/threads/15960-Info-pravila . Kazuki Ito turniri još nisu krenuli, čekamo da StefanACM završi tabele u okviru Pes Serbia League (uskoro će), pa ćemo otvoriti temu sa uputstvom i pravilima vezanim za učestvovanje na tim turnirima. Ne znam na šta si konkretno mislio kad si pitao kako se povezujemo, ali ako si mislio na konkretno povezivanje u samoj igri, jednostavno neko od vas dvojice napravi sobu ili u nekom lobiju ili community-ju, i ovaj drugi uđe u tu sobu i pikate. Nadam se da sam ti pojasnio neke stvari, ukoliko imaš još nekih nejasnoća slobodno pitaj

13. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

Ako sam dobro shvatio, jedan od nas dvojice napravi sobu u nekom lobiju i ovaj drugi dodje i igra moze da pocne, a od nas dvojice zavisi ocemo li igrati po ovim pravilima za prijateljske koja su ovde ili za svoju dusu?

16. The Following User Says Thank You to Strippy For This Useful Post:

StefaneACM samo da te podsetim na izvestaj!

P.S.
    Otvaraj temu, nemoj se posvadjamo... hihihi

Kada ce liga/kup neka? Hoce li brzo

Pa zavisi šta podrazumevaš pod brzo. Turniri bi trebali vrlo skoro krenuti, Stefan je pri kraju tog segmenta u okviru PSL aplikacije, a za ligu bi trebalo još dosta toga da uradi. Nije to lak posao... U svakom slučaju do početka lige ćemo pikati velike turnire, tako da ćete do početka lige biti u pravoj formi

Default Prijateljska?

Hteo bih sa nekim da odigram koju utakmicu pes2011 online, samo ne mogu nigde nikog da nadjem. Moram ovde da postujem. Ako sam pogresio podforum, zamolicu admine da samo prebace tebu u odgovarajuci deo.

Ako je neko zainteresovan neka napise ovde, ili neka me doda na msn-u.

maksimovic-018@hotmail.com

I ako postoji tema gde pise "kako se moze igrati online" pes 2011, jer stvarno nisam u toku, molio bih nekog da ostavi link ovde, da mogu da procitam sta i kako.

Unapred zahvalan, pozdrav

Jesi li kupio original igricu?

E, to sam zaboravio da pitam. Da li je neophodan original da bi mogo da igram online?

Quote Originally Posted by boban91 View Post
    E, to sam zaboravio da pitam. Da li je neophodan original da bi mogo da igram online?
    Da, bez njega ne mozes nikako online.

Page 1 of 2 12 LastLast