Page 1 of 111 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 2207

Thread: Master League Online

Top Player heavy_grobar's Avatar

Default Master League Online

Ajde preporucite neke igrace koji nemaju reflexe ko mrtvi konji a mozes ih uzeti ispod 500.000 eura ajde da u ovoj temi preporucujemo igrace jedni drugima

Super Star maremas's Avatar

Default Re: Master League Online

Rasprodaj sve igrace do limita, koji je valjda 16 igraca i onda ces imati para za kupovinu

3. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

release je da prodam? jel?

Super Star maremas's Avatar

To je da ga odpustis :S

Tako smo mi radili kad smo igrali MLO betu, rasprodali bagru i pokupovali par dobrih igraca, obezbedili napad i sredinu, a za odbranu smo se snalazili sa ovim sto smo imali...

Za 500,000 ces ubost tamo oko 60 maksimum 65 overall rating, uglavnom sridnja žalost... za solidnog igraca treba ti cca 900,000 ojrića

7. The Following User Says Thank You to kikinjo For This Useful Post:

Professional

Ja sam usao u D4, u tu sam "pri vrhu", Doveo sam samo agi pakaranija i abatea...Znaci neznam otkud likvima onoliko para da dovode igrace...

Professional

Quote Originally Posted by maremas View Post
    To je da ga odpustis :S

.
    ja mislim da kad sam prodavao da sam isao na release, pa ono ispod (sad nmg da vidim zatos to ih imam 16) I dobijao sam odstetu za njih....

Regular ivak87's Avatar

Ides 'Release player' on ti ponudi dosta dobru cifru (blizu one na trzistu) s tim sto doda jos neki fee (porez sta li je ) na to. Jedino tako moze nesto da se uradi...Ja imam samo 16 igraca xD

Amateur gawric's Avatar

evo sad sam igrao cup i izgubim od lika koji je 6 u d4 u cetvrt-finalu 1;0 ja doveo samo krasica a on ima c.ronalda, fabregasa,torresa,hondu.... dao mi mucenik gol u 1 napadu i izgubim :S al dobio sam za kup oko 1.200.000 evra :P

Ja doveo Žigića i oca Isaha u Zvezdu...malo gubio a sad sam već bez poraza

Kako kup druze...ja igram samo qucik match..i ja sam početnik u onlilne ighri...aj uputite me malo koje sve opcije nudi ML online?

Par pitanja...

1. Da li nekom igracu moze da poraste overall rating posle nekog vremena? Ili je to nemoguce?
    2. Ima li ko pametan da objasni sta se tacno trazi u coach modu? Mislim igram coach turnir neki i udjem u top 16, a pipno nisam nista, pa mi malo tupavo, osim kesa koji se dobija

Regular ivak87's Avatar

Ja igram sa Zvezdom i hocu da napravim VELIKU Zvezdu Od svih bivsih igraca koji su u igri Ali za sada nemam jos ni jednog :S Jbg, nov sam kao i svi, pa dok sam skontao da mogu da se prodaju igraci, pa ovo-ono... Napravi se negativan skor... Ali sada ide oke Dokle god mi Matchmaking ne ubaci nekoga sa masom poena i para

Quote Originally Posted by Goran6189 View Post
    Par pitanja...

1. Da li nekom igracu moze da poraste overall rating posle nekog vremena? Ili je to nemoguce?
    2. Ima li ko pametan da objasni sta se tacno trazi u coach modu? Mislim igram coach turnir neki i udjem u top 16, a pipno nisam nista, pa mi malo tupavo, osim kesa koji se dobija
    1.To i mene jako interesuje Ali mislim da ne, tj ne bi trebalo... Bilo bi glupavo...
    2.U Coach modu se trazi od tebe da pravis takticke izmene i izmene igraca Samo to I budjavo je

Amateur gawric's Avatar

Ortho kad ides quick match pise ti ispod "competition" i ne znam koja si liga sad npr D5 , i pise D5 cup starts @ 20:00 , treba ti oko 110.000 evra za ucesce. Dakle dodjes u 20;00 udjes u kup i ide knockout faza al budi sto tacniji uvek jer prvih 200 ljudi koji se prijave idu u knockout fazu i onda imas oko 50min da igras tu... imas listu prvih 16 od 200 ljudi ide dalje.. za 50 min igras sto vise matcheva jer dobijas dosta para i racuna ti 3 najbolja rezltata za tih 50 min i ako budes dovoljno dobar upadnes menju prvih 16 i igras dalje onda

evo kupio sam ljajica za 1 milion, i vala mogu reci da se ISPLATI ITEKAKO UZETI! btw de stavite svoju formaciju sa kojom igrate

u kom ste divisunu? i kolko imate bodova ja za sad 523

Professional

D4, nadam se prolasku u D 3 na sledecem apdejtu

Quote Originally Posted by gawric View Post
    Ortho kad ides quick match pise ti ispod "competition" i ne znam koja si liga sad npr D5 , i pise D5 cup starts @ 20:00 , treba ti oko 110.000 evra za ucesce. Dakle dodjes u 20;00 udjes u kup i ide knockout faza al budi sto tacniji uvek jer prvih 200 ljudi koji se prijave idu u knockout fazu i onda imas oko 50min da igras tu... imas listu prvih 16 od 200 ljudi ide dalje.. za 50 min igras sto vise matcheva jer dobijas dosta para i racuna ti 3 najbolja rezltataza tih 50 min i ako budes dovoljno dobar upadnes menju prvih 16 i igras dalje onda
    Ne racuna se 3 najbolja rezultata, nego 3 najbolja uzastopna rezultata... Znaci da bi imao 9 bodova, bez kojih maltene nema sanse da prodjes, moras 3 utakmice za redom da pobedis, sto moze biti vrlo tesko, pogotovu sto su utakmice namestene na 5 min... Meni se desi da pobedim dve, i treci mi padne neki ludak koji vec ima odlican tim, pa u glavnom puknem

EDIT: Jel i vama padnu debili koji sami sebi daju 3 gola i mec se prekine zbog "neciste igre"??? Ja mislim da oni tako skupljaju pare na brzaka... Podhitno treb KOnami da reaguje, meni dodje da razbijem monitor kada mi padne takav, a padaju cesto :(

Super Star circulation's Avatar

da li neko zna kako se chatuje kad ide replay? nikako da provalim.

Quote Originally Posted by circulation View Post
    da li neko zna kako se chatuje kad ide replay? nikako da provalim.
    L1 i onda biras W A D X, L1- Q

EDIT: joj znate kako sam poder'o lika xD imao je podolskog, schweinsteigera i jos par dobrih igraca al zato buraz kad sam mu uvalio golcinu dobio sam promociju za 20 mjesta ^^ btw jbt lakse je pobjediti nekog iz D4 nego iz D5

Najjaca utakmica koju sam ikad odigrao ^^
    http://img819.imageshack.us/f/pes1o.jpg/

Page 1 of 111 1231151101 ... LastLast