Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 266

Thread: Master liga-opsta diskusija...

Default Re: Master liga-opsta diskusija...

to si u pravu da nece...ali sta bi radili na sledecim nastavcima pes-a kad bi sad sve napravili,pa zato nece.Bice nekad i to.

Professional ensooo's Avatar

Quote Originally Posted by LoD Scorpion View Post
    to si u pravu da nece...ali sta bi radili na sledecim nastavcima pes-a kad bi sad sve napravili,pa zato nece.Bice nekad i to.
    pa nek pocnu od necega,vakat je vise, oni sto se tice ovih karafeka nisu nista odradili :-D
    da makar mozes promjeniti klub ako nista, znaci ja pamtim od pes3 da se moze samo 1 ekipa izabrati:-D
    pa nismo svi zanetti i del piero :-D

Professional James_10's Avatar

hmm , ovo ocu da pitam svaki dan,al zaboravim XD.Koji vam igrach zadaje/zadavao najvise muka na Pesu?Sto se mene tice to je Van Hoijdonk,valjda se tako vise..Znaci sjecam se ranije na ISS-u(PS1) znachi prelazimo ja i drug ML i uvek kad igramo VS Fejnorda uvek po 3 komada da covek ;D

Quote Originally Posted by НемањаВЦЗ View Post
    Ма ја сам у Стоук довео Хлеба и Милита!
    Само ставите Market Activity Level на Hard и неће хтети толико добри играчи да вам прелазе. Пример ја сам узео ПАОК (кустомизирао ПЕС Лигу и убацио све тимове из остатка света у прву и другу лигу) њега сам наравно ставио у другу лигу за трансфере шест милиона и највећа имена која желе да пређу у екипу су Флавио Рома, Раул, Нихат, Бобо, Фатих Теке и Овен.

Mene najvise nervira to sto se igraci reinkarniraju, npr. Agogo mi se u PES 10 pojavio u mladom timu i sa 26-7 god. skoro sve ocjene su mu bile crvene 95-99, a overall mu je bio nesto oko 104. Mogli su napraviti neke nove igrace da se pojavljuju bar prvih par sezona. Kad vidim Van der Sara sa 17 godina... nekako mi to ubija realnosti igre.

Quote Originally Posted by Rasxo View Post
    hmm , ovo ocu da pitam svaki dan,al zaboravim XD.Koji vam igrach zadaje/zadavao najvise muka na Pesu?Sto se mene tice to je Van Hoijdonk,valjda se tako vise..Znaci sjecam se ranije na ISS-u(PS1) znachi prelazimo ja i drug ML i uvek kad igramo VS Fejnorda uvek po 3 komada da covek ;D
    El Hamdaoui dok je bio u AZ, sad je u Ajaksu, ne mozes ga zaustaviti. Kako god sutne ona udje . I jos Ibrahimovic i Drogba, ali to je zbog velike ravnoteze sto imaju, pa se lako naguravaju sa mojim odbrambenim.

6. The Following User Says Thank You to giga95 For This Useful Post:

ja neznam da li je bug ali me strasno nervira raspolozenje igraca,svaka druga utakmica svi neraspolozene haj da je bar 2-3 igraca nego skoro cijela prva postava.

Super Star Deroko's Avatar

Quote Originally Posted by UltraPes View Post
    ja neznam da li je bug ali me strasno nervira raspolozenje igraca,svaka druga utakmica svi neraspolozene haj da je bar 2-3 igraca nego skoro cijela prva postava.
    to se i meni desava...svaka druga utakmica na bar petoro igraca iz prve postave je lose raspolozenje, ali to nije samo u Master ligi vec u bilo kom takmicenju.

Sve zavisi kakav ti je scout i jel igras kod kuce ili u gositima(to sam sam skontao)....

Igram sa Borusiom Dortmund master ligu i zavrsio sam 3 prvu sezonu,kao sto znam iz njemacke lige u ls idu 3 kluba prva 2 direktno a 3 u kvalifikacije,ali to na pesu nije slucaj ja kao 3 idem u europa ligu kakvo razocarenje od pesa da li se ovo jos nekom dogodilo.

Jos 1 promkjenjena stvar je to sa transferima,Celsi mi je nudio za Aguera 15.000.000 dok bi na pes 10 igrach vrijedio nekih 80 miliona eura laganice,ja sam Gurcufa na 10 doveo za 70m a na 11 ne bi preko 10m kostao..

Professional ensooo's Avatar

Quote Originally Posted by UltraPes View Post
    Igram sa Borusiom Dortmund master ligu i zavrsio sam 3 prvu sezonu,kao sto znam iz njemacke lige u ls idu 3 kluba prva 2 direktno a 3 u kvalifikacije,ali to na pesu nije slucaj ja kao 3 idem u europa ligu kakvo razocarenje od pesa da li se ovo jos nekom dogodilo.
    pa prijatelju, nije to njemacka liga, ono sa pravim opcijama, jer je napravljena preko, kako znam pes lige;-)
    nadam se da me razumijes ;-)

13. The Following User Says Thank You to ensooo For This Useful Post:

Par pitanja..

Ja igram inace sa villarealom..i pes 10 i pocao sam ovaj..
    Zastasujuce je da sam odmah doveo 3 igraca,Rikelmea,Soldada i wilshera u cugu.
    Prvo..moram da se pozalim na ocajnom broju igraca...Zato nema igraca iz celih reprezentacija..ukucam nacionalnost japan,on izbaci 8 igraca...smesno
    Koliko znam u 2010 je bilo na hiljade igraca...kad ukucas brazil..treba 3 dana da pregledas sve.a sad ih nema ni petina.Nema ladno jos uvek u patchu ni CSKA..

Kako da stavim da igraci imaju staminu..tj da se umaraju..odigrao sam 3 utakmice i svi sa punim heltom..Jel to mozda ovo player development treba na dinamyc?pre je bilo na normal..

Amateur The Boss's Avatar

Quote Originally Posted by Rasxo View Post
    Неко од искуснијих играча сетиће се како је тадашња мастер лига у ИСС-у много тежа била него ово што данас играмо. Кад смо већ код овог клуба споменућу само једно име Van Hooijdonk. Тај човек што је имао скок игру и шут тада, ко је играо ИСС сигурно се сећа.

Што се тиче мастер лиге на овом пес-у уопште нисам задовољан, морало је и могло боље, нећу да поновљам шта недостаје. Све је већ речено!

Solo per ti...

Ja zavrsih sa Zvezdom prvu sezonu u Premier ligi iza Celzija sa 2 boda manje a 3 vise od Man Utd,previse je laka,bez problema sam zauzeo 2. mesto,doveo Matica,Amauria,Chicharita,Mbiu i Milita,za ne poverovati...Kako koji pes u nazad master liga je sve bolja...

Pa koliko si ti lvoe imao na pocetku?

Solo per ti...

Najskuplji transfer je Militov,oko 3 miliona,Amauri oko 1,5...Smesne cene,a transfere tipa Joe Hart u Zenitu i Pujol u Stutgartu su posebna prica...imao sam oko 15 miliona cini mi se.

ovo je cirkus sta su uradili,ja nemogu nikog da dovedem u dortmund ali zato hamsik hladno ode u spartu prag,onda raspolozenje da te bog mili sacuva svaka utakmica svi zakucali dole.moze li se kako unapredivati oni skauti i ostali staff.

Quote Originally Posted by The Boss View Post
    Неко од искуснијих играча сетиће се како је тадашња мастер лига у ИСС-у много тежа била него ово што данас играмо. Кад смо већ код овог клуба споменућу само једно име Van Hooijdonk. Тај човек што је имао скок игру и шут тада, ко је играо ИСС сигурно се сећа.

Што се тиче мастер лиге на овом пес-у уопште нисам задовољан, морало је и могло боље, нећу да поновљам шта недостаје. Све је већ речено!
    hehee pa pomenuh tog igracha,kolko mi je muka zadao lik to je pakao.. .DD meni nije los ovaj pes,moze i bolje sigurno al bolji je od 10 svakako..

Regular bokid95's Avatar

Ma ****m ti transfere. prvu sezonu ja nemogu da kupim igraca :/ kako da uradim to???

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast