Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 526

Thread: BaL diskusija

Super Star Grucho's Avatar

Default Re: BaL diskusija

meni se nesvidja to sto a celoj utakmici primim 1-3 lopte u ROSTOR...izgubi mi se igrac....nevidjeno samo me to nervira..ostalo ej extra...igram na Regular ali igram poziciju koji u stvarnosti igram CMF....mnogo mi je tesko i na regular BaL a tek na profesional ili top player evo uskoro kacim ss-ove mojih ocena itd...

Professional lekaa's Avatar

Quote Originally Posted by zwezdin_huligan View Post
    meni se nesvidja to sto a celoj utakmici primim 1-3 lopte u ROSTOR...izgubi mi se igrac....nevidjeno samo me to nervira..ostalo ej extra...igram na Regular ali igram poziciju koji u stvarnosti igram CMF....mnogo mi je tesko i na regular BaL a tek na profesional ili top player evo uskoro kacim ss-ove mojih ocena itd...
    Igraj bre na top player igraci nece da ti daju loptu sad zato sto "jos nicu razvili komunikaciju sa tobom " a igra ce doci kad tad ,ne mozes sa 17 god da pleses sa loptom i da svaki put gol potrefis samo se strpi i doci ce sve na svoje mjesto Ja sam na 10-ki poceo na professional i posle 2 god dosadi i onda sam poce na top

Quote Originally Posted by -leKKa- View Post
    Igraj bre na top player igraci nece da ti daju loptu sad zato sto "jos nicu razvili komunikaciju sa tobom " a igra ce doci kad tad ,ne mozes sa 17 god da pleses sa loptom i da svaki put gol potrefis samo se strpi i doci ce sve na svoje mjesto Ja sam na 10-ki poceo na professional i posle 2 god dosadi i onda sam poce na top
    da ali skoro svi igraju spica..meni ovako zanimljivijei probao sam na profeslional ma kaki bezi bre 2 lopte nisam primio glupo mi je to....a ostatak se slazem sa tobom...ali mnogo ima bagova Ba...estetski je perfektno uradjen ali ostalo..:P

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Bez uvrede,al' mislim da je to do pozicije.Tacnije ne znas igrati.
    Ako si vec CMF ne mozes stojati u napadu u liniji sa protivnickom odbranom i cekati da ti dodaju loptu.
    Ti si kreator akcija,sto znaci da je tvoj da si na centru,i da se vracas nazad da ti dodaju.
    Ako si planirao zabiti brdo golova,odustani,tvoje je uglavnom asistirati,a ne zabijati(a ako se koja potrefi potrefi).
    Zato kazem,ako igras previse visoko i u napadu,nemoj ni ocekivati lopte.
    Dalje,napadaca je najlakse igrati u pocetku.Samo stojite i cekate loptu.Ne trebate biti kreator,ne trebate igrati odbranu,nista.
    Ja tek na 20toj utakmici sam imao "razgovor" sa suigracem u tunelu o tome kako me tim polako prihvaca

Inace,divim se ovim wunderkingovima sto na top player sa 17 godina sve zivo osvoje.
    Ja 20 utakmica,7 golova,3 penala omasena.Najveci uspeh 2 gola vs brese i vadjenje tima sa asistencijom i golom u prvoj knockout fazi evropa lige.U nacionalni tim primljen tek tamo par kola posle transfera u januaru.

5. The Following 3 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

Svaka ti je ka Njegoševa
    Ja sam igrao dugo špica...10ka WF i SS i CF a sad kad sam AMF skroz drugačija koncepcija igre.Čak i mene trener tera da špartam 16-16 i ako sam više ofanzivni igrač ,a kamoli tek CMF...kakav crni gol i linija odbrane

7. The Following User Says Thank You to Orthodox For This Useful Post:

Konamiju svaka cast za ovaj mod poceo sam u Almeriji ,tek sam juce uzeo PES tako da nisam odigrao bas mnogo,ali ovo sto sam video je sjajno.Zaista se osecas kao deo tima,nisi toliko kilav na pocetku,evo ja sam na top player dao gol u prvoj utakmici.Ima jedan bag koji sam primetio a to je da me je menadžer stavio na mesto CB u prijateljskom mecu a maticna pozicija mi je SS xD.Ali,sve u svemu sjajan mod i sigurno cu ga vise igrati nego Bal u PES 10 jer je onaj bio blago receno zalostan.

Quote Originally Posted by 4evra View Post
    Ako si vec CMF ne mozes stojati u napadu u liniji sa protivnickom odbranom i cekati da ti dodaju loptu.
    Ti si kreator akcija,sto znaci da je tvoj da si na centru,i da se vracas nazad da ti dodaju.
    Ako si planirao zabiti brdo golova,odustani,tvoje je uglavnom asistirati,a ne zabijati(a ako se koja potrefi potrefi).
    Dalje,napadaca je najlakse igrati u pocetku.Samo stojite i cekate loptu.Ne trebate biti kreator,ne trebate igrati odbranu,nista.
    Ja tek na 20toj utakmici sam imao "razgovor" sa suigracem u tunelu o tome kako me tim polako prihvaca

Inace,divim se ovim wunderkingovima sto na top player sa 17 godina sve zivo osvoje.
    Ja 20 utakmica,7 golova,3 penala omasena.Najveci uspeh 2 gola vs brese i vadjenje tima sa asistencijom i golom u prvoj knockout fazi evropa lige.U nacionalni tim primljen tek tamo par kola posle transfera u januaru.
    ni neocekujem da dajem golove...ali trener e nekad stavi na AMF pa kad je kontra nemogu l;epo da primim loptu to me nervira...inace za celu seznou imam 3 gola i 10 asistencija

Quote Originally Posted by zwezdin_huligan View Post
    da ali skoro svi igraju spica..meni ovako zanimljivijei probao sam na profeslional ma kaki bezi bre 2 lopte nisam primio glupo mi je to....a ostatak se slazem sa tobom...ali mnogo ima bagova Ba...estetski je perfektno uradjen ali ostalo..:P
    Igrao sam AMF na top neces se pokajat igraj bre na top

4evra objasnio

Quote Originally Posted by -leKKa- View Post
    Igrao sam AMF na top neces se pokajat igraj bre na top

4evra objasnio
    ali brt svati..neigram AMF nego mi je CMF glavna pozicija..a sadsa imam trening da postanem amf jer se neuklapam u taktiku ekipe.... ti 100% igrs sipca..ae probaj nesto zahtevnije...

PS _Perso sam u Olimpik Lion!!!

Ok nisam te shvatio,i ne igram spica dosadno je samo da cekas loptu nego cmf a trening pozicija je AMF i sretno u Lyonu

hvala....samo da zavrsim sezonu pa prelazim -.-...inace zbig mene smo 5 na tabeli...

Ja ti preporucujem da ne prelazis ,da ostanes makar 3 godine ,jer taman kad se uklopis sa timom moras da mijenjas sredinu i opet sve iz pocetka sto se tice uklapanja!

Super Moderator TrueBlue's Avatar

Evo da se i ja tupspasim

Poceo sam karijeru u AS Saint Etienne kao CMF - ali sam u toku razvio i poziciju AMF tako da igram te dvije pozicije.

Prvu polusezonu sam zavrsio sa ucinkom od 3 gola i 2 asistencije i blizu smo Europa League pozicija.

Dobio sam poziv od Bosne i Hercegovine za utakmicu protiv Australije koju smo pobjedili 2-1.

Dobio sam dvije ponude od Inter Milana (sansa da igram 10%) i Sochaux-a (sanse da igram 91%)

Ali sam odlucio da ostanem u Saint Etienne barem do kraja sezone.

A naravno klub u kojem zelim da igram i zavrsim karijeru je Chelzi ali eto ko ceka doceka

16. The Following 6 Users Say Thank You to TrueBlue For This Useful Post:

Evo i ja da se dodam...da ne otvaram posebno temu, to cu uraditi kad prodje "par godina" i postanem iskusniji igrac u nekom evropskom velikanu

Pocetak, 17 god, AMF (kasnije igrao SS na par utakmica), sa 64 overall sam poceo.
    Fizicke predispozicije:
    Visina: 184cm
    Tezina: 77kg (malo sam pretjerao al ajde sad :P)

Klub: Chievo Verona ITA

PRO Level. (Nisam jos za TOP ipak)

Prva sezona je pocela...hm.Vrlo nervozno. Nit sam se mogao sastaviti sa loptom, nit sa pola sata igre, nit pasovima ma nista. Igra nula, pasovi ni nula, o gol sansama ili asistencijama i da ne pricam. Loptu samo sto primim, odmah izgubim....Da je oduzmem protivnickom igracu,uspijevao sam... pa mozda 2 puta na svakoj trecoj utakmici ....

Par puta sam bio blizu da ostanem bez joypad-a zbog PES-a .

Medjutim, nakon polusezone tacnije u martu/aprilu stvari su se pocele mijenjati. Igra se popravila, overall je rastao po malo i igrao sam sve ali bas sve utakmice i trudio se da poboljsam igru i sto vise je prilagodim timu a ne sebi.

Poziv za reprezentaciju je stigao nakon zimskog prelaznog roka, tek pred kvalifikacije za EP (koje smo prosli )

Nakon prve odigrane sezone, Kjevo je bilo na 6. mjestu u Seriji A i time smo obezbijedili Ligu Evrope. Bez obzira na to, par kola prije kraja bili smo u igri i za LS ali su Fiorentina, Roma i Milan sve poremetili. Tj porazi od istih u zadnjih par kola.

Sve u svemu, trenutno sam zadovoljan razvojem i vidim da ce biti potrebno jako jako puno strpljenja i igre da bih napredovao.

Evo par screenshot-ova uradjenih na brzinu.

A ovo je na kraju prve sezone....

I par screenshotova iz reprezentacije.

Grupa u kojoj smo prosli (2 kola pred kraj)

Ocjene nakon utakmice sa Norveskom cini mi se...Asistencija i Joveta je bio neumoljiv za 2:1 i prolaz dalje

Quote Originally Posted by Uros Novakovic View Post
    Evo i ja da se dodam...da ne otvaram posebno temu, to cu uraditi kad prodje "par godina" i postanem iskusniji igrac u nekom evropskom velikanu

Pocetak, 17 god, AMF (kasnije igrao SS na par utakmica), sa 64 overall sam poceo.
    Fizicke predispozicije:
    Visina: 184cm
    Tezina: 77kg (malo sam pretjerao al ajde sad :P)

Klub: Chievo Verona ITA

PRO Level. (Nisam jos za TOP ipak)

Prva sezona je pocela...hm.Vrlo nervozno. Nit sam se mogao sastaviti sa loptom, nit sa pola sata igre, nit pasovima ma nista. Igra nula, pasovi ni nula, o gol sansama ili asistencijama i da ne pricam. Loptu samo sto primim, odmah izgubim....Da je oduzmem protivnickom igracu,uspijevao sam... pa mozda 2 puta na svakoj trecoj utakmici ....

Par puta sam bio blizu da ostanem bez joypad-a zbog PES-a .

Medjutim, nakon polusezone tacnije u martu/aprilu stvari su se pocele mijenjati. Igra se popravila, overall je rastao po malo i igrao sam sve ali bas sve utakmice i trudio se da poboljsam igru i sto vise je prilagodim timu a ne sebi.

Poziv za reprezentaciju je stigao nakon zimskog prelaznog roka, tek pred kvalifikacije za EP (koje smo prosli )

Nakon prve odigrane sezone, Kjevo je bilo na 6. mjestu u Seriji A i time smo obezbijedili Ligu Evrope. Bez obzira na to, par kola prije kraja bili smo u igri i za LS ali su Fiorentina, Roma i Milan sve poremetili. Tj porazi od istih u zadnjih par kola.

Sve u svemu, trenutno sam zadovoljan razvojem i vidim da ce biti potrebno jako jako puno strpljenja i igre da bih napredovao.

Evo par screenshot-ova uradjenih na brzinu.

A ovo je na kraju prve sezone....

I par screenshotova iz reprezentacije.

Grupa u kojoj smo prosli (2 kola pred kraj)

Ocjene nakon utakmice sa Norveskom cini mi se...Asistencija i Joveta je bio neumoljiv za 2:1 i prolaz dalje

meni najveca ocesna jednom bila 9.0!! igram CMF tad sam dao gol i 3 asistencije imao

Eo reko i ja da napisem nesto .
    Igram na regular . Prvu sezonu igrao sam u Rasingu i solidno sam se snalazio. Zatim presao sam u Lyon , osvojio sam kup , ligu , ligu sampiona i bio najbolji strelac lige i lige sampiona . Plata mi je bila 89 000 za godinu dana , ubrzo je stigla punua o Hetafe-a uz godisnju platu od 480 000 . Overall mi je 78 imam 18 god i tako . . . Pa sta mislite o meni ?

Pozz

Quote Originally Posted by Mishkecc View Post
    Eo reko i ja da napisem nesto .
    Igram na regular . Prvu sezonu igrao sam u Rasingu i solidno sam se snalazio. Zatim presao sam u Lyon , osvojio sam kup , ligu , ligu sampiona i bio najbolji strelac lige i lige sampiona . Plata mi je bila 89 000 za godinu dana , ubrzo je stigla punua o Hetafe-a uz godisnju platu od 480 000 . Overall mi je 78 imam 18 god i tako . . . Pa sta mislite o meni ?

Pozz
    Pa dobro nije lose ali probaj na pro ili top da igras

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Ovako,ispasce da opet mracim al' nije mi namera.
    Svako moze igrati na kojoj god oce tezini.Al' sta je fora?
    Igrate prvih par godina na npr regular,to su one godine kad nemate nijednu ocenu,nista.Manja tezina,lakse dajete golove,lakse pumpate ocene,i kad ih napumpate onda dignete tezinu.I sta ste postigli?Nista.Zasto?Zato sto vam imate vece ocene pa vam uopste nece biti toliko teze igrati,vec isto.

Propustite onih prvih par godina,koje su na top player nesto najzanimljivije.Sa loptom se ne mozete sastaviti,svi vas guraju,niste brzi,niste nista.Patnja ziva.Al' tek posle toga pocnete ceniti kad negde sa 24,25 godina zavucete golcinu.Mnogo kompletniji osecaj ispunjenja imate kad zabijete gol,jer znate koliko je tesko bilo doci do toga u karijeri.

22. The Following 3 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

E ljudi nzm sta da radim ? Nudi mi hetafe na polu sezoni ugovor od 580 000 . Offer detalis
    1 year extansion . Sta da radim ?

Quote Originally Posted by 4evra View Post
    Ovako,ispasce da opet mracim al' nije mi namera.
    Svako moze igrati na kojoj god oce tezini.Al' sta je fora?
    Igrate prvih par godina na npr regular,to su one godine kad nemate nijednu ocenu,nista.Manja tezina,lakse dajete golove,lakse pumpate ocene,i kad ih napumpate onda dignete tezinu.I sta ste postigli?Nista.Zasto?Zato sto vam imate vece ocene pa vam uopste nece biti toliko teze igrati,vec isto.

Propustite onih prvih par godina,koje su na top player nesto najzanimljivije.Sa loptom se ne mozete sastaviti,svi vas guraju,niste brzi,niste nista.Patnja ziva.Al' tek posle toga pocnete ceniti kad negde sa 24,25 godina zavucete golcinu.Mnogo kompletniji osecaj ispunjenja imate kad zabijete gol,jer znate koliko je tesko bilo doci do toga u karijeri.
    Objasnio.Ja sam u 10-ki bio srecan ko u pravom fudbalu sto sam postigao gol sa 20 i nesto godina za pobjedu u LS,tacnije 2 gola ,naravno na top

25. The Following User Says Thank You to lekaa For This Useful Post:

Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast